IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Riley house

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 10:27 am

^isi da ochii peste cap^
tu intotdeauna faci..
dar sa stii ca nu trebuie neaparat sa facem asta
dar daca tu vrei...
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Riley house - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 12:59 pm

*parcheaza masina in fata casei*
*merge la usa si suna insistent*
De ce fac asta?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 1:01 pm

*se trezi din somn, si se uita dezorientat in jur. auzii soneria si tipa de sus*
- Vin acum!
*cobori si ii deschise, frecandu-se la ochii, apoi casca, dar nu se uita la ea cand ii raspunse*
- Mda?
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Riley house - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 1:02 pm

*tresari*
- Uhm...Vic? I need your help.*se uita la el dezorientata muscandu-si violent buza inferioara*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 1:05 pm

*se uita ametit la ea*
- Aaa...Nicole? Buna!
*o invita inautru si se asezara pe canapea*
- Cu ce vrei sa te ajut?
*casca*
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Riley house - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 1:07 pm

- Vreau sa ma scoti din orasu asta! Sa plec cat mai repede de aici! *suspina*
- Mama mi-a blocat toate cartile de credit incusiv pasaportul. Nu vrea sa vin in NY...e ceva mai complicat*ofta*
- Vic...listen! Vreau sa plec in noaptea asta!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 1:10 pm

*se dezmetici putin*
- Nicole...stai...ia-ma usor. De ce vrei sa faci asta? Ce s-a intamplat?
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Riley house - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 1:22 pm

- Vezi tu...Jack ...s-a....s-a schimbat. Dupa ce parintii lui au murit s-a hotarat sa-i urmeze. Nu i-a pasat de mine. M-a sunat spunandu-mi ca ma iubeste si ca urma sa ne casatorim dupa ce se termina tot balamuzul. Dupa telefonul lui m-a sunat Jess spunandu-mi ca a murit luand o doza mare de droguri puternice.*incepu sa planga*
- Mama nu vrea sa merg la inmormantare. Iti dai seama? Nu vrea sa-l vad pe logodnicul meu!*suspina*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 1:29 pm

*o imbratisa si o mangaie pe par*
- Gata...linisteste-te... totul o sa fie...
"Ba nu o sa fie! Asa ca nu mai scoate un cuvant!"
- Asteapta cateva minute!
*se duse pana in camera sa, si dupa cobori cu telefonul la ureche, vorbind cu parintii sai. cand vorbii se uita la Nicole*
- Da...cu...prietena mea...
- ...
- Tata! Vreau doar sa petrecem si noi cateva zile...
- ...
*ii sopti, ascultandu-l pe tatal sau*
- Ce destinatie?
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Riley house - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 1:32 pm

*tremura inca plangand si ii spuse primul loc care ii veni in minte la care insa se gandi si inainte*
- M-m- Miami!*Ofta*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 1:36 pm

- Pai spre Miami...
- ...
- Da... Cat poti de repede!
- ...
- Bine.
*inchise si se aseza langa ea*
- Singurul zbor privat pe care l-a putut rezerva tatal meu, e de-abia maine de dimineata... Altul nu mai e...
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Riley house - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 1:43 pm

*Ofta tremurand*
- Vic... am nevoie...*incepu din nou sa planga*....de el. Ce ma fac? Ce pot face? Era totul pentru mine...nici macar nu am fost alaturi de el cand a a avut nevoie!*se arunca in bratele lui*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 1:49 pm

*ofta si o imbratisa mai intai mai stangaci, apoi strans*
- Nicole...trebuie sa treci peste asta... Acum doar nu te vei omori... pentru ca el s-a omorat...
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Riley house - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 1:58 pm

*isi sterge lacrimile*
- Nu...nu vreau. Dar il vreau pe el.*incepu iar sa planga*...nu ma pot obisnui cu ideea ca a disparut. Cred ca voi presupune ca a plecat undeva...ca e undeva in lume. Dar nu acolo sus*suspina*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 2:00 pm

- Nicole...cred ca ar trebuii sa te linistesti...
*se duse in baie si lua un calmant, apoi se duse in bucatarie si lua un pahar cu apa. si dupa revenii la ea.*
- I-a asta. O sa te calmezi...
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Riley house - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 2:04 pm

*Il bau*
- Vic...vreau sa...*ofta*....stai cu mine in Miami. Sa ramai acolo cat stau eu*ofta apoi atipi in bratele lui*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 2:08 pm

*ofta si o lua in brate si o duse sus. in camera sa. unde o aseza pe pat. el se aseza pe jos. lipit de un perete. si o privi*
"Cum as putea sa merg...? Eu ti-as cauza numai probleme...si oricum...nu ai nevoie de mine..."
*ofta si inchise ochii*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 3:38 am

^se trezi langa heidi;o mangaie si o saruta usor pe frunte,lasand-o sa doarma,apoi cobori la bucatarie;ea deja 2 jumatate,as aca nu mai avea rost sa faca mic dejun-ul,asa ca se apuca sa faca ceva de mancare^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 3:50 am

^se trezise de ceva timp, dar mai statea in pat, la tv^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 6:27 am

^auzi tv-ul,lua o cutie mare de inghetata din frigoider si doua lingurite,apoi merse in camera lui heidi;intra vesel si se aseza langa ea,dandu-i o lingura^
neatza
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 6:36 am

Buna Lucas.
Ce mi-ai adus?
^rade^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 6:42 am

^rade^
inghetata
^aceasta lua lingura,apoi intinse cutia,puandn-o intre ei^
la c te uiti?^se uita curios la tv^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 6:44 am

Nimic bun la TV.
^ lua putina inghetata^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 6:55 am

^zambi,apoi lua si el o lingurita de inghetata si o privi zambind^
daca te plictisesti in casa..iesim..oriunde vrei tu
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 22 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 6:01 am

Vreau sa stau aici... cu tine
^ii da un pupic pe obraz^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Riley house - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 22 Icon_minitime

Sus In jos
 
Riley house
Sus 
Pagina 22 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» riley house
» Riley House
» Kat's house
» Aerin's house
» Heath`s house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: