IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Ashtray house Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Ashtray house Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Ashtray house Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Ashtray house Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Ashtray house Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Ashtray house Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Ashtray house Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Ashtray house Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Ashtray house Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Ashtray house Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Ashtray house Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Ashtray house Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Ashtray house Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Ashtray house Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Ashtray house Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Ashtray house

In jos 
+7
Rocsy
Lu.lu
Ryan Hayes
Moriarty
Miss Lilith
curse of me
beBE
11 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Ashtray house Empty
MesajSubiect: Ashtray house   Ashtray house Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 6:13 am

Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 8:08 am

offȘmai ce s-a int cu apartamentul nostru?
am gasit scz,credeam ca s-a sters de tot Neutral:D
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 8:12 am

^ henry se trezi si isi aprinse o tigara ducanduse in bucatarie ^
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Ashtray house Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 8:21 am

*incepu sa se frece la ochi, apoi iesi in liniste din camera pt k derek inca mai dormea..merse in bucatarie ca sa isi faca o cafea*
-Oh, buna Henry? *zisa ea adormita*
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 8:23 am

* ajunsese la numarul care trebuia...se uita inspre casa si ofta mormaind.....parcase masina cu grija si isi scoase unele bagaje si le tara pana la usa*
Acum ce ma fac??? nu trebuia sa fac asta....
* ciocani la usa incet de trei ori asteptand ca cineva sa ii deschida...statea cu capul in pamant*
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Ashtray house Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 8:28 am

*auzi ciocanitul la usa si merse ea sa deschida*
-Buna! Intra chiar daca nu stiu cine esti.
*chicoti*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 8:30 am

nath^ striga henry...deja simtea cum il cuprinde frica cand vede bagajele din mana ei^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 8:32 am

aa * se blabai*. Buna si voua.....* facu cativa pasi*..hmm Rowan mi-a spus ca pot sta la ea..dar...cred..ca e in regula dacanu vreti * se uita spre Hnery*..
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 8:35 am

^ henry inghiti in sec^ sigur...normal ca poti sa stai...
Sus In jos
Ryan Hayes
pretty little liar
pretty little liar
Ryan Hayes


Gemeni feminin POSTURI : 1928

Ashtray house Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 8:37 am

[off: hey nath..poti sta la mn dak vrei..si asa sunt doar eu cu fratele meu care inca n'a ajuns..poate mai vine cineva..nu stiu sigur...dar aici la rowan e cam plin..Razz..in fn..cum vrei..eu doar ti'am zis...trebuie sa pun si eu afise cu cazare..:))]
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 8:40 am

Cu singuranta ca nu vrea!! Doamne de ce am venit aici???? nu trebuia sa accept

stii Henry acum imi pare rau ca am venit ...* vocea ii deveni slaba...abia ca putea sa spuna ceva* da n-o sa dau inapoi...daca nu imi cerea Rowan sa vin aici nu veneam..* ofta*.. stiu unde imi e camera si baia..
ma descurc.* trase bagajele dupa ea *

off: hei Thanks Jason....doar ca na..Rowan m-a rugat sa vin si am zis ca da...si heidi a zis ca nu-i nimic daca suntem mai multi dar din cate vad reactia lui Henry poate in curand plec de aici...
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Ashtray house Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 8:41 am

*se uita la cei doi*
-Ok, poi eu va lasa sa discutati.
*isi lua un fursec din bucatarie si o cana cu cafea si pleca in dormitor, dand drumul la tv incet*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 8:43 am

doamne nath nu imi pare rau ca ai venit cum sa pleci..doar ca nu stiam ca vi..rowan nu a pomenit nimik^ se ridica si se duse sa o ajute cu bagajele...ranji la ea^ bun venit...la nebuni...
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 8:47 am

* nu spuse nimic* nici o problema Henry... n-o sa iti stau in cale
nu aveam nevoie de ajutor dar multumesc * se uita la el parca venindu-i sa planga*.. mda multumesc de urare....

* se puse pe pat si privea camera...era perfecta*
offf

off: hmm o sa pun eu linkurie si completeaza rowan mai incolo
asta era camera : http://farm1.static.flickr.com/75/163404282_4d7bcbead9.jpg
si asta baia: http://8rd.org/upimg/allimg/071017/1227140.jpg
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 8:53 am

hey...de ce esti asa de suparata^ se puse langa ea pe pat^ scuze daca mam comportat cam urat..dar....hmmm...nu prea sunt in apele mele^ ii zambi^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 8:55 am

* il privi putin apoi se ridica de pe canapea* nu e nicio problema.. probabil ma voi....obisnui...
* ofta* si se duse langa geam* poate trebuia sa sun dar nu m-am gandit si asa nici acum nu imi vine sa cre ca a trebuit sa ma mut....nu am vrut sa ma mut dar a trebuit...

poate ca nu am facut alegerea cea mai buna...asta e.. omul greseste....* stranse din ochi si apoi se intoarse la Henry* si ce mai faci??
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 8:57 am

hmmm....cred ca bine..thu?^ zambi seducator la ea^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 8:58 am

* se intoarse spre geam din nou * destul de bine ..dupa cum vezi * spuse ironic* dar cu tine ce e ...parca ziceai c anu esti in apele tale ..s-a intamplat ceva??
* se plimba prin camera* nu trebuie sa imi zici daca nu vrei..
Sus In jos
Ryan Hayes
pretty little liar
pretty little liar
Ryan Hayes


Gemeni feminin POSTURI : 1928

Ashtray house Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:02 am

[off: nath..camera in care stai tu e la fel cu una din ale mele :)))..am si eu un dormitor exact la fel :))]
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:03 am

pai...m-am cam batut cu rowan si derek...si desiree a plecat in japonia....cred ca din cauza mea...si mi-am aruncat ca desteptul ultimul jonit pe geam...oricum nu am de gand sa imi cumpar altele...si soramea nu prea se intelege cu ai mei acasa si vrea sa fuga^ inchise ochii ca sa se calmeze...respira greu^purul adevar...
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:06 am

off: ah da chiar =)).. ups scuze n-am vazut.. ca mi-am ales camera ( cand mi-am facut casa ma rog) am cautat o ora pe forum la toate casele sa vad daca mai are cineva si nu avea nimeni.. Razz.. ma rog daca vrei cauta altceva :))Razz

*se intoarse brusc spre el*.. imi pare rau... n-am stiu..iarta-ma..
stiu cum e sa treci peste greutati ca astea..dar pana la urma, ca intotdeauna, va fi bine Razz
* nici nu stia ce sa mai zica... nu era una dintre zilele ei bune*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:08 am

in fine...o sa ma descurc ca de obicei..dar thu de ce a trebuit sa pleci de acasa....nu ai platit facturile la timp?^ incepu sa rada^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:12 am

* se incrunta* mai tu iarasi ma judeci gresit * rase*...nu chiar...doar ca blocul unde stau eu s-a dovedit a nu fi autorizat..daa dupa 20 de ani s-a dovedit asta...si ca s-ar putea prabusi :|.. so cam asta a fost :|...

* incepu sa isi aranzeze hainele in dulapuri si ce mai avea nevoie prin baie...apoi isi puse geamantanele undeva intr-un colt si se aseza pe un fotoliu de langa geam*
nu stiu ce sa zic.... nu ma simt prea bine aici dar sper ca ma voi obisui cu tine.. * ofta lasandu-se comod in fotoliu*.. nu ma asteptam ca toate astea sa ia as ao intorsatura...si imi pare rau ca te-am luat asa prin surprindere dar nu pre am avut ce sa fac... am fost ultima care a parasit apartamentul si nu putea sa dorm pe drumuri totusi :|....
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:15 am

cum dracu sa dormi pe drumuri...sa nu crezi ca nu imi convine ca teai mutat aici...de fapt ma incanta ideea...^ se intoarse spre ea ranjind^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:19 am

* ridica o sparceana* si eu care credeam ca te iei si te duci numa sa nu ma vezi aici...* ofta* scuze atunci.. :|.. dar m-am speriat putin la inceput.. si era aproape hotarata sa imi duc bagajele la masina si sa imi caut alt loc...

* zambi*.. ma bucur ca nu sunt o piedica pe aici... oricum n-osa iti stau in cale stai linistit * nu o zise cu rautate dar se gandi la cand va veni Desiree acasa..*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ashtray house Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house Icon_minitime

Sus In jos
 
Ashtray house
Sus 
Pagina 1 din 40Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: