IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Ashtray house

In jos 
+7
Rocsy
Lu.lu
Ryan Hayes
Moriarty
Miss Lilith
curse of me
beBE
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul
AutorMesaj
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 12:37 pm

ce ajunge?^ii prinse piciorul si il puse in jurul lui magaindui incet coapsa...ii cauta buzele fierbinti si o saruta pasional fara sa o lase sa vorbeasca^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 12:43 pm

* marai sub sarutarile lui.. nu prea avea cum sa zica ceva..*
* i puse mainile pe fata si il dezlipi usor* Henry....* il privi adanc in ochii*....te rog...accepta-mi dorinta...
* totusi il saruta apasandu-i buzele pe alea ei *
hai sa lasam pe altadata...
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 12:45 pm

^ o mangai incet pe talie urcand din ce in ce mai sus^ ce mai exact sa lasam pe alta data...^ incepu sa o sarute pe abdomen^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 12:49 pm

^intra in casa izbind usa de perete^ Henry ce ti-am zis eu nenorocitule sa nu faci in ksa mea????sex pe canapeaua mea??^veni amenintatoare ktre el si ii trase o palma,apoi se uita la nath^ scumpo,ce mai faci?parca aveai ceva sa imi zici...^ii zambi.se uita urat la henry^da-te de pe ea!
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 12:53 pm

* se balbai* a...asta... tot
* se bloca.. nu stia ce sa mai faca*.. Henry stii cat tin eu la tine dar...nu acum te rog...
* tresari cand o auzi pe Rowan siii arunca niste privi ucigase lui Henry* La naiba Henry ajunge..lasa-ma
si voi incercati sa nu mai fiti asa unul cu altul


Ultima editare efectuata de catre MissV. in Sam Iul 11, 2009 12:54 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 12:53 pm

rowan..esti binevenita ca si ciuma..nu vezi ca intrerupi ceva sau esti chioara..^ zise el dar nu se ridica pe de nath^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 12:55 pm

sincer nu imi prea pasa...^ii zambi zeflemitoare punandu-si mainile in solduri^nu auzi sa te dai dupa ea?ALTFEL SUN la politie.si vbesc f serios,henry^il privi de sus satisfacuta^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 12:56 pm

Henry'!!! * aproape ca urla*
* se ridica incet si cu mult reu.. abi se misca dar reusi sa puna mana pe tricoul lui Henry care fusese pea si il trase rapid * imi pare rau din nou
ce dracu e cu mine?? 8 isi aranja parul* acum te dai de tot te rog jos de pe mine?? * il intreba pe Henry*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 12:57 pm

nu ai nici un drept..decat daca depune ea plangere....ai depunde plangere^ o intreba el pe nath zambind seducator^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 1:02 pm

daca nu ma lasi in pace poate* se uita la el rugatir*
Henry!!te rog, te implor...
uite ce ma pui sa fac aici in fata lui Rowan!!
* ii puse o mana pe fata* gata acum te rog...
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 1:03 pm

^rolling eyes^ da-te de pe ea sau iti stirbesc eu zambetul ala de increzut futacios ce esti!!!
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 1:04 pm

nu e corect sunteti 2 contra unu...^ se ridica de pe ea^ faceti ce vreti ^se duse in camera si isi lua mult indragita lui cutie apoi merse la masa din bucatarie^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 1:05 pm

^se duse tantosa dupa el^ ce dracu faci aici???
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 1:06 pm

ce ai facut si tu aseara draga..vrei ceva de aici? ^ intreba el ranjind si deshise cutia lunad un joint si aprinzandul^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 1:07 pm

^se uita lung la cutie...si inghiti in sec.apoi il privi cu ura^nu cad in cursa
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 1:08 pm

* ramase pe canapea si rasufla usurata punandu-si mana in cap*
la dracu! iarasi fac prostii...
* se intinse..i se facu din nou rau .....era intinsa pe spate si isi acoperi fata cu mainile*
ce naiba faci henry???
* gemu usor din cauza durerii*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 1:09 pm

treaba ta...^ scoase cocaina..apoi puse 2 lini^ vrei? oferta serii...o linie pe gratis
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 1:10 pm

bine.accept.daca zici k e gratis.^se uita neincrezatoare la el^
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 1:11 pm

numai prima linie...ce altceva mai vrei?^ intreba el apoi trase linia lui lasnaduse pe spate purtat de drog^ am tot ce iti poti inchipui...
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 1:13 pm

^se apleca si trase si ea o linie.simti dulcea ameteala ,apoi se prabusi in sezut pe podea,razand^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 1:14 pm

ce dracu faceti??
*repeta mai atre din living...apoi se ridica ametita clatinandu-se si merse in bucatarie*
Nu sunteti normal * se enerva sise incrunta*
nu pot sa cred... Henry esti un inconstient!! aia esti...
* lua un pahar si il umplu cu apa si il dadu pe gat apoi se sprijini de mobila din bucatarie privindu-i cu stupoare*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 1:14 pm

^ se apuca de ras^ nathalie nu te alaturi si thu..^ incepu sa rada din nou ...mai puse inca doua linii^ rowan asta te costa....^ ii zise un pret destul de mare...^ normal daca consumi mai multe fac reducere^ se apuca de ras^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 1:16 pm

naiba sa le ia... puteti ajunge in puscarie..
Henry esti ...???? * nu reusi sa termine propozitia...deja i se facu si mai rau si mai bau niste apa apoi pleca din bucatarie*

* se aseza pe canapea intinsa si dadu drumul la televizor..tocmai se difuza CSI NY* Perfect!! nici sa nu ii vad facand asta * bombani ptr ea*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 1:18 pm

^ trase linia lui^ am tablete de extasy daca vrei draga....am vazut k iti plac medicamentele ^ incepu sa rada...^ hai rowan ridicate....
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 1:21 pm

* il auzi dar se facu ca nu a auzit.... dadu drumul mai tare la TV....*
inconstientule....cum dracu sa suport asa ceva??
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ashtray house - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 37 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ashtray house
Sus 
Pagina 37 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» ^Ashtray's house^
» Ashtray house
» Kat's house
» Koningen House
» Purple House

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: