IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Ashtray house

In jos 
+7
Rocsy
Lu.lu
Ryan Hayes
Moriarty
Miss Lilith
curse of me
beBE
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorMesaj
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 3:21 pm

tocmai m-am dorgat si nu ma simt prea bine...nu pot sa iti dau toate explicatiile maine dimineata cu lux de amanunte...te rog culcate...ar fi mai bine...maine mergem la doctor...daca te sun un tip joel vezi k ii iubitul tau asa ca mai bine zi zice ca nu poti vorbi cu el acuma...^ se ridica de pe pat....simti cum ii vine sa borasca^ eu am plecat...poti sa dormi la mine in camera daca nu te sperie...daca nu camera ta ii langa a mea..eu plec..^ iesi din camera si se duse si strane toate drogurile...le puse in cutie si cutia o baga intrun dulap...se duse in camera la nathalie...era in aceiasi pozitie...ii dadu pantofii jos din picioare si se urca langa ea in pat....o trase langa el si o lua in brate..^ perfect^ mormai el....inchise ochii si adormi^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 3:28 pm

^ramase privind un punct alb de pe peretele din fata...chiar deasupra usii.teama o cuprinse brusc ,inlaturand pacea si linistea din sufletul ei ^ NU POTI SA MA LASI AICI SINGURA!^urla dupa el strangand pumnii ,apoi cazu langa pat ,cu capul sprijinit de genunchi si oftand^ simt nevoia sa beau ceva ^se ridica de pe jos si iesi din camera.trecu pe langa camera in care se aflau cei doi dormin imbratisati. probabil k sunt un cuplu si se iubesc tare mult ^se duse la bucatarie si incepu sa cotrobaie dupa ceva de baut.din neatentie dadu cu cotu peste o vaza si aceasta cazu,spargandu-se futu-ti mata de porcarie urata si impopotonata ^gasi niste jack daniels si dadu pe gat ktva pahare.apoi o lua durerea de cap...izbi cu paharul intr-un geam .se incalta cu ceva ce spera sa ii apartina si iesi afara in ploaie ducandu-se unde o purtau picioarele^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 12, 2009 1:00 am

* tresari brusc in somn trezindu-se..... ii lua in jur de 7 minute sa isi dea seama unde era....privea confuza in jur..apoi rasufla usurata cand il vazu pe Henry langa ea..durerea de cap era la fel de puternica ca aseara..*

* inchise ochii incercand sa isi aminteasca ceea ce viseaza...se facea ca era intinsa pe canapea in living....Henry si Rowan erau in bucatarie si radeau, probabil se drogau...iar Nath...era moarta si nimanui nu ii pasa de ea sau de faptul ca inima ei nu mai batea*

*tresari din nou gemand...se intoarse spre Henry si il privi....zambi trista apoi isi incolaci bratele in jurul lui in asa fel incat sa nu-l trezeasca.... ofta si se ghemui langa el si adormi din nou*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 12, 2009 1:49 am

^ mormai ceva in somn apoi deshise larg ochii trezinduse...nath era in bratele lui...si mda avea o durere de cap ingrozitoare...isi aminti de rowan si se ridica incet din pat fara sa o trezeasca pe nathalie...iesi din camera si incepu sa o caute pe rowan prin casa...nu era nicaieri...^
perfect...^ murmura el si se duse la el in camera si se imbraca in
https://2img.net/r/ihimizer/i/lc8c8c17f722748e0afdc63fs2.jpg/
si iesi din casa sa o caute pe rowan...dar nu iesi bine pe usa ca se impiedica de ceva mare care era pe jos si cazu intinanzduse ca o placinta pe pamant..^
bagamias ****^ continua sa injure apoi se uita de ce sa impiedicat...acolo pe prag era rowan care dormea...mai sforaia umpik din cand in cand...se apuca de ras ...ridicanduse de jos..^
ce loc bun de dormit ti-ai gasit ^ murmura el si o ridica de pe drag ducando pe canapea^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 12, 2009 2:09 am

^facu ochii mici din cauza luminii puternice.o durea o buca din cauza ca dormise pe pragul de la usa.isi intinse mainile si picioarele pt a se dezmorti si tresari cand il lovi pe henry cu piciorul in fata din greseala^ auoleu.n-am vrut!
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 12, 2009 2:12 am

^ incepu din nou sa injure....^ cum te cheama ^ o repezi el frecandusi locul unde il lovise rowan cu piciorul^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 12, 2009 2:13 am

^tresari si se dadu in darat^ am...aaa...o...aa....^isi scremu creierii ,dar degeaba.se uita la el intrebatoare^imi pare rau...nu am retinu...^simti cum se inroseste^
Sus In jos
Rocsy
best friends
best friends
Rocsy


Fecioara feminin POSTURI : 507

Ashtray house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 12, 2009 2:15 am

^bate la usa asteptand rabdator^
sper sa fie acasa^rolling eyes^
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 12, 2009 2:16 am

superb^ zise ironic^..deci nu ti-a revenit memoria...mergi la tine in camera sa te imbraci in ceva curat...mergem la spital^ isi aprinse o tigara^ rowan te cheama...^ se duse spre o usa si o deschise^ ehhhh....joel...^ inchise umpik usa ca joel sa nu o vada pe rowan^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 12, 2009 2:18 am

^veni si se uita peste umarul lui.ii zambi baiatului de la usa^
bunaaa.
^se uita incruntata la henry^ e si el chirias aici?
Sus In jos
Rocsy
best friends
best friends
Rocsy


Fecioara feminin POSTURI : 507

Ashtray house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 12, 2009 2:20 am

^ramane confuz^
ahmm..salut si tie^ridica din umeri^
chirias?^ramane perplex^
^se uita la henry apoi la rowan,iar la henry si iar la rowan^
ahmm...?
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 12, 2009 2:21 am

rowan...mai bine ai tacea umpik..pana ii spun eu lui joel care este situatia....^ se uita spre el^ cred ca mai bine ai sta jos...
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 12, 2009 2:23 am

topai pana la frigider,unde scormoni dupa bere.o gasi si o desfacu ,apoi sorbi cu pofta.ii privi pe baieti si ridica nepasatoare din umeri.^ vreti bere?^zambi aratand spre cutie^
Sus In jos
Rocsy
best friends
best friends
Rocsy


Fecioara feminin POSTURI : 507

Ashtray house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 12, 2009 2:24 am

ok ok^se aseaza pe canapea^
ascult^se uita atent la rowan^
ce s'a intamplat?

nu vreau acum,multumesc^ofteaza si s intoarce spre henry^

ce a patit? pare pierduta...
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 12, 2009 2:26 am

^marai^ hey.sunt si eu pe aici^replica tafnoasa punandu-si o mana in sold.^ ma duc in kmera mea dak aveti de gand sa ma barfiti^se grabi tantos pe hol,dar se opri si se intoarse confuza catre henry^care e kmera mea?
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iul 12, 2009 2:27 am

da..^ se aseza si el pe canapea...^ ii pierduta rau de tot..aseara hmm...a dat cu capul de masa si ..ehh...o spun direct... si-a piersut memoria si nu isi aduce aminte nici cum o cheama...deci nu isi aduce aminte nici de tine...ehh...mai bine ai ramane umpik aici rowan..

-------

https://iubiri-adolescentine.forumgratuit.ro/viewtopic.forum?t=245
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ashtray house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 40 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ashtray house
Sus 
Pagina 40 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Subiecte similare
-
» ^Ashtray's house^
» Ashtray house
» Kat's house
» Koningen House
» Purple House

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: