IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
*Colucci apartament* - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
*Colucci apartament* - Pagina 4 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
*Colucci apartament* - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
*Colucci apartament* - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
*Colucci apartament* - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
*Colucci apartament* - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
*Colucci apartament* - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
*Colucci apartament* - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
*Colucci apartament* - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
*Colucci apartament* - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
*Colucci apartament* - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
*Colucci apartament* - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
*Colucci apartament* - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
*Colucci apartament* - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
*Colucci apartament* - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 *Colucci apartament*

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
*carmen denali
almost lover
almost lover
*carmen denali


Gemeni feminin POSTURI : 958

*Colucci apartament* - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 4 Icon_minitimeSam Aug 22, 2009 12:24 pm

*unul dintre oamenii lui caleb suna la sonerie si lasa un trandafir negru si unul alb cu o invitatie legata de el cu o panglica neagra*
"Maine 23 august 2009 va invitam sa veniti cu totii sa ne amintim de Caleb Danvers...Tinuta obligatorie alb si/sau negru.
Tot maine se va citi si testamentul acestuia."
*si fugii in jeepul negru inainte ca cineva sa deschida usa*
Sus In jos
Mitch Mercury
shooting star
shooting star
Mitch Mercury


Rac feminin POSTURI : 2509

*Colucci apartament* - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 4 Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 12:42 am

Sms de la Beca:
"Azi,la orele 9,il vom duce pe ultimul drum pe cel care mi'a fost frate si prieten Caleb Danvers.Toti cei care i'au fost prieteni sunt rugati sa se prezinte.Slujba se va tine in biserica de la Cimitirul din Bristol."
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

*Colucci apartament* - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 4 Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 11:20 am

*mesaj pt toti pe tel care sunt in casa/ap *
imi cer scuze dar nunta sa amanat ... motive personale ... o sa va anuntzam noi pana cand sa amnat .
va multumim pt intzelegere! eva si alex
Sus In jos
Continut sponsorizat





*Colucci apartament* - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
*Colucci apartament*
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
 Subiecte similare
-
» Ari's Apartament
» Manuel Apartament

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: