IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Riley house

In jos 
+8
EllaLooka
bubulinex
Heroin
Criss.
Lauryta
Miss Lilith
chiquita
miss A.
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 11:52 am

*se uita cum se imputineau*
Hmm cred ca e timpul sa plec ji eu.
*merse in camera si isi lua rochia*
Ne mai vedem!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 12:34 pm

*termina un perete si alsa pensula*
treaba voastra..eu m-am plictisit deocamdata..cred ca e destul pentru astazi
continuam si maine,unchiule*rade,batandu-l pe alex pe umar,apoi ies;facu iar un dus si se schimba,apoi isi lua chiatara*
"macar asta ma face sa uit de chelnerite.."
*rade si iese,apoi emrge in parc*
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

Riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 12:45 pm

sure sure lucas...take care...a plekt si viktor ...sunt solo acum...
*se duse,se schimba si intra in jacuzzi*oh...that`s much better...relax...relax...*isi turna un pahar de sampanie si il bau*


Ultima editare efectuata de catre alinushy in Sam Aug 08, 2009 12:46 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 12:46 pm

*merse langa el*
Pot intra si eu langa tine?
*clipi provocator*
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

Riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 12:50 pm

yeah..sure ...why not...*ii oferi un pahar cu sampanie*hey thx...4 the baby..and for this special night,for this special week...chiar a fost distractie...knd e sa ma mai duc in las vegas be sure u`re the first in my list*rade*
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 12:53 pm

*ii zambi, apoi isi dadu rochia jos si se baga in jacuzzi...lua paharul de sampanie si veni spre el*
Tnx, cred ca pot spune. Sie u m'am distrat. Mai ales aseara.
*se apropie de tot de el*
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

Riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 1:00 pm

stii Beth esti o super tipa..nu vreau sa te ranesc...nu kut o relatie acum...vreau sa fiu sincer cu tine...stii k eu am fost cu Eva si sa terminat urat...numai vreau sa trec prin asta...in plus nu ai nevoie de o belea in viata ta pe nume alex...believe me...u` re fun,u`re sweet,u`re very beautiful*ii mangaie fata*but u don`t deserve a jackass like me*zambi*
stiu k e gresit dar...*o lua in brate si o saruta*
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 1:08 pm

Hey cine a spus ca eu vreau o relatie acum? No way. Sa zicem ca doar ne distram. Ne tinem companie unul altuia.
*ranji la el, apoi il trasa de buza, dupa care il saruta*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 1:10 pm

*cobori si se duse la frigider sa-si i-a ceva de baut*
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

Riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 1:11 pm

no heart feelings?u`re sure?than is good...*zambi seduktor,o lipi e pieptul lui punandu-i mainile pe fese,sarutand-o pe gat apoi pe buze nesatul:))=)))*
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 1:18 pm

I'm sure. Nu ma incurc cu dinastea.
*ranji si se lasa purtata de val si incepu sa il sarute pe gat si putin pe abdomen*
Nu crezi ca ar trebui sa scapam de hainele astea?
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

Riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 1:21 pm

eu nam dekt slipi sau te refereai la ei?*rade*
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 1:26 pm

*Ca sa ajunga in centru trebuia sa treaca pe strada unde locuia Viktor. Se lupta cu ideea de a intra sa-l vada. Sa zica macar ciaoo. Era confuza. Sigur ii va raspunde sictirit cum o facea deobicei. Ii statea in fire. Ofta si totusi se gandi sa-si incerce norocul. Parca masina in fata casei si suna la usa*
off: Si hainele desigurrr....: Riley house - Pagina 5 Scarlett_johansson_mango_fall09_c
Si ahhhh guyzzz:)) v-am intrerupt;Wink
Sorryyyyy:))
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 1:30 pm

Da la aia ma refeream.
*chicoti..apoi cand auzi soneria se enerva*
Nu raspunzi. Asa-i?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 1:32 pm

*auzi soneria. si se duse sa deschida. scapa paharul din sticla din mana si se uita la ea*
- Nicole? Ai venit sa cauti pe cineva?
"Sper ca nu pe mine..."
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

Riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 1:33 pm

nup..nu raspund*continua sa o sarute*
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 1:38 pm

*Ridica privirea si-l vazu in usa. Era oarecum schimbat. Isi luasese cumva o vacanta? [Riley house - Pagina 5 814418]. Afisa un zambet degajat si ii raspunse rapid fara sa gandeasca*
- Heidi e acasa?*il privea zambitoare sperand sa nu-si dea seama ca tocmai ii servi un pretext stupid*
Shit! Heidi...Jezus...that was lame...!
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 1:40 pm

*isi incolaci picioarele in jurul lui apoi il lipi de marginea jacuzzi-ului*
Ma bucur.
*il saruta si il imbratise puternic sanii ei lipinduse de abdomenul lui bine lucrat*
Ma intreb totusi cine o fi fost.
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

Riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 1:43 pm

me 2...chair nush...

i got to go...vii in parc?nici cu eva nam fost in parc*...ma duc sa ma schimb si vin

*se schimba si o astepta pe beth*
*dadu cu ochii d nicole*ooo...hy nicole*zambi*lume noua....hai nu inviti fta inauntru mey...cine te-a invatat pe tine bunele mainere...femeia de serviciu...


off:era imbrakt asa Riley house - Pagina 5 Bdlaug
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 1:46 pm

*iesi din jacuzzi si se lua prosopul...se sterse apoi isi imbraca rochita, isi aranja umpik parul si merse dupa alex*
I'm ready.
*o vazu pe Nicole*
Oh buna Nicole. De cand nu ne'am mai vazut. Sa stii ca Viktoras al tau face prostioare.
*chicoti*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 1:47 pm

*se uita la ea*
- Heidi e plecata inca. Lucas stie mai bine unde.
*dadu din umeri*
- Intra in casa...nu sta in prag.
*se apleca si incepu sa stranga cioburile de jos. si se taie intr-unul. dar nu comenta. ci continua sa le stranga. sangerand. le arunca la cos. si cauta prin camera cu privirea niste servetele*
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 1:48 pm

- Uhmmm...Alex! Ce surpriza...
- Ce mai faci?*zambeste larg*
- Ti-ai facut ceva la par? Iti sta...supper.*continua sa zambeasca*
Oh Jesus...si replicile cretine continua Nicole....continua...
*Se uita apoi la Viktor asteptand sa asculte de remarca lui Alex cu privire la "politete"*
- Beth....*Se abtinu sa comenteze la partea cu "Viktoras al ei"
- Tu ce faci?
off 3 edituri=))
*Intra in casa*
- Uau...renovati sau a trecut un uragan pe aici?*se uita la cioburile pe care le strangea Viktor*
off: chiar e mizerie sau e doar o remarca "inteligenta" a la` Nicole?=))


Ultima editare efectuata de catre Lauryta in Sam Aug 08, 2009 1:50 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

Riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 1:50 pm

multumesc nicole pentru compliment..si u te-ai schimbat*zambeste*oricum ai fi....tot mumoasa ramai...
nu-i adevarat..adik da face...sta singur si se scalambaie....please da-i un restart...hai va lasam ksa voua..aveti grija sa nu faceti prostioare km mari...k de e o ksa de oameni seriosi...*o saruta pe nicole pe obraz*hmmm...u smell nice:)....ceau viktorash...pretenu` meu*zambi*

*o lua pe Beth de mana si plekra cu masina spre parc*
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 1:54 pm

Thanks...e noul Moschino LightClouds [nu m-am putut abtine sa nu zic:)))]... at least someone noticed my new perfume...
*Ii veni sa-si dea ochii peste cap, dar se abtinu. Analiza mai "indeaproape" situatia si dupa cateva cercetari hotara ca era intr-una de kkt(situatie).[voi ati inteles cv din aceasta propozitie?=))] *
- Deeci...*se uita dupa cei doi care plecasera*....
- Unde ziceai ca e Heidi?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 2:03 pm

*isi infasura in jurul taieturi un servetel si se apropie de ea*
- Vrei sa sti unde e Heidi?
*se apropie si mai mult de ea si o saruta pe buze*

off: Esti happy now=))?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 
Riley house
Sus 
Pagina 5 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Riley House
» Riley house
» riley house
» Kat's house
» Mercury house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: