IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Puente house

In jos 
+2
miss A.
Dudix
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Puente house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeMar Oct 20, 2009 11:05 pm

*se uita la masina* oo e sper*intoarce capul inspre ea*
fericit zici...?
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

Puente house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeMar Oct 20, 2009 11:16 pm

- Da! A sarit de zici ca avea arc cand i`ai spus.
* intra qu ea in casa *
- Dar era si putin uimit..
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Puente house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeMar Oct 20, 2009 11:18 pm

*rade*
mda. oare de ce nu ma mira*ii zambeste apoi se aseaza jos*
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

Puente house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeMar Oct 20, 2009 11:24 pm

* aduce paharele cu suc din bucatarie si ii da si lui Kat unul *
- Inca nu ai incredere in el , nu?
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Puente house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeMar Oct 20, 2009 11:25 pm

*se uita la ea cu puppy eyes*
Cat imi doresc sa iti pot spune da...chiar cand sunt cea mia sigura, face el ceva ca sa ma enevreze..si e prea orgolios...
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

Puente house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeMar Oct 20, 2009 11:29 pm

- Ah! Asa e el..Nu cred ca o sa reusesti sa il schimbi vreodata dar sa fiti fericiti o sa reusiti. Se vede ca te iubeste chiar daca mai glumeste...Nu s`a mai prins asa de nimeni.
* isi trece mana prin par *
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Puente house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeMar Oct 20, 2009 11:32 pm

Serios? dar nici eu nu am mai simtit asa de mult pentru...nimeni*ofteaza* si nu vreau ca certurile astea sa strice sentimentele...
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

Puente house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeMar Oct 20, 2009 11:34 pm

- Nu cred ca va strica sentimentele...Uof!
* rade *
- Sunteti doua caractere diferite dar va iubiti...Trebuie sa va gasiti un punct comun...sau sa vorbiti mai mult...
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Puente house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeMar Oct 20, 2009 11:36 pm

Da..*se uia in sus apoi ii veni o idee* si stiu si cum....vai dulce esti un geniu*o ia in brate*
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

Puente house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeMar Oct 20, 2009 11:37 pm

* se uita uimita *
- Daca sunt eu si tu esti. Suntem verisoare! Si acum...spune`mi si mie ce idee ti`am dat...
* rade *
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Puente house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeMar Oct 20, 2009 11:38 pm

*isin pune degetul peste buze* sigur o sa aflii*zambi* dar nu pot sa iti zic..e secret*ranji*
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

Puente house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeMar Oct 20, 2009 11:40 pm

- Ah! Daca o sa iese bine atunci e bine..
* ranjeste si bea din suc *
- Pe Alex l`ai mai vazut..?
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Puente house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeMar Oct 20, 2009 11:43 pm

*ii zambeste apoi devine seioasa* din cate stiu eu s-a cam carat la un hotel..*ridica din umeri* tu>?
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

Puente house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeMar Oct 20, 2009 11:46 pm

- Mda...dar zicea ceva de plecat si nu stiu exact ce a facut. Nu m`a mai sunat.
* ofteaza *
- In fine...cred ca a plecat cu antrenamentele...Cathe ce mai face?
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Puente house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeMar Oct 20, 2009 11:51 pm

Poate. iti dau un sfat. daca chiar ii pasa de tine macar un pic, asteapta sa te sune el*ii facu din ochi*
Cathe e fericita*ofteaza*
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

Puente house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeMar Oct 20, 2009 11:58 pm

* ofta *
- Da cred ca ai dreptate. Si cred ca ar fi timpul sa il cam uit. Totul s`a terminat.
- Ma bucur pentru ea. Nu am mai vorbit cu ea...Defapt nici`o data nu am vorbit cu ea normal...dar asta e partea a doua.
* zambeste *
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Puente house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeMier Oct 21, 2009 12:05 am

*o mangaie pen umar*
fii fericita...va exista sincineva pentru tine*o saruta pe frunte, apoi se uita la ceas* off scuze dul...dar trebuie sa plec..mai vorbim?
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

Puente house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeMier Oct 21, 2009 12:07 am

- Da normal! Vorbim deseara ...Sa speram ca de data asta mergem in club!
* o pupa pe obraz *
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Puente house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeMier Oct 21, 2009 12:08 am

*o ia in brte* si eu sper*o pupa si apoi iese pe usa* pa pa!
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

Puente house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeMier Oct 21, 2009 12:30 am

* merge in bucatarie si isi pune cereale intr`un bol apoi lapte. incepe sa manance apoi termina si spala bolul . apoi merge in living si se tranteste pe pat si inchide ochii gandindu`se la diferite lucruri *
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

Puente house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Oct 22, 2009 1:20 am

off:se gandea mey la alex:)))desi muriti de ciuda:))=))nu-i asa papusho?Puente house - Pagina 8 814418...gloomeam mey mumushico...i miss u duduix:X:X:X:*Puente house - Pagina 8 361889Puente house - Pagina 8 361889
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Puente house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Oct 24, 2009 11:04 am

Tv & radio:
Stire de ultima ora!
Actorul Nick Grayson a fost internat in urma cu 4 ore la Spitalul Central, cauzele exacte nu se cunosc inca deoarece directorul spitalului a fost destul de rezervat in ceea ce priveste starea actorului.
Cand actorul iesi din operatie, in salonul lui a intrat o tanara ce a ramas sa il acompanieze. Tanara, a carei identitate nu este inca cunoscuta de presa, nu a vrut sa dea nici un fel de declaratie.
Este oare posibil ca internarea sa nu fie dorar un simplu accident, ci sa fie datorata debutului ca regizor, a tanarului actor.
Va vom tine la curent!
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Puente house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Oct 24, 2009 11:27 am

Mesaj de la Kat:
Salut! uite, eu am plecat brusc din Bristol, cu Narhan...am plecat undeva in Germania..sper sa ne main auzim...o sa imi fie dor de tine primis...te iubesc. pa pa
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

Puente house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 5:19 am

* Dulce ajunge in fata casei cu masina , o baga in garaj si se da jos cu o gramada de bagaje imbracata asa . Deschide usa si intra in casa *
- Ah! Home sweet home!
* zambeste si isi lasa bagajele jos. Face o tura prin toata casa apoi isi ia bagajele , urca in camera ei si incepe sa`si aranjeze hainele pe acolo *


Ultima editare efectuata de catre Dudix in Sam Noi 07, 2009 11:12 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Puente house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 5:21 am

V.: *ajunse înapoi din Rusia. şi taxiul îl lăsă în faţa casei. plăti şi apoi ieşi din taxi. apoi se duse la uşă. şi sună la sonerie*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Puente house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 8 Icon_minitime

Sus In jos
 
Puente house
Sus 
Pagina 8 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: