IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
riley house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
riley house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
riley house - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
riley house - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
riley house - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
riley house - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
riley house - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
riley house - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
riley house - Pagina 12 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
riley house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
riley house - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
riley house - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
riley house - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
riley house - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
riley house - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 riley house

In jos 
+4
.Nicole.
Dudix
miss A.
chiquita
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

riley house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 6:02 am

*se uita la el blanda * am nevoie ... de tine ... nu mai fi incapatanat ca in cea cearta era vorba de nathan si de mine ... tu .... nai nici o vina ... alex ... te rog ... revinotzi
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 6:02 am

*se uită la Eva*
- A. Atunci scuză-mă, dar încă nu ştiam că eşti femeie de afaceri.
*spuse ironic şi se uită la Alex*
- Sunt afară. Dar, cum o să fi ocupat, nu cred că mai are rost să îi chem.
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 6:06 am

*se ridik de pe knapea*imi cer mii de scuze cass k trebuie sa fi martora la aceasta discutie ...stai linistita...in kteva minute se va termina


era vorba de nathan?am vrut sa fii fericita...oki...nu ma interesa masina mea atata timp kt u erai fericita...nu accept sa te porti asacu mine de fiekre data knd te certi cu nath..sa-mi revin?Dar ce am ?stii ce am...am faptul k mam simtit k un cacao in club knd u ai inceput sa te isterizezi la mn sa-mi spui tot ce poti tu...si te cred poti multe...ai uitat kre imi este locul in relatie....eram barbatul tau... nu trebuia sa te porti cu mn asa
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

riley house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 6:09 am

*isi lasa capul in jos* stiu... esti barbatul meu .. dar mam simtit jignita de nathan ... chiar el ... fratele meu ... te rog scuzama ... *ridica putin capul* o sa incerc sa nu mai uit asta ... asa nu mai fiu asa impulsiva .... daca nu ma accepti asa ... atunci ma doare ... dar pt noi voi incerca sa ma schimb ...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 6:12 am

*se uită la Alex*
- Da... Cum spui tu. Dar eu nu am venit să asist la nici un "spectacol de teatru".
*făcu ghilimelele în aer şi se uită la amândoi*
- Eu mă duc afară să vorbesc cu agenţii...
*se întoarse şi se duse la agenţi. Sam privind-o curios*
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 6:14 am

chiquita a scris:
*isi lasa capul in jos* stiu... esti barbatul meu .. dar mam simtit jignita de nathan ... chiar el ... fratele meu ... te rog scuzama ... *ridica putin capul* o sa incerc sa nu mai uit asta ... asa nu mai fiu asa impulsiva .... daca nu ma accepti asa ... atunci ma doare ... dar pt noi voi incerca sa ma schimb ...

te-ai simtit jignita de nathan sic e ai zis...sa-l jignesc si eu pe alex...
pff eva...nici nush kt ma durut chestia aia
*inghiti in sec, se apropie de ea*am zis k ne dam o sansa si nu am facut dekt sa ne atakm...ne e bn dekt knd suntem in pat si e clar k nu putem sa stam numai in pat...stiu nu sunt perfect...nici makr pe jumatate barbatul kre il doreai k brian ala dar am fost numai al tau si mi-ai dem k o masina poate sati ia mintile f repede...ce ar fi sa te duci sa te klmezi la mn in kmera?

cass vino cu managerii sa discutam afaceri...*zambi*
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

riley house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 6:19 am

*inchide ohii si se conforma cu ce zice alex oftand se duce in camera saasezanduse pe pat strnse o perna in bratze si incepu sa suspine*

cum poate gandi k o masina iar lua locul in inima mea ??? ii e greu sa intzelega ca el e totul pt mine??? iar faza cu masina ... nathan .... cum o putut sa imi zik ca sunt materialista??? stie k am atrag masinile si imi place viteza ... din cate tin eu minte intotdeauna am muncit pt ce am vrut ....


*incepu sa planga gandinduse in continuare*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 6:33 am

*intră înapoi cu agenţii după ea şi se aşeză pe canapea*
- Ok... Hai să terminăm repede.
*se uită la ei. aşteptând*
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 6:38 am

reepede/...dc?cass ce naiba se intampla cu u?esti cumva suparata pe mn?
nu trebuie sa gandim asa dak vrem sa colaboram...mai ales k noi stim k avem chimie...:D
*zambi complice*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 6:42 am

- Mda. Avem chimie.
*îşi încrucişă mâinile la piept*
- Cu mine nu s-a întâmplat nimic. Doar m-am trezit cu faţa la cearceaf.
*Sam se uită brusc la ea. şi o privi fix în ochii. parcă căutând ceva*
- Şi tu ce mai vrei?
*închise ochii şi se uită la agentul lui Alex*
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 6:46 am

eu sunt de acord sa colaborez cu cass...e o tipa talentata si consider k fanii nostri se vor bucura...
cum adik nu sa intamplat nik cass?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 6:52 am

- Şi eu accept să apar în reclama aia cu el.
*se uită la Alex supărată*
- Iar pentru tine sunt Cassandra, nu Cass, şi nu te priveşte viaţa mea.
*se uită la manager*
- Dacă aveţi contractul, eu doresc să îl semnez chiar acum.
"O să îl tratez şi eu cu aceeaşi indiferenţă... de fapt... o să fie dublă."
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 6:55 am

*agentul reprezentant al companiei pepsi se riidik in picioare*
noi ne-am gandit la voi k la un cuplu dar se pare k nu va intelegeti prea bn

*alex se uita la cass confuz*
cassandra *o lua departe*ce naiba e cu tine?zi?nu vrei sa mai colabroam perfect...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 7:01 am

*se uită la el furioasă*
- Am spus că nu te priveşte viaţa mea. Fă bine şi veziţi mai întâi de a ta, pentru că se vede clar că se duce în derivă. Şi dacă vreau, putem arăta şi ca un cuplu.
*se apropie de el şi îl sărută pe buze. apoi se uită la el din nou supărată*
- Dar, eu nu sunt genul de fata pe care unul ca tine o ignoră. Clar?
*ridică o sprânceană*
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 7:03 am

Athenodore. a scris:
*se uită la el furioasă*
- Am spus că nu te priveşte viaţa mea. Fă bine şi veziţi mai întâi de a ta, pentru că se vede clar că se duce în derivă. Şi dacă vreau, putem arăta şi ca un cuplu.
*se apropie de el şi îl sărută pe buze. apoi se uită la el din nou supărată*
- Dar, eu nu sunt genul de fata pe care unul ca tine o ignoră. Clar?
*ridică o sprânceană*

*ramase uimit*cass dar knd te-am ignorat?
nu ma intereseaza viata ta personala dar ma intereseaza dc te porti asa cu mn...

*managerii aplaudau*perfect...vam zis eu k le sta bn*chicoti jack*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 7:06 am

*îşi dădu ochii peste cap*
- Cum adică când? Aseară ai venit, m-ai salutat, şi după nimic. Ai plecat pur şi simplu. Asta e ignoranţă.
*se uită la manageri şi apoi la Sam care o privea trist. îşi dădu din nou ochii peste cap. şi se duse în living unde se aşeză pe canapea*
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 7:08 am

imi cer scuze cassandra dar trebuia sa plec...nu aveam cum sa raman..ai vazut si u ce nebunie...
in fine nu am de gand ssa te fc sa te razgandesti...este problema ta k nu poti trece peste
*lua dosarul si semna unde era necesar*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 7:11 am

*se uită la el dură*
- Am trecut eu peste o chestie mult mai grea decât peste acest lucru care pare un copil pe lângă ce mi s-a întâmplat. Aşa că pot trece extrem de uşor peste, nu-ţi face griji.
*luă dosarul şi semnă şi ea*
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 7:17 am

Athenodore. a scris:
*se uită la el dură*
- Am trecut eu peste o chestie mult mai grea decât peste acest lucru care pare un copil pe lângă ce mi s-a întâmplat. Aşa că pot trece extrem de uşor peste, nu-ţi face griji.
*luă dosarul şi semnă şi ea*

sincer cassandra nu se vede asta...eu zic sa incerkm sa ne avem bine pt k o sa lucram impreuna...*se uita cald la ea*
nu am vrut sa par indiferent...dar trebuia sa plec...

*jack lua o sticla de sampanie si ii oferi un pahar lui cass*
sa ciocnim
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 7:24 am

*când o auzi pe Cassandra, Sam făcu ochii mari. ea se uită la Alex încă supărată*
- Dar aşa ai dat impresia. Şi o să încerc.
*se ridică şi luă paharul. ciocni şi după care se duse în bucătărie. se aşeză pe un scaun şi se jucă absentă cu şampania din pahar*
"Cum a putut să îmi scape asta? Nu pot spune nimănui. Nici măcar lui Sam nu i-am spus când m-a întrebat dacă am ceva de ascuns... Dacă cineva ar şti, ar spune că de fapt, nu am fost o victimă..."
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 7:26 am

sper sa fie o colaborare cu spor...*zambi*
*se duse in buktarie*
hey cass....what`s wrong?ce ti sa intamplat asa de grav?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 7:30 am

- Nu contează... Oricum nu e nimic important.
*bău toată şampania şi se uită în faţă. apoi la el*
- Oricum nu vreau să vorbesc despre asta...
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 7:32 am

hey dak tia fc cineva ceva poti sa-mi spui...o sa regrete toata viata...tia vb urata samy aala?
e important din moment ce sunt aicisi te intreb despre asta
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 7:33 am

*se încruntă şi se uită la el*
- Am spus că nu e nimic important. Sam nu are absolut nici o legătură.
*trânti paharul pe masă*
- Nu ar trebui să fi cu iubita ta acum, nu cu mine?
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Oct 17, 2009 7:37 am

cred k acest lucru nu te intereseaza...*zambi fals*
cred k ar fi mai bine k discutiile noastre sa se limiteze...e clar o sa ne certam pana vine apocalipsa:))dar sa stii ...dak ai nevoie sa vb cu cineva i`m here...*o imbratisa scurt*
ar trebui sa ma duc sus...revin in kteva momete

*Sam veni la cass si o lua in sufragerie*a ramas k vom lua cina maine seara...toti...

*alex urk sus si o gasi pe eva plangand,se opri in tocul usii*
dc plangi?din kuza lui nathan?
Sus In jos
Continut sponsorizat





riley house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 12 Icon_minitime

Sus In jos
 
riley house
Sus 
Pagina 12 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Riley house
» Riley House
» Kat's house
» Puente house
» Aida's house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: