IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
riley house - Pagina 40 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
riley house - Pagina 40 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
riley house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
riley house - Pagina 40 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
riley house - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
riley house - Pagina 40 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
riley house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
riley house - Pagina 40 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
riley house - Pagina 40 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
riley house - Pagina 40 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
riley house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
riley house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
riley house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
riley house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
riley house - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 riley house

In jos 
+4
.Nicole.
Dudix
miss A.
chiquita
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorMesaj
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iun 04, 2010 11:37 am

- Nu mergi nicăieri cu mine. Doar eu plec.
*îi spuse, fără să se uite la el, continuând să își pună hainele în valiză, însă după vreun minut se uită la el*
- Eu nu vreau să fim împreună.
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iun 04, 2010 11:39 am

*ofta si privi in jos*
vrei iar sa faci asta?sa imi dai o lovitura,apoi sa aflu ca ai facut o degeaba?
de ce nu vrei,cass?
da,stiu,sam avea dreptate..nu suntem un cuplu stabill...dar stim toti ca putem deveni
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iun 04, 2010 11:47 am

*îl privi tristă*
- Lucas, m-am săturat să mă învinuiești mereu numai și numai pe mine. Mereu te victimizezi, și crezi că e un capăt de lume. Mi-a ajuns. De ce nu ești realist măcar o dată? Un cuplu stabil nu vom putea fi niciodată, iar Paul nu va avea decât de suferit de pe urma noastră.
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iun 04, 2010 11:51 am

stii,mai bine il lasam intr-o casa de copii,unde e batut,chinuit,unde asteapta si el sa il iuebasca cineva..in zadar cateodata*spuse usor nervos,apoi se dadu din usa,mergand spre camera lui;se atasase atat de mutl de el;intra in camera si il privi zambitor cum dormea*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iun 04, 2010 11:55 am

Atunci va trebui să îl crești cu altcineva, chiar dacă mie o să-mi lipsească... Însă ce mai contează ce simt eu?
*nodul din gâtul său dispăru, fiind înlocuit de lacrimii, și se așeză pe pat lângă valiză*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iun 04, 2010 11:57 am

*ofta,strnagand puternic mana pe clanta;acesta se trezi brusc si pivi confuz in jur,apoi se ridica usor si trecu pe langa lucas;ajunse in dormitor si impins eputin usa,aceasta fiind deschisa*
mama....*sopti,incepand sa planga si alergand spre cass;se prinse de piciorul ei,plangand in continuare*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iun 04, 2010 12:13 pm

*tresări puternic când o privinse de picior, și respiră sacadat, privindu-l; își șerse lacrimile rapid, și se lăsă la nivelul lui, luându-l ușor în brațe*
- Bună, puiule... Ce ai pățit?
*deveni îngrijorată*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iun 04, 2010 12:17 pm

*acesta continua sa planga;lucas ofta urmandu-l si cand vazu ca se apropie de cass..*
scuze,nu trebuia sa il las sa plece..8se aporpie de el*il iau eu...poate il facs a se opreasca din plans
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iun 04, 2010 12:20 pm

*îl ignoră pe Lucas, aruncându-i doar o privire ucigătoare, și apoi se uită la Paul, ștergându-i ușor lacrimile*
- Îmi poți spune, te rog, ce ai pățit? Un băiat așa mare ca tine nu ar trebui să plângă...
*încercă să-i zâmbească*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iun 04, 2010 11:24 pm

am..am..am visat...ulat*spuse printre suspine,in timp ce plangea in continuare;lucas ofta usor si privi spre amandoi,trist;stia a imaginea asta nu avea sa o mai vada vreodata;erau asa frumusei amandoi*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 40 Icon_minitimeSam Iun 05, 2010 8:35 am

*oftă, râzând ușor, luându-l din nou în brațe*
- Ești în siguranță acum... Ce ai visat tu, te asigur că nu va deveni niciodată realitate.
*se depărtă puțin*
- Și fi sigur că nu voi lăsa pe nimeni niciodată să îți facă rău...
*zâmbi tristă, privindu-l pentru vreo cânteva secunde pe Lucas, apoi din nou pe Paul, căruia îi șterse din nou lacrimile*
- Acum fugi la joacă!
*se ridică, Paul zâmbind, fugind, ea rămânând doar cu Lucas în cameră și oftă, începând să își pună hainele la loc, fiind din nou tristă*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 6:31 am

*ofta usor,luand-o de mana*
hei...chiar vreau sa merg cu tine..in germania..
chiar daca acum ma injuri si vrei sa pic pe aici,cu vreun pian peste mine
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 6:42 am

*își întoarse privirea, fiind la fel de tristă, însă mai mult nervoasă*
- Nu mergi nicăieri cu mine! Eu rămân. Însă nu fac asta pentru tine, ci pentru Paul. Încearcă să păstrezi distanța și să nu mă mai iei de mână, pentru că nu răspund de faptele mele după.
*își trase mâna dintr-a lui, continuând să își pună hainele în dulap, iar tocmai atunci intră tatăl lui în cameră, spunându-le că îl vor duce prin parc*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 6:47 am

*ofta*
merg si eu cu voi
*spuse privind trist spre taicasu,apoi spre cass,dupa care iesi din camerA*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 6:55 am

*lăsă privirea în jos, tristă și ieși din cameră și ea, luând-o înaintea lui Lucas, mergând direct la Paul, iar când ajunse la el, se lăsă din nou la nivelul său*
- Sper că nu o să mai pățești nimic de data asta.
*îi insperctă genuchii, Paul uitându-se la ea trist*
- Nu vi și tu cu noi?
*oftă, lăsând pentru o clipă privirea în jos, apoi se uită la el zâmbind tristă*
- Nu... eu rămân acasă azi...
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am

*ofta*cred ca raman si eu cu ea...te descurci fara mine?*il privi,iar cand acesta dadu din cap,ii zambi*
nu uita,un soricel perie tot timpul elefantii...ca sa nu mai repetam intamplarea de data trecuta....

-------

https://iubiri-adolescentine.forumgratuit.ro/viewtopic.forum?t=538
Sus In jos
Continut sponsorizat





riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 40 Icon_minitime

Sus In jos
 
riley house
Sus 
Pagina 40 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Subiecte similare
-
» Riley House
» Riley house
» Kat's house
» Montez House
» Aida's House

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: