IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Ashtray house

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 28, 2009 3:44 pm

^isi freca brutal buzele de ale ei,apoi cobori pe gat ,ii lua sanii in maini si ii framanta pana ce sfarcurile se intarira^

^ii desfacu numai decat pantalonii^
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 28, 2009 3:46 pm

^il zgarie incet pe piept dandui pantaloni jos^
sti k nu sunt artificii afara?^ intreba ea printre gemete^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 28, 2009 3:47 pm

^o rasuci astfel incat sa fie el deasupra si cobori cu limba pe pielea ei,ii gadila sfarcurile si trecu peste^
facem noi.
^ii trase cu dintii breteaua de la chilotei^


offȘ=)))=)))=)))
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 28, 2009 3:49 pm

^ gemu si il ridica de par in sus lipindusi buzele cu ale lui...apoi isi baga mana in chiloti lui^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 28, 2009 3:52 pm

^ii simti mana luandu.l si se cutremura de placere.o trase de maini si continua sa o saruta ,sa ii dezmierde cu limba trupul^
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 28, 2009 3:54 pm

^ii trase chiloti de tot jos si isi incolaci picioarele in jurul lui...il musca incet de ureche apoi sopti^
ma vrei?
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 28, 2009 3:57 pm

te vreau,te iau.
^patrunse in ea innebunit sa o aiba,continuand sa o sarute ,ii stranse sanii in pumni si gemura amandoi de placere^
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 28, 2009 3:59 pm

^ gemu puternic cand il simti si se misca de odata cu el..apoi il saruta incet pe gat^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 28, 2009 4:02 pm

^ii linse sfarcurile,abdomenul,buricul si interiorul coapselor ,iar ea se cutremura de placere^

iti place

^ii cuceri gura cu saruturi fierbinti si patrunse cu limba brutal,pasional^
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 28, 2009 4:04 pm

^ii raspunse la sarut arcuindusi spatele si lipindusi trupul fierbinte de al lui^
da...da...^ zise ea printre gemete^

off:=))) maine mergem la biserica sa ne spovedim=))) si porma mai tragem o tura
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 28, 2009 4:08 pm

off?eu nu mai intru in biserica=)))))



^ii mai saruta odata buzele umede si se aseza langa ea,tinand.o strans in brate^
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 28, 2009 4:10 pm

^rasufla greu punandusi capul pe pieptul lui^
destul de binisor^ zise ea in gluma incercand sal intarate^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 28, 2009 4:12 pm

^rase usor si o saruta pe frunte,indepartandu.i suvitele ^
vrei o cafea?
^se ridica si incepu sa se plimbe gol prin casa^
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 28, 2009 4:14 pm

vreau ceva de mancare...n-am mancat nimik de ieri^ se ridica luandu tricoul lui de jos si trangandul pe ea...era asa de mare k trecea de fund....dar arata intrun fel sexy cu el si cu parul in toate directile^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 28, 2009 4:17 pm

bine.^se duse la frigider si il deschise."ce zici de niste salam?"^mustaci^
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 28, 2009 4:22 pm

perversule...nu stiu orice e bun...sa nu aiba forma de mate te rog..sau culoare rosie sau^ fusese intrerupta de soneria telefonului...vorbi 2 minute la telefon^
fut*i o familie tocmai a fost masacrata....imi pare rau trebuie sa plec^ fugi in camera si trase niste blugi pe ea si un maieu...vei inapoi si luam o muscatura din ceva mancare care era pe masa^ oricum o sa o dau afara cand ajung acolo....scuze k plec asa
^ se apropie de el si il saruta^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 28, 2009 4:24 pm

^te inteleg baby.bye-bye^ o saruta si el apasat^ sa nu intarzii la cina^rase^
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 28, 2009 4:27 pm

^il mai saruta o data apoi isi puse fularul la gat si geaca si pe ea si deschise usa^
hey...ce ar sa pastrezi ideea aia cu salamul petru maine seara..sunt sigura k o sa fie tentanta^ii trase cu ochiul apoi iesi din casa bombanind^
mate imprastiate pe tavan....acuma vin
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 29, 2009 2:39 pm

^ intra in casa si se dezbraca ramanand numai in chiloti si maieu...apoi isi puse ceva bautura tare in pahar si se aseza pe canapea privind in gol^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 30, 2009 2:46 pm

^intra pe usa ca o vijelie,o saluta cu o miscare a capului si se duce in camera lui unde incepe sa se dezbrace ,apoi intra la dus^
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 30, 2009 2:48 pm

ciudatu dr*cu' ^ zise evie apoi se ridica se duse la ea in camera si lua cel mai mare pistol care il avea apoi se duse in bucatarie si incepu sa il curete aprinzandusi o tigara^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 30, 2009 2:51 pm

^se spala bine cu sapun si cand termina mai urma o tura^
la dracu!
curva proasta!!!!^urla iesind din cabina si infasurand un prosop in jurul taliei^
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 30, 2009 3:21 pm

^ il auzi pe dean urland^
te deranjeaza curvele iubire?^ stirga ea inapoi la el^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 30, 2009 3:34 pm

^tresări când o auzi^
nu..nu am nici.o treabă cu ele...^zise morocănos și goni la frigider să.și ia o bere^
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 30, 2009 3:35 pm

^ se uita la el apoi contiunu sa isi curete pistolulu mai cu forta^
si ce ai facut dupa ce am plecat eu?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ashtray house
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Ashtray house
» ^Ashtray's house^
» Kat's house
» Puente house
» Aida's house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: