IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Purple house

In jos 
+2
Criss.
Kryptonite
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
Andreea
the best of the best
the best of the best
Andreea


Berbec feminin POSTURI : 9509

Purple house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Mai 22, 2010 4:58 am

-Pai chiar acasa la Jakje pregateam masa....
*rase*
-Adu ce vrei tu....
*zambi*
-Pai in 9 luni se intampla multe... Si nu are inca un nume ,pt ca are de abia o saptamana...
*zambi*
-Si tu de ce ai lipsit atata.... Cred ca avem multe sa ne povestim ...
*rase incet*
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Mai 22, 2010 5:03 am

-Oh..a avut tata multa treaba cu mine...si...mda.Bine pai ma duc sa aduc niste hanburgeri si niste suc.Revin imediat.
*scoase burgerii din cuptorul cu microunde,puse suc in 2 pahare,le puse pe tava si le aduse in living*
-Gata.Aha...si la ce nume te gandesti?
Sus In jos
Andreea
the best of the best
the best of the best
Andreea


Berbec feminin POSTURI : 9509

Purple house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Mai 22, 2010 5:09 am

-Pai sincer am atatea in cap... si totul s'a petrecut asa repede... Poate Jake Jr sau nu stiu...
*rase*
-Sti cand l'am vazut pe Jake atunci... Nu credeam ca va fi tatal copilului meu..
*bau putin dn suc si spuse*
-Dar crede'ma ca acum sunt cea mai fericita persoana.... Iar micutul este ca si lumina ochilor mei...Ii iubesc pe amandoi nespus de mult...
*o lacrima ii cazu incet pe obraz*
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Mai 22, 2010 5:12 am

*zambi*
-Ce draguuut.Eu ma gandeam sa ii pui numele de Chad,Chris etc. cum vrei tu.Si nasi pecine pui?
Sus In jos
Andreea
the best of the best
the best of the best
Andreea


Berbec feminin POSTURI : 9509

Purple house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Mai 22, 2010 5:14 am

-Ma gandisem si la numele astea,dar sa vorbesc si cu Jake.
*zambi*
-Si mai intrebi ce nasi pun ?Sper ca nu ma refuzi ?
*puse botic:))*
-
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Mai 22, 2010 5:16 am

-Ma pui pe mine nasa?vaai ce tare.Trebuie sa vorbesc si cu Ari pentru lucrul asta.
*zambi*
-Si?cum de s`a intamplat?
Sus In jos
Andreea
the best of the best
the best of the best
Andreea


Berbec feminin POSTURI : 9509

Purple house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Mai 22, 2010 5:25 am

-Vorbeste si hai trebuie sa fiti voi nasi neaparat...
*rase incet*
-Pai sti atunci cand am fugit pe plaja am dat de el.M'a invitat la o terasa ,dupa am fost la el si dupa am primit mesaj de la tine ca pleci.El mi'a spus sa raman la el ... A fost ziua lui si atunci a fost prima noapte impreuna... Dupa a fost ziua mea si m'a facut o surpriza ducandu'ma in Las Vegas...Am stat acolo o perioada de timp... si mi s'a facut rau... Nu mai imi venise nici ... de mult ... I'am spus si ma rog cam ne'am intristat prima data amandoi ,ca nah avem doar 18 ani...Am fost la spital ,ne'a confirmat banuiala... ne'am intors acasa la el... Au fost si o gramada de scene ... mai putin placute... Pentru ca nu eram pregatiti.... vroiam sa scap de copil ,pt ca imi era frica ca'l voi pierde pe Jake... Intr'un final s'a nascut bebelul... ...si numai aveam ce sa spunem... Acum suntem fericiti amadoi ...Cel putin eu ...Daca ar pati ceva cel mic... nu stiu ce m'as face.
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Mai 22, 2010 5:33 am

*zambi,si manca din burger*
-Hm...mda...sunteti cam mici pentru un copil,dar de orice ai nevoie poti conta pe mine.Mi`l dai si mie putin?
*Zambi*
Sus In jos
Andreea
the best of the best
the best of the best
Andreea


Berbec feminin POSTURI : 9509

Purple house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Mai 22, 2010 5:41 am

-Sigur ca da ...Esti matusa si viitoare lui nasa ,asa ca sigur..
*il dadu incet*
-Stiu ca sunt prea mica... prea mici... dar ii iubesc....Nu stiu ce m'as face ,daca s'ar destrama aceasta mica familie formata...
*cateva lacrimi ii cazu pe obraji*
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Mai 23, 2010 2:53 am

*il lua in brate pe cel mic sise uita cu drag la el*
-Mda..stiu cum e...euinca nu m`am gandit la copii
*ranji*
-Ari...nu prea mai stiu de el si e cam nasol sa cresti singura un copil.Cand o sa vreau copil o sa fii prima care afla.
*zambi si incepu sa`l legane pe cel mic*
Sus In jos
Andreea
the best of the best
the best of the best
Andreea


Berbec feminin POSTURI : 9509

Purple house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Mai 23, 2010 2:56 am

-Da... nu te grabi...Cine stie cum va reactiona Ari....
*ofta*
-Nici Jake nu a reactionat prea bine,dar... sti daca exista iubire... trecem peste tot impreuna...
*zambi*
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Mai 23, 2010 3:00 am

*il mangaie pe fata pe cel mic*
-Asta asa e.Nici nu prea am timp de un bebe,pentru ca trebuie acum sa ma angajez si eu,si cu serviciul iti dai seama ca nu as avea cand sa am grija de el.Apropo...maine e ziua mea si as vrea,daca poti, sa ma ajuti cu niste pregatiri.Am nevoie de niste sfaturi
*zambi*
-Ce zici ma ajuti?
Sus In jos
Andreea
the best of the best
the best of the best
Andreea


Berbec feminin POSTURI : 9509

Purple house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Mai 23, 2010 3:08 am

-Logic verisoaroo...
*o lua in brate si o pupa pe obraz *
-La multi ani de acum...


Ultima editare efectuata de catre Andreea think Green in Dum Mai 23, 2010 3:18 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Mai 23, 2010 3:12 am

*incepu sa rada*
-Mersi mult,chiar aveam nevoie de ajutorul cuiva.De sora`mea nu mai stiu mai nimic...de Ari la fel.
*ofta*
-Nu stiu ce se intampla.
Sus In jos
Andreea
the best of the best
the best of the best
Andreea


Berbec feminin POSTURI : 9509

Purple house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Mai 23, 2010 3:20 am

-Stai linistita Cath...Eu voi fi mereu alaturi de tine ... Promit...Si Jake si bebelul la fel...Daca vrei mai viziteaza'ne sau stai cateva zile pe la noi..ca sa nu te simti singura...
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Mai 23, 2010 3:23 am

*ofta*
-Eh...nu lasa si asa ti`am ca trebuie sa ma angajez.Tata are probleme cu firma si mnoh....as vrea totusi sa merg la cimitir,sa ii pun mamei o lumanare.
*se intrista usor,apoi scutura din cap*
-Nu vreau sa iti spun si tie problemele,ca poate ai si tu probleme si... nu vreau sa inrautatesc lucrurile.
*zambi usor*
Sus In jos
Andreea
the best of the best
the best of the best
Andreea


Berbec feminin POSTURI : 9509

Purple house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Mai 23, 2010 3:36 am

-Hey eu nu am nici o problema acum... Crede'ma sunt cea mai fericita femeie de pe pamant...
*zambi*
-Spune'mi tot ce ai pe suflet...
*o stranse in brate*
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Mai 23, 2010 3:39 am

*ofta*
-Pai imi este dor de mama,cu Ari nu ammai vorbit,Heidi nu stiu pe unde umbla...prieteni nu prea mai am...tata merge cam prost cu firma..si tot asa
*ofta,si copilul adormi in bratele ei*
-Uite a adormit.
*zambi usor*
Sus In jos
Andreea
the best of the best
the best of the best
Andreea


Berbec feminin POSTURI : 9509

Purple house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Mai 23, 2010 3:41 am

-Da...a papat inainte sa ajung la tine... Asa ca acum a mai ramas sa doarma...
*chicoti*
-Stai linistita... eu zic ca timpul le va rezolva pe toate incet'incet...Te poti baza pe mine si pe Jake...Si cand te duci la cimitir la matusa ?Vreau sa vin si eu...
*ofta*
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Mai 23, 2010 3:44 am

-Pai ma gandeam astazi...sami fac un dus si sa ma schimb.E duminica si nu am mai fost pe la ea de f mult timp.
*privi in gol*
Sus In jos
Andreea
the best of the best
the best of the best
Andreea


Berbec feminin POSTURI : 9509

Purple house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Mai 23, 2010 3:52 am

-Da....Mergem amandoua...
*zambi*
-Pot sa duc bebelu in fostul meu dormitor de aici ?
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Mai 23, 2010 4:04 am

*zambi*
-Da sigur.eu ma duc sa imi fac un dus si sa ma imbrac.revin in 15 minute,da drumul la tv.
*se duse si isi facu dus si se schimba in Purple house - Pagina 8 Leighton-meester-azzedine-alaia-zip-detail-ankle-boots [prima],apoi reveni in living*
-Gata,mergem?
*zambi*
Sus In jos
Andreea
the best of the best
the best of the best
Andreea


Berbec feminin POSTURI : 9509

Purple house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeLun Mai 24, 2010 12:45 am

-Da hai...
*lua micutul in brate*
-Il iau si pe el...
*zambi si iesira*
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeMier Mai 26, 2010 12:46 pm

*se urcara in masina,apasa pe pedala de acceleratie si plecara*
Sus In jos
Andreea
the best of the best
the best of the best
Andreea


Berbec feminin POSTURI : 9509

Purple house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Mai 28, 2010 5:45 am

*dupa cateva minute se uita la telefon si vazu ca este 28 mai.*
-Ohh cum puteam sa uit...
*ofta*
-Cathe...sper ca nu te superi...lasa'ma la cateva strazi distanta te rog...
*cobora din masina si merse agale cu micut in brate*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Purple house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 8 Icon_minitime

Sus In jos
 
Purple house
Sus 
Pagina 8 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: