IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Cass house

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 11:43 am

*ea tăcu din gură, însă când văzu că deschide ușa îl privi și mai supărată pe Viktor*
- Nu înțeleg de ce l-ai chemat și pe el! Puteai să vorbești foarte bine și singur cu el, fără să îl mai deranjeze prezența mea. Eu nu vreau să i-au parte la discuția voastră, așa că mă găsești în cameră.
*se uită apoi scurt la Lucas, și apoi intră în camera ei, închizând după ușa după ea, privind tristă în jur*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 11:46 am

partea buna..nu stricam mobila..
deci ce e?*privi spre el,apoi ofta*frate,mai intai...arati cam slab..ai stat iar flamand pe la rusi sau ce?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cass house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 11:52 am

*își dădu ochii peste cap, oftând zgomotos, ignorându-i vorbele lui Lucas*
- Ce mă fac eu cu voi? Vă urâți de parcă mai aveți un pic și vă omorâți!
*se îndreptă spre camera ei, și o luă din cameră, aducând-o înapoi în living, deși ea protesta într-una; îi privi pe amândoi, supărat*
- Aș putea să aflu și eu de ce vă certați mereu? Credeam că vacanța aia va ajutat să vă împăcați. Dar cred că vouă vă place de fapt să fiți ca niște copii mici, fiecare cu dreptatea lui, și iubirea vroastă e de fapt un simplu teatru făcut pentru presă.
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 10:57 pm

vacanta aia...vina mea,fiindca am ajutat-o sa isi faca treaba,sa isi urmeze ocupatia de attia ani de zile*spuse suparat,privind urat spre ea*
poate ei ii pasa de presa,eu ce treaba am cu ea?imi strica toata cariera,asa ca nu as avea de ce sa ii fac un bine avand nu stiu ce relatie
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Mai 21, 2010 12:20 am

- Ocupația aia a luat o pauză de acum câteva zile, Lucas, în caz că nu știai. Dar stai! Din moment ce sunt doar o criminală și un nimeni pentru tine, normal că puțin îți pasă.
*se așeză pe canapea, privindu-i*
- Când terminați cu discuția, să mă anunțați și pe mine.
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Mai 21, 2010 12:43 am

nu am spus ca esti o criminala,insa sa recunoastem aamndoi,nu l-aivrut8spuse usor nervos,apoi auzi o masina*ah minune...pot sa plec acum?
chiar am concertul ala..
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Mai 21, 2010 8:40 am

- De ce spui mereu că nu l-am vrut? Normal că l-am vrut! Dar cum ai fi vrut să îl cresc singură? Dar oricum nu îți păsa ție, și imediat ce ai fi aflat ai venit și l-ai fi luat de lângă mine...
*spuse pe un ton mai ridicat, și oftă, privind tristă în jos*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Mai 21, 2010 8:49 am

te iubesc si as fi facut orice pentru a fi impreuna..acel copil era totul pentru amandoi sau cel putin,pentru mine
8spuse nevros,apoi prvii spre viktor*ne mai vedem...8spuse supatrat si merse spre usa*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Mai 21, 2010 8:54 am

*privi spre el cum pleacă și se ridică de pe canapea, plecând în camera ei, închizându-se din nou acolo, încuiind ușa*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Mai 21, 2010 9:02 am

*iesi pe usa tare tare suparat*
ce-a durat atata?8spuse anna,stand lipita de masina*
am proba de rochie in 10 minute
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cass house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Mai 21, 2010 9:06 am

*oftă, privindu-i și plecă și el spre hotel*
Se poartă ca niște copii, și amândoi suferă...
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Mai 21, 2010 9:18 am

*seara se hotărî să se ducă la o cursă ilegală, deoarece mecanicul ei care avea grijă de mașina ei de curse ilegale se tot ruga de ea să participe din nou la acele curse; se schimbă și apoi plecă*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Iun 12, 2010 3:24 am

*ajunse acasă, și se îndreptă spre camera ei, însă auzi soneria, și se uită la ușă; deschise, cel de la ușă fiind Sam*
- Dacă tu crezi că te las să pleci, te înșeli. Îmi explici și mie ce ai?
*Sam intră, iar ea oftă*
- Nu am nimic. Și dacă aș rămâne aici, de ce sau pentru cine aș rămâne?
*îl întrebă, fiind la fel de tristă*
- Dacă nu pentru Lucas, atunci pentru Paul... pentru curse... Uite, Cassandra, știu prin ce ai trecut săpt. trecută, însă trebuie să treci mai departe. Tu și Lucas vă certați din niște nimicuri. Vrei să vezi tot ce scrie pe internet despre asta? Nu cred. Așa că bagă-ți mințile în cap, și revin-o la vechea Cassandra. Asta dacă nu vrei alte și alte scandaluri monstru, plus să îl pierzi pe Paul. Peste o săptămână o să ajungă din nou la orfelinat.
- Și cu mine cum rămâne, Sam? Crezi că e atât de ușor să trec peste? Pune-te pentru o secundă în locul meu. Tu ce ai face? Ai trece nepăsător pur și simplu peste? Nu prea cred.
*se așeză pe canapea, privind tristă spre televizor*
- Mâine tot nu pleci. Viața ta nu mai e în Germania, ci aici.
*Sam plecă, ea rămânând singură*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Iul 03, 2010 4:19 pm

*ajunsera intr-un final, si se uita la el cu o spranceana*
- Eu nu sunt doar casatorita ci am si 2 copii, si te anunt ca nici acum nu au murit de foame...! Bine... Ca Lucas era cel care gateste...
*se stramba usor*
Sus In jos
Mitch Mercury
shooting star
shooting star
Mitch Mercury


Rac feminin POSTURI : 2509

Cass house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Iul 03, 2010 4:22 pm

-You are so rude.
*M-am strambat la el apoi m-am uitat in jur*
-Trebuie sa recunosc,ai un apartament foarte frumos.
-Copilasul meu nu mananca fast food,are bona si nu il las pe mana oricui.In plus el e in Usa.Si nu imi fac griji,mama stie sa gateasca ca o adevarata italianca.*I-am zambit*
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Cass house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Iul 03, 2010 4:26 pm

"se uita la ea si isi scutura capul dezaprobator apoi se iota prin casa iar cand auzi si de doi copii inghiti in sec insa disimula perfect"

Calule mananci ovaz.... nu face mofturi... doua... coapte amandoua... "sisi puse in gand apoi zambi"

Frumos apartament! "spuse analizant inca primele camere apoi se uita la Beca"

Cum zici tu.... "ranji apoi se tolani pe canapeaua din living intinzandu-si picioarele"

Ah.... e perfecta.... "spuse maraind usor"
Sus In jos
Mitch Mercury
shooting star
shooting star
Mitch Mercury


Rac feminin POSTURI : 2509

Cass house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Iul 03, 2010 4:30 pm

*M-am asezat langa el si am inceput sa ma joc prin parul lui*
-Deci,ce e?fata sau baiat?
*M-am uitat spre Cass*
-Ultima oara cand ne-am intalnit era la tine in burtica.
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Iul 03, 2010 4:33 pm

*se uita la amandoi zambind*
- Multumesc...
*se uita la Becca*
- Da... Pana la urma nu l-am pierdut... A fost doar o alarma falsa... E o fetita extrem de draguta... si sper sa-mi semene... nu sa-i semene lui Lucas...
*ofta si comnada ceva, insa apoi telefonul incepu sa ii sune si raspunse, mergand in alta camera; dupa cateva minute reveni inapoi in camara si se uita la amandoi*
- Eu trebuie sa plec... A intervenit o problema acasa sa trebuie sa ma ocup de ea personal. Mancarea e pe drum. Iar astea...*ii dadu cheiile lui Nick zambind* sunt cheiile tale. Mai am un rand acasa...
*se uita apoi din nou la amandoi*
- Ne mai vedem.
*pleca*
Sus In jos
Mitch Mercury
shooting star
shooting star
Mitch Mercury


Rac feminin POSTURI : 2509

Cass house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Iul 03, 2010 4:36 pm

-Oh...cred ca e superba si ca seamana cu tine,abia astept sa o vad.
*M-am uitat cum pleca Cass*
-Pa Cass,sa o pupi pe fetita din partea mea.*I-am zambit apoi m-am uitat la Nick*
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Cass house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Iul 03, 2010 4:39 pm

"se uita la Beca amuzat ii era dor de copila asta zapacita; chiar nu ii venea sa creada ca se petrecusera atat de multe cu ea in ultima vreme; o privi curios pe Cassandra in timp ce mana lui cobora de pe spararul canapelei pe umarul Becai mangaindu-i usor bratul"

Ah... da ai nevoie de companie... am inteles... "chicoti in sine lui"

Bine Cass.., pa! "zambi" apoi se uita la Beca si fara sa mai stea mult pe ganduri o prinse de ceafa si o saruta pasional"

Off: mai stau maxim pana la fix si fug la somn :D
Sus In jos
Mitch Mercury
shooting star
shooting star
Mitch Mercury


Rac feminin POSTURI : 2509

Cass house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Iul 03, 2010 4:43 pm

*Ii raspunse la sarut,se ridica si se duse sa caute o sticla cu vin rosu,in cateva secunde veni inapoi,puse paharele pe masa si se sui peste el,incdepu sa-l sarute pasional,cobora usor pe gat apoi reveni*
-Mi-a fost dor.*I-am zambit*
*Am contiunat ,l-am muscat usor de ureche apoi de gat*
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Cass house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Iul 03, 2010 4:50 pm

"maraie apoi ii mangaie usor fata si ii saruta suav buzele intreband-o"

Ce zici de o baita cu spuma? Simte nevoia sa intru sub apa! "ranji si o saruta iar apoi lua o gura de vin si ii facu cu ochiul apoi sopti"

Asteapta-m aici! Vin sa te iau! "ranjeste apoi se duce la baie si da drumul la apa in casa si pune si spumant si cateva uleiuri parfumate care erau pe marginea cazii apoi in timp ce se intorcea la ea scapa de camasa si de blugi ramanand in boxeri"
Sus In jos
Mitch Mercury
shooting star
shooting star
Mitch Mercury


Rac feminin POSTURI : 2509

Cass house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Iul 04, 2010 2:48 am

*M-am trezit la piptul lui,era asa delicat,mi-am dat seama ca nu am facut prea multe aseara*
-oh.....De ce am adormit....
*M-am enervat pe mine ca mi-a scapat asa o bucatica*
-Diseara...esti tot al meu*Am zambit*
*M-am dus si i-am pregatit micul dejun,l-am pus pe masuta si i-am lasat un biletel*
Neata soare,sper ca o sa iti placa ce ti-am pregatit.Nu o sa mori.Aseara ai scapat...dar diseara nu o sa mai scapi.Iti promit.Dar daca iti e frica poti sa te retragi.
P.s.You're so hot bby.Abia astept.

*Am coborat rapid scarile,m-am urcat in masina si m-am indreptat spre parc*
---
*Am intrat pe usa usor,am vazut ca nu se trezise,m-am dus si am stors cateva portocale si mi-am pus un pahar de suc*
-Puturos mai esti*Am ras usor si m-am asezat langa el,am ince[ut sa-l sarut pe gat apoi am coborat si am urcat din nou,i-am sarutat buzele si m-am oprit.Am dat drumul la televizor.*
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Cass house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeLun Iul 05, 2010 8:37 am

Off: sorry ca n-am mai intrat.. am fost cam abatuta zilele astea si nu am avut chef de postat... ma rog....

On: "se trezeste si el intr-un final, fusese foarte obosit din cauza schimbarii de fus orar; si o vede pe Beca langa el si ranjeste"

Ah... scuze mamicuto... calatoriile astea cu avionul sunt mai obositoare decat o partida buna de sex! "rade usor apoi se rostogoleste in pat asezandu-se, pe burta, peste picioarele ei si imobilizandu-i-le apoi isi baga mainile pe sub tricoul ei pana pe spatele ei si ii mangaie usor spatele apoi se ridica stand inca peste ea si o prinde intr-un sarut pasional dala cu degete bagate in par si nebunii =))"

Off: da-mi un buzz pe mescs cand intri si ai chef de postat :)
Sus In jos
Mitch Mercury
shooting star
shooting star
Mitch Mercury


Rac feminin POSTURI : 2509

Cass house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 8 Icon_minitimeLun Iul 05, 2010 10:37 am

off:nu e nimic >:D< stiu cum e.
-Deci,ce vrei sa facem?*M-am uitat la el frumos*
-Poate...nu stiu.*I-am bagat mana in par si l-am tras usor*
-Nu cred,pun pariu ca te pot obosi mai rau.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cass house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 8 Icon_minitime

Sus In jos
 
Cass house
Sus 
Pagina 8 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: