IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Lexer's apartment!

In jos 
+4
chiquita
Miky.Wolf
miss A.
scumpik
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Urmatorul
AutorMesaj
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 4:22 am

-Nu....nu.....am asteptat atata pentru ca nu eram sigur.Dar acum sunt convins.Si daca sentimentele ce le nutresti pentru Caleb sunt incerte,atunci inseamna ca am si eu o sansa,nu? Eu sunt convins ca meriti multe si cand spun asta nu ma refer la chestiile materiale.Mai tii minte ce iti spuneam despre trandafir?Tu pentru mine esti acel trandafir.O singura data am mai simtit asa ceva pentru cineva si....nu a fost sa fie.De atunci mi-am jurat ca nu ma voi mai reindragosti,insa m-ai zapacit de tot^ii ia chipul intre palme zambindu-i^ Ma uit la tine si ma intreb.....oare esti reala sau esti aievea?
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 4:35 am

Nu e vorba ca sunt incerte. E vorba ca nu am mai simtit asta niciodata. Totul e nou pt mine. Nu stiu daca sentimentele ce ma coplesesc sunt din cauza ca nu m-am mai uitat niciodata la un baiat mai mult ca la un prieten sau din cauza ca incep sa ma indragostesc! Nu cunosc aceste sentimente, nu stiu ce ar trebui sa simt. Un singur lucru stiu, ca sunt cu capul in nori! *cand ii lua chipul intre maini, respiratia i se opri* Sunt reala.... dar nu stiu daca indeajuns de reala pt tine Exer!
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 4:47 am

-Acorda-mi doar o sansa atat iti cer! Iti promit ca nu te voi dezamagi. Daca nu-ti va placea de mine de ceea ce sunt eu,atunci ma voi retrage....sau...sau daca Caleb este cel de care te vei indragosti. Nu e nevoie decat sa-mi spui STOP!^ii saruta usor mainile,privind-o in ochi^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 4:56 am

Stiu ca nu ma vei dezamagi. Nu ai cum! *ii zambi* Dar sincer, nu cred ca ar fi corect nici fata de tine, nici fata de mine nici fata de Caleb! Imi placi Exer... dar nu neg ca-l plac si pe Caleb. Nu e corect sa te tin asa! Sa vad daca te aleg sau nu! Asteptandu-ma... poate vei intalni o fata potrivita pt tine, dar nu o vei vedea din cauza mea. Uite... poate Yulia te-ar face fericit! *il privi si o durea privirea lui. Incet, se apropie de el, fara sa-l piarda din priviri, si il imbratisa, cufundandu-si apoi fata in pieptul lui* Nu vreau sa te fac sa suferi. Nu meriti asta! Prefer sa sufar eu, decat sa te vad pe tine suferind.
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 5:04 am

da...ai dreptate.....nu ar fi corect.....insa prefer sa astept.Yulia...e o fata frumoasa,insa....nu asta conteaza.^o stranse tare in brate^Ce rost isi are infatisarea cand sufletul e cel care conteaza?Si degeaba esti bun la suflet,daca nu esti compatibil daca nu sunt jumatatile aceluiasi intreg? Apropo de jumatati^se desprinse din imbratisarea ei si lua brelocul si biletul si i le aduse^ Asta e pentru tine. Cealalalta jumatate este la mine.Il poti schimba daca consider ca nu e bine,insa cheia ramane la tine.Cea de la apartament si cea de la sufletul meu
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 5:12 am

"Il voi distruge pe Exer. O sa-l fac sa sufere. Of Doamne, de ce ma urasti asa mult?"*Dupa ce citi biletul si vazuse brelocul,se uita la el, ochii ei fiind inundati de lacrimi* Nu-mi fa asta.... te rog... nu ma distruge in felul asta! *ofta muscandu-si din nou buza pt a-si opri lacrimile... nu reusi, dar reusi sa se raneasca din nou* Da, recunosc... nu imi esti indiferent! Dar nu stiu daca ceea ce simt pt tine este ceea ce iti doresti tu! Intelege-ma! *lua brelocul ei si il uni cu al lui* Asa vreau sa fie inima ta! Te rog.... nu-ti lasa inima in mainile mele... nu-ti lasa inima in mainile analfabetilor!
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 5:21 am

-Nu, te rog.....nu vreau sa te fac sa plangi...uite...te-ai ranit ^ii lipi degetul pe buza ei fina si insangerata,ramanand patat^ Eu vreau sa-ti fie tie bine ^ii ridica chipul de barbie si-i saruta o lacrima ce se prelingea pe obraz^.Ti-o pot da toata tie^stranse mana ei cu breloacele^ numai sa vrei si sa simti tu asta. Nu vreau sa te presez si nici sa te indepartez,acum ca ti-am marturisit.Vreau sa vezi in mine intotdeauna un bun prieten,pentru ca te voi ajuta atunci cand vei avea nevoie indiferent de ceea ce ne rezerva viitorul,oki?
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 5:38 am

Nu-mi pasa ca m-am ranit! Imi pasa ca te-am ranit pe tine! *se cuibari la pieptul lui, cu genunchii la piept si capul sprijinit de ei* Mie imi e bine atunci cand celor din jurul meu le este bine. Nu inteleg de ce imi esti atat de drag! Iti multumesc ca ai incredere in mine si vreau sa-mi promiti ca nu imi vei mai ascunde nimic! *lacrimile ii spalau obrajii* Vreau sa am pe cineva langa mine, cui sa-i spun absolut TOT. Tot ce simt, tot ce gandesc... Promite-mi insa... ca daca vei intalni pe cineva care sa-ti placa, nu te vei gandi la mine sau la faptul ca as putea suferi. Bine?
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 5:41 am

^intra fara sa bata la usa si isi drese glasul^
- Porumbeilor , eu am plecat. Sa nu faceti prostii. ^rase si inchise usa repede^
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 5:49 am

^ii facu semn lui Ari sa iasa apoi o saruta in crestetul capului, pe par ^
-Iti promit, iti jur chiar ca de azi inainte sunt cel mai bun prieten al tau si ca nu-ti voi mai ascunde nimic.Hai ,te rog acum, nu mai plange.Eu voi fi fericit daca te vad pe tine fericita^ii mangaia parul si o stranse in brate.Ii sterse din nou lacrimile si o saruta pe frunte apoi ii zambi^
-In loc sa ne bucuram noi stam aici posomorati si plini de regrete.Pentru a sarbatori prietenia noastra in seara asta gatesc eu, desi nu stiu cat de comestibila va fi mancarea.Ar fi mai simplu sa te invit la un restaurant,dar prin asta vreau sa-ti arat ca am si o parte buna
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 6:07 am

*Nu-l baga in seama pe Ari. Avea altele pe cap acum* Ok... gata, nu mai plang! *ii zambi si isi sterse si ea lacrimile.* Hmmm... tu, sa gatesti? That should be interesting. Are u sure u wanna do this all by yourself? No help? Not even from me?
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 6:14 am

-Hmmm...ce-ai zice daca....m-ai asista? E bine?Oricum,daca mancarea gatita de mine va fi toxica,cel putin vom muri impreuna^chicoteste,fata luminandu-i-se cand o vazu pe ea mai bine dispusa^
Shall we?^se ridica din pat si ii intinde mana dupa ce face o reverenta.Cand erau amandoi in picioare ii spuse^
-Primul care ajunge la bucatarie alege reteta^si fuge catre usa^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 6:23 am

*Ii zambi si il lasa sa ajunga primul. Vroia sa o surprinda si cu meniul si cu gatitul* Ok, o sa te asist... dar cred ca o sa comand o pizza pt orice eventualitate... daca e sa mor, macar sa mor cu burta plina! *incepu sa rada si se aseza pe scaun, privindul cum se fastacea prin bucatarie*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 6:48 am

^opri masina in fata casei si se duse la floraria de la colt^
- Buna ziua. Vreau cel mai rosu trandafir. ^il cumpara apoi merse si intra in casa.trecu pe langa cei doi fara sa zica nimic. se duse in camera lui si scrise un bilet. apoi iesi din nou din casa^

_________________________

^isi lua chitara din portbagaj si se duse la liceu^
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 7:09 am

-Primul!!!Hmmm...ca tot zisesi tu ceva de pizza...offf ^se invartea prin bucatarie cu o carte de retete in mana^ Gata!Am gasit ^era incantat^ sa vedem ce ce este nevoie ^cu cartea in mana deschise frigiderul si se uita dupa ingrediante, apoi mai cauta prin niste sertare^ Perfect am tot ce-mi trebuie! Iti voi pregati o fripturica de porc cu miere
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 7:13 am

*Isi puse mainile in cap* Vai!!! Mi-e rau! Nu puteai sa alegi si tu ceva mai simplu? Macar speram si eu ca am mai multe sanse sa traiesc dupa aceasta cina! *incepu sa rada* Te mai intreb inca o data, si pentru ultima oara, vrei sa te ajut?
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 7:23 am

^se uita la ea si zambeste^-Poate ca asta e si intentia mea, sa te omor sau sa te seduc^scoase limba jucaus^ Nu trebuie sa ma ajuti.Incerc sa ma descurc singurel...asa cum pot^puse carnea pe tocator si inlatura grasimile.O spala,apoi o puse intr-o tava unsa cu ulei.Adauga condimente pe deasupra si 4 lingurite de miere.O baga la cuptorul preincalzit^
Asaaa...ce urmeaza? sosuletzul....dar asta mai tarziu.Ce zici si de un desert? ^se intoarse la ea zambind si se aseza pe scaun langa ea^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 7:27 am

Hmmm... desert... suna bine. Imi place crema de zahar ars "Na, sa vad daca asta reusesti sa faci... hai, e usor" *Se ridica si lua farfuriile si tacamurile din dulap si incepu sa aranjeze masa* Macar atata pot sa fac si eu *ii scoase si ea limba si se indrepta sa ia paharele* Hmmm... Vin? Sau doar suc?
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 7:37 am

-Crema de zahar ars sa fie Cum s-o face si aia?Si asa sunt ars....sper doar sa fie gustoasa
-Ummm....alcool....cred ca un pahar merge la o ocazie din asta mai...speciala. In plus...sucul nu merge la fripturica....FRIPTURAA!!!^verifica repede la cuptor^ E oki ^zambi usurat apoi cauta prin cartea de bucate reteta pentru desert^
-Am gasit-o si p'asta. Acum....sosul^lua un castron si se plimba cu el prin bucatarie dupa legume. Lua cateva rosii si le taie bucatele.La fel facu si cu cativa graunti de usturoi. Le puse intr-o tigaie cu putina vegeta si mesteca din cand in cand la ele.Trage aer pe nas^
-Un lucru e cert...miroase bine!
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 7:42 am

*Zambea continuu privindu-l in bucatarie* Daca stiam cata distractie e cu tine in bucatarie te puneam sa o faci mai des! *simti si ea mirosul* Da, trebuie sa recunosc ca miroase destul de bine... dar aia nu inseamna ca e si comestibil! *chicoti putin si cauta vinul. Puse putin in cele 2 pahare* Daca te intreb cate ceva, esti sigur ca nu te deconcentrez?
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 7:47 am

-Categoric!Deja mi-a intrat in indemanare^vorbea in timp ce mesteca in sos,apoi lua tigaia de pe foc,fiind atent la ea^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 7:50 am

*Se aseza pe scaun jucandu-se cu fata de masa* Te avertizez ca e ceva mai intim. Si mi-ai spus azi putin despre si m-ai fact curioasa. In camera, cand discutam... mi-ai spus ca ai iubit o data! Te refereai la Lola? *nu il privea... ii era putin rusine ca atinse o coarda sensibila despre care nu vroia sa vorbeasca* Daca vrei nu e nevoie sa-mi raspunzi. E chiar ok!
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 7:58 am

^incepu sa rada^
-Nu...in niciun caz.S-a intamplat demult...in liceu.....adica acum doi ani.E oki, pot vorbi despre asta cu tine^se aseza din nou pe scaun dupa ce scoase friptura de la cuptor^ Eram impreuna dintr-a 10-a.O cheama Phiber Black...eram impreuna mai mereu...faceam temele impreuna,proiecte,mergeam la scoala impreuna.Statea singura...era orfana...asa ca majoritatea timpului mi-l petreceam la ea acasa.Obisnuia sa-mi faca clatite cu ciocolata in fiecare seara...erau preferatele mele.Intr-a 12-a....am cerut-o in casatorie...stiu...o nebunie,dar ne iubeam mult si vruiam sa fim impreuna pana la sfarsit.....pana intr-o zi cand...mi-a zis ca e insarcinata.....era cam prin timpul asta
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 8:02 am

*Toata poestea fusese asa frumoasa pana cand ii cazu fata cand ajunse la partea cu insarcinata... astepta sa continue, dar nu o facu* Hmmm, vreau sa aud continuarea? "Cui trebuie sa multumesc oare pt ceea ce sunt eu acum?"
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 8:10 am

-Nu ce ceea ce crezi tu ca este.....Nu era copilul meu...Ma insela de ceva vreme si datorita situatiei in care se aflase trebuia sa-mi marturiseasca.Tipulul nu-i pasa....doar se distra cu ea,dar a preferat sa ma paraseasca pentru un drogat...numai pentru ca el avea bani.A crezut ca asa poate pune mana pe el, dar la cateva luni dupa ce ne-am despartit noi am inteles ca a parasit-o. De atunci....nu m-am mai reindragostit....pana in momentul de fata^o stranse de mana si ii zambi^
-Oki....gata cu trecutul, sa trecem la ceva mai dulce.Inca n-am terminat aici^chicoti.amesteca cu mixerul ouale, laptele, zaharul, vanilia si puse 400 g zahar in cratita pe care o baga la cuptor.Apoi lua sosul din cratita si-l turna peste carnita,taie repede cativa ardei rosii si spala 2,3 frunzulite de salata verde^
-Et voila!^se intoarse la masa cu 2 farfurii^ Lexer's apartment! - Pagina 12 300
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lexer's apartment! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 12 Icon_minitime

Sus In jos
 
Lexer's apartment!
Sus 
Pagina 12 din 23Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» White Apartment.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: