IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Koningen House

In jos 
+4
Rena.
SanjeroZe_PanDa
BuBu_LEonA
M.Cata
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 5:10 am

^Gesticula din mana ca nu^
-E cainele lu` Leo deci...sa stranga ea^rase^
-De ce esti draga asa tensionata?^se apropie de B. si ii facu masaj la spate strangand`o cu putere^
Sus In jos
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 5:14 am

^ii indeparta mainile^
-Nu sunt tensionata...m'ai suparat^se intoarse spre el^
-De ce faci asta?^ridica o spranceana^
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 5:16 am

^Se uita la ea amuzat^
-Nu am facut eu aia...a fost Spank^se puse pe ras^
-E...lasa ca aveti ce sa faceti azi^se puse pe canapeaua din living si adormi^
Sus In jos
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 5:17 am

Idiotule nu am intrebat cine a facut'o si de ce faci chestii de astea?^isi dadu ochii peste cap,isi lua geanta si pleca^
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 7:08 am

^Se scula si incepu sa se intinda^
^Se uita sa vada daca mai era cineva prin casa^
-Hmm...sunt singur?^auzi cum Spank latra^
-Mda...mai esti si tu pe aici^incepu sa rada^
^Incepu sa ii scrie un bilet Leonei:^
Nu stiu cat de adevarata mai e relatia asta...mi se pare ca nici nu ma mai iubesti,am impresia ca te`ai distantat...parca nici nu as putea vorbi anumite lucruri cu tine...poate ar fi mai bine sa luam o pauza.
Matt

^Se duse in camera ei si lasa biletelul pe pat.Isi stranse lucrurile si le muta in camera lui.^
^Il lua pe Spank in brate^
-Cam asa se intampla cand intr`o relatie nu mai exista comunicare^incepu sa il mangaie pe caine si o lacrima ii curse pe obraz^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Koningen House - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 7:22 am

off: veniti la pool party......k nah am trim ieri inv si na daca vreti s veniti:D:*
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 7:27 am

^Isi lua slipu` pe el si niste prosoape si iesi pe usa^
Sus In jos
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 11:31 am

^intra in casa.Puse geanta pe canapea si scoasa din ea niste schite pe care le facuse in timp ce fusese plecata.Se dusa afara la piscina cu ele,se aseza pe jos si incepu sa deseneze iar,cu grija si multa rabdare^
Sus In jos
SanjeroZe_PanDa
biggest fan
biggest fan
SanjeroZe_PanDa


Scorpion feminin POSTURI : 1160

Koningen House - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 11:33 am

^iesi din bucatarie, auzind pe cineva intrand in casa. O vazu pe B. disparand la piscina si merse dupa ea, asezandu`se pe marginea piscinei^
-Ce ai acolo? ^privi curios desenele facute^
Sus In jos
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 11:36 am

^lasa creionul jos si se intinse spre el si il saruta^
-Ah..astea sunt doar niste desene pe care le'am facut cat am lipsit....am plecat la aer curat si in plus am simtit nevoia de viteza...asa ca am fost cat mai departe de aici^ridica din umeri^App...ai vazut ce a facut Spu...Spank la noi in camera?...sa stii k yo nu strang ce e acolo^aproape tipa de furie^
Sus In jos
SanjeroZe_PanDa
biggest fan
biggest fan
SanjeroZe_PanDa


Scorpion feminin POSTURI : 1160

Koningen House - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 11:40 am

-Ce a facut? ^facu o mutra foarte serioasa si nervoasa^
Sus In jos
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 11:42 am

^ramase uimita ca nu stia inca^
-Si'a facut nevoile in patul nostru!
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 11:42 am

^Intra pe usa fericit.Se duse in camera lui si se schimba in niste haine de oras^
Poate azi fac o scurta plimbare^chicoti^
^Se duse la bar si isi facu un shake^
Sus In jos
BuBu_LEonA
best friends
best friends
BuBu_LEonA


Varsator feminin POSTURI : 524

Koningen House - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 11:43 am

^intra pe usa nervoasa si se duse in camera vazu biletul se enerva si mai tare nu pentru faptul ca se despartise ci pentru faptul ca nu ii spusese totul in fata apoi rupse biletul puse un vazut mare pe bilet si il rupse in doua.se duse la bar si isi lua o tarie apoi sparse paharul de la nervi si se tranti pa canapea^sper sa ma linistesc api o sa ma despart de matt
Sus In jos
SanjeroZe_PanDa
biggest fan
biggest fan
SanjeroZe_PanDa


Scorpion feminin POSTURI : 1160

Koningen House - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 11:45 am

-Atunci sa stranga... Sunt convins ca nu s`a urcat cainele in patul nostru sa isi faca nevoile acolo!
-De fapt... Sa stranga Matt. Pariez ca el e vinovatul
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 11:47 am

^Se duse la Leo^
-Poate ar trebui sa luam o pauza Leo.^avea fata rece^Macar pentru un timp ,daca nu pentru totdeauna^se uita in ochii ei^
Sus In jos
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 11:48 am

^tresari cand auzi zgomotele,apoi se intoarsa iar cu fata la Drake^
-Au venit acasa!^chicoti^
Sus In jos
BuBu_LEonA
best friends
best friends
BuBu_LEonA


Varsator feminin POSTURI : 524

Koningen House - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 11:50 am

^se dusa langa matt cu mainile in san^
-deci...nici macar nu ai tupeul sa imi spui in fata nu?
-asa ca...da sunt deacord sa ne despartim asa ca bye ,bye asta e mesajul pentru tine iar acum spun NEXT!
^pleca iar la tv^
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 11:51 am

^Isi dadu ochii peste cap^
-Ok atunci ma bucur k nu ai suferit^zambi si se duse la bar^
Sus In jos
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 11:53 am

off:LOL....cred ca e cea mai usoara despartire pe care am vazut'o vreodata=))))...fara lacrimi fara regrete:)))
Sus In jos
SanjeroZe_PanDa
biggest fan
biggest fan
SanjeroZe_PanDa


Scorpion feminin POSTURI : 1160

Koningen House - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 11:55 am

Offf: e tru`, imi place=))))
On: ^statea sprijinit in maini, ascultand conversatia celor doi^
-Mda... Foarte usor. Stiam eu ca niciunul nu va suferi... ^chicoti incet^ Stiam ca e doar un capriciu^^
Sus In jos
BuBu_LEonA
best friends
best friends
BuBu_LEonA


Varsator feminin POSTURI : 524

Koningen House - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 11:58 am

^se uita incruntata la drake^
-frate'meo nu ma face ca am destui nervi.
^se dusa la bar si isi lua iar o tarie^
Sus In jos
SanjeroZe_PanDa
biggest fan
biggest fan
SanjeroZe_PanDa


Scorpion feminin POSTURI : 1160

Koningen House - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 12:01 pm

-Am zis eu ceva? ^ridica o spranceana^ In afara de faptul ca nu era nimic adevarat intre voi? Neah. Nu ma bag, dar asta e adevarul, se vede....
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 12:02 pm

^Isi lua cheile de la Chevrolet^
-Cya later!^iesi pe usa si se indrepta catre Hayley^
Sus In jos
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 21 Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 12:09 pm

^se ridica si se dusa la leona^
-Chiar nu iti pasa deloc?...chiar asa ma faceti sa cred ca nu a fost nik intrevoi decta o simpla aventura?^ridica o spranceana^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Koningen House - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 21 Icon_minitime

Sus In jos
 
Koningen House
Sus 
Pagina 21 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Koningen House
» Kat's house
» Puente house
» Aida's house
» Purple House

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: