IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Ashtray house

In jos 
+7
Rocsy
Lu.lu
Ryan Hayes
Moriarty
Miss Lilith
curse of me
beBE
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 10:48 am

* simtea ca o ustura ceva la cap...se stramba si si incerca sa deschida ochii dar o durea foarte tare capul* ce dracu am facut iarasi???? de ce ma doare asa capul??? * atata de tare o durea capul incat o lacrima i se prelinse pe fata cand isi deschise ochii*

ce...ce s-a intamplat?? * ii zbura privirea in ochii lui Henry*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 10:52 am

hmmm...erai in parc...si te-ai impidicat..probabil ai dat cu capul de pamant..nu te misca aproape am terminat^ zise el in soapta stiind ca daca vorbea tare avea sa ii crepe capul la nath...ii mai sterse umpik rana...apoi puse un bandaj mic peste ea...isi lua privirea de la rana si se uita in ochii ei....fetele le erau aropiate^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 10:55 am

* se uita in ochii lui nevenindu-i sa creada... o alta lacrima i se prelinse pe obraz... nu mai putea de durere*... cum?? eu ?? sa ma impiedic?? dar niciodata ...Auu!! * isi duse mana la cap* ...Doamne ce idioata sunt..* ofta*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 10:57 am

^ ii sterse lacrimile^ nu te ridica acuma....o sa ametesti stai umpik culcata^ henry se ridica isi dadu geaca jos si scoase gheata din frigider pe care o puse intr-un prosop apoi se intoarse la nath si yo puse pe cap^
poate te uitai dupa baieti draguti^ chicoti^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 11:02 am

* zambi * Multumesc..
baieti draguti?? hm nu cred * rase putin dar se stramba din nou din cauza durerii*.. cine stie defapt... poate...
nuu nu cred totusi...defapt nu ii amintesc chiar nimic inafara de ce mi-ai zis tu.. dar ai fost acolo?? altfel nu aveai de unde sa stii....cand am ajuns acolo tin minte ca eram eu singura in parc..si apoi nu mai stiu nimic....
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 11:04 am

pai...eu eram pe o banca si ai trecut prin fata mea si ai facut POCCC!!! pe astfalt....si cam atata...^ isi aprinse o tigara^ oricum stai acolo intinsa...cred k ai facut o gaura in pamant^zise el razand^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 11:05 am

* se incrunta* da-mi te rog un algocalmin ceva ca mor aici * se planse si ii se facu rau*...
* isi acoperi fata cu mainile*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 11:13 am

^ se ridica lua medicametul si il dadu impreuna cu un pahar cu apa...apoi se aseza la picioarele ei pe canapea^ okey...scuze ca am zis k as comite o crima...adika cica teas fi omorat... da nu trebuia sa incerci sa te sinucizi^ rase el apoi zambi seducator^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 11:18 am

* lua medicamentul si inghiti putina apa apoi se lasa pe canapea de parca ar fi fost epuizata*
ah nu e nimic..am exagerat si eu...si n-o sa ma sinucid.. deocamdata * gemu de durere* dar poate mor din cauza durerii asteia mai repede*....
si scuze.. stiu ca exagerez cateodata dar....ti-am mai zis.. nu e cea mai buna perioada din viata mea..mai ales cu mutarea asta si toate alea * ofta s se ridica.. parca o dureau totate si nu putea sta intinsa...dar ramase pe canapea intinsa ca o placintuta*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 11:21 am

nath...de ce nu te distrezi si thu..adika scuze ca iti zik dar te distrezi ca si bunica...esti prea serioasa...acuma ce dracu ai 17 ani..piedeti capul...mai bea si thu...iesi in oras cu prietenii...fa nebunii...doar numa o data in viata esti de varsta asta...^ isi mai aprinse o tigara^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 11:27 am

Henry te rog nu te mai otravi in fata mea !!!* se uita spre tigara*
* apoi ofta* Henry..tu nu cred ca stii prin ce am trecut pana acum.. eu iti stiu povestea dar tu n-o sti pe ea mea...
* ofta si gemu din nou* dracu s ao ia de durere
mama mea a murit la nastere.... si..din pacate tatal meu a primit custodia mea... * ii era asa de grue sa vorbeasca si despre asta*..si...tatal meu s-a dovedit a fi un om foarte rau.. pana la 14 ani am fost maltrata zilnic de el... * facu o pauza* plus multe alte chestii de care n-a stiu nimeni.. si nu m-am dus la politie pentru ca imi era frica...tatal meu nu ma iubea...

la 14 ani am plecat de acasa...si am ajus aici.. nu stiu cum * alte cateva lacrimi ii cursera pe haine*....si de aici stii.. acum nu mai am nicio ruda :|.....inafara de tata bineinteles

* lua aer si continua*.. eu cred ca evenimentele astea mi-au schimbat asa viata...poate ca n-as vrea sa fiu chiar asa dar...nici sa ajung.. o ..oo.. desfranata nu as vrea * isi lasa capul jos *
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 11:31 am

^ramase cu gura cascata formand un O perfect....nu zise nimik tip de 2 minute....apoi isi recupera vocea^wow...nu am stiut....imi pare asa de rau^ stinse tigara^ ar fi trebuit sa imi zici de la inceput...asta explica de ce esti asa...^ ii puse o mana pe glezna^..deci amandoi avem un trecut de tot cacatul...
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 11:36 am

* il privi apoi ofta* da ai dreptate...pe amandoi ne-a incercat viata...

si nu am vrut sa iti spun.. pentru ca nu vroiam sa te incarc cu tampeniile astea....imi pare rau dca te-am suparat sau ceva...
e ciudat pentru mine sa vorbesc depsre asta ..dar.. acum intelegi si tu de ce sunt asa..imi pare rau...

da si tu ai avut destul de suferit, stiu ...* il privi cu caldura*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 11:38 am

nu...thu ai avut mai mult de suferit...eu mi-am facuto cu mana mea^ apoi ridica bluza de la mana stanga si isi arata cicatricea lunga de 13 cm^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 11:40 am

* se apropia de el si i atnse usor mana* Doamne Dumnezeule Henry ce este asta?? * se uita ingrijorat la el*....ce...ce ti s-a intamplat???
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 11:45 am

pai....tiam zis ca era sa mor de supradoza...asta nu era nimik...cum imi injectam in vene...mam infectat dar nu am vrut sa merg la medic...si inefctia sa extins...am ajuns la timp la medic asa ca nu miau taiat mana..dar daca intarziam juma de ora..acuma ma vedeai fara mana...sau mort ca ajungeam in stare sceptica si muream....
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 11:48 am

* ofta* of Doamne Henry :|... cum de ai fost asa de inconstient?? * clatina din cap*.. as fi vrut s ate pot opri :|... ma socheaza tot ce imi spui * il privi incontinuare in ochi*.. imi pare asa de rau...

macar acum nu mai facia sa ceva...
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 11:50 am

^ rase^ sincer chiar nu imi pasa de trecut sau viitor...pe mine ma intereseaza doar prezentul....pot sa si mor maine ca pe mine mar durea in c*r...^isi aprinse inca o tigara^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 11:53 am

* se ridica de pe canapea pentru ca se simtea intepenita* cai si tu putina dreptate in ceea ce zici dar viitorul ar trebui s ate intereseze :|.. trecutul nu ca na...nu ai de ce dar..viitorul :|..


oricum e si asta u fel de a gandi ..* se clatina pe loc si se spriji rapdi de perete sa nu mai ia o tranta*.... esti tu ciudat...dar ai un mod ft interesant de aprivi viata asta
* merse in bucatarie si se prinse de mobila pana scotoci dupa un algocalmin* dracu s-o ia de durere ca m-am sturatt
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 11:56 am

tinete bine de masa^ zise el razand^ si nu chiar nu imi pasa de viitor...si da sunt un ciudat..si algocalminul ii in dulapul de sub mana ta^ chicoti^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 11:59 am

*il privi pe sub mana si lua algocalminul si il bau rapid apoi spala paharul rapid si se intoarse asezandu-se pe canapea*...

raule!! * se stramba*..toti suntem ciudati..* ridica din umeri*nu stiu ce sa mai zic... nu mai am nicio idee * in cap ii rasuna o piesaa lui MJ si incepu sa o fredoneze.. ocea ii era linistitoare si muzicala dar se opri uitandu-se la el*.. acum nu imizi ca virgula canta fals...am 9 ani de muzica in spate...
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 12:04 pm

^ "avea voce dragutza nu canta fals...insa M.J"..henry il ura pe M.J^
asta numesti thu muzica...stai k iti pun eu muzica adevarata^ se ridica si puse un cd^

https://www.youtube.com/watch?v=QhJ6bE4z5vs

asta e muzica^ zis el dand drumul la melodie^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 12:10 pm

* chicoti* nu suna rau..si eu ascult mzuica din asta :D * ii facu cu ochiul* stai asa * se duse in camera si aduse un CD cu muzica ei preferata* .. eua scult ceva mai dieferit de tine dar e pe aceiasi unda

* puse CD-ul in sistemul audio si muta pe o piesa*
https://www.youtube.com/watch?v=84aIX8UPklI&feature=related

sunt si mai dragute... poate nu ai auzit de ei.. sunt Nightwish.. tipa e superba..e sporana si trupa canta metal..e ceva aproape unic.. ma rog nu te plictisesc cu detaliile
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 12:21 pm

iti bati joc de mine...normal ca am auzit de ei...dar cei mai buni raman^ scose cd'ul ei si baga
https://www.youtube.com/watch?v=JQkActP-isE
^ incepu sa cante si el apoi rase^

off: gata nu mai schimbam melodiile=))
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 12:24 pm

* se uita la el razand tinand ritmul cu degetul* nu ai tu gusturi rele dar eu raamn la nightwish :D.. tot timpul.. sunt fana de cel putin 5 ani Razz..

mai zi-mi ceva ca mi se faca somn si nu reau sa ma duc sa ma culc * privi in gol*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ashtray house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ashtray house
Sus 
Pagina 3 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» ^Ashtray's house^
» Ashtray house
» Kat's house
» Puente house
» Aida's house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: