IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
*Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
*Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
*Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
*Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
*Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
*Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
*Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
*Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
*Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
*Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
*Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
*Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
*Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
*Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
*Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 *Colucci apartament*

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



*Colucci apartament* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 18, 2009 4:25 pm

^se bloca^
-Ocooo...cred ca e tata...repede dute si imbracate eu ma duc sa deschid^il inpinse afara din camera ei ,el se duse in camera sa se schimbe,iar ea se duse sa deschida^
-Daddy^il lua in brate^ce faci???^zambi^
-Bine,am venit sa-l vad pe baiatu de care mi-ai spus...
-Sigur tati...imediat vine...Manuel...miscate^striga dupa el,apoi se intoarse la tatal ei,zambind^scuze...^:D^
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

*Colucci apartament* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 18, 2009 4:37 pm

-Imediaaat^tipa din camera lui;dupa 5 minute iese din camera si se indreapta catre tatal Miei^
-Buna seara,Manuel Aguirre ma numesc,si sunt luat de fiica dvs in acest apartament^fu oprit de tatal Miei,il trase de o parte si ii spuse^
-Bine,nu-i problema...chiar daca te certi cu ea tu ramai aici,dar nu te vreau ca asistent
-Dar ca ce??
-Eu vreau sa-mi spui cam ce face fiica mea,de cine e indragostita,daca are prieten tot,tot,tot
-Dar...
-Niciun dar...asa am stabilit.
-Bine.^date noroc cu tatal Miei si zambi^^tatal Miei pleca,o pupa pe Mia si pleca^
-Ce te uiti asa la mine?^o intreba pe Mia mirat^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



*Colucci apartament* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 18, 2009 4:39 pm

-Cum ma uit??stii ceva baietasule eu ma duc la culcare...nici noapte buna nu-ti spun ca ma plictisesti.Pa!^ii facu cu mana si pleca la ea in camera,apoi stranse dezordinea se arunca in pat,si se culca^

off:ma duc la somn...besck sisu *Colucci apartament* - Pagina 2 361889
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

*Colucci apartament* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 18, 2009 4:45 pm

off:si eu sisule...nb :*Colucci apartament* - Pagina 2 361889*Colucci apartament* - Pagina 2 361889,pupa mama puiu *Colucci apartament* - Pagina 2 361889*Colucci apartament* - Pagina 2 361889

on:-Nush...^se duse in bucatarie,lua o felie de pizza,apoi se duse la el in camera si se culca,dupa ce manca felia de pizza ^
Sus In jos
Nya ^_^
shooting star
shooting star
Nya ^_^


Sagetator feminin POSTURI : 3112

*Colucci apartament* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 12:02 am

off: de ce va certati mai?:)))nu va place cu binele??:))=))
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

*Colucci apartament* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 1:47 pm

off:de nebuni :)))...suntem zuzu zuzu...defapt ea e copilaroasa si isterica :)))
Sus In jos
Nya ^_^
shooting star
shooting star
Nya ^_^


Sagetator feminin POSTURI : 3112

*Colucci apartament* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 1:54 pm

off: asta mi-a palcut:))) copilaroasa si isterica:))=))super:)))

on: * telefonul lui Manuel incepe sa sune*
Hey Manu, ce faci?? Iris here:) cand te-ai intors ingratule??nici macar un mesaj sa nu lasi*se stramba cand spune asta, apoi zambeste*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



*Colucci apartament* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 1:58 pm

^se trezeste somnoroasa,isi puse papucei roz in picioruse,si se indrepta catre bucatarie,apoi auzi telefonul lui Manuel;nu-si mai datu seama ca este telefonul lui si raspunse^
-Alo?nu este Manuel...Iris??care Iris?aaaa...ea este prietena lui Manuel..aaa...tu esti iubia lui Manuel...doarme...sa stii
Sus In jos
Nya ^_^
shooting star
shooting star
Nya ^_^


Sagetator feminin POSTURI : 3112

*Colucci apartament* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 2:03 pm

aaa..Scuze de deranj... aa da sunt prietena lu, tu cine esti?*spuse confuza*
[WTF??Asta cine e?Manu, unde naiba esti?..shit, stiam eu ca mai bine nu sunam...eroare...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



*Colucci apartament* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 2:09 pm

-Eu???eu sunt...^ofta^...o prietena de-a lui...daca vrei poti sa vii sa-l vezi ^incepu sa-i zica adresa,apoi se uita pe tavan^...sper ca nu esti geloasa ca sta la mn nu?^zambi^
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

*Colucci apartament* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 2:11 pm

^se trezi cu foamea in glanda :))) si se duse la bucatarie,apoi o vazu pe Mia cu telefonul ei in mana^
-Ce cauti tu cu telefonul meu?^urla la ea si ii lua telefonul din mana^
-Alo?^ii raspunse usor dar nervos^
Sus In jos
Nya ^_^
shooting star
shooting star
Nya ^_^


Sagetator feminin POSTURI : 3112

*Colucci apartament* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 2:22 pm

ce? geloasa? eu?*rase*Nu prea cred,si nici nu o sa vin sa il vad. daca poti, spune-i cand se trezeste sa ma sune, o sa astept. poti face asta?*nu era [b]foarte sigura ca fata aia cghiar ii va spune ceva lui manuel, si raspunsul intarzia. Auzi un sunet chudat de parca cineva s-ar bate pe telefon, apoi vocea lui manuel ii rasuna in ureche*[b]

aa...buna Manu*soune usor incurcata*

pff...nici nu s-a intors bine si deja s-a si mutat...ha, nici nu ma mir ca nu a dat nici un semn. In fine, ce ma intereseaza pe mine... suntem doar prieteni...poate...
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

*Colucci apartament* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 2:26 pm

-Iris..^Zambi^ce faci???
Sus In jos
Nya ^_^
shooting star
shooting star
Nya ^_^


Sagetator feminin POSTURI : 3112

*Colucci apartament* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 2:30 pm

ei bine...p'acasa, mananc popcorn si ma uit la filme de vreo cateva zil*rade* adica cam de cand am ramas fara Shaun. Tu ce afaci? In afra ca te-ai intors si nu ai dat nici un semn de viata. Daca nu am gandeam sa verific, cine stie cand te deranjai sa dai un telefon* ii scoate limba, bine ca el nu o vedea*
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

*Colucci apartament* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 2:40 pm

-Pai...nu am avut timp...^zambi^te-ai despartit de Shaun?^incepu sa faca semne de fericire^...bine...acum m-am trezit^incepu sa se uite pe tavan^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



*Colucci apartament* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 2:48 pm

hmm...asa deci... inseamna ca ei stateau in secret...Manuel...al meu o sa fii...si o sa ma iubesti asa cum te iubesc eu pe tine
Sus In jos
Nya ^_^
shooting star
shooting star
Nya ^_^


Sagetator feminin POSTURI : 3112

*Colucci apartament* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 2:51 pm

*rade* evident ca nu ai avut timp, sa fim seriosi!!!![b] Ce? A nu, nu m-am despartit de el, doar ca...ei bine a plecat in Germania, la mama lui pe o preioada nedeterinta de timp....a aparut ceva urgent, habar nu am nu am inteles mare lucru...anyway spre ca se va intoarce curand...sau mai bine zis sper sa se mai intoarca, candva...[imi cer scuze ca am deranjat si ca v-am trezit:-??/b]

de fapt nu stiu cate de rau imi pare de fapt...
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

*Colucci apartament* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 3:00 pm

-Nu face nimic...^zambi^...aaa...nu te-ai despartit de el...este ok...pentru ca pot avea si eu prietena...am crezut ca...^ridica din umeri^...maine daca vrei...poti sa vii pe la mn...Mia cred ca pleaca la shopping...si poate mai vorbim...^zambi^
Sus In jos
Nya ^_^
shooting star
shooting star
Nya ^_^


Sagetator feminin POSTURI : 3112

*Colucci apartament* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 3:11 pm

Poti avea si tu prietena?? mdea...super...anyway shh.

-aaa nup, nu cred ca pot sa vin,imi pare rau..daca vrei ne intalnim altundeva, in parc sau la mine ,adica la Shaun acasa...daca vrei sa mai vorbim. Nu vreau sa o deranjez pe ..Mia sau cum ai zis ca o chiama* in timp ce vorbea se ridica de pe canapea si merse spre buctarie. Imediat ce termina dce avea de zis, se impiedica de pragul usii, si cazu, lovindu-se cu capul de coltul mesei si cu genunchiul de gresia de pe jos*

-Ah!!Shit!Auu! *tipa , ducandu-si mana libera la cap. incepuse sa ii cuga sange.* perfect...
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

*Colucci apartament* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 3:15 pm

-Alo?mai esti acolo??aloooo???^incepu sa tipe in telefon^esti bine?
Sus In jos
Nya ^_^
shooting star
shooting star
Nya ^_^


Sagetator feminin POSTURI : 3112

*Colucci apartament* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 3:20 pm

*zambi*
-Da , sunt aici...nu am nimic, sunt bine...trebuie sa inchid, trebuie sa merg la spital...sunt un fenomen!*rase usor, incercand sa se ridice de pe jos. genunchiul incepus a ii pulseze, si ii facu ridicarea si mai grea. reusi inc ele din urma sa ajunga in sufragerie, lua cheile de pe masa, apoi lua un prosop si il tinu pe rana de la cap incercand sa opreaasca cumva sangerarea*
-Deci..cand ne intalnim?*vocea ii suna ciudat, pt ca incerca sa se abtina sa nu izbuigneasca in plans, cu toate ca ochii ii erau deja plini de lacrimi.Durerea era cumplita*
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

*Colucci apartament* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 3:25 pm

-Vrei sa vin la spital???^incepu Mia sa-i faca semn ca ii este frica sa ramana singura^dar o iau si pe Mia ca ii este frica sa stea singura...^ofta^pai...maine ...te sun eu cand este sa ne intalnim...
Sus In jos
Nya ^_^
shooting star
shooting star
Nya ^_^


Sagetator feminin POSTURI : 3112

*Colucci apartament* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 3:33 pm

daca veneai singur...poate...
-Nu-i problema, ma descurc singura, cred. Stai calm ca nu am murit inca. Doar mi-am spart capul si m-am lovin un pic...mai mult la genunchi, nu cred ca e nimic prea grav

Ce tampenii spun eu aici??Cred ca mor pana la spital, si mai mult de atat, Cum dumnezeului sper eu sa pot sa conduc?? Incep deja sa ametesc, si ma doare genunchiul rau de tot....o doamne...da nici chef de coada lui Manuel nu am, si nici de mila lui de fata cu aia...mai bine chem un taxi *zambi slab, si se indrepta spre usa, descuie, iesi si incuie la loc*
-Pai...atunci astept sa ma suni maine?
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

*Colucci apartament* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 3:37 pm

-ok.Mai vorbim...bye...noapte buna ai grija de tine..te pup...
Sus In jos
Nya ^_^
shooting star
shooting star
Nya ^_^


Sagetator feminin POSTURI : 3112

*Colucci apartament* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 3:45 pm

-ok...de fapt, noapte buna tie si Miei ca eu nu o sa dorm:))) bat drumu pana la spital si innapoi...daca ma lasa sa ma intorc*ofta, coborand spre garaj*
-pai...atunci....vorbim maine ...cred..somn usor..* se aseza pe scaunul de la masina, inspirand adanc, lasa capul pe spate si inchise ochii o secunda, asteptand raspunsul lui*
-Doamne, o sa murdaresc toata masina...firar*spuse mai mult pentru ea, aruncand prosopul plin de sange la roata masini, si inchizand usa*
- Manu?Mai esti acolo? spuse slab, incercand sa nimereasca chieia in contact*
Sus In jos
Continut sponsorizat





*Colucci apartament* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Colucci apartament*   *Colucci apartament* - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
*Colucci apartament*
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Ari's Apartament
» Manuel Apartament

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: