IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Koningen House

In jos 
+5
blackgirl
BuBu_LEonA
SanjeroZe_PanDa
Moriarty
M.Cata
9 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Urmatorul
AutorMesaj
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 10:41 am

-Ahh...ce imi place accentul asta al tau^ii lua picioru` si il puse in asa fel incat sa ajunga la punctul maxim^
^Voia pasiune....dar voia sa fie si salbatic^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Koningen House - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 10:52 am

* isi indeparta picioarele si mai mult lasandu-l sa o patrunda cu totul...*
sunt frantuzoaica, ai uitat mon cher??? * folosi accentul de frantuzoaica in timp ce inagaima cuvintele soptite...il simtea tot mai puternic inauntrul ei...ritmul deja era altfel..totul se petrecea parca in vis...incepu sa geama putin mai tare dar isi inghiti jumatate din geamante sa nu cumva sa faca galagie...savuura placerea coborandu.si mana pe coapsa lui infingandu-si usor unghiile.. si apoi simti ceea ce avea sa ii arda tot corpul... simti placerea..corpurile lor se miscau tot mai rapid..nu mai putut sa se stapanasca si scose n geamat scurt dar il inghiti repede muscandu-si buza... *
Matt... *sopti* te iubesc...
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 10:54 am

^Scoase si el un geamat cand Nath isi infipse unghiile in coapsa lui^
-Easy babe^continua miscarea^
-Iubita...nu trebuie sa te abtii...poti sa tipi cat vrei...suntem singuri in casa^o musca de gat apoi ii trasa linii cu limba pe o mare suprafata de corp^
-Si eu te iubesc...
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Koningen House - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 11:01 am

* inghiti in sec...de data asta fusese altfel.....mai profund..* mai bine ma abtin... * ii sopti*
* isi mai ondui carpul in asa fel incat sa ii produca placere lui Matt... mai continua asa ceva timp bun ....apoi ii prinse fata in maini si il saruta pe buze*
hai sa ne oprim acum...
nu vreau sa te supar dar nu ma simt foarte bine si sunt putin obosita... * respira greu *
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 11:02 am

^Dadu din cap si ii zambi^
-Si eu voiam sa ne oprim acum^scoase limba la ea apoi ii prinse buzele intr`un french^
^Se dadu la o parte de pe ea si se puse langa^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Koningen House - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 11:04 am

* il saruta si ea apoi isi trase cearceaful peste ea* Matt... mi separe ca nu esti in regula...
serios... * se intoarse spre el strang cearceaful peste ea si intinyadu-si mana pana la obrazl lui magaindu-l*
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 11:06 am

-Nu sunt in regula?^ridica o spranceana^
-Te referi la ....^isi drese glasu`^
-La...Willy?^zambi si ii lua fata in maini apoi o saruta^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Koningen House - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 11:09 am

*isi dadu ochii peste cap* ma refer la tine draagule * era serioasa*... nu stiu...azi mi-ai parut ciudat.. uite imi pare rau pentru aseara daca asta e doar ca... * ofta si isi lasa ochii in pamant*
* iis ridica privirea in cele din urma si se apropie de el sarutandu'l * presupun ca toti avem zile mai ciudate...
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 11:11 am

-Dar nu am avut nimic azi^dadu din umeri^
-Nu e ceva normal sa fi indragostit?^ridica o spranceana^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Koningen House - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 11:13 am

* il fixa cu privirea apoi ceda.. nu avea rost sa isi tina impresia asta *
de cine esti indragostit mai ???
* se prefa cu ca nu-l intelege*
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 11:14 am

^Se uita in stanga si`n dreapta^
-E o tipa...una blonda...buna rau^ranji^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Koningen House - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 11:15 am

blonda si proasta ?? cred ca o stiu * rase* trebuie sa imi faci cunaostiinta cu ea...daca ma inseli macar sa stiu cu cine.... * zambi privindu-l cu drag*
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 11:17 am

^Dadu din umeri^
-Pai..mie nu mi s`a parut proasta...dupa cum ziceam e chiar buna tipa...si stie sa ma puna la punct...si...^o saruta^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Koningen House - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 11:20 am

* il saruta french si lung.. nu ii dadu drumul ceva timp*
trebuie sa te puna cineva la punct * ii facu cu ochiul si isi plimba degetele pe buzele lui*
* ofta si ii zambi* nu stiu ce sa zic sincer.... m-ai terminat din toate punctele de vedere...

dar ma dispera amanta aia aa ta..buna si...mai stiu eu cum * scoase limba* apoi se puse pe spate privind tavanul si zambi... isi ridica mana in aer si se uita la inel*
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 11:23 am

^Isi impreuna degetele cu ale ei^
-Poate...intr`o buna zi o sa ne casatorim^ii fura un sarut^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Koningen House - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 11:29 am

* isi lasa mana impreunata cu a lui jos si il privi fara sa poata spune ceva..*
*schita un zambet...desi i se parea ceva de vis...ceva care-i putea umplue sufletul de bucurie..dar se multumi sa zambeasca nevrand sa-l sperie.. in plus...erau doar niste cuvinte...eru inca tineri...se putea schimba orice desi ea ar fi facut orice sa nu se intample ceva intre ei..*

dah.... * se intoarse iar spre el si il saruta apoi se uita la mainile lor impreunate* te iubesc...
*se opri dintr-o data* imi pare rau ca tot zic asta dar..chiar te iubesc...scuuzee.
Sus In jos
BuBu_LEonA
best friends
best friends
BuBu_LEonA


Varsator feminin POSTURI : 524

Koningen House - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 11:52 am

^intra in casa obosita venind de la modeling.se dusa direc in camera ei,in pat ,il saruta pe kevin apoi se tranti in pat dinou^
Sus In jos
blackgirl
sharing secrets
sharing secrets
blackgirl


Capricorn feminin POSTURI : 243

Koningen House - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 11:53 am

^se intoarse pe o parte spre leona si o saruta nebuneste^
-Ce a mai facut matza mea azi?^o mangaia pe picior^
Sus In jos
BuBu_LEonA
best friends
best friends
BuBu_LEonA


Varsator feminin POSTURI : 524

Koningen House - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 12:00 pm

^se uita la el foarte frumos^
-munca...adica sunt foarte obosita...ma duc sa fac un dus.
^il saruta foarte salbatic ,isi lua hainele cu ea si dupa 10 minute iesi foarte bine dispusa^
-acum e mult mai bine.^ii zambi^
Sus In jos
blackgirl
sharing secrets
sharing secrets
blackgirl


Capricorn feminin POSTURI : 243

Koningen House - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 12:02 pm

^marai usor^
-Iti stau foarte bine hainele pe trupul ud...
^ii facu cu ochiul si o trase langa el sarutand-o foarte excitant^
Sus In jos
SanjeroZe_PanDa
biggest fan
biggest fan
SanjeroZe_PanDa


Scorpion feminin POSTURI : 1160

Koningen House - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 12:02 pm

^intra la dus, dand drumul apei fierbinti sa ii arda pielea. Picaturile care ramaneau prea mult pe loc il faceau sa se zburleasca. Iesi rapid din baie cu un prosop la mijloc, indreptandu`se spre dulap^
Sus In jos
BuBu_LEonA
best friends
best friends
BuBu_LEonA


Varsator feminin POSTURI : 524

Koningen House - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 12:07 pm

^ii facu cu ochiul foarte provocator^
-ooo...asta a fost...pfff.
Sus In jos
blackgirl
sharing secrets
sharing secrets
blackgirl


Capricorn feminin POSTURI : 243

Koningen House - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 12:09 pm

^o privi in ochi si ii continua replica^
-excitant....
-iubito?Cand vrei sa trecem la urmatorul pas in reletia noastra.
^o privea cu coada ochiului^
Sus In jos
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 12:10 pm

^intra in casa topaind,desi nu stia de ce...Se dusa in camera si dadu nas in nas cu Drake^
-Buna,hunn^ii saruta varful nasului^Ce faci?^rase si il analiza din cap pana in picioare^
Sus In jos
SanjeroZe_PanDa
biggest fan
biggest fan
SanjeroZe_PanDa


Scorpion feminin POSTURI : 1160

Koningen House - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 12:12 pm

-In primul rand, ma sperii. In al doilea rand, am iesit de la dus... Nu se vede? Doar nu crezi ca umbla in pla goala prin camera...
^isi dadu ochii peste cap, apoi merse la dulap si isi lua o pereche de boxeri pe el, dupa care se aseza pe pat^
-tu unde ai fost? ^ridica o spranceana^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Koningen House - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 14 Icon_minitime

Sus In jos
 
Koningen House
Sus 
Pagina 14 din 19Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Koningen House
» Koningen House
» Kat's house
» Puente house
» Aida's house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: