IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Riley house

In jos 
+8
EllaLooka
bubulinex
Heroin
Criss.
Lauryta
Miss Lilith
chiquita
miss A.
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 1:03 pm

Nu stiu care e problema voasta, dar eu am inchinat un pahar pr un mare afacerist, asa e de cuviinta, cand moare cineva!!!!
*se da jos de pe masa si se duce langa Eva* Cill sis *se uita spre Richard* Va rog sa ma scuza-ti dar eu cred ca am procedat corect!! si mai cred ca aveti un fiu de milioane, si se casatoreste cu o femeie minunata sora mea!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 1:03 pm

*se ridica de la masa respectuos*
- Pe mine va rog sa ma scuzati, dar trebuie sa plec... Cina placuta in continuare.
*zambi si pleca*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 1:04 pm

Pacat k fiica mea nu va avea parte de iubirea unor bunici, chiar dk ea nu v`a gresit cu nimic. ^deveni suparata si nervoasa^
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 1:05 pm

*roll eyes*frumos..pacat ca a trebuit sa-i cunosc asa...
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

Riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 1:05 pm

dan: richard credca nu vrei sa imi mai vorbesti mult copii de rau .. nu lai cunoscut pe acest caleb si nu stii ce a fost intre ei asa ca mai bine ciocu mic si joc de glezne :)))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 1:07 pm

Uitati aici exemplu de tata!!
*se duse si-l imbratisa barbateste, apoi se uita la Kat* Schatzi vin-o te rog langa mine!!
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 1:08 pm

*se ridica si il lua pe Nathan de mana*
Calm down sweety...*se uita in ochii lui si ridica o spranceana*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 1:11 pm

Schazi sunt foarte calm, nu se vede? Am facut un tost doar atat ce e rau in asta!!!
*zambi si o saruta apoi ii sopti* Nu's beat ci doar nebun! *rase*
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 1:12 pm

*isi puse mainile in jurul gatului lui*da...esti nebun...
*cobora mainile de pe gatul lui si il strnase de mana, zambind si uitandu-se in ochii lui*


Ultima editare efectuata de catre BluBerry in Joi Aug 20, 2009 1:13 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

Riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 1:12 pm

richard:baiete cred k intai ar trebui sa inveti sa folosesti prezervativul si dupa sa comentezi...
*se intoarse spre eva furios soptindu-i*dak pe alex ai putut sa-l fraieresti k domnul caleb denvers iti este doar prieten afla k in kzul meu asta nu merge...asa k numai juk teatru ...stiu kti plangi amantu`...ce credeai kl las pe fiul meu de izbeliste...?nu domnisoara woods...iti stiu fiekre miskre pe kre ai facut-o de knd te-ai incurkt cu fimiu...stiu fiekre zambet pe kre i lai oferit lui caleb,fiecare sarut...prietenesc...dansuri in lenjerie intima ..vrei sa continui...?eu nu...asa k mai bn incetam cu teatrul ...dak il mai superi o secunda pe alex e vai si amar de tine...ai inteles?asa cum tatal tau tine la tine asa tin si eu la alex chiar dak el nu crede asta....

u dan lai cunoscut?please...nush nik...si da stiu cu ce se ocupa caleb asta..believe me...dar in fine..observ kti fc placere acest caleb...faceti ce vreti...si imi pare rau dak va deranjat...nu vam vb fetele de rau...eu unu` nu as vrea k baiatul meu sa stea pe lg unu k ala...mai ales dak as avea fete...

*se intoarse spre nathan*multumesc pt sfat...si stiu k am un fiu de milioane...si credema sunt pe kle sa am o nora si mai si...

ana ne retragem?
*alex statea si se uita in jurul lui k la tv:))*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 1:15 pm

*se uita la Richard enervat*
Si cu drept veniti aici sa-mi critica-ti familia? Si da am o sora minunata si o femeie adevarat!!
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 1:16 pm

*se apropie de urechea lui*aminteste-i motivul pentru care e aici....daca nu se potoleste incep eu...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 1:17 pm

*incepu sa rada*
hei..linisteste-te*o lua de mana pe heidi,apoi privi spre parinti*
nu stiu ce cautati aici...
nu mai faceti parte de mult timp din viata noastra...intorceti-va la viata voastra plicty si lasati-ne in pace..
*zambi,apoi se uita la maicasa*
ai ajuns atat de rau,mama..si apropo..am facute multe prostii,dar acest copil e cel mai frumos lucru pe care il am la ora actuala...si voi avea grija sa nu pateasca ce am patit noi cu voi*zambi si se uita la heidi*esti bn?
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

Riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 1:18 pm

dan:*se uita la nathan* gata nathan nu mai zi nimic * se uita la alex si al parintii lui.. apoi se duce langa eva si o imbratzisa*
dan: nui nimic tata e aici * il asculta cu atentie pe richard* nu conteaza ce a facut eva iar daca acesti 2 nu se vor casatori va fi doar din vina ta .. eu nu o voi lasa pe eav sa se casatoreasca cu alex daca tu te vei comporta asa pt ca tu le vei face viatza un infern
eva: daca nu va convine cum sunt eu puteti sa gasiti o nora mai potrivita pt alex ... asa ca daca ma scuzati usa este pe acolo *ii arata usa* ahh doamne am o intrebare? va suportati cand va uitati in oglinda?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 1:21 pm

Da^se linisti^ Hai sa mergem sus, am terminat aici.^merg impreuna sus in camera, unde adormira^
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

Riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 1:22 pm

richard:...da eu ma suport perfect...eu makr am constiinta impakta...dak alex te vrea pe tine eu nui kut nevasta lui...e problema lui ce face...scuzati-ne noi ne-am retras*o lua pe ana si se duse sus*

alex:*se duse langa eva*orice tia spus ignora-l te rog...kt despre caleb...as vrea sa-ti spun kmi pare rau...*o stranse puternic in brate*...sunt aici.....

-------

https://iubiri-adolescentine.forumgratuit.ro/viewtopic.forum?t=311
Sus In jos
*carmen denali
almost lover
almost lover
*carmen denali


Gemeni feminin POSTURI : 958

Riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 40 Icon_minitimeSam Aug 22, 2009 12:24 pm

*unul dintre oamenii lui caleb suna la sonerie si lasa un trandafir negru si unul alb cu o invitatie legata de el cu o panglica neagra*
"Maine 23 august 2009 va invitam sa veniti cu totii sa ne amintim de Caleb Danvers...Tinuta obligatorie alb si/sau negru.
Tot maine se va citi si testamentul acestuia."
*si fugii in jeepul negru inainte ca cineva sa deschida usa*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Riley house - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 40 Icon_minitime

Sus In jos
 
Riley house
Sus 
Pagina 40 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Subiecte similare
-
» riley house
» Riley House
» Riley house
» Kat's house
» Ashtray house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: