IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Purple house

In jos 
+6
miss A.
chiquita
Dudix
.Nicole.
Criss.
Kryptonite
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Purple house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 10:35 am

off: shase cai frumouoosi=))))


Ultima editare efectuata de catre ^Secsi.Bitch^ in Sam Oct 03, 2009 10:38 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 10:38 am

off: 2 cai maxim sasha

on: *se ridica de pe ea si se pune pe canapea* Ochei..nu am sa te mai ating *ii arunca o privire scurta*
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Purple house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 10:40 am

*inghiti in sec*
cum vrei tu...*se ridica si isi ia un suc din frigider*
vrei si tu..?*nu astepta raspuns si ii aduce si lui un suc, apoi se aseza langa el pe canapea, uitandu-se in jur. ia telecomanda si butoneaza, apoi i-o intinde lui*
vrei ceva anume? sincer..nu am chef de tv acum..*se intinde pe canapea cu picioarele inspre el, fara sa il atinga*
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 10:43 am

*se trezeste cu un par vulvoi in cap,isi ia o bluza mai lunga pe ea si coboara jos cascand*
-Buna dimineata*casca din nou apoi se duse la bucatarie,isi puse un pahar de suc de portocale natural,intra din nou in living si se asaza comoda pe canapea,apoi date drumul la tv,si se uita la cei doi ceva de genul :|*
-Ups..scuze deranjez..*ranji apoi puse paharul pe masa si se duse in baie*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Purple house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 10:53 am

*ajunse acasa la cathe,parca masina,sise duse la balconul de la camera ei.o suna pe cathe si astepta sa raspunda*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 10:53 am

*se uita la ea si ofta apoi se ridica*
Scuza-ma ca te-am intreupt...cu prostiile mele nu am vrut.
bah prost esti te lasi pt o femeie!
*se uita la Cath*Scuza-ma pe mine.
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 10:55 am

*dupa ce isi facu dus se duse sus in camera ei si vazu ca o suna Ari,apoi raspunse*
-Da?*zambi*
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Purple house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 10:56 am

*se uita la cath* neatza !
e clar ca nu simte nimic..so..de ce ma tot agit?
prostii?*pufni si se ridica, stand in fata lui foarte aproape* prostie a fost sa am incredere in tine si sa iti spun ce simt...a fost o prostie..iarta-ma...
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Purple house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:00 am

Uita-te pe geam!*se uita in sus catre geamul de la balconul ei*


Ultima editare efectuata de catre ^Secsi.Bitch^ in Sam Oct 03, 2009 11:02 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:01 am

*se uita la ea si rade*
nu nu aia a fost prostiia mea...si la fel ca am venit si aici!
idiot......das bist du ein idiot....
*se uita la ea enervat*
Schuldigung Schazt!
*se duce la usa si deschide apoi iese si o tranteste nervos*
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:02 am

*se duse repede la geam si il vazu,apoi zambi*
-Te`am vazut!ce dragut esti*ii facu cu mana si ii zambi*intri in casa?
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Purple house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:05 am

*iese dupa el si coboara repede pe scari, apoi se apleaca peste scara*
Nathan...daca iesi pe usa aia fara sa ma asculti sa nu ma mai cauti niciodata!
nu pleca....te rog....
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:07 am

*se uita la ea*
Atunci totul e perfect!
nici ca nu ai sa mai ma vezi, asa iti trebuie daca de indragostesti de o animatoare!
*deschide usa*Zbey iubire!
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Purple house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:09 am

Daca ma lasi!*rase si se indrepta spre usa din fata*
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Purple house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:10 am

*coboara jos si il prinde de mana. o lacrima ii cobora in coltul ochiului*
pleci? *ii dadu drumul usor, apoi isi sterge rapid lacrima* si nu o sa te mai vad niciodata......?*inghitea in sec pentru a nu plange*
normal...ca orice bogatan...te indragostesti de el si iti frange inima...
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:11 am

*zambi*
-Ok..te astept*zambi,apoi arunca telefonul la intamplare,cauta de imbracat,rascolii peste tot,in sfarsit gasi cu ce sa se imbrace,se schimba in 2 minute,se aranja putin si cobori pe fuga apoi se duse la usa si o deschise,si il vazu pe Ari*
-In sfarsit..mi`era un dor de tine*se duse spre el zambind si il imbratisa*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Purple house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:14 am

*zambi o lua in brate si se invarti putin cu ea apoi o lasa jos si o saruta pasional* Si mie.
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:16 am

*se uita in ochii lui si zambi*
-Da?pe bune?*incepu sa rada usor*te`am tot sunat...si nu ai raspuns*se bosumfla apoi zambi si isi incolacii mainile in jurul gatului lui*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:17 am

Da plec pentru ce sa stau? Aaaaaa stai linistita doar esti animatoare in clubul altei crizate *isi da ochii peste cap* bine va-ti ales!
*intr-un fel vroia sa-o ia in brate si refuza sa se uite in ochii ei*
asta e...nimeni nu-mi calca pe orgoliu....nu ma mai las pt nici una din voi...pt stiti sa raniti
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Purple house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:20 am

*se da inapoi*
bine atunci...*ofteaza si isi lasa lacrimile sa curga* acum vad ca tu nu simteai nimic....*se intoarce cu spatele si se prinde de balustrada, tremurand usor, apoi se aseaza pe scara*
poti sa pleci acum...nu e nimic aici care sa te mai tina..*isi pune fata in maini*
bogatani.....uff...
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Purple house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:21 am

*chicoti usor.*
Am avut o problema cu telefonul.Imi pare rau.*isi puse mainile pe talia ei si o lipi de el,ridicand-o usor *
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:26 am

-Da...nu cumva erai cu alta fata..*date din cap negand*glumeam..am incredere in tine*incepu sa rada cand o lua in sus si il saruta apoi ii vazu pe cei 2 certandu`se*
-Ce`or fi patit cei doi?mai devreme erau in casa pe canapea si vorbeau linistiti..acum...*se uita uimita la ei 2*vrei sa mergem sa vedem ce se intampla?*se uita ingrijorata la cei 2*tu il calmezi pe Nathan si eu pe Kat..sunt destul de nervosi..*se uita la Ari ingrijorata de cei 2*
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

Purple house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:27 am

Off: Cee?:O L`ai schimbath pe Ari in Chace?:O Good:X so hot:X:))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:30 am

*se aseaza in fata ei in genunchi*
Ce ti-am zis ca sunt indragostit de tine? dar thu esti aia care nu arata niic si esti tafnoasa, cum sa te inteleg?
*o ridca in brate* eu nu vreau sa plec.....*ii i-a fata in maini si o saruta pasional*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Purple house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:30 am

*se uita la ea apoi la ei*
Cred ca ar fi mai bine sa ii lasam in pace sa isi rezolve probelme...sa nu ne bagam..*o trase de mana si intrara pe usa din spate apoi urcara in acmera ei*dae de ce se cearta?

off: l'am reschimbat=)) k a ami fst o data.normal k e hot:X:X[santi al meu,right baby:?Purple house - Pagina 3 814418Purple house - Pagina 3 814418]
halal orgoliu de barbat nathan=)):X:x
Sus In jos
Continut sponsorizat





Purple house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Purple house
Sus 
Pagina 3 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Purple House
» Kat's house
» Ashtray house
» Megan's house.
» Michelle House

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: