IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
woods house - Pagina 34 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
woods house - Pagina 34 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
woods house - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
woods house - Pagina 34 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
woods house - Pagina 34 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
woods house - Pagina 34 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
woods house - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
woods house - Pagina 34 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
woods house - Pagina 34 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
woods house - Pagina 34 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
woods house - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
woods house - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
woods house - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
woods house - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
woods house - Pagina 34 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 woods house

In jos 
+3
.Nicole.
miss A.
chiquita
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36  Urmatorul
AutorMesaj
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

woods house - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 34 Icon_minitimeJoi Noi 05, 2009 4:28 pm

*chicoti* pai e cu alune de padure *se ridica si ii aduce * poftim *se aseza din nou pe canapea butonand telecomanda*
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

woods house - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 34 Icon_minitimeJoi Noi 05, 2009 4:32 pm

"lua o patratica si musca bumate apoi cealalta jumatate o duse pana in dreptul buzelor ei plimband-o usor pe ele"

Gurita mare bebe... "zambi apoi ii baga ciocolata in gura"

Pata se cresti mare! "chicoti"
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

woods house - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 34 Icon_minitimeJoi Noi 05, 2009 4:34 pm

*manca ciocolata * nick .... iti sunt prietena si infirmiera nu si iubita .... * ii paru rau ca io zise asa direct ... se simti chiar aiurea si se ridica ducanduse in bucatarie turnandusi un pahar de suc * vrei suc apa whisky nai voie ....
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

woods house - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 34 Icon_minitimeJoi Noi 05, 2009 4:43 pm

Da ce am zis eu ceva de lucrul asta... "isi dadu ochii peste cap apoi se duse brusc pana in camera lui si cobora band din sticla de whisky"

Cel mai bun medicament... "daduse pe gat deja jumatate de sticla, pana ajunse jos"
Ziceai ceva mai devreme... "duse sticla la gura si mai lua un gat bun"

Vrei?! "ii arata sticla"
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

woods house - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 34 Icon_minitimeJoi Noi 05, 2009 4:44 pm

*se uita la el si se enerva* aici joci dupa regulile mele tiam zis si in spital *se uita seruioasa la els i ii lua sticla* nu ai voie sa bei alcool ce nu intzelegi??? la dracu e spre binele tau *isi dadu ochii peste cap si se duce spre ghiuveta golind sticla de whisky*
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

woods house - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 34 Icon_minitimeJoi Noi 05, 2009 4:48 pm

"se tranteste pe canapea si incepe sa rada"

Ah... mi s-a suparat infirmiera... "facu puppy face" ce patesc.... iau bataita la fundul gol?

Ah... spank me bebe... "alcoolul incepu sa isi faca efectul asa ca radea intruna"
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

woods house - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 34 Icon_minitimeJoi Noi 05, 2009 4:53 pm

off doamne haide nick sa te duc sus ca deja vorbesti de te ia cineva *rade* uitate la tine razi ca un bombalau *se pune in fatza lui* haideee repedeee ca nu iti dau bataie la fuindul gol nu mai tanji
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

woods house - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 34 Icon_minitimeJoi Noi 05, 2009 4:58 pm

"ranji, era ametit ansa nu atat de tare incat sanu mai stie ce zice, vroia doar sa o pacaleasca, vroia sa vada daca ea inghitea galusca =))"

Bine, bine... dar sa nu dai tare... "urcara sus tinandu-se de ea prefacanduse beat"
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

woods house - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 34 Icon_minitimeJoi Noi 05, 2009 5:00 pm

auci nu te mai pot tine haide mergi pe picioarele tale k nu ai baut asa mult ....*se uita la el si ridica o sprnaceana * nu fa tu comparatie intre fizicul meu si la tau k tu ma poti tine pe mine eu pe tine nu * zambi*
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

woods house - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 34 Icon_minitimeJoi Noi 05, 2009 5:07 pm

"incepu din nou sa rada si cand intrara in camera el se tranti in pat tragand-o si pe ea peste el; chipurile lor erau doar la cativa milimetri departare"

Eu ti-am raspuns tie la intrebare... dar... nu ar fi fair daca nu te-as intreba si eu pe tine ceva.... "se uita fix in ochii ei" Te rog sa nu raspunzi cu mintea si cu sufletul....
Daca noi am face dragoste acuma... maine ce ai simti? Ai trata totul ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic? "o privi adanc in ochi tinand-o strans de bratul drept cu mana lui stanga"
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

woods house - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 34 Icon_minitimeJoi Noi 05, 2009 5:12 pm

*se uita in ochii lui* nick ... se vede ca nu ma cunosti ... in primul rand nu as putea face dragoste cu tine ... tu ma cunosti.... stii cum is eu ... ei bine afla acum din gura mea ca eu am fost la numai 2 barbati ... una brian .... care nu mai e printre noi ... si mia luat ink 2 ani sa mai fiu cu cineva ... alex .... care acum nici el nu mai e ... dar nu fiindca a murit .... ci fiindca sia ales cariera ... nu eu .... nu pe amandoua .... *swe uita in ochii lui* acum decide singur .... crezi ca as fi putut face dragoste cu tine? esti un barbat minunat .... dar acum sunt ranita .... nu mai vreau barbati in viatza mea ... doar prieteni ... k cei care imi vor fi mai mult ii voi face sa sufere ... asa cum am avut si eu de suferit pe urma celor 2 ...
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

woods house - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 34 Icon_minitimeJoi Noi 05, 2009 5:22 pm

"zambi si ii saruta fruntea"

Ok bebe.... m-am linistita! Mi-am dat seama de adevarata mea pozitia si asta e lucrul de care aveam cea mai mare nevoie... acum... "o prinse de ceafa si ii saruta din nou fruntea"

Si vreau sa iti aduci aminte un lucru din vremurile bune... toate gesturile pe care le fac sunt ca intre prieteni... nu ai de ce sa ma repezi pentru ca nu am sa iti mai cer niciodata mai mult decat imi poti da... "zambi dulce si se rostogoli usor pe o parte lasand-o sa alunece pe salteaua moale"

Hide la somnic atunci... nu m-as supara daca ai dormi aici cu mine... patul e destul de mare si promit ca dorm in coltul meu... "chicoti" oricum de la alcolul ala... nu vei mai avea probleme cu mine in urmatoarele 5 minute! "rade"
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

woods house - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 34 Icon_minitimeJoi Noi 05, 2009 5:27 pm

*rade dandusi seama de sinceritatea lui si se suie mai sus pe pat ajungand cu capul pe perna si il privi si isi intinse mana spre fatza lui mangaindul si zambindui* iti multzumesc *il privi gingas apoi se ridica din pat si se duce la ea in camera se schimba in woods house - Pagina 34 2qwcyhk apoi intra in camera de oaspeti unde era nick stinge lumina si se aseza in pat * hey nb daca nai adormit cumva puricii sa te sarute *chicoti apoi se gandi* alex .. iubirea mea ... unde esti? ....*inchide ochii incercand sa nu ii curga lacrimi din ochi si sa se linisteasca*
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

woods house - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 34 Icon_minitimeJoi Noi 05, 2009 5:33 pm

Friendship is all that matters... waaaatever.... "casca si isi aduse mana ranita la piept"

Da... vezi ca dorm cu tine in pat si o sa ajunga si le tine puricii aia.... "chicoti scurt apoi vorbi cascand" Vise superbe, bebe! "adormi apoi bustean"
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

woods house - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 34 Icon_minitimeJoi Noi 05, 2009 5:35 pm

*chicoti* mersi la fel , vise pufoase pe taramul puricilor * casca si ea si apoi adormi ghemuinduse in pat*

*se trezi se duce in camera sa facu un dush se imbraca in woods house - Pagina 34 24pjtxu se duce jos isi ia cheile de la masina si pleaca*
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

woods house - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 34 Icon_minitimeVin Noi 06, 2009 8:54 am

*ajunse,park masina,trase dupa el cadourile si deschise usa cu piciorul*
ahh baby...i`m back...hope u`ll forgive me...
*lasa cadourile in sufragerie si urk skrile,deschise usa si ramase impietrit knd il vazu pe Nick in patul Evei*
din cauza asta mi-ai dat tu mesajul ala...trebuia sa-mi dau seama...cateva zile doar...but is just like u sad...it doesn`t matter...i will never let another woman to be that important to me..i will never love again cause it hurts...damn hard...
ooo...this is not what i imagine i will see...
*trase usor usa dupa el si cobori jos,se aseza pe canapea uitandu-se in jos pierdut,lua un pix si ii scrise un bilet *
Hy woods family:))!
...mai tii minte bro knd radeam de numele asta?cause i remember...i remember all the jokes and all the good time that we had...Italy wasn`t fun without you...i thought i have something to come back...i`m sorry that i didn`t tell you...i was in a hurry...man i really missed you...:)how are you?kat?hope u`re ok...ce sa mai intamplat prin serial?hope to see u again my broooooooo:X:X:X


*lua o alta hartie si scrise*
Hy Eva happy to see your new man:D
*inghiti in sec,dadu sa mai scrie dar ceva din el nu-l lasa *
too late baby....jus too late

*lasa ursuletul si cadourile pe knpea ,se uita pt ultima oara prin casa,la pozele cu Eva si Nath,zambi si plek*

off:pt nath:))

woods house - Pagina 34 35mpoi9

woods house - Pagina 34 16c8igl

woods house - Pagina 34 2s6506b


woods house - Pagina 34 9lluhg

woods house - Pagina 34 Jp8v81


this is 4 u broooooo


I'm Gonna Make A Change,
For Once In My Life
It's Gonna Feel Real Good,
Gonna Make A Difference
Gonna Make It Right . .


I'm Starting With The Man In
The Mirror
I'm Asking Him To Change
His Ways
And No Message Could Have
Been Any Clearer
If You Wanna Make The World
A Better Place
(If You Wanna Make The
World A Better Place)
Take A Look At Yourself, And
Then Make A Change
(Take A Look At Yourself, And
Then Make A Change)


Ultima editare efectuata de catre alinushy in Sam Noi 07, 2009 4:36 am, editata de 1 ori
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

woods house - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 34 Icon_minitimeVin Noi 06, 2009 10:36 am

*ajunge acasa si vazu foia cu cadourile ... lacrimi incepura sa ii curga si cazu jos in genunchi pe covor ... apoi se aduna si pleca repede pe usa*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



woods house - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 34 Icon_minitimeLun Noi 09, 2009 4:03 pm

*o saruta pe Kat apoi ajunge acasa si intra cu ea apoi vede cadoaurile si scrisoare de la Alex se prabueste pe jos si plange*
Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
broooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo undeeeeeeeeeeeeee estiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?????????????????????????
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

woods house - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 34 Icon_minitimeLun Noi 09, 2009 10:54 pm

*se aseaza jos langa el si il ia in brate* off bebe...*ii ia fata in maini si il saruta* hai numai fii suparat...*isi lasa fata in jos, si il strange in brate*
o sa fie ok..iti garantez ca o sa se intoarca...*suspina*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



woods house - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 34 Icon_minitimeMar Noi 10, 2009 6:16 am

*rade ironic, ii da drumul*
Ce gluma buna, stii bine ca nu o sa se intoarca!
*se ridica strangand pumni puternic*
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

woods house - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 34 Icon_minitimeMier Noi 11, 2009 1:22 am

*se indeparteaza de el*
Bine, atunci stai si plangi degeaba pentru el. eu vreau doar sa te linistesc si tu ma respingi*pleaca de langa el in camera ei si se tranteste pe pat*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



woods house - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 34 Icon_minitimeMier Noi 11, 2009 4:44 am

*se duce dupa ea si ii deschide unsa stand in tocul usi*
Plang pt cei ce merita pe bro'ul meu, nu e degeaba, debeaba e cand plang pt unul care nu-mi pasa....fa ce vrei...
*se duce in camera si da drumul la musica tare

PUFF DADDY-I'll be missing you
Asculta mai multe audio Muzica


, apoi i-a telu si ii da um sms Evei*
Oriunde ai fi eu tot te iubesc, esti parte din mine..love u sis...
*apoi se lasa pe spate*
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

woods house - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 34 Icon_minitimeMier Noi 11, 2009 1:51 pm

*se duce la el in camera si se sprijina de tocul usii*
Mda...*dadu ochii peste cap vazand ca el nu o aude, apoi isi pune mana pe burta* oare am gresit...?*ofteaza si intra in camera, apoi se aseaza in fund pe pat langa el
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



woods house - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 34 Icon_minitimeMier Noi 11, 2009 4:22 pm

*ofta si se ridica, apoi se pune peste ea si o lasa pe spate sarutand-o*
Scuza-ma, e greu.m-am obsnuit cu ei si acum trebuie..fara....
*isi pune capul pe burat ei*
Heya bebele lu tati, ce faci?
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

woods house - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 34 Icon_minitimeMier Noi 11, 2009 11:42 pm

*isi lasa capul intr-o parte*
Cred ca mai mult ar trebui sa iti pese de sora ta....*isi dadu ochii peste cap apoi isi pune man a peste mana lui, mangaind burtica, si zambi uitandu-se in jos, apoi reveni la pozitia ei initiala*
Sus In jos
Continut sponsorizat





woods house - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 34 Icon_minitime

Sus In jos
 
woods house
Sus 
Pagina 34 din 36Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Woods house
» Kat's house
» Puente house
» Aida's house
» Koningen House

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: