IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Puente house

In jos 
+2
miss A.
Dudix
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Puente house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 10:51 pm

neatza ! ce mai faci?
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

Puente house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 10:54 pm

- Hey girl! Eu bine...Uite pe acasa...Dupa cateva mici plimbari prin tara asta am ajuns si eu aks...tu? How r u??
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Puente house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 10:56 pm

hmm..eu fac bine*chicoteste* pe unde ai fost pliombareato?
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

Puente house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 10:58 pm

- Pai am fost cateva zile in Londra....Mai exact 4 zile...Dupa ce am plecat de la tine mi`am facut bagajele si am plecat la Londra. Bine...?? Hmm...Sa inteleg ca te`ai impacat cu Nathan?
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Puente house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 11:01 pm

Unde in Londra? ce-ai facut?...eu..pai cred ca da...*face o mica pauza* sper doar sa fi facut bine....*ofteaza*
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

Puente house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 11:05 pm

- Pe undeva prin centru...M`am plimbat...Am facut cumparaturi...And ...Cam atat..* chicoteste * Cum adica speri doar sa fi facut bine? Nu crezi ca e alegerea cea mai buna?
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Puente house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 11:06 pm

Dul...stii ca il iubesc mult..si sper ca si el sa faca la fel. dar nu stiu..nu am incredere totala. nu vreau sa fiu ranita iar..si iar...
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

Puente house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 11:07 pm

- Hmm...Incredere totala...La ce te referi cand spui asta?
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Puente house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 11:11 pm

Pai, e a treia cearta dintre noi..si nu avem inca incredere unul in altu. nu putem sta despartiti, dar cand ne vedem ne tachinam mereu...adica, masimt binwe cu el, si simt ca il iubesc, dar stiu ca sunt slaba fata de altele..sunt doar o animatoare
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

Puente house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 11:15 pm

- Sa nu mai spui niciodata ca esti doar o animatoare. A treia cearta si inca sunteti impreuna? Atunci e bine , inseamna ca aveti nevoie unul de altul . Ultima oara cand am vorbit cu tine erai foarte suparata iar acum...doar dupa 4 zile v`ati impacat.! E clar ca va iubiti...Lasa totul sa mearga de la sine si nu te mai ingrijora...
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Puente house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 11:20 pm

*ofteaza* poate ca ai dreptate,,poate ca ar trebui sa fiu mai relaxata. dar cateodata imi vin o groaza de ganduri in cap...*pufni*poate ca sunt doar in mintea mea...las-o balta..conteaza ca sunt acum foarte fericita....*scoate un sunet de fericire*
trecand peste asta..tu? cum o mai duci? nu e greu sa stai singura in casA?
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

Puente house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 11:22 pm

* da din umeri *
- Hmm..Stateam cu o fata...Drea dar nu am mai vazut`o de mult...Oricum e destul de plictisitor..De aceea am si plecat la Londra...Acum tu esti acasa?
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Puente house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 11:24 pm

Eu...nu...nu sunt. nu stiu cand ajung*chicoti* eu am noroc ca nu prea stau acasa...si nu ma plictisesc
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

Puente house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 11:25 pm

- Aa...pot sa ghicesc?? Esti la Nathan , nu?? Ehh lasa ca asa e frumoasa viata...Sa nu te plictisesti!
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Puente house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 11:26 pm

Da...l-am adus aseara de la spital..am uitat sa iti zic ca a fost in coma alcoolica 2 zile..pot sa ma consider vinovata pentru asta..
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

Puente house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 11:27 pm

* tresari * - Cee??? Cum adica coma alcoolica si tu vinovata?
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Puente house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 11:29 pm

*isi drege glasul* de suparare a baut cam mult..si cand a venit la mine sa vada cum ma simt - eu eram ceva de gen nemancata de 2 zile - , a intrat in coma...dar acum e bine, si nu-l mai las sa bea..sau cred.
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

Puente house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 11:34 pm

- Sa nu mai bea deloc o sa fie cam greu...Dar cred ca tu o sa reusesti! * chicoteste * Si altceva ce s`a mai int cat am fost plecata??
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Puente house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 11:35 pm

Cred ca nu.
Mi-e dor de tine...*ii trimite un pupic prin telefon*
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

Puente house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 11:36 pm

Si miee! * ii trimite si ea un pupic * Poate mergem intr`o seara in club sau...ceva de genul. Dar sa fim mai multi...!
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Puente house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 11:37 pm

*chicoteste* imi place ideea*se aseaza pe pat si se cuibareste langa nathan*
oricand esti libera...cand incepi faculttea?*se uita la nathan*
ah..scuze dul..te sun eu mai incolo ok?*rade*
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

Puente house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 11:39 pm

- A venith Nathan?? Da bine! Vorbim mai tarziu * ii trimite pupici prin telefon apoi inchide *
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Puente house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 11:58 pm

off: unde sa vin iubire ca de abea m-am trezit =)) :XX:
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Puente house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeLun Oct 12, 2009 1:31 am

Off: nu stii tuh:)):)):)):)):)):)):))
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Puente house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 5 Icon_minitimeLun Oct 12, 2009 5:21 am

TV local news:

Nick Grayson intră în rândul actorilor-regizori!

Nick Grayson va realiza drama psihologică independentă "Behind the chocolate eyes", care constituie debutul său regizoral, dar şi primul film al casei de producţie "NGy Pictures".

"Behind the chocolate eyes" este o dramă ce are în centru o femeie, marcata de tragedii care o fac să piardă contactul cu realitatea intr-o perioada infloritoare a carierei ei, dar si rederesarea femerii o data cu aparitia edevaratei iubiri in viata acesteia. Scenariul peliculei este semnat de Christopher Alexander şi Sam Applebaum.

Interpretul/a coloanei sonore nu este inca cunoscut/a insa se stie din surse sigure ca nu face parte din numele sonore.
Precizam ca pelicula se va filma in intregine in oras.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Puente house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Puente house   Puente house - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 
Puente house
Sus 
Pagina 5 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Kat's house
» Ashtray house
» Megan's house.
» Michelle House
» riley house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: