IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
riley house - Pagina 5 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
riley house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
riley house - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
riley house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
riley house - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
riley house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
riley house - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
riley house - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
riley house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
riley house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
riley house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
riley house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
riley house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
riley house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 riley house

In jos 
+4
.Nicole.
Dudix
miss A.
chiquita
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 5 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 1:36 pm

*ii raspundea la sarut pasionata si jucanduse cu parul lui in mainile sale usor , ii sopti la ureche muscandul* nimic mai mult alex ... nu acum ... *apoi mana care o avea prin parul lui cobora usor pe gatul lui mangaindul si il saruta apoi*
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 5 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 1:38 pm

chiquita a scris:
*ii raspundea la sarut pasionata si jucanduse cu parul lui in mainile sale usor , ii sopti la ureche muscandul* nimic mai mult alex ... nu acum ... *apoi mana care o avea prin parul lui cobora usor pe gatul lui mangaindul si il saruta apoi*
dap...nik mai mult*incepu sa o sarute pe gat,pe sani,pe abdomen..pe buze*
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 5 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 1:40 pm

*il ridica in sus sarutandul * alex ... esti barbat stiu k nu poti sa fii cu mine daca nu iti dau ... dar acum nu pot .. imi e frica .. si nu vreau sa fiu ranita ... *se desprinse usor de el stand inca langa el dar nu sub el uitanduse in ochii lui*
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 5 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 1:43 pm

chiquita a scris:
*il ridica in sus sarutandul * alex ... esti barbat stiu k nu poti sa fii cu mine daca nu iti dau ... dar acum nu pot .. imi e frica .. si nu vreau sa fiu ranita ... *se desprinse usor de el stand inca langa el dar nu sub el uitanduse in ochii lui*

o sa fac ceva ce nu am mai facut pana acuma
*aduse o patura,o lua in brate si se invelira*
vezi...mufiotul nu e chiar atat de rau...
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 5 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 1:45 pm

*se uita in ochii lui si se cuibari la pieptul lui* mufiotul nu a fost rau ... doar putin incapatzinat ... dar nici dracusorul asta nui rau *clipi des si zambi*
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 5 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 1:48 pm

chiquita a scris:
*se uita in ochii lui si se cuibari la pieptul lui* mufiotul nu a fost rau ... doar putin incapatzinat ... dar nici dracusorul asta nui rau *clipi des si zambi*

*ramase cu ea in brate si adormi incetul cu incetul*
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 5 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 1:49 pm

* focul incalzindui spatele si alex fatza se lasa cuprinsa caldurii si oboselii si adormi si ea nu inainte sa il sarute spunandui noapte buna *

* se trezi dimineatza si cand deschise ochii il vazu pe alex .. il saruta usor abia ii atinse buzele apoi de desprinde din bratzele lui usor si se duce isi ia rochia pe ea facu 2 ochiuri cu niste suca presata si taie niste cascaval le pune pe masa introi farfurie si pleaca lasandui un bilet*

hey eu am plecat nu am vrut sa te trezesc ... pofta buna ... te-am pupat
desenandui un :) *
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 5 Icon_minitimeMar Oct 06, 2009 8:44 am

chiquita a scris:
* focul incalzindui spatele si alex fatza se lasa cuprinsa caldurii si oboselii si adormi si ea nu inainte sa il sarute spunandui noapte buna *

* se trezi dimineatza si cand deschise ochii il vazu pe alex .. il saruta usor abia ii atinse buzele apoi de desprinde din bratzele lui usor si se duce isi ia rochia pe ea facu 2 ochiuri cu niste suca presata si taie niste cascaval le pune pe masa introi farfurie si pleaca lasandui un bilet*

hey eu am plecat nu am vrut sa te trezesc ... pofta buna ... te-am pupat
desenandui un :) *

*se trezi infrigurat si vazu biletul,zambi,se duse facu un dush ,se imbrak *

riley house - Pagina 5 10ykyyw

*se aseza in pat cu laptopul si inceu sa chatuiask cu coechipierii lui*
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 5 Icon_minitimeMier Oct 07, 2009 9:36 pm

sorry de dublu post...


*ajunse de la antrenamente frant,bagajele erau imprastiate peste tot si se tranti pe knapea nemaiputand ajunge la el in dormitor,atipi in scurt timp*

riley house - Pagina 5 29b1zlu
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Oct 08, 2009 1:13 am

of: alex riley house - Pagina 5 203991((( offf alina cand intri pe net nu sunt eu iar cand intru eu nu esti tu :( ii e dor de alex lu eva riley house - Pagina 5 203991(( :)))))riley house - Pagina 5 361889:riley house - Pagina 5 361889riley house - Pagina 5 361889riley house - Pagina 5 361889riley house - Pagina 5 361889riley house - Pagina 5 361889
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Oct 08, 2009 1:47 am

off:Sunt...oana suuuuuunt:))=))...ma gasesti pe mess azi..:D..k am terminat facultatea:)=))
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Oct 08, 2009 1:50 am

Off: norocoaselor...aveti cursuri foooarte tare:(((riley house - Pagina 5 203991riley house - Pagina 5 203991riley house - Pagina 5 203991
alyyy te adorrr:X si pe tine cumnis vezi cum se parta schatz cu mn:((
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Oct 08, 2009 1:54 am

off:norocoase??:O:O:O..azi e sg mea zi asa...in rest de la 9 la 6 am cursuri:))=)_...so....cn?:Obro?:O....dc?ce aveti mey?..si eu te adoooor pe u cumnis:X:X:X...o sa se rezolve:*
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Oct 08, 2009 9:19 pm

*ajunse aksa praf...isi facu un dush...se schimba

riley house - Pagina 5 10ck7qu

se aseza pe pat si adormi uitand de antrenamente...*
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Oct 08, 2009 9:39 pm

Mesaj pentru alex, de la nathan
Alex sunt Kat. cand ai timp si te trezesti din betie, vino la spital. Nathan nu a fost atat de norocos ca tine....
pa pa.
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 09, 2009 4:42 am

*se trezi si auzi telefonul*
oh my fucking gosh...*se imbrak repede cuc e apuk si se duse la spital*
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 09, 2009 6:54 am

va asteptam la balul riley house - Pagina 5 B5jp0m costumatie obligatorie DE BAL
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 09, 2009 9:59 am

mesaj de la eva

scuzati dar balul se va tine saptamana viitoare :( imi cer scuze dar au aparut ceva probleme personale
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 09, 2009 11:43 am

*ajunse aksa...park masina si intra in casa cu eva si mersera in sufragerie*
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 09, 2009 11:45 am

*se duce in sufragerie se aseza pe canapea si chicoti lasandusi capul pe spate privind tavanul*
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 09, 2009 12:34 pm

*se aseza langa Eva pe canapea*...ce zici?...merem la nani?*ii facu cu ochiul*...
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 09, 2009 12:36 pm

*se apropie de el si il saruta * am vazut ca la spital mai luat de mana ... a fost instinct? * in coltul gurii afisand un zambet* vrei sa dorm la tine??
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 09, 2009 12:39 pm

*zambi si isi musk buza inferioara*legat de spital...i don`t...know*isi musk buza agitat*...normal k vreau sa dormi aici...de ce nu?...eu am dormit deja la tine *zambi*
dak nu vrei cu mine in kmera poti sa dormi in camera de oaspeti...
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 09, 2009 12:40 pm

* ii zambi* nui nimic ... adik nare nimic camera ta ... ma duc sa imi iau niste schimburi din masina ca miam luat crezand ca dorm la hotel in seara asta * zambi si se ridica de pe canapea*
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 09, 2009 12:47 pm

in regula atunci...te astept in kmera...pana te intorci fac patul*zambi si plek spre kmera*
i need a shower...*intra si baie si facu un dus rapid si se schimba in pijamale...iesi din baie si se aseza pe pat*
Sus In jos
Continut sponsorizat





riley house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 
riley house
Sus 
Pagina 5 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Riley House
» Riley house
» Kat's house
» Koningen House
» Aida's house.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: