IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Leigh Allen house

In jos 
+4
chiquita
miss A.
Miss Lilith
EllaLooka
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Leigh Allen house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 12:03 pm

*incerca sa se abtina sa nu rada...se ridica sa vada daca sunt gata cartofii...ii lua de pe foc si puse in trei farfurii, apoi cauta niste legume prin frigider ca sa faca o salata si lua si niste cascaval pt a pune pe deasupra cartofilor....lua doua inghituri din absinth apoi ii puse si lui nick in pahar*
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Leigh Allen house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 12:04 pm

"il apuca cu mana de tricou si in inpinse in perete punandu-i cotul sub gat"

Ba ai sa bei ca sa te calmezi! "se uita din nou la Eliza"

Si de ea sa nu te ei... ai facut prea multe victime, nu crezi?! "lua unul dintre paharele pe care le umpluse Eliza si i-l turna fortat pe gat"
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Leigh Allen house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 12:09 pm

off: sa mananci thu cascaval pe caftofi eu nu mananc carneeeee langa ei pune carne!

on: Bah tu esti normal?? Ce ma freaca pe mn la icre femeia asta?? Inca una un plus nu strica!
*ii tranteste un pumn in fata, si-l tranti pe jos*
Bah nu ma fortezi!
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Leigh Allen house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 12:12 pm

*se uita de sus la el*
Sunt umpik in plus aici, nu inteleg despre ce vb. Continuati.
*scoase niste muschi din frigider si puse langa cartofi apoi dadu cascavalul pe razatoare, dupa care se apuca sa afca niste salata de rosii*
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Leigh Allen house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 12:13 pm

"buza i se crapa si sangele incepu sa ii curga, se sterse cu mana apoi incepu sa rada ridicandu-se"

Esti patetic! Chiar ti-ai permite sa faci dubla crima in propria ta casa... "pufni" Tu chiar crezi ca eu plec in razboi fara pumnale la mine.... nu ai idee cat ai sa regreti punul asta bro... "spuse ironic apoi se aseza calm la masa"
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Leigh Allen house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 12:24 pm

*isi da ochi peste cap*
Ti-ai meritata bine te tot si dupa te asezi la masa??
*fuge in camera si se intoarce cu hh* Apoi se pune la masa vreti?
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Leigh Allen house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 12:27 pm

"incepu sa rada"
Daca tot am revenit la vechiurile obiceiuri.... "ii dadu un pumn usor peste umar, mai mult ironic"
Nu-i asa bro... "lua un pliculet, il desfacu si incepu sa traga"
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Leigh Allen house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 12:29 pm

*dadu paharul de absinth peste cap apoi se uita la pliculetele din mana lui Arthur*
Hmmmm nu cred ca mor daca iau si eu.
*lua de la el un pliculet si trase si ea*
Bun, n'am ce zice.
*zambi*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Leigh Allen house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 12:30 pm

De ce te iubesc eu? Dar stai asa ca pregetesc eu
*i-a un blat mic si- un pai apoi intinde linile pe el si incepe sa traga pe nas, apoi ii da ma departe si pregateste urmatoarele lini*
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Leigh Allen house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 12:36 pm

"chicoti"
Tu vrei sa ma omori incet dar sigur....uite si metoda.... "intre timp termina de mancat lua farturia si o puse in ghiuvete; era deja un pic ametit; se opri in spatele Elizei si incepu sa ii mateza umarii indepartandu-i usor halatul"
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Leigh Allen house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 12:38 pm

*trase urmatoarea linie, apoi isi lasa capul pe spate uitanduse la nick...se ridica de pe scaun si puse o mana pe piepul lui, apoi il saruta pe gat*
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Leigh Allen house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 12:42 pm

"ii lua fata intre maini si incepu sa o sarute impingand-o spre masa apoi o impinse in bratele lu Arthur"

Mai vreau si eu... "se indrepta spre masa si trase 2 linii rapide"
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Leigh Allen house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 12:46 pm

*o prinde de talie si isi baga mana sub, halat mangaindu-i piciorul, apoi se ridca si ii da jos halatul sarutandu-i umeri *
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Leigh Allen house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 12:49 pm

*ii ridica fata si il saruta jucanduse cu limba lui......isi baga mana pe sub tricoul lui si il ciupi de sfarc chicotind...isi plimba o mana pe pectoralii lui iar cu una se juca in parul lui*
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Leigh Allen house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 12:49 pm

"vine in spatele ai si incepe sa ii satute spatele, atingandu-i cu degatele sira spinarii, de sus pana jos apoi o ia in brate si o duce in sufragerie facandu-i cu ochiul lui Arthur"

Ia absintul! "ranji"
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Leigh Allen house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 12:52 pm

*i-a sticla de absinthe, si se pune pe canapea in spatele lui Beth..o mangaindu-i sa srutandu-i spatele si umerii*
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Leigh Allen house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 12:55 pm

*isi intoarce capul si il musca de buza inferioara, apoi il prinde pe nick de mana si il trage peste ea sarutandu-l cu foc, in timp ce o mana si'o baga in pantalonii lui arthur si si'o plimba pe langa barbatia lui*


Ultima editare efectuata de catre crazy_butterfly in Lun Oct 19, 2009 12:56 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Leigh Allen house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 12:56 pm

"isi da prosopul jus ramanand gol tinandu-i picioarele Elizei in jurul taliei lui; in timp ce cu o mana ii framanta sanii pe sub sutien, cu cealalta o tinea de talie"
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Leigh Allen house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 1:05 pm

*ii da sutienul jos apoi boxeri, si o intoarce in doggy style*

off na de aci nu am ideii ca nu ai pus-o bn omule=))
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Leigh Allen house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 1:09 pm

*il ia pe nick de talie si incepe sa il linga pe abdomen, apoi il musca de sfarc, in timp ce ii lua barbatia in maini si frecand-o*
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Leigh Allen house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 1:11 pm

"dupa ce se satura de blow, o prinde de barbie si o saruta salbatic apoi ii linge spatele arcuit pana la feminitatea ei unde incepe sa se soace cu limba si degetele pana o duse la primul orgasm apoi ranji spre Arthur"

Ai onoarea! "aratand spre fundul ei"
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Leigh Allen house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 1:17 pm

*se intoarse pe o parte, si intimp ce inca i-o mai freca lui nick, il desfacu pe arth la pantaloni si trase de ei in jos...il saruta muscandu-l de limba, apoi ii trase incet si chilotii, dupa care se intoarse la nick si i'o baga in gura facand miscari in and out*
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Leigh Allen house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 1:21 pm

Take it, big boy! "lua prosopul de pe pat si incepu sa il invarta prin aier asemeni unui cawboy in timp ce se misca rapid in gura ei"
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Leigh Allen house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 1:35 pm

off:rosturnare de situatie aici i s-a

*o pune in 4 labe si se strecoara pe sub ea, iar pe Nick, il trage peste spatele ei, si am2 incep sa de-a in ea sa-o babardeasca de nu ai ei treaba =)) *
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Leigh Allen house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 1:40 pm

*incepe sa urle de placere, iar pe nick il prinde buci si strange, in timp ce il saruta pe arth.....in timp ce ascestia o penetrau rapid, il zgarie pe arth, apoi isi da capul pe spate si il linge pe gat pe nick**
Sus In jos
Continut sponsorizat





Leigh Allen house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Leigh Allen house
Sus 
Pagina 4 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Kat's house
» Koningen House
» Aida's house.
» Wingstone house.
» Purple house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: