IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Aida's House

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's House - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's House   Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 10:57 am

incepe s aimi placa tot mai mult ideea cu dezbracatul
*rase,sarutand-o neincetat*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's House - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's House   Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 11:02 am

^zambi si ii desfacu nastirele pantalonilor.Il sarutausor pe gat apoi il musca.ii prinse chipul in mainile ei si il privi in ocho cu dragoste^ ma bucur iubire.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's House - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's House   Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 11:09 am

*zambi,dandu-si pantalonii jos si dandu-i si pe ai ei,apoi sarutand-o din nou si respirand cu greu*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's House - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's House   Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 11:10 am

off: aida, bucura-te cand mai poti de lucas =)))))))
si pregateste-te de inmormantare =))
inainte sa mor eu, te omor pe tine x (
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's House - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's House   Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 11:11 am

^zambi sarutandu'l provocator,jucandu se cu limba lui.^ cedezi iubirea mea? ^il intreba zambind,respirand cu greu^

Off, ce vrei tu mah?! Go get a life!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's House - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's House   Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 11:15 am

off:killerita in devenire....n-ai ocupatie?=))imi place sa zic asa...my love nu o sa moara niciodata :xpoate u si arturica va ucideti unul pe altul=))

on:
*rase usor*in fata ta..oricine ar ceda
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's House - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's House   Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 11:18 am

Off: cainii latra caravana trece!Aida's House - Pagina 17 268608 sau msi am una pt tn heidi.nu mor caii cand vor cainii.:))

On: te iubesc atat de mult..^iisopti tandru la ureche^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's House - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's House   Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 11:19 am

off: draga mea, nu pe tine te omoram.
mai bine taci dracu' daca nu stii despre ce e vorba.
pe lucas il omoram, nu-mi pierdeam timpul cu tine.
nu-mi spune tu mie ''go get a life'' cat nu esti in stare sa faci diferinta dintre realitate si personaj.
si cu asta termin.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's House - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's House   Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 11:20 am

off;asta a fost buna=)))))my love..
iar cu realitatea=))trezirea ca cineva nu prea stie ce si cum se mananca pe aici...

on:si eu...mult mai mult*rase usor*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's House - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's House   Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 11:28 am

Off: am si precizat k vb cu heidui ma copiluu!! =)) si nu si voie sa l omori pe lucas fara acordu lu flory.:) dar ma rog nu ar fi prima oara cand incalci regulile sau inchizi ochii pt k e in interesul tau.:) comportamentul tau infantil ma amuza dar in acelasi timp ma dace sa mi fie rusine ca apartin aceleasi specii ca si tine.:-j

On: nu fi asa de sigur iubire.^il saruta cu pofta apoi se rostogoli lasandu l pe el deasupra^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's House - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's House   Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 11:32 am

off: nu suntem de aceiasi specie. fa diferenta: eu sunt om, tu maimuta. e totusi o diferenta, observ-o!
gata, termin. asta pentru ca am promis ceva cuiva, ca daca ar fi dupa mine, ti-as mai spune ceva... :-j
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's House - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's House   Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 11:37 am

Off; jalnica ca intotdeauna..nu te duce capul si punct.trebuie sa jignesti caci altfel nu iti poti exprima punctul de vedere.tipic pentru o copila cu exces de zel.dar te tog..deja si ajuns la un nivel surprinzator de scazut al moralitatii si inteligentei.spune tot ce ai de zis daca tot ai incrput..oricum esti admuin si nu ti face nimeni nimic nu?:)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's House - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's House   Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 11:40 am

off:lol=))bravoo my love:x acuma gata...ca oricum nu ajungeti nicaieri=))si eu tot cu my love tin:x

on:presupun si eu*rase usor sarutand-o*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's House - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's House   Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 11:42 am

^chicoti si oil saruta dulce,tragandu l usor de buza.chicoti ca un copil^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's House - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's House   Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 11:45 am

off: am spus ca termin si punct.
daca in ochii tai sunt o copila, nu-mi pasa.
nu am nevoie de parerea ta.
eu nu sunt cum vor altii.
si sa stii ca am fost sincera doar.
si te-am jignit nu pentru ca nu am educatie, ci pentru ca asta esti tu in ochii mei.
apropo, succes cu ig orala =)))))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's House - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's House   Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 11:45 am

poate nu mai mult..dar tot te iubesc
*rase usor,sarutandu-i delicat buzele*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's House - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's House   Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 11:53 am

Off: hai sa spunem lucrurilor pe nume.inca te mai oftici k lucas m a iubit si ma iubeste pe mine si nu pe tine.ei bine n ai dekt sa te oftici in continuare caci asa vor sta lucrurile pentru totdeauna.si te tog eu nu maj minti.sa nu zici k nu de asta te tot bagi tu in seama..pe mine nu ma intereseaza ce crezi tu despre mine.conteaza ce cred prietenii mei si persoanele la care tin.opinia ta nu a contat si nici nu va conta vreodata.ofticare placuta scumpo!Wink

On: tot eu te iubesc mai mult.^chicoti si il saruta salbatic^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's House - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's House   Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 11:58 am

cu asta nu sunt de acord
*rase sarutand-o amuzat si fiind la fel de dependent de buzele sale*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's House - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's House   Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 12:01 pm

^rase usor^ eee..mai vedem noi.^chicoti si il saruta cu patima^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's House - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's House   Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 12:05 pm

off: tu nici macar nu stii de ce am lasat off-ul ala. cu toate ca imi incalc promisiunea, tot trebuie sa iti spun. eu nu ma oftic, pentru ca nu e rpg-ul vechi. atunci se oftica heidi, acum nu. acum pur si simplu vorbim pe mess si ne tachinam combinand trecutul cu viitorul. [corecteaza-ma, flory, daca gresesc]
in seara asta fusese o convb legata de copii.
dar nu intru in povesti. nu ma oftic!

edit: ai uitat cand mi-ai spus ''du-te dracu' '' si ca dai ignore cand a facut eu copilul ? tot eu ma oftic? tot eu nu fac diferenta?

Ultimul post.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's House - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's House   Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 12:09 pm

off:Siiigur :)) si eu ar trebui sa te cred nu?:) pleaca maa :))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's House - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's House   Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 12:11 pm

off:mai..da ai vazut ca noi am incetat=))acuma chiar arati ca te oftici=))gata..si aida?miru are dreptate
on:*rase usor,neputand sa stea departe de buzele sale ca de fiecare data*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's House - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's House   Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 12:18 pm

^chicoti usor si se ghemui la piptul lui. Casca usor apoi il saruta pe piept^ noapte buna..^inchise ochii zambind jucsus^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's House - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's House   Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 12:21 pm

*o saruta pe frunte zambind*
imi place sa te privesc dormind..
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's House - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's House   Aida's House - Pagina 17 Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 12:24 pm

^chicoti usor si il privi cu un ochi deschis^ ma sperii ^rase si il saruta dulce^ ingerasul meu..^zambi si isi lasa capul la loc pe pieptul sau^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Aida's House - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's House   Aida's House - Pagina 17 Icon_minitime

Sus In jos
 
Aida's House
Sus 
Pagina 17 din 19Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Kat's house
» Purple House
» Riley house
» Woods house
» Ashtray house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: