IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Purple house

In jos 
+2
Criss.
Kryptonite
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
Nya ^_^
shooting star
shooting star
Nya ^_^


Sagetator feminin POSTURI : 3112

Purple house - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 6:14 am

* rase auzindo cum vorbeste fara sa se mai opreasca,mersera dupa ea in bucatarie si cand ii auzi ultimul comentariu Iris cracana ochii*
Ce??
* urmari privirea lui Cathe si vazu ca se uita la mainile lor, se uita si ea apoi se uita la Haru, fara sa zica nimic da nici nu mai zambea acuma era stare gen "soc! m-am maritat"*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 6:19 am

*puse mana la gura si il pufni rasul de ce puteau spune fetele*
-Da...pot sa dorm si cu ea in camera.
*ridica din umeri ranjind,apoi se aseza pe un scaun din bucatarie,nedandu`i drumul lui Lynn la mana de parca ar fi fost lipite cu ceva mainile lor,apoi zambi*
-Cathe...eu vreau un pahar de suc natural si atat..
*zambi*
Sus In jos
Nya ^_^
shooting star
shooting star
Nya ^_^


Sagetator feminin POSTURI : 3112

Purple house - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 6:22 am

* seuita confuza la el apoi urat la Cathe ceva gen"TAAACIII!!!"*
aa.. in fine..
* vazu ca se aseaza, ca cere suc, da ca nu ii da drumu la mana...ok...ceva eera suspect.. se uita ridicand o stranceana la mainile lor...*
aa hai ca iti aduc eu..
* zise zambind si isi acoase mana din alui, apoi emrse val vartej la frigider, sedchise usa asa brusc ca o cutie de lapte pica de pe usa si se varsa pe jos*
ah....
* se apleca repede cu un prosop sa curete pe acolo*
imi cer scuze Cathe....
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 6:28 am

*rase usor la ce facuse Lynn pentru ca se vazuse ca vroia sa`i dea drumul la mana dar nu stia cum.se duse si o ajuta sa stearga cu cea mai mare placere gandindu`se*
-Of...eu si sucu` meu...mai bine taceam din gura Purple house - Pagina 15 76366
*dupa ce termina de curatat,isi puse singur un pahar de suc,apoi aga cutie cu suc in frigider si se aseza la masa*
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 6:31 am

*incepu sa rada cand ii vazu pe cei 2 apoi se uita spre Iris*
-Nu`i nimic Iris...stai linistita este doar o cutie de lapte...
*ridica din umeri apoi zambi*
-Multumesc Haru ca te simtit ca acasa,pentru ca de obicei cei care vin sa stea la mine,sunt foarte timizi.Bravo,imi place de tine.
*zambi,apoi se uita la cei 2*
-Deci cum veti dormi,ca sa stiu cum va pregatesc camera/camerele.
*ranji*
Sus In jos
Nya ^_^
shooting star
shooting star
Nya ^_^


Sagetator feminin POSTURI : 3112

Purple house - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 6:33 am

* in timp ce stergea ea pe jos, se uita pe furis cu coada ochiului la el, apoi se ridica si duse prosopul la spalat*
aa.. nus tiu Cathe, cum vrea Haru...cred ca vrea camera deoaspeti...eu nu l-am intrebat de la icneput pt ca am crezut ca sta cineva acolo, sau ultima data statea..
* ridica din umeri*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 6:40 am

*se gandi si zambi*
-Umm...pai daca vrea Lynn...pot dormi cu ea in camera,daca nu o sa dorm in camera de oaspeti.
*zambi privind`o si fu atent la reactia ei,apoi o privi pe Cathe si ii facu semn spre Lynn*
Sus In jos
Nya ^_^
shooting star
shooting star
Nya ^_^


Sagetator feminin POSTURI : 3112

Purple house - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 6:44 am

* isi mari air ochi vizibil surprinsa de decizia lui*
aaa... bine, nu am nimic impotriva...cred.
* ridica din umeri*
e in regula
Sus In jos
Andreea
the best of the best
the best of the best
Andreea


Berbec feminin POSTURI : 9509

Purple house - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 6:45 am

*Am ramas :O,uitandu'ma la cei trei*
-Cathe..vorbim despre chestia aia mai tarziu atunci...
*Am spus dupa ce am baut din cafea*
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 7:05 am

*zambi*
-Da Missy...asa o sa facem.
*zambi*
-Noi doua avem muuulte de discutat.
*deveni serioasa,se uita la Iris apoi o pufni rasul*
-Ok...ma duc sa va pregatesc camera atunci.
*zambi si se duse si le aranja camera frumos,dupa putina curatenie camera arata asa Purple house - Pagina 15 Contemporary-bedroom-inspiration-luxurious-style-ultra-modern-design apoi veni din nou in bucatarie*
-Aaa..Iris,Haru...v`am pregatit dormitorul.
*zambi*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 7:10 am

*zambi*
-Multumesc...dar ea cine este?scuze ca nu te`am vazut pana acum.Haru sunt eu.
*zambi apoi o privi pe Cathe*
-Eu ma duc sa imi duc bagajele in camera si sa`mi asez hainele...
*zambi din nou*
-Care imi arata si mie pe unde sa o iau?
*rase usor*
Sus In jos
Nya ^_^
shooting star
shooting star
Nya ^_^


Sagetator feminin POSTURI : 3112

Purple house - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 7:12 am

*Iris se uita la fete zambind*
Haru hai ca iti arat eu unde e camera, se pare ca fetele au ceva de discutat...si cred ca si noi avem ceva de sdiscutat...
* spuse si trecu pe langa el mergand in fata lui pe scari in sus pana in camera*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 7:15 am

*zambi*
-Ok...
*isi lua bagajele si urca dupa ea scarile,apoi cand intrara in camera zambi*
-Draguta camera...
*se aseza pe scaunul din camera si se apuca sa isi desfaca bagajele si sa`si impacheteze hainele bagandu`le in dulap,apoi o privi pe Lynn*
-Ce vroiai sa discutam?
*se sprijini de dulap si o privi serios*
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 7:16 am

*zambi*
-Ok Iris,multumesc!
*zambi apoi se aseza pe scaunul din bucatarie si bau din cescuta cu cafea care se cam racise*
-Deci...Missy ce ai de gand sa faci?adica...am si eu planurile mele...imi spui acum si asa raane.
*o privi serioasa,apoi puse picior peste picior*
Sus In jos
Andreea
the best of the best
the best of the best
Andreea


Berbec feminin POSTURI : 9509

Purple house - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 7:19 am

-Pai Cathe mergem la tine sa vorbim?
*Am spus oftand*
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 7:20 am

-Ok!Haide.
*plecara din bucatarie,uracara scarile si intrara in camera lui Cathe,apoi se aseza pe pat*
-Deci...
Sus In jos
Andreea
the best of the best
the best of the best
Andreea


Berbec feminin POSTURI : 9509

Purple house - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 7:22 am

-Cathe eu..Stiu ca gresesc prin ce spun ,dar..imi pare rau de tot ce am facut pana acum...de cand am venit in Bristol...Eu trebuia sa vin aici la tine...sa continuii scoala aici...Si eu ce am facut?Am distrus totul...Am 18 ani si mi'am distrus tot viitorul...
*Am spus printre lacrimi*
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 7:39 am

*o lua in brate si simti nevoia sa o certe putin*
-Ti`am spus!ca trebuie sa te gandesti foarte bine...e vorba despre un copil,o casatorie...un om cu care sa`ti petreci tot restul vietii.
*se ridica de pe pat*
-Cum poti acum sa lasi balta nunta,botezul si totul?adica...imi facusem deja planuri...
Sus In jos
Nya ^_^
shooting star
shooting star
Nya ^_^


Sagetator feminin POSTURI : 3112

Purple house - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 7:39 am

Kitoka. a scris:
*zambi*
-Ok...
*isi lua bagajele si urca dupa ea scarile,apoi cand intrara in camera zambi*
-Draguta camera...
*se aseza pe scaunul din camera si se apuca sa isi desfaca bagajele si sa`si impacheteze hainele bagandu`le in dulap,apoi o privi pe Lynn*
-Ce vroiai sa discutam?
*se sprijini de dulap si o privi serios*

*ofta si se aseza pe marginea patului pe un picior*
vroiam sa imi cer scuze pentru mai devreme si pentru Cathe... adica...a fost ciudata si faza cu mana si...imi pare rau daca te-am facut sa te simti prost...si...
*zambi si il privi sceptica*
esti sigur ca nu vrei sa stai in alta camera?
Sus In jos
Andreea
the best of the best
the best of the best
Andreea


Berbec feminin POSTURI : 9509

Purple house - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 7:42 am

madu. a scris:
*o lua in brate si simti nevoia sa o certe putin*
-Ti`am spus!ca trebuie sa te gandesti foarte bine...e vorba despre un copil,o casatorie...un om cu care sa`ti petreci tot restul vietii.
*se ridica de pe pat*
-Cum poti acum sa lasi balta nunta,botezul si totul?adica...imi facusem deja planuri...

-Nu e chestia ca le las balta...E..ca imi pare rau..Mi'am distrus singura viata...Cathe ce as putea sa mai fac acum?Numai pe tine si pe Heath mai va am...Ai mei nici numai vor sa auda de mine...Au spus ca pt ei sunt ca si moarta...
*Am spus incercand sa ma calmez totusi*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 7:43 am

*zambi usor*
-O sa dorm in alta camera,scuze.Adica..credeam ca nu o sa te deranjeze.
*ridica din umeri,isi puse bagajele la loc*
-Scuze...Cathe!!
*o striga pe Cathe*
Sus In jos
Nya ^_^
shooting star
shooting star
Nya ^_^


Sagetator feminin POSTURI : 3112

Purple house - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 7:47 am

* se repezi si ii puse mana la gura*
STai@ Nu la asta m-am referit!!
* zise aproape soptind tinandui mana la gura si uitanduse cu ochii cat cepele in ai lui, la cativa centimetrii de el*
Credeam ca pe tien te deranjeaza nu pe mine!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 7:52 am

*il surprinse reactia lui Lynn asa ca evita sa spuna ceva prostesc*
-Pai...odata ce am spus ca vreau sa dorm cu tine in camera,asta nu inseamna ca ma deranjeaza...
*o privi in ochi,apropiandu`se de ea,facand sa treaca niste fiori prin el si Lynn*
-Pot ramane aici?
*ridica o spranceana zambind larg nemiscandu`se*
Sus In jos
Nya ^_^
shooting star
shooting star
Nya ^_^


Sagetator feminin POSTURI : 3112

Purple house - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 7:54 am

*inghiti in sec simtind cao trec niste fiori , si ca i se inmoaie genunchii*
aa...da...da poti..
* zise incet privindul fix in ochi si luandu'si mana de pe buzele lui, atinganduile usor cu degetele*
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 15 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 7:59 am

Andreea si atat a scris:
madu. a scris:
*o lua in brate si simti nevoia sa o certe putin*
-Ti`am spus!ca trebuie sa te gandesti foarte bine...e vorba despre un copil,o casatorie...un om cu care sa`ti petreci tot restul vietii.
*se ridica de pe pat*
-Cum poti acum sa lasi balta nunta,botezul si totul?adica...imi facusem deja planuri...

-Nu e chestia ca le las balta...E..ca imi pare rau..Mi'am distrus singura viata...Cathe ce as putea sa mai fac acum?Numai pe tine si pe Heath mai va am...Ai mei nici numai vor sa auda de mine...Au spus ca pt ei sunt ca si moarta...
*Am spus incercand sa ma calmez totusi*

-Ti`am spus ca sunt niste responsabilitati mari.
*se uita la ea*
-Si...
*o intrerupse strigatul lui Haru*
-Missy...vin intr`o clipa.Ce or mai fi facut?
*iesi din camera si deschise usor usa,vazu ca cei 2 se inteleg destul de bine,o inchise la loc si veni din nou in camera*
-Scuza`ma.
*zambi*
-Asa si...acum nu vreau sa crezi ca te cert...dar asta sa`ti fie invatare de minte.Ti`am spus ca nu este bine.Iar bebelusul unde este acum?
*o privi ingrijorata*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Purple house - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 15 Icon_minitime

Sus In jos
 
Purple house
Sus 
Pagina 15 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Purple house
» Purple House
» Kat's house
» Koningen House
» Aida's house.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: