IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
riley house - Pagina 26 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
riley house - Pagina 26 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
riley house - Pagina 26 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
riley house - Pagina 26 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
riley house - Pagina 26 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
riley house - Pagina 26 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
riley house - Pagina 26 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
riley house - Pagina 26 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
riley house - Pagina 26 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 riley house

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Urmatorul
AutorMesaj
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 7:31 am

ah..urasc ca trebuie sa fac asta...
*ofta si isi scoase telefonul,precum si o foaie*
buna ziua...sunt lucas riley..poftim?managerul cui?*privi spre cass usor nemultumti*oricum,cand as putea obtine cea mai rapida sedinta?da,am inteles..multuemsc,o zi buna*inchise telefonul,apoi o auzi pe sophie plangand*sunt alaturi..daca vrei ceva,orice,ma strigi
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 8:40 am

*ofta, privind trista spre usa, insa apoi se uita pe noptiera de langa pat unde avea i-podul, si il lua, incepand sa asculte cu ochii inchisi, o melodie de-a lui, adormind la scurt timp, ascult aceeasi melodie la nesfarsit*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 9:47 am

*o tinu in brate cat timp dormea;parca nu vroia ca ea sa stie ca el era acolo,langa ea..stia cat rau ii rpovoca,bla bla:)) *
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 9:51 am

*se trezi a doua zi si ofta usor*
Poate ca si tu ai fost de vina...
*isi dadu castile jos, privindu-l, insa dupa un minut il saruta usor pe buze, insa apoi se retrase, privid tavanul, punandu-si castile la loc in urechii*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 9:56 am

*simti sarutul si zambi,trezindu-se si mangaindu-i usor mana,timp in care statea tot cu ochisorii inchisi*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:00 am

*incerca sa isi miste picioarele, insa nu prea reusea prea mult, si se uita la el, dandu-si jos castile*
- Luke...
*sopti usor, privindu-l inca trista, deoarece nu stia cum va reactiona el*
- Am nevoie de putin ajutor...putin mai mult...
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:02 am

*deschise ochii,privind la fel de zambitor spre ea*
sa te ajut...sigur...vrei sa..iesi afara sau ce?
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:07 am

- Trebuie sa merg la toaleta...
*il privi usor stanjenita si ofta*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:09 am

*zambi si se ridica,dupa care o lua in brate si o duse in baie,asezand-o pe toaleta*aa....te descurci de aici sau...
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:13 am

- Ma descurc... Merci...
*incerca sa zambeasca, insa era inca stanjenita si isi feri privirea de a lui; trecura vreo 3 minute si il striga din nou, stand acolo unde o lasase*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:15 am

*reveni,cu acelasi zambet pe buze si ii vazu expresia fetei*
cass...ai putea sa incepi ziua cu un mic zambet?stii,ne-ar fi mai usor tuturor asa *zambi*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:25 am

*il privi si incerca sa zambeasca, insa nu prea ii reusi si ofta, lasand privirea in jos*
- Sti... imi pare rau ca am tipat la tine... si nu m-am imbat pentru ca asa am vrut... M-am imbatat din cauza ta... Pentru ca nu ai fost romantic in cada... de fapt, niciodata nu prea esti... si eu as vrea sa fi... insa cer prea mult... si mai mult m-am imbatat si pentru faptul ca tu ma consideri exact opusul lui Sophie si poate ma crezi si infidela, insa nu sunt.... Si am baut si din cauza ca ieri te-ai comportat cu mine dimineata ca un nesimtit, in timp ce eu eram doar serioasa...
*isi muta privirea dintr-un loc in altul, oftand*
- Dar probabil ca nu conteaza... asa ca uita.
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:30 am

*rase usor,luand-o pe brate si orpindu-se,privind-o*
asta era?trebuia doar sa imi spui..
*privi in alta aprte*nu sunt romantic,fiindca ultima data cand am incercat asta,eram cat pe ce sa te pierd..si asta ma refer la nunta...
iar sophie...este o parte din tine,deci nici daca ai vre,anu ai fi mai diferita decat ea..esti chiar mai buna si...bautul?nu ma deranjeaza atat de mutl pe cat ma nemultumste faptulca iti faci rau*privi spre ea,usor serios*
iar indifelitatea..sunt singurul de vina,asa ca nu te acuz de nimic
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:36 am

*ofta*
- Dar ti-am dat de inteles.
*isi ridica privirea, incolacindu-si mainile in jurul gatului sau*
- Si eu as vrea sa fi romantic din nou... nu cred ca mai ai cum sa ma pierzi acum... Atunci eram suparata din cauza ca nu ma credeai si sti deja discutia...
*ofta iar*
- Iar cand te-am intrebat daca sunt exact inversul adjectivelor pe care i le-ai atribuit, tu nu ai mai spus nimic. Si nu am baut de placere si nici ca sa-mi fac rau. Ideea era sa uit prin asta de ce se intamplase...
*se incrunta*
- Si cum adica esti singurul de vina pentru infidelitate? M-ai inselat si eu nu stiam?
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:39 am

*rase*
nu....esti prea frumoasa,incat nicio fata nu te prea poate intrece
iar cu chestia cu romanticul...hmm...ma mai gandesc,insa pentru tine,roice...iti cedez tot timpul,stii asta si...poate ca fac rau,poate ca fac bine,nici eu nu stiu
*o saruta,iesind din baie*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:43 am

*zambi usor, raspunzandu-i la sarut*
- Deci inseamna ca nu m-ai inselat... inca...
*privi spre usa, apoi se uita la el*
- Ma poti duce la Sophie?
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:46 am

sa te insel?stii,asta se face pe la o varsta mai..inaintata,dupa ce nevasta ti-a dat batai de cap,copii sunt mari,etc...
pana atunci..sophie?sigur....e cam flamanda,sa stii,desi am amncat lapte din ala..praf,habar n-am despre ce e vorba
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:53 am

- Presupun ca ti-am dat, avand in vedere ca tu mi-ai dat.
*il privi usor incruntata, dar in acelasi timp si amuzata*
- Nu mai bine bei tu laptele ala praf si vezi despre ce e vorba cat eu ii dau lapte normal?
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:55 am

iach,arata bine,insa...lui sophie ii place oricum*rase*
da..mi-ai dat,ti-am dat,insa inca nu ai riduri,deci e un semn bun
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:59 am

- Am doar 20 de ani!
*spuse aparandu-se, chicotind usor*
- Iar tu nu ai nici un fir alb inca...
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 11:02 am

am doar putin peste varsta ta*riposta si el,razand si lasand-o pe pat*
si nici nu vreua vreun fir alb,asa ca..ai grija
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 11:06 am

*zambi usor*
- O sa am grija sa nu-ti apara nici unul. Insa acum mi-o poti aduce pe Sophie? Chiar vreau sa o vad, insa...
*se opri, intristandu-se usor, privind in jos*
- Insa o dureze ceva timp pana o sa pot merge din nou pe picioarele mele...
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 11:08 am

nu chiar..nu o sa dureze mult
*zambi*ti-o aduc acum..o secunda*se rapid se itnoarse cu fetita in brate*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 11:13 am

Ba o sa dureze mult...
*ofta, insa cand o vazu pe Sophie, zambi automat, luand-o in brate, Sophie privind-o fericita, si ii mangaie usor fata mica, privind-o cu drag*
- Mi-a fost atat de dor de tine...
*ii sopti usor, sarutand-o pe nasuc*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 26 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 11:17 am

*rase privindu-le pe amandoua*
cred ca i-a fost si ei dor...m-a tinut toate notpiele treaza...mai ales aseara...
Sus In jos
Continut sponsorizat





riley house - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 26 Icon_minitime

Sus In jos
 
riley house
Sus 
Pagina 26 din 34Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» riley house
» Riley House
» Riley house
» Kat's house
» Koningen House

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: