IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Hotelul

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Hotelul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 6:58 am

*o lua de mana,lipindu-se de ea si privind-o usor cofuz*
fierbii*spuse apropiindu-si buzele de bratul ei*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Hotelul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 7:01 am

- Mi-e cald... E vara... Deci e normal...
*deschise ochii, inca zambind*
- Nu ma racesti tu?
*continua sa il priveasca*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Hotelul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 7:04 am

*privi spre ea*
hmm...nu stiu*se lipi mai tare de ea*
daca reusesc sa te racesc...incerc*sopti si iis aruta bratul pama sus,apoi continua pe gat*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Hotelul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 7:16 am

- Eu cred ca o sa reusesti...
*spuse mai mult soptit, lasandu-si capul intr-o parte, inchizandu-si ochii, punandu-si o mana pe spatele sau, cealalalta fiind la ceafa lui, pe care o mangaie tandru*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Hotelul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 7:18 am

*continua sa ii sarute gatul,dupa care o saruta ceva mai salbatic si isi cobori cealalta mana,dezgolindu-i usor un picior*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Hotelul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 7:37 am

*ii raspunse la sarut, insa chicoti usor cand ii simti mana pe picior*
- Asta nu trebuia sa mi-o scoti in fata tuturor?
*se uita scurt la jartiera de pe coapsa ei dezgolita si apoi il privi cu o spranceana ridicata, amuzata*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Hotelul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 7:40 am

*privi in jos si incepu sa rada*
oops...da de ce sa vada asta toti?
*rase privind spre ea,apoi se lasa in genunchi,dupa care ii desfacu usor pantoful si incepu sa ii sarute delicat piciorul,pana ce ajunse la jartiera;o trase cu dintii mai jos,sarutand-o,apoi iar mai jos,tot asa*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Hotelul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 7:45 am

- Vezi ca ma gadali...!
*incepu sa rada, insa in acelasi timp simtea cativa fiori care incepura sa puna stapanire pe ea*
- Si se presupune ca mi-o dadeai jos de fata cu toti pentru ca sa o arunci burlaciilor... Sti tu... Cum am facut eu cu buchetul...
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Hotelul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 7:56 am

*o scoase,punand-o pe mana lui si zambindu-i usor pervers*
o pastrez eu,imi convine mai mult asa
*rase si incepu sa o sarute si mai salbatic,in tim ce ii ridica usor acel picior*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Hotelul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 8:06 am

*continua sa ii raspunda la sarut, insa ridica o spranceana, privindu-l din nou amuzata*
- Si ce ai de gand sa faci cu ea? Sa o ti ca amintire?
*il saruta din nou, tragandu-l de buza pe care o musca un pic cam tare, privindu-l dupa provocator in timp ce ii desfacea nodul de cravata, sarutandu-l din nou din ce in ce mai salbatic si apasat*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Hotelul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 8:09 am

hmm..ma mai agndesc
*o saruta,tragand-o dupa el fix cand usile liftului se deschisesera;usa dormitorului era la capatul holului,asa ca aveau sa nimereasca;o ridica,in bratele lui ajungand,dupa care o lipi de perete si incepu sa o sarute in continuu*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Hotelul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 8:26 am

*continua sa ii raspunda la saruturi, in timp ce mainiile sale reusira sa ii desfaca nodul ala si apoi incepu sa-i deschida incet fiecare nasture de la camasa*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Hotelul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 8:29 am

*o lasa lipita de perete,insa continua sa mearga,pe o carte si sa ii sarute fiecare parte din corp;in acelasi timp,o departa putin si iid esfacu putin cate putin corsetul*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Hotelul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 8:43 am

*rasufla usurata cand simti ca in sfarsit corsetul nu o mai strangea si zambi larg in timp ce ii dadea camasa la o parte de pe pieptului, pe care il mangaie delicat, in timp ce ii cauta buzele, iar cand i le gasira il saruta din nou salbatic*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Hotelul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 8:48 am

*baga cartela,deschizand usa,dupa care o trase in camera;incerca sa evite petalele de trandafiri,toate chestiile ce le ceruse special pentru ea;muzica deja invaluia toata camera intr-o atmosfera ciudata;o saruta in continuare si o ajuta sa scape de rochie,iar atunci cand ii simti pielea infierbantata sub palmele lui,zambi oarecum pervers si o lipi de masa din mijlocul camerei,fiindca aia ii pica in drum;o saruta in continuu,mangaindu-i pieptul*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Hotelul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 8:56 am

*suspina tare din cauza zgarieturilor care le avea pe spate din ziua precedenta atunci cand o lipi de masa, si il opri, ridicandu-se in sezut*
- Lucas... Eu nu pot sa stau pe spate... Cel putin nu aici...
*ofta, lasand privirea in jos*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Hotelul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 8:59 am

hmm...*privi spre spatele ei;se aporpie usor si ii saruta zgarieturile,dupa care se intinse el pe masa,lasand-o deasupra si mangaind-o;macar as aii putea desface si sutienul:">mai usor*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Hotelul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 9:07 am

*suspina din nou cand ii simti sarutarile pe spatele ei, insa nu-l opri; ii trase cravata de la gat, lasandu-se incet pe el, sarutandu-l din nou pe buze salbatic, insa in acelasi timp se ridica putin, facandu-l si pe el sa se ridice odata cu ea si il lega la ochii cu cravata, in timp ce inca il saruta; cobori apoi pe gat, pe care ii lasa o mica muscatura, in timp ce il dezbraca de sacou si camasa, apoi reveni la buzele lui, coborand apoi din nou pe gat, apoi pe piept, continund pana la pantalonii*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Hotelul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 9:12 am

hmmm...ma lasi pe intuneric?
*spuse prinzandu-i mainile in ale lui si ridicandu-le usor,pana la nivelul capului lui;ii cauta buzele,insa degeaba,ramase asa lipit de masa aia,simtind-o pe ea si vrand sa ii guste buzele*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Hotelul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 9:17 am

- O sa-ti placa pe intunericul ala...
*rase usor, cristalin, si ii desfacu pantalonii, dandu-i jos, acealsi lucru facandu-l si cu boxerii, insa se opri, ezitand, insa apoi continua sa il sarute, dupa vreo cateva minute multe urca din nou in sus cu sarutarutarile, pana ajunse la buzele lui*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Hotelul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 9:20 am

*rasufla parca usurat cand ii simti buzele si,coborandu-si aminile pe bratele ei,ii lua fata in maini,sarutand-o cu foc,dua care isi urca mainile in parul ei,frecandu-si usor un picior de ale sale;tot atunci,cobori o mana,desfacandu-i sutienul si scapand de ala*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Hotelul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 9:28 am

*ii raspunse la saruturi, insa se ridica pentru putin timp pentru in a-si scoate din par clema mica pe care o avea prinsa la spate, lasandu-l liber, si apoi se apleca din nou peste el, sarutandu-l din nou salbatic pe buze*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Hotelul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 9:30 am

ma torturezi...sa nu-ti pot vedea eu chipul
*o mangaie usor pe spate,coborand spre fund*
sa nu-ti pot simti parfumul..cravata asta ma tine departe
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Hotelul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 9:36 am

*chicoti*
- Ce legatura are parfumul meu cu vederea care iti este luata?
*ii sopti la ureche, apoi i-o saruta delicat, dupa care il musca usor de ea*
- Dar...
*se intoarse la buzele sale, in acelasi timp dandu-i jos cravata de la ochii*
- Te-am torturat destul...
*continua sa-i sopteasca, privindu-l in ochii, si il saruta din nou salbatic*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Hotelul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 9:38 am

*deschise ochii,lumina puternica facandu-l sa regrete;o privi apoi,parca ochii stralucindu-i*
abia astept sa...fac la fel*ii spsue rapid,dupa care o lua din nou de maini,sarutand-o;ii dadu si chiloteii jos,intrand treptat in ea,insa fix atunci,supriza,masa scoase sunete si se rupse deodata*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hotelul - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Hotelul
Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Hotelul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: