IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Nicole's house Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Nicole's house Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Nicole's house Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Nicole's house Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Nicole's house Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Nicole's house Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Nicole's house Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Nicole's house Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Nicole's house Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Nicole's house Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Nicole's house Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Nicole's house Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Nicole's house Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Nicole's house Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Nicole's house Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Nicole's house

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Nicole's house Empty
MesajSubiect: Nicole's house   Nicole's house Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 5:34 am

-Va multumesc Doamna Dawson. Este casa care imi place. Puteti sa-mi trimiteti factura si actele prin fax.
-Ma bucur ca s-a rezolvat atat de repede domnisoara. Nu ma asteptam sa inchei un contract atat de repede. Se vede ca sunteti hotarata.
^zambeste larg^
-Cand vad ceva ce-mi place...trebuie sa pun mana pe acel ceva numaidecat.
^Doamna Dawson saluta si pleaca^
Gosh...e superba! Poate ca pana la urma imi va placea Anglia...
http://www.ballerhouse.com/wp-content/uploads/2008/03/richardson-crib1.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_KIW2f6-wZWs/SXv4-28zxCI/AAAAAAAACxA/1-bsuNJTsIE/s400/H2H+neutral3.jpg
http://farm2.static.flickr.com/1047/1270893323_dcd85bb696_o.jpg
http://1.bp.blogspot.com/_lcj4C0D3Bxc/R7K-UcbLnEI/AAAAAAAAAwk/mNBPU0oayMI/s1600-h/french+draws.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_lcj4C0D3Bxc/R7LSHMbLnJI/AAAAAAAAAxM/AGah55NKpGc/s1600-h/Dreamy+bedroom.jpg
http://KT4qc2j4mUw6CPSni2FaG3reS33c-Y/betsey-johnson-pink-house%255B5%255D.jpg
http://farm4.static.flickr.com/3216/2303898668_c47fa425a1.jpg?v=0
http://curbed.com/uploads/2007_12_betsy4.jpg
http://www.paperbean.com.au/blog/betseyjohnson03.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_lcj4C0D3Bxc/R7K69MbLnBI/AAAAAAAAAwM/lmZKUxNLOT0/s400/Betsy+Johnson.jpg
http://www.apartmenttherapy.com/uimages/chicago/6-6-08pinkbrown5.jpg


Hmmm...cateva schimbari minore si e perfectaa ❤
^se duce in dormitor si se pune in pat franta^


Ultima editare efectuata de catre Lauryta in Dum Iun 21, 2009 5:10 am, editata de 1 ori
Sus In jos
SanjeroZe_PanDa
biggest fan
biggest fan
SanjeroZe_PanDa


Scorpion feminin POSTURI : 1160

Nicole's house Empty
MesajSubiect: Re: Nicole's house   Nicole's house Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 1:03 pm

Off: e rooooozzzz :shock: @.@
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Nicole's house Empty
MesajSubiect: Re: Nicole's house   Nicole's house Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 2:15 am

^se trezeste si merge in bucatarie. Soarele facea camera si mai luminoasa fapt ce ii aduse un zambet larg pe buze. Se uita instinctiv la ceas.^
Dumnezeule! Cat am dormit!!! ^calculeaza de doua ori in minte^
16 ore????
^isi face o cafea punand 2 plicuri cu zahar. Se uita apoi in frigider si scoate un ou si un pachet de unt.^
Hmmm...nu ar fi rea o omleta
^mananca citind noul numar al revistei Elle apoi merge sus pentru a-si trage pe ea o pereche de blugi si un tricou cu steagul SUA pe ea.^
Sunt oare prea exagerata? ^ridica din umeri si iese pe usa incuind casa. Deschide garajul cu telecomanda si isi scoate masina. Pleaca apoi spre oras...^
EDIT:
^parcheaza masina in fata casei si intra obosita^
Dumnezeule! Saraca...de ce ai plecat mai Cathe?-ii suna telefonul-
-Jess? Jess! Slava cerului ca esti tu!
-Ce ai patit Nikki?
-A murit o prietena buna din copilarie...Catherine Purple...o stii...ti-am mai zis de ea...
-Oh Em Gee....pe cuvantu tau? Nasool...si vii inapoi in New York?
-Pai nu stiu...in principui ma gandeam sa mai stau putin...mi-am luat o casa stii...de fapt e inchiriata mai mult...*ofteaza*...dar iti spun e de vis*chicoteste*
-Mai misto ca apartamentul din NY?
-Desigur ca nuu...dar...arata foarte bine...desi ma gandeam ca daca s-a intamplat chestia asta...sa o las si sa ma duc sa stau cu Heidi...poate are nevoie de ajuror...
-Cine-i Heidi?
-E sora lui Cath...
-Aaaa...pai stiu eu? Haide inapoi acasa!! Chiar iti plac englezoii aia?
-Pai nu stiu ce sa-ti zic Jess...adevaru e ca arata mult mai nasol decat americanii obisnuiti.*chicoteste*
-Deci nici un hot guy pana acum.*era o afirmatie*
-Nope...*chicoteste*...Nu te schimbi niciodata Jess...mi-ar fi placut sa fii si tu aici...mama si tata ce fac?
-Ca deobicei...munca munca si iar munca...*ofteaza*...nu stiu cum supravietuiesc oamnenii astia...
-*rade*...Pai pentru asta traiesc ei...sa ne dea noua de mancare.
-Oo...da...deci...*tacere*...chiar nu te intorci in curand nu?
-Nu cred...mai stau pe aici sa admir...
-Ploile?
-Exact!
-Ok Nikki...atunci....guess we'll talk later...
-Fii sigura!
-Love you sis...
-Love you too sis...^inchide^
Gosh...cred ca ma duc sa culc apoi fac o plimbareee...
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Nicole's house Empty
MesajSubiect: Re: Nicole's house   Nicole's house Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 7:51 am

*parcheaza in fata casei si intra in graba pe usa.*
Cred ca o sa mai si dorm putin... *ofteaza*
*Se duce sus in dormitor, isi schimba hainele apoi se baga in pat si se culca*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Nicole's house Empty
MesajSubiect: Re: Nicole's house   Nicole's house Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 2:33 pm

^Nicole oprii masina si cobori. ajutandu-l pe urma si pe el sa coboare. nu vroia sa vina la ea acasa. mai bine se chinuia prin parc decat sa faca si chestia asta. adica sa vina la ea acasa. la ea pe care o cunostea doar de cateva ore. cum putea sa aiba incredere in el. care practic era un strain pentru ea? ofta si intrara amandoi. ea il ajuta sa se aseze cu grija pe canapea. iar el inchise ochii. incercand sa uite de durere. gandiduse la cu totul altceva^
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Nicole's house Empty
MesajSubiect: Re: Nicole's house   Nicole's house Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 2:42 pm

*ii facu un ceai calmant special. Ii aduce apoi o pastila inscriptionata cu un "c" pe ea. Il indemana sa i ia*
- Ceaiul e din New York. Ma ajuta la orice. Dureri de stomac, raceli...iti va prinde bine. Iar pastila...ei...bine...e a mamei. O ia de fiecare data cand se cearta cu angajatii ei*chicoteste amintindu-si cu drag de mama sa.*...Haide...iti garantez ca-ti va face bine...Sper ca rozul din camere nu e prea mult pentru tine*rade natural si se aseaza pe canapea alturi de el in pozitie turceasca*... Iti pot da in seara asta camera de oasepeti...E alb cu turcoaz.*zambeste fermecator*.Iti va placea.
- Deci...
*il vazu ca dadu ceaiul pe gat. Nu se mai tinea de stomac. Asta era bine.*...
- Ma bucur ca ti-a placut ceaiul. E preferatul meu. Jessica...prietena mea cea mai buna l-a descoperit intr-un chiosc din Manhattan. De atunci suntem practic dependente de el*chicoteste*. Sper sa te bag si pe tine in clanul nostru...*ii face cu ochiul amuzata*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Nicole's house Empty
MesajSubiect: Re: Nicole's house   Nicole's house Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 2:53 pm

^i-a si pastila si termina si ceaiul^
Hm...merci!
A fost...bun. Si nu...nu vreau sa intru in nici o gasca de fete sau baieti...
Sa sti ca nu ma deranjeaza sa dorm nici afara...adica nu vreau sa te deranjezi pentru mine... mi-e indiferent unde dorm...oricum trebuia sa fiu acasa la Lucas si nu aici...
^isi amintii brusc de facultate^
La naiba! Am uitat complet! Trebuie sa ma duc sa ma interesez ce program am la facultate... trebuia sa ma duc de azi...
^casca^
Pot sa dorm aici. pe canapea sau pot sa plec?
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Nicole's house Empty
MesajSubiect: Re: Nicole's house   Nicole's house Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 3:05 pm

- Poti...*ofteaza*...pe canapea daca nu te incanta ideea confortabilei camere de oaspeti...*chicoteste* ...Stai sa-ti aduc o perna...si o plapuma*se duce sus, iar cand cobora era total schimbata intr-o pijama roz tarand doua perne si o plapuma dupa ea.*
- Acum la culcare cu tine.*rade cristalin* Eu sunt...sus ..daca ai nevoie de mine.*il saruta pe obraz si ii atunge cu un deget buza inferioara.*
- Sa ai vise placute...*urca in camera chicotind*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Nicole's house Empty
MesajSubiect: Re: Nicole's house   Nicole's house Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 3:09 pm

^se uita la ea in timp ce urca scarile. apoi se intoarce cu fata la tavan. inchise ochii si incepu sa se gandeasca la tot felul de chestii. pana adormi.^

off: ies ca mi-e somnic...ajunge pentru azi=)) cred ca am exagerat:| anyway...scuze. Sbyes si tot tacamul>^.^<
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Nicole's house Empty
MesajSubiect: Re: Nicole's house   Nicole's house Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 12:50 am

*se trezeste plictisita si inca somnoroasa. Isi trecu prin minte ce a facut ieri si...*
Shit! Iar am baut Cosmopolitan! Oh my God! Sper ca nu am facut vreo prostie. Sunt atat de idioata cateodata... *telefonul incepe sa sune agitat. Pe ecran palpaia numele Jessicai alaturi de poza ei.*
Stai asa....unde dracu e iphone'ul meu? Shit! L-am spart! Bai da cretina mai sunt... *ii raspunde cu o voce somnoroasa*
- Jess...ce faci?
- Nikki...asta pot sa te intreb si eu pe tine! Nu ai mai dat nici un semn de doua zile! Pe unde umblii?
- Oh...Jess..nici nu o sa-ti vina sa crezi ce idioata am fost...
- Ce ai mai facut Nik de data asta?*chicoteste*
- Stii cat de sensibila sunt la un Cosmo nu?
*incepe sa rada zgomotos*- Da...stiu...ultima data cand*radea*...ai...
- Da da...stiu...a fost in Miami si am dansat rumba pe mese. Ei bine...acum...e ceva mai delicat.
- Oh Em Gee...ce ai facut? Ai spart o banca?
- Pe aproape.*chicoteste*...
- Uau...daca trebuie sa vin sa te iau din puscarie sa-mi spui.*chicoteste*
- Nu...nu asta...desi probabil ca ar fi fost ceva mai convenabil ...
- Deci esti acasa ...da?
- Da...doar ca...nu sunt singura...*ofteaza*
- Ooo...Domnisoara Leigh s-a distrat aseara ...nu gluma..*rade*
- Taci acolo!*chicoteste*....faza e ca...il cunosc pe tip numai de o zi...si...m-a rugat sa-l conduc la un bar...unde trebuia sa se intalneasca cu un prieten de al lui si...
- Mdea...pretexte peste pretexte...*rade melodios*
- Pai...si acolo eu m-am apucat de Cosmopolitane...si cred...ca m-am ametit...si...l-am sarutat asa dintr-odata.
- Uau....si ce e rau in asta? L-ai adus pe tip acasa la tine dupaia si ti-ai facut de cap. Nu faci puscarie pentru asta stiai?
- Pai...da...dar faza e alta..... Dupa ce probabil mi-am dat seama ca ...un Cosmo mi s-a ridicat la cap...am plecat. Apoi ca din senin doi idioti au venit la iesire si s-au luat de mine.Ughhhh...aproape scapam de ei si vine Viktor tipu asta...
- Ooo...deci nu e englez*chicoteste*
- Concentreaza-te la poveste Jess...
- Gata gata...zi...
- Si a facut el pe eroul...si desigur...l-au caftit aia. Noroc cu bodyguarzii care au venit si aia intr-un final...*ofteaza*
- Uau...
- Apoi nu stiu de ce....l-am invitat la mine...vezi Doamne sa-i vindec eu ranile*rade*
- Deci esti supper tare mai Nikki*chicoteste*...si tipu asta e la tine acum?
- Pai...e jos...in living...cred ca o sa-i dau trezirea si o sa-l tirez...
- Asa sa faci..*chicoteste*
- E rus...*rad amandoua in acelasi timp si spun un "bleachh"...*
- S-a zis cu tine atunci...
- Oricum tipu crede ca sunt nebuna...
- Dar a stat...asta e ciudat...adica...nu te-a refuzat si a plecat, nu?
- Pai parca m-a refuzat, dar nu mai stiu ce i-am zis...
- Esti nebuna...
- Stiu...
*De la capatul firului se auzea vocea unui baiat. Era Luke, iubitul si probabil viitorul logodnic al Jessicai."I'm goin' to Starbucks hunn..."
- Nikki ...
- Da...stiu...mergi cu Luke...*chicoteste*...Go ahead!
- Luv you Nik...
- Luv you too Jess...*inchide telefonul*

Off Doamne...Ce ii fac tipului astiua? *coboara scarile imbracata elegant intr-o pereche de pantaloni negri cu o camasa crem si cu niste accesorii mai vesele. In cap avea o bandana de aceeasi nuanta cu camasa cu un imprimeu interesant pe ea. Il vede pe Viktor dormind.*
Eu nu-l trezesc acum...dar va pleca el cand vede casa goala. Desigur...nu pot sa plec...e un strain...daca imi fura ceva din casa...Ohhh *se duce in bucatarie si isi face un shake de fructe si o omleta cu bacon prajit.*
*se duce la masa si mananca totul citind un ziar.*
Trebuie sa-mi iau Vanity Fair...a aparut noul numar *Se duce plictisita la Tv si isi pune un DVD: Mandrie si Prejudecata varianta 1938. *
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Nicole's house Empty
MesajSubiect: Re: Nicole's house   Nicole's house Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 4:19 am

^se trezii din cauza zgomotului creat de televizor. si se uita dezorientat in jurul lui. isi aduse aminte ca nu era la el si ca era inca la Nicole.^
- Se pare ca am dormit mai mult decat m-am asteptat.
^ofta si se ridica incet in fund. frecanduse la ochii^
- Aaa...sti cumva cat e ceasul?
"Ce idiot esti! Nici nu o saluti macar! Asa te-au invatat la scoala nu?"
- Si Neata! Aaa...eu cred ca trebuie sa plec... Multumesc mult pentru tot...si imi sincer rau pentru tot...^lasa capul in jos si se ridica. telefonul cazandu-i din buzunar pe canapea. apoi se indrepta spre usa. se oprii pentru o clipa dar dupa iesi.^
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Nicole's house Empty
MesajSubiect: Re: Nicole's house   Nicole's house Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 3:28 am

*se trezeste dormind in bucatarie cu Tv'ul la maxim.*
- What the...mda...se pare ca iar am dormit putin prea mult. *pe masa era o marguerita* Si...baut...*Ofteaza*...
Cred ca mai bine ma duc sa fac un dus*casca* si curat pe aici.*se uita sa vada daca mai e Viktor*
Thank God a plecat! *rade in sinea ei apoi urca scarile*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Nicole's house Empty
MesajSubiect: Re: Nicole's house   Nicole's house Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 9:53 am

*batu la usa. avea in mana un buchet de trandafiri albi.*
"Ah! Sper sa vada ca ma gandesc la altceva... si mai sper ca am nimerit si casa bine"
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Nicole's house Empty
MesajSubiect: Re: Nicole's house   Nicole's house Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 9:59 am

*deschide usa imbracata intr-un halat alb si lung de noapte. Se freca la ochi apoi isi duse un servetel la nas si stranuta.*
- Viktor!*se lumina la fata* ....Ai...*tuseste* venit...ma bucur sa te vad.*il imbratiseaza. Ce flori adorabilee. De unde ai stiut ca-mi plac?*incearca sa chicoteasca, dar tuseste*
- Imi cer scuze...am racit in weekend. Nu stiu cum s-a intamplat....dar...*zambeste*...intra...*il pofteste inauntru*
- Apropo...am ceva ce-ti apartine*ia de pe bufet telefonul lui*
- L-ai uitat la mine...mi-au trebuit multe scuze ca sa te scutesc de cativa prieteni care te sunau non stop. Unul din ei te-a invitat chiar la un club de noapte*rade fara vlaga*. I-am zis ca o vizitezi pe bunica ta.*chicoteste apoi stranuta*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Nicole's house Empty
MesajSubiect: Re: Nicole's house   Nicole's house Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 10:05 am

- Sanatate!
*ii zambi si isi lua telefonul, pe care il baga in buzunarul blugilor*
- Eu am crezut ca l-am pierdut atunci, in club. Ma mir ca m-au sunat...adica inainte nu prea o faceau. Ma asteptam mai degraba sa sune parinti mei.
*revenii la figura sa serioasa*
- Florile mi le-a recomandat vanzatoarea...nu am stiut ca iti plac. Daca vrei sa te las sa te odihnesti, pot pleca. Am venit doar sa vad ce mai faci.
"Si sa iti spun ca sunt un mare idiot, care nu ar merita nici macar sa mai vorbesti cu el" *continua el in minte*
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Nicole's house Empty
MesajSubiect: Re: Nicole's house   Nicole's house Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 10:09 am

*observa fata lui ingrijorata. Zambi.*
- Mai stai...oricum sunt extra singura*ofteaza*. Sar toata cand vad numar de New York*chicoteste*...
- Comm'on...am ceaai*o spune cu amuzament in voce si face cu ochiul*
*pune florile intr-o vaza*
- Ia loc te rog...*Se aseaza si ea pe canapeaua de langa el*
- Si ce ai mai facut?*zambeste angelic*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Nicole's house Empty
MesajSubiect: Re: Nicole's house   Nicole's house Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 10:15 am

*incerca sa para cat putea de serios, nelasand sa i se citeasca tristetea*
- Eu am ... adica ... mai bine ... ah! Eu am facut ... nimic.
*se balba nestiind ce sa spuna. si se uita in jos*
"Nu ii poti spune acum. Daca nu e insarcinata? Daca Lucas are dreptate si nu s-a intamplat nimic intre voi azi-noapte?"
- Tu? Adica inafara faptului ca ai racit
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Nicole's house Empty
MesajSubiect: Re: Nicole's house   Nicole's house Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 10:21 am

*chicoteste tusind*
- Eu...am suferit...*zambeste*...toata ziua a plouat...si ma gandeam ce as fi facut acasa in NY...e fashion week stii? Si mama isi prezinta cea mai noua colectie*ofteaza*...la care nu o sa particip. Stau aici...*arata spre un morman de servetele* si stranut.*il mai masoara inca o data cu privirea*
- Viktor...stii ca poti sa-mi spui...orice!*Zambeste*...Ai jefuit o banca?*rade usor*....I-ai dat in cap unei femei?*mai soarbe din ceai si observa ca nu e destul zahar. Se stramba apoi ia o lingurita plina si o arunca in cana.*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Nicole's house Empty
MesajSubiect: Re: Nicole's house   Nicole's house Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 10:33 am

*nu isi ridica privirea de jos*
- Dupa ce vei afla, sunt sigur ca ma vei da afara. Sunt un idiot. E o situtie...complicata. Nu inteleg ce a fost in capul meu aseara. Aseara...ei bine ... aseara am baut...dar am baut prea mult...si nu eram singur...eram cu Beth...si nu stiu ce am facut ca azi de dimineata m-am trezit cu ea in patul meu, amandoi goi... Dar nu e asta problema, adica este si asta, dar...
*ezita si apoi ofta*
- S-ar putea s-o fi lasat insarcinata...
*se uita in ochii ei*
- Nu e vorba ca nu as vrea copilul acela, sau ca nu mi-as asuma responsabilitatea...e vorba de altceva... Dar mai bine as pleca
*se ridica*
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Nicole's house Empty
MesajSubiect: Re: Nicole's house   Nicole's house Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 10:47 am

...Jesus Christ!
- Uhm....si...o iubesti?*il privea drept in ochi neridicandu-se de pe canapea.*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Nicole's house Empty
MesajSubiect: Re: Nicole's house   Nicole's house Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 10:52 am

- Nicole asta e problema! Eu nu pe ea o iubesc! Tot ce s-a intamplat intre noi, daca s-a intamplat, a fost o mare gresala! Eu n-am vrut sa se intample asta! Eu iubesc pe altcineva Eu ...
*se oprii*
"As fii un ipocrit sa-i spun pur si simplu, ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic: Sti, eu pe tine te iubesc! M-am indragostit la prima vedere de tine, si nu pot controla chestia asta."
- ... sunt un mare idiot.
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Nicole's house Empty
MesajSubiect: Re: Nicole's house   Nicole's house Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 10:58 am

Chiar esti...
- Well*se ridica*...daca ....fata asta va avea un copil cu tine...ar trebui sa ii fii alaturi...adica...*scutura capul*...
- Imi pare rau...cred ca...*tuseste*...mai bine ...pleci...ai dreptate...*ii deschide usa*
Idiotuleeee...daca ai stii... ce simteam...ahhhhh...iesi odata!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Nicole's house Empty
MesajSubiect: Re: Nicole's house   Nicole's house Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 11:08 am

- Eu...
"Taci! Nu-i spune ca o iubesti! O sa creada ca esti si mai ipocrit decat pari! Tu crezi ca o sa-ti sara in brate ca o iubesti si o sa-ti spuna si ea la fel? Nu! O sa te faca in ultimul fel, nu ca n-ai fii. "
- Ai dreptate...ar trebuii sa stau langa ea...cu toate ca n-o iubesc... Daca, prin absurd, mai vrei sa vorbesti cu un om ca mine, ma gasesti pe la teatru sau la Lucas... Apropo...insatosire grabnica!
*iesi*
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Nicole's house Empty
MesajSubiect: Re: Nicole's house   Nicole's house Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 11:24 pm

-...Mersi...*inchide usa in urma lui si ramane in prag ganditoare*
Se pare ca n-a fost sa fie... *Ofteaza apoi stranuta din nou*
God! Ce raceala jalnica...oare am facut bne ca l-a dat asa...pur si simplu afara?
*se duce in camera ei si se culca*
*dimineata se trezeste cu nasul desfunadat, dar cu o ingrozitoare durere de cap. Merge la baie si din dulapul cu medicamente ia un algocalmin pe care il bea cu o cana de ceai rece.*
*se aseaza la tv si pune filmul Breakfast at Tiffany's.*
*dupa ce se termina filmul se duce in camera ei si se schimba de pijamale apoi pleaca cu masina*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Nicole's house Empty
MesajSubiect: Re: Nicole's house   Nicole's house Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 10:40 pm

[ Vreau si eu o lista prin pm cu cei care locuiesc aici. Creatorul casei mi-o va trimite, specificand si numele casei. V-am rugat pe voi sa micsorati nr-ul de case, dar vad ca e nevoie sa ma apuc eu.]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nicole's house Empty
MesajSubiect: Re: Nicole's house   Nicole's house Icon_minitime

Sus In jos
 
Nicole's house
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: