IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Manuel Apartament Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Manuel Apartament Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Manuel Apartament Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Manuel Apartament Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Manuel Apartament Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Manuel Apartament Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Manuel Apartament Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Manuel Apartament Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Manuel Apartament Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Manuel Apartament Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Manuel Apartament Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Manuel Apartament Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Manuel Apartament Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Manuel Apartament Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Manuel Apartament Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Manuel Apartament

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Manuel Apartament Empty
MesajSubiect: Manuel Apartament   Manuel Apartament Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:30 pm

Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Manuel Apartament Empty
MesajSubiect: Re: Manuel Apartament   Manuel Apartament Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:32 pm

^ajunge la apartamentul pe care il inchiriase,isi lasa valizele jos,isi ia chitara cu el si pleaca in cautarea parcului orasului Bristol^


EDIT:^vine din parc socat,incepe sa planga si sa dea cu pumnii in pereti,apoi lasandu-se usor pe ei.adoarme pe jos^


EDIT:^se trezeste de pe jos,isi face un dus apoi se duce se schimba,si se duce la spital cu un trandafir in mana^


EDIT:^ajunge acasa,se duce direct la baie,isi face un dus rapid,se schimba intr-un hanorac negru si niste blugi tot negri,se duce se spala pe dinti pe ochi,apoi se duce inapoi la cathe acasa^
Sus In jos
Nya ^_^
shooting star
shooting star
Nya ^_^


Sagetator feminin POSTURI : 3112

Manuel Apartament Empty
MesajSubiect: Re: Manuel Apartament   Manuel Apartament Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 12:05 am

^telefonul lui Manuel incepe sa sune...si suna...si suna...cand intr-un final el raspunde^
Hey Manuel, ce faci? Iris here..ma cam plictisesc si m-am gandit sa te sun sa vad ce mai faci...de fapt ideea imi veni dupa ce cazui de pe canapea...eh se mai intampla^rade^
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Manuel Apartament Empty
MesajSubiect: Re: Manuel Apartament   Manuel Apartament Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 12:10 am

^in timp ce se perpelea in pat da telefonul jos,apoi il ia si raspunde^
Buna Iris,bine dormeam si tocmai mai trezit^incepu sa rada^ce ai facut??ai cazut jos de pe canapea?^incepu sa rada in hohote si se auzi o busitura-cazu din pat=)))^pai iesim undeva??in parc...^zambi^
Sus In jos
Nya ^_^
shooting star
shooting star
Nya ^_^


Sagetator feminin POSTURI : 3112

Manuel Apartament Empty
MesajSubiect: Re: Manuel Apartament   Manuel Apartament Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 12:16 am

^incepu sa rada^
Ce faci mai imi calci pe urme? Vezi sa nu te lovesti^rade^ imi cer scuze ca te-am trezit numai ca eu acum veni acasa...si ma plictisesc...rau..deci mergem in parc:XNe vedem acolo??^chicoti, inca frecandu-si energic coapsa cu mana^
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Manuel Apartament Empty
MesajSubiect: Re: Manuel Apartament   Manuel Apartament Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 12:21 am

-Ok.Bye.^inchise telefonul,se date jos din pat,apoi se duse isi facu un dus,isi lua un tricou si niste plungi,apoi isi lua telefonul si un rucsac in spinare cu carti si pleca spre parc zambitor^


Edit:^ajunge acasa,isi face un dus,isi ia niste haine curate si legere pe el,apoi incepe sa impacheteze^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Manuel Apartament Empty
MesajSubiect: Re: Manuel Apartament   Manuel Apartament Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 10:40 pm

[ Vreau si eu o lista prin pm cu cei care locuiesc aici. Creatorul casei mi-o va trimite, specificand si numele casei. V-am rugat pe voi sa micsorati nr-ul de case, dar vad ca e nevoie sa ma apuc eu.]
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Manuel Apartament Empty
MesajSubiect: Re: Manuel Apartament   Manuel Apartament Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 12:14 pm

^ajunse acasa dupa o lunga calatorie,descuie usor usa isi lasa bagajele,se schimba si date dumul la tv^
-Hm..nu este nimic bun de vizionat...ma duc prin parc...oate ma intalnesc cu prietenii mei...^zambi se schimba si pleca in parc^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Manuel Apartament Empty
MesajSubiect: Re: Manuel Apartament   Manuel Apartament Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 1:19 pm

^intra in apartament si fu incantata de decoratiunile lui^
-Ai un apartament frumos...hai ia-ti bagajele si hai sa mergem...^il astepta pe Manuel,isi lua bagajele si plecara acasa la ea^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Manuel Apartament Empty
MesajSubiect: Re: Manuel Apartament   Manuel Apartament Icon_minitime

Sus In jos
 
Manuel Apartament
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ari's Apartament
» *Colucci apartament*

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: