IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Aerin's house - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Aerin's house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Aerin's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Aerin's house - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Aerin's house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Aerin's house - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Aerin's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Aerin's house - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Aerin's house - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Aerin's house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Aerin's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Aerin's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Aerin's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Aerin's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Aerin's house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Aerin's house

In jos 
+2
Moriarty
Abby
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Ryan Hayes
pretty little liar
pretty little liar
Ryan Hayes


Gemeni feminin POSTURI : 1928

Aerin's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aerin's house   Aerin's house - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 12:02 pm

^vazuse mesajul de la Aerin si ii trimite si el sms^
Hey, scuze ca nu ti'am raspuns mai devreme dar am fost ocupat cu firma...Cred ca nu mai ai timp sa iesim in seara asta la un club :( daca ai trimite'mi mesaj inapoi, daca nu..atunci vom merge altadata...si inca o data imi pare rau..mai vb :)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aerin's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aerin's house   Aerin's house - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 10:33 pm

[ Vreau si eu o lista prin pm cu cei care locuiesc aici. Creatorul casei mi-o va trimite, specificand si numele casei. V-am rugat pe voi sa micsorati nr-ul de case, dar vad ca e nevoie sa ma apuc eu.]
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Aerin's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aerin's house   Aerin's house - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 2:27 am

^ henry forma numarul lui nathalie de pe mana...nu raspundea nimeni...asa ca ii lasa un mesaj^
hi nath...henry la telefon..ma mai ti minte...sunt "ciminalul din parc"...vroiam sa te chem diseara la club...suna-ma
Sus In jos
Ryan Hayes
pretty little liar
pretty little liar
Ryan Hayes


Gemeni feminin POSTURI : 1928

Aerin's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aerin's house   Aerin's house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 11:33 am

^ii trimite sms lui Aerin^
Hey!! wb....am auzit ca ai probleme cu locuinta ta...stii..oricand poti veni sa stai la mine...vorbesc serios, nu e nici un deranj...imi place sa fiu inconjurat de oameni : ) cand vin inapoi sper sa te vad acolo...bye
p.s.: plec la new york la mama...revin in weekend; cred ca vei da in casa mea de un presupus frate..: |
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

Aerin's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aerin's house   Aerin's house - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 1:18 am

^Se intinse in pat. Inca se mai gandea la converstia pe care a avut-o cu mama ei... Trebuia sa se mute. Urgent. Azi. Unde? Unde sa se mute? La Jason... O invitase sa se mute la el. De ce? De ce tocmai pe ea, daca voia sa fie inconjurat de oameni? Oare ce facusera el si cu Rowan cat fusese ea plecata? Oare relatia lor avansase? De ce nu o invitase pe Rowan sa stea la el? Ar fi putut s-o intrebe pe Nath...^ O sa ma duc la Nath mai tarziu. Am inteles ca s-a mutat la Rowan. Nici nu mai stiu cum s-o consider pe Rowan. Prietena, dusmanca...? Termina. Inca nu stii nimic. Relaxeaza-te. Tu o sa fii cea care o sa stai cu Jason, nu ea. Mai ai o sansa. Tine-te bine de ea. Tine-te bine de Jason... ^Se rigica brusc si brutal in fund, dupa care se tranti cu capul pe perna, cu ochii inlacrimati. Jason o sa vina vineri, iar eu o sa plec duminica... Halal intalnire. Doua saptamani. Cum o sa rezist doua saptamani, fara sa stiu ce se intampla cu el? Dar daca... Daca o sa-l cuceresc in doua zile? Daca o sa ramana cu mine? Daca... Daca o sa vrea sa vina cu mine? Stop! ^Se ridica din pat si se duse la baie. Facu un dus si se spala pe dinti, apoi se imbraca intr-o rochie de vara si scrise cu litere de tipar, cu o carioca verde, pe o foaie A4: AERIN MCKENNEDY, NOUA CHIRIASA. JASON M-A INVITAT SA STAU LA EL. VA ROG CONTACTATI-MA LA NR DE TELEFON 0722172318 URGENT. MULTUMESC., apoi iesi si se indrepta spre casa lui Jason.^

EDIT: ^Lua bagajele din hol, se urca in masina si pleca spre casa lui Jason.^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Aerin's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aerin's house   Aerin's house - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Aerin's house
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Kat's house
» Mercury house
» Cass house
» woods house
» Riley House

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: