IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 ^Ashtray's house^

In jos 
+10
Rocsy
Moriarty
SanjeroZe_PanDa
Ryan Hayes
bubulinex
Abby
Mitch Mercury
curse of me
Lu.lu
beBE
14 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 36  Urmatorul
AutorMesaj
bubulinex
sharing secrets
sharing secrets
bubulinex


Fecioara feminin POSTURI : 206

^Ashtray's house^ - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 2:33 am

off:pana la urma ce rost are discutia asta?:))=))Am chef sa ma bat:)) Pff Marie ce sani misto ai:>au o pozitie draguta;Wink

on:Kkt...Spor la munca omule.sa-mi vi intreg acasa ca am nevoie de tine.Hmmm...sunt simpatice si ele da-le incolo:))^i zambi, dupa care merse la el in camera^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

^Ashtray's house^ - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 2:35 am

off:cik masuri disperate.ptr asta chiar ca nu mai ies cu tn>:):)))
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

^Ashtray's house^ - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 2:38 am

off: aha se vede foarte bine din pozitia aia ...si mie imi plac...las k il batem pe jason diseara in club daca il vedem..k si yo am chef...k in vremurile bune=))=))

on: o sa incerc^ iesi pe usa zambind...in sfarsit avea un aliat de partea lui in lupta cu fetele^

off: va pup yo m-am carat :-*...derek sa nu te distrezi fara mine =))
Sus In jos
bubulinex
sharing secrets
sharing secrets
bubulinex


Fecioara feminin POSTURI : 206

^Ashtray's house^ - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 2:43 am

off:zbye omule:* no way.te astept;)eu bag un clip pe redtube pana vi tu:))Glumeam...am si eu demnitatea mea da-ma dreq...O sa ies si eu.Pupe 💋
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

^Ashtray's house^ - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 2:44 am

off :demnitate din cur.numai pe redtube stai perversule:))))
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

^Ashtray's house^ - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 2:45 am

off: cine vorbeste...thu unde esti acuma...pe centura? :))=))))
Sus In jos
SanjeroZe_PanDa
biggest fan
biggest fan
SanjeroZe_PanDa


Scorpion feminin POSTURI : 1160

^Ashtray's house^ - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 2:48 am

Off: ia hai gata =))) nu vreau sa mai aud comentarii despre sanii lu` marioara:))
Sus In jos
Lu.lu
almost lover
almost lover
Lu.lu


Taur POSTURI : 679

^Ashtray's house^ - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 3:12 am

offf: acuma va luati amandoi de la desiree...vedeti voi c***e si blow job-uri

on: *desiree statea si asculta oripilata din camera ei cum cei doi faceau misto de sora sa. asa vreti...no stati frate ca va vine randu.....
iesi din camera si lua un covrig si il manca, in timp ce se uita la televizor.*
cum de am putu sta ca proasta si sa-i ascult fara sa fac nimic??????
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

^Ashtray's house^ - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 3:15 am

off:asta ma intrebam si eu surioara:)))
Sus In jos
Lu.lu
almost lover
almost lover
Lu.lu


Taur POSTURI : 679

^Ashtray's house^ - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 3:19 am

off: am fost in gradina..ce vrei! la legat de rosii=)))=)))))
Sus In jos
SanjeroZe_PanDa
biggest fan
biggest fan
SanjeroZe_PanDa


Scorpion feminin POSTURI : 1160

^Ashtray's house^ - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 3:22 am

Off: dc plm ai iesit dp mess? :))) La dracu`, asta e spam :)) 🐈
Sus In jos
Lu.lu
almost lover
almost lover
Lu.lu


Taur POSTURI : 679

^Ashtray's house^ - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 3:53 am

off: eu ma duc sa dorm...intru dupa 4:))) ne aburiti ha? asta daca mai puteti dupa ce urlu eu la voi....veniti voi acasa!!:-w:-w

on:*desiree merse la ea in camera, si adormi cu castile in urechi*
Sus In jos
Ryan Hayes
pretty little liar
pretty little liar
Ryan Hayes


Gemeni feminin POSTURI : 1928

^Ashtray's house^ - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 4:05 am

^ii trimite un mesaj lui Rowan^
Hey! nu stiu cum mai pot da ochii cu tine dupa seara trecuta..imi pare rau ca nu am venit. Am primit un apel in care imi zicea ca mama nu se simte bine si a luat'o ambulanta asa ca am plecat cu primul avion . Acum sunt la New York la spital..mama e bine...au zis ca o externeaza azi..o las in grija unor verisori in care am incredere...eu nu pot ramane aici asa ca ajung diseara acolo...Te rog sa ma ierti, dar a fost o urgenta.. :( vb mai tarziu daca vrei..bye
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

^Ashtray's house^ - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 6:14 am

^intra in casa si se tranti pe canapea,obosita.reciti mesajul de la jason ^
of...ce nu fac eu pt u...
^apoi adormi cu telefonul in mana^
Sus In jos
bubulinex
sharing secrets
sharing secrets
bubulinex


Fecioara feminin POSTURI : 206

^Ashtray's house^ - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 6:26 am

^Iese din camera, mijind ochii.Nu vede prea bine si se arunca pe canapea dand drumul la televizor.Se aude un tipat de indignare si Derek tresare speriat.Statea pe Rowan^Vai, mii de scuze.Nu te-am vazut scuze, scuze!
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

^Ashtray's house^ - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 6:32 am

off:=))=))=))=))=))=))=)) lol...rotfl:))) si eu tocmai te laudam lui sys ca esti baiat bun si atent. :))

on:^of,dar destept mai esti^scuipa ea cuvintele si se ridica.^cum sa nu ma vezi??nu sunt chiar asa de mica^incerca sa isi aranjeze tinuta si isi dadu paru rosu ca focu' usor pe spate.il privi spumegand de furie,dar calmul puse subit stapanire pe ea^fi mai atent data viitoare^se duse catre bucatarie^ce zici de o cafea?^scoase ibricul si il puse pe foc^sa te mai trezeasca ,cine stie dracu pe cine vei storcosi data viitoare cu curu ala al tau mare.
Sus In jos
bubulinex
sharing secrets
sharing secrets
bubulinex


Fecioara feminin POSTURI : 206

^Ashtray's house^ - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 6:38 am

Nu te lega de curul meu daca nu vrei sa ma leg de...butoiasele tale^i scoase limba^Da, o cafea ar fi ideala.Auzi...vreau sa vorbim...despre Henry
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

^Ashtray's house^ - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 6:43 am

^rolling eyes^bine.te ascult^lua ibricul de pe foc si turna in doua cesti.apoi puse exact ce isi amintea ea ca ii zisese ultima oara^poftim!^i-o inmana zambind victorios^
Sus In jos
bubulinex
sharing secrets
sharing secrets
bubulinex


Fecioara feminin POSTURI : 206

^Ashtray's house^ - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 6:51 am

Mersi mult!
Hmm...Imi cer scuze in numele lui Henry pt incidentu de azi dimineata...E mai temperamental...Si nu se poarta asa pentru ca...ei bine, ar avea ceva cu tine.De obicei, asa se poarta el...Adica nu are nimic personal cu tine...E un pic mai...impulsiv.Dar daca reusesti sa te apropii de el vei descoperi o adevarata comoara.Exact ca mine^i zambi si mai lua o inghititura de cafea^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

^Ashtray's house^ - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 6:55 am

^rase isteric,varsand putin din cafeaua pe care o tinea in mana^tu te asculti ce spui?^rolling eyes^henry se poarta asa cu mn ptr ca i-am dat un sut la coaie si nu am vrut sa mi-o trag cu el.n-are nimic de aface cu temperamentul lui.^rolling eyes^defapt,da are...e un nesimtit.daca ma purtam ca o mielusica si ii cerseam putina atentie m-ar fi tratat ca pe o printesa.sau ca pe o sclava^se incrunta involuntar^ acum hai sa schimbam subiectul,sau mai ai ceva de adaugat.?^zambi fortat^
Sus In jos
Lu.lu
almost lover
almost lover
Lu.lu


Taur POSTURI : 679

^Ashtray's house^ - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 6:57 am

*desiree iesi imbracata din camera in ^Ashtray's house^ - Pagina 18 22 inca somnoroasa*
neatza lume! ce faceti? *se opri langa ei si se intinse sa se dezmorteasca*
Sus In jos
bubulinex
sharing secrets
sharing secrets
bubulinex


Fecioara feminin POSTURI : 206

^Ashtray's house^ - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 7:05 am

Hmm...Femeile astea...Sunteti atat de imposibile.Buna Desiree.Nu are rost sa mai continui pentru ca imi pierd vremea Row.Dar tot ce pot sa spun e ca nimic nu ceea ce pare.
Sus In jos
Lu.lu
almost lover
almost lover
Lu.lu


Taur POSTURI : 679

^Ashtray's house^ - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 7:10 am

despre ce vorbiti?* se uita ea nedumerita la ei*
si apropo, cand se intoarce henry acasa? am de vorbit cu el.despre multe lucruri*marai nervoasa*
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

^Ashtray's house^ - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 7:13 am

nu stiu cand se intoarce,dar eu in seara asta am doua intalniri.asa ca o sa lipsesc o vreme,sys.da-i un pumn si din partea mea,te rog.^se intoarse catre derek^ ai dreptate nimic nu e ceea ce pare.e chiar mai rau.^isi termina de baut cafeaua si se duse sa se aseza in canapea.butona absenta telecomanda^
Sus In jos
bubulinex
sharing secrets
sharing secrets
bubulinex


Fecioara feminin POSTURI : 206

^Ashtray's house^ - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 7:18 am

Nimic important^mormai Derek^.
E...complicat...
Incepe sa-mi fie din nou somn.Row ai pus drek ceva somnifere in cafeaua asta?
Sus In jos
Continut sponsorizat





^Ashtray's house^ - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 18 Icon_minitime

Sus In jos
 
^Ashtray's house^
Sus 
Pagina 18 din 36Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 36  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Kat's house
» Ashtray house
» Megan's house.
» Michelle House
» riley house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: