IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Koningen House

In jos 
+4
Rena.
SanjeroZe_PanDa
BuBu_LEonA
M.Cata
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 7:16 am

^intra in casa foarte vesela.Isi lasa geanta pe fotoliu,apoi se dusa la bucatarie,scoase din frigider un suc natural de portocale pt a se racori,apoi incepu sa strige cat o tinura plamanii^
-Bunaaa!!!E cineva acasa?^ridica indiferenta din umeri vazand ca nu e nimeni acasa^
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 7:19 am

^Intra pe usa destul de furios si o tranti in urma sa^
^O vazu pe B. in bucatarie si se duse la ea^
-Sa nu o mai vad pe GWEN aici!!!Nu ma intereseaza ca e prietena ta,aia nu se numeste prietena care vrea sa ma desparta de Leona^ramase perplex^
Sus In jos
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 7:21 am

^ramase socata de reactia nervoasa a lu Matt^
-Pot sa stiu de ce tipi?...si despre ce e vorba?..ce e cu gwen..Sry..dar n'am inteles...^ochii inca exprimau soc^
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 7:23 am

^Facu un pas in spate si isi dadu seama k nu ii explicase nimik^
^Se duse in camera trantind usi in spatele lui si smulse scrisoarea de pe pat^
-Despre ASTA vorbesc!!!
Sus In jos
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 7:25 am

^se uita inca socata la Matt,apoi ii lua scrisoarea din mana.O citi cu atentie,apoi izbucni in ras^
-Se pare ca ai facut impresie buna tipei^rase si mai puternic^
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 7:28 am

^Isi dadu ochii peste cap cand vazu ca nici macar B. nu il intelegea^
-Nu intelegi ca vrea sa ma desparta de Leo a mea?Dar nici macar nu am mai bagat`o in seama in ultimu` timp...absolut deloc^ramase pe ganduri^
-Si ...totusi ...atunci ce e cu scrisoarea?^se uita in gol^
-Ea clar nu avea cum sa ajunga pana in camera mea sa o lase....nu o lasa nimeni sa vina pana aici si nici nu stie care e camera mea pentru ca niciodata nu a venit pana la etaj right?
Sus In jos
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 7:30 am

^ridica din umeri absenta^
-Nu stiu...poate a venit,poate nu....^ramase pe ganduri^Ziceai k nu ai mai bagat'o in seama?^rase^Poate k de aia ti'a trimis o scrisoare...poate ii e dor de tine^rase puternic^
-Sau poate o fi citit'o altcineva din casa,a vazut ca e pt tine si a pus'o la tine in dormitor^chicoti^
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 7:34 am

-Leona daca citea scrisoarea pana acum ne desparteam^ingheta la gandu` acesta^,tu nu aveai habar de ea...iar Drake!
-Deci daca el a facut kkt`u asta de "farsa" sau cum s`o numi nu mai scapa decat cu un nas spart^se infurie iar si lua o primu` obiect care ii era la indemna si dadu cu el de podea^
Sus In jos
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 7:36 am

^tresari cand obiectul se sparsa^
-Si crezi ca te voi lasa sa faci asa ceva?^ridica o spranceana,apoi tusi apasat ca sa ii atraga atentia lui Matt^
-Tine minte ca dak va mai bateti sau dak ii mai atingi fata.. perfecta..ne certam rau de tot^privirea i se schimba din una amuzata in una serioasa^
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 7:39 am

^Se incrunta^
-Si crezi ca vei putea face ceva sa ma opresti?^scoase limba la ea amuzat si ridica un ciob mai mare de pe jos^
^Il duse aproape de vena de la mana^
-Daca tu te superi pe mine eu ma fac emo^incepu sa rada cu hohote si o lua pe B. in brate^
Sus In jos
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 7:44 am

^rase,apoi privirea ii deveni iar serioasa^
-Dak te atingi de el...te fac yo emo^rase^
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 7:45 am

-Daca e el cel care mi`a facut asta ajunge direct unde ajung aia emo^ii zambi sarcastic inapoi si se duse in camera^
^Se puse pe pat si se uita la tv^
Sus In jos
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 10:55 am

^cobori din camera ei relaxata,fredonand un cantec drag ei.Se duse in living si se propti pe canapea dand drumul la Tv pe un canal de gatit:))^

Poate dak mai uit invat...^rase^Doamne,Bree,ce vise ai...dak nu te'ai nascut cu talentul de a gati...nu cred ca il vei capata..^ofta^
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 10:57 am

^Iesi din camera si se duse in spatele lui B.^
-Vrei sa te faci bucatar?^ridica o spranceana dupa care incepu sa rada^
-App....unde e scrisoarea mea?^se uita la ea si astepta un raspuns^
Sus In jos
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 10:58 am

^se uita la el pt o clipa putin mirata^
-Ce scris..aaa..^isi aminti brusc despre ce vorbea Matt^..aaa...pai...cred ca am aruncat'o^ridica din umeri si isi relua concentrarea la Tv^
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 11:03 am

^Se uita la ea ingrozit^
-CE AI FACUT CU SCRISOAREA MEA?In primu` rand era lucrul meu si tu nu aveai de ce sa te bagi^incepu sa tipe pe ea dupa care se duse la bar si isi turna un suc de portocale^
-Parca nici nu ai fi prietena mea^ramase perplex^
Sus In jos
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 11:05 am

^se ridica si se dusa la el^
-Scuze..am crezut ca...ma rog ....nu mai conteaza...^tacu o clipa,apoi zise serioasa^
-Da'...de ce era scrisoarea aia asa de importanta pt tine?^ridica o spranceana^Parca nu vroiai sa o vada Leona...eu doar te'am scutit de o grija^scose limba la el^
-Sau tii la Gwen si nu ai nimic care sa iti aminteasca de ea?^ramase srioasa cu mainile incrucisate la sani^
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 11:07 am

^Se uita la ea foarte uimit^
-Crek Drake ti`a sucit prea rau mintile^isi dadu ochii peste cap^
-Voiam sa vad de la cine e scrisoarea,voiam sa ii cer explicatii lui Gwen...dar ce iti spun tie?K oriqm nu intelegi^gesticula din maini^
Sus In jos
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 11:10 am

^se uita furioasa la el^
-Adik...dupa ce k sunt manipulata de toti...mai sunt si proasta pe desupra nu?...Frumos...n'am ce zice^se intoarse cu spatele la el si se dusa din nou la Tv vazandu'si de treaba ei^
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 11:13 am

-Nu te`am facut proasta!Ti`am zis k te lasi manipulata de perversu ala de Drake^isi dadu ochii peste cap^
-Deci eu am plecat de aici!Nu mai stau sa ma cert si cu tine^isi lua cheile de la masina si se duse la garaj^
Sus In jos
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 11:26 am

-Nu te'am facut prosta!Ti'am zis ca te lasi manipulata de perversul ala de Drake^il imita facnd gesturi cu mana^..iaute'te la el ,frate...^statu bosumflata un minut,apoi o idee ii strafulgera mintea.Lua un pix si o foaie si incepu sa scrie cu caligrafia ei excelenta^

Draga Matt, imi pare rau ca a trebuit sa pleci de la mine de acasa si sa te muti inapoi la Drake. Cu Leona... Recunosc, David nu saruta la fel de bine ca tine, dar trebuie sa ma multumesc cu ce am, nu? Sper ca o sa ne mai intalnim. Te sarut dulce, Gwen.
^rase diabolic si o lasa pe masuta de cafea din living.Stia scrisoarea pe dinafara...ca sa o copieze ii era usor^

off:nu am putut sa scriu cu altceva inafara de arial pt ca nu stiu cum sa fac=)))))...nu radeti=)))
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 11:30 am

Iaui`te ma sa stau eu in garaj pentru ce?
off: lol cum suna =)))
on:
^Se intoarse inapoi in casa si se aseza la bar^
Aia e scrisoarea mea?^Se holba la masuta timp de un minut si se hotari sa isi ia scrisoarea^
Doar e a mea^isi dadu ochii peste cap^
^Se uita la B. cu puppy eyes^
-Scuze^ramase tacut pentru ceva timp^
Sus In jos
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 11:34 am

off:nu stiu la ce te gandesti u...dar,da suna putin ciudat:))

on:^nu il baga in seama...era suparata pe el...in plus dak se uita la el o bufnea rasul..stia ca el credea ca aia e scrisoarea originala.Ramase indiferenta si se prefcea ca el nu e acolo,dandu'i de inteles ca e suparata(si chiar asa era)^
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 11:37 am

off: stiu ca e scrisoare de la tine...da matt nu stie =))) watever baietii nu obs toate detaliile
on:
^Vazu ca B. nu are de gand sa rupa tacerea^
-Vrei un suc ceva?^ii zambi ca si cum nu s`ar fi intamplat nimik^
-Daca nu vrei nu e nevoie decat sa dai din cap^scoase jucaus limba la ea^
-Vrei sa iesi asta seara?^chicoti^
Sus In jos
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 11:45 am

off:cateodata e bine ca baietii nu obs anumite detalii ,cateodata e rau:))...si app...stiam ca u stii si el nu stie=))

on:^in sfarsit il privi,dar nu in ochi...incerca sa isi pastreze aceeasi figura suparata si indiferenta^
-Nu vreau sa fac nimic cu tine....nu din cauza scrisorii,ci din cauza ca m'ai facut prosta si pe deasupra si manipulata de toti in special de prieten^se bosumfla si mai tare si isi relua privitul la Tv^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Koningen House - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 11 Icon_minitime

Sus In jos
 
Koningen House
Sus 
Pagina 11 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Koningen House
» Kat's house
» Puente house
» Aida's house
» Purple House

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: