IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Koningen House

In jos 
+4
Rena.
SanjeroZe_PanDa
BuBu_LEonA
M.Cata
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 12:35 pm

^parca masina in garaj.Intra in casa si se aseza linistita ;anga Drake^
-Ce face iubirea mea?^zambi si il saruta pe obraz^
Sus In jos
BuBu_LEonA
best friends
best friends
BuBu_LEonA


Varsator feminin POSTURI : 524

Koningen House - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 12:40 pm

^dupa o jumatate de ora intra pe usa umpic mai calma si se arunca pe fotoliu si continua sa se uite la tv ^
Sus In jos
SanjeroZe_PanDa
biggest fan
biggest fan
SanjeroZe_PanDa


Scorpion feminin POSTURI : 1160

Koningen House - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 12:42 pm

-Hey hunn!
^o stranse in brate si o saruta pe frunte^
-Unde ai umblat?
Sus In jos
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 12:48 pm

^se ghemui la pieptul lui,trista^
-Prin parc^ofta^De ce nu mi'ai spus ca Matt a trecut pe aici?...Si cel mai important...de ce nu mi'ai spus ca l'ai gonit de aici?^nu isi ridica privirea.Prefera sa se joace cu snurul de la bluza lui in timp ce astepta raspuns^Credeam ca nu o sa avem secrete^ofta^
Sus In jos
BuBu_LEonA
best friends
best friends
BuBu_LEonA


Varsator feminin POSTURI : 524

Koningen House - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 12:49 pm

^leona auzind intrebarea sari cu gura^
-pentru ca nu il suporta.
Sus In jos
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 12:51 pm

^sari ca arsa^
-Dar nu te intrebam pe tine in primul rand!!!...si te rog sa nu te mai bagi in disuctiile noastre!!!!^se uita urat la ea,apoi isi relua locul la piptul iubitului ei^
Sus In jos
SanjeroZe_PanDa
biggest fan
biggest fan
SanjeroZe_PanDa


Scorpion feminin POSTURI : 1160

Koningen House - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 12:54 pm

-Pt ca nu vreau sa il mai vad dupa ce i`a facut sor`mii... Te deranjeaza intr`atat incat sa trebuiasca sa il chem inapoi acasA?
Sus In jos
BuBu_LEonA
best friends
best friends
BuBu_LEonA


Varsator feminin POSTURI : 524

Koningen House - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 12:55 pm

^se ridica in picioare tipand^
-vai draga mai nou am ajuns sa avem fite in program cu mine sau ce ca nu mai inteleg nimic.
-daca nu suporti adevarul e treab ta dar nu mai tipa la mine ca esti tu stresata.
Sus In jos
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 1:08 pm

^isi inclesta pumnii,dar nu o mai baga in seama pe Leona^
-Da..ma cam deranjeaza ca l'ai dat afara,dar cel mai mult ma deranjeaza ca nu mi'ai spus!^ochii i se umezira,dar incerca sa nu planga^
Sus In jos
BuBu_LEonA
best friends
best friends
BuBu_LEonA


Varsator feminin POSTURI : 524

Koningen House - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 12:03 pm

^stand in camera ei toata ziua,leo, se gandise sa isi dea un pierce in limba.se gandea sa se duca la salon dar poate ca era inchis asa ca a hotarat sa si-l dea singura cu aconul.cauta un sfert de ora un acon apoi s-a retras in camera ei si incepu sa isi dea o gaura in limba dar cu intreruperi pentru ca durea foarte rau.dupa o jumatate de ora de chin isi adusa amine ca nu avea cercelul .imediat se dusa prin tot orasul sa isi gaseeasca un pierce perfect .la un moment dat isi gasi unul apoi se intorse acasa si continua chinul^
Sus In jos
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 12:09 pm

^cobori din camera somnoroasa.Casca putin,apoi se tranti pe canapea cu mp4 in mana si castile in urechi^
Sus In jos
SanjeroZe_PanDa
biggest fan
biggest fan
SanjeroZe_PanDa


Scorpion feminin POSTURI : 1160

Koningen House - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 12:14 pm

*Se arunca pe canapea si incepu sa strige*
-Joaca cineva adevar sau provocare?????
Sus In jos
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 12:16 pm

^il saruta pe obraz^
-Joc yoo!!!^incepu sa rada^Dar cu ce ocazie?^ridica o spranceana^
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 12:17 pm

^Parca masina in garaj apoi lua bagajele si intra pe usa cu Nath in spatele lui^
-Hey!!!^tipa apoi se duse la Drake^
-Se accepta scuzele pe care ti le`ai cerut la telefon^ii rase in nas si urca cu Nath sus in camera cu bagajele^
Sus In jos
BuBu_LEonA
best friends
best friends
BuBu_LEonA


Varsator feminin POSTURI : 524

Koningen House - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 12:17 pm

^dupa o ora de chin isi dadu pierce-ul apoi auzind spusele lui frate'so cobora jos tipand^
-eu joc!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
SanjeroZe_PanDa
biggest fan
biggest fan
SanjeroZe_PanDa


Scorpion feminin POSTURI : 1160

Koningen House - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 12:18 pm

-Hunn! ^o stranse in brate si o saruta^
-Deci, se mai baga cineva?
Sus In jos
BuBu_LEonA
best friends
best friends
BuBu_LEonA


Varsator feminin POSTURI : 524

Koningen House - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 12:23 pm

^se dusa in fata celor 2 si scoase limba la ei cu pierce-ul ei cel nou^
-deci...ce parere aveti?^rase^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Koningen House - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 12:25 pm

*ofta in sinea ei si il lua de mana pe Matt coborand pe scri soptindu-i la ureche* de ce ai facut asta??trebuia macar s ama lasi sa ma prezint.. ce o sa creada acum despre mine??si poate n-o sa ma placa * il strase de mana si ajunseunde erau ceilalti*

uhm * isi drese vocea si privea cumva timida in jur*.. Salut B. * ii zambi si apoi se uita spin jur*.. uhmm eu..sunt Nathalie... prietenii imi spun Nath * rase dandu-si seama cat de penibila e apoi isi lasa privirea in pamant*
cred...ca stiti cine sunt
Sus In jos
Rena.
almost lover
almost lover
Rena.


Pesti feminin POSTURI : 1036

Koningen House - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 12:27 pm

^se holba la ea^
-Leo...cand ti'ai dat pierce-ul ala?:O...nu imi spune ca ti l'ai dat singura?:O

^se uita la Nath^Buna Nath^ii zambi^
Sus In jos
SanjeroZe_PanDa
biggest fan
biggest fan
SanjeroZe_PanDa


Scorpion feminin POSTURI : 1160

Koningen House - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 12:28 pm

^ramase uimit^
-Bai... ^scoase si el limba^
-Bv sis =))
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 12:28 pm

^O stranse in brate ^
-Leona,Drake ea e Nath,iubita mea ^zambi si se simti mandru de asta^
-Sper sa va intelegeti bine cu ea ^o pupa pe obraz incurajand`o^
Sus In jos
BuBu_LEonA
best friends
best friends
BuBu_LEonA


Varsator feminin POSTURI : 524

Koningen House - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 12:30 pm

^rase^
-a..nu...defapt ba da dar nu are nimic.^isi indrepta privirea spre nath si ii intinse mana in semn de prietenie^
-buna nath eu sunt leona prieteni imi spun leo.^ii zambi^
Sus In jos
SanjeroZe_PanDa
biggest fan
biggest fan
SanjeroZe_PanDa


Scorpion feminin POSTURI : 1160

Koningen House - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 12:31 pm

-Hey Nath... ^ii facu cu ochiul^
-Deci, cand incepem? :p
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Koningen House - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 12:32 pm

* fu suprinsa placut si isi ridica privirea zambind strangandu-i usor mana*
imi pare bine de cunostiinta Leo!!
* apoi ii zambi lui Drake in semn de apreciere*

* il privi pe Mat fugitiv strandu-l de mana si se bucura de primire privind inca in jur*
Sus In jos
M.Cata
pretty little liar
pretty little liar
M.Cata


Capricorn feminin POSTURI : 1578

Koningen House - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 31 Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 12:33 pm

^Ridica o spranceana^
-Ce sa incepem?^incepu sa rada^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Koningen House - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Koningen House   Koningen House - Pagina 31 Icon_minitime

Sus In jos
 
Koningen House
Sus 
Pagina 31 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Koningen House
» Kat's house
» Puente house
» Aida's house
» Purple House

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: