IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Riley house

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Riley house - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 6:21 am

*Mesaj pentru Heidi de la Nicole*
Girl! Nu te-am mai vazut de secole... Trebuie sa vii la mall cu mine azi. Sunt pe nicaieri si am chef de barfe, shopping and co. Mult! Asa ca i-ati cardu si treci pe la mine cand poti. Luv ya, Nicole.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 6:40 am

Mai bine treci tu pe la mine ca imi ia mult sa ma schimb. Hugs.
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Riley house - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 6:45 am

*Dupa vreo 20 de minute parcheaza masina in fata casei*
*Intra fara sa mai sune*
http://www.elleuk.com/var/elleuk/storage/images/starstyle/celebrity-trends/everyone-s-wearing-all-in-ones/leighton-meester/2341728-1-eng-GB/leighton_meester_mode_large_qualite_uk.jpg

- Heeei...H! Pe unde esti? Ti-am adus Starbucks coffe.*chicoteste si urca sus*
- Esti?*se uita in jur*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 6:53 am

*cand ii auzii vocea. inchise ochii. ramanand o clipa blocat. apoi impacheta mai repede. si dupa ce vru sa iesi. in pas grabit. dadu peste ea. dar nu cazura*
- Ah... Scuze...n-am vrut sa dau peste tine...
*evita sa o priveasca*
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Riley house - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 7:04 am

*Ramane socata. Uitase ca locuia in casa aia*
- Uhmm...nu face nimic. Credeam ca ai plecat deja.*nu ii zambeste cum obisnuia s-o faca*
*Din sufragerie la stiri se aude:
Breaking News:
Today, July 12, Bristol Airport is closed and all flights are canceled. Capitanii spun ca riscul de accidente este foarte mare datorita furtunilor violente. Alte date la stirile de la ora 7.

*Nicole statu si asculta apoi il privi pe el asteptandu-i reactia. Nici ea nu se astepta, dar nu-si arata mirarea. Daca el nu era atat de acru mai devreme,poate ca i-ar fi zis ceva, dar pur si simplu se uita la el tinand cafelele in mana*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 7:10 am

*auzi stirile si ofta. lasand valiza jos.*
- La naiba! Probabil ca pana maine avionul nu o sa mai decoleze.
*trase dupa el valiza. intorcandu-se in camera sa. isi lua telefonul si trimise un mesaj prin care isi anunta parintii ca o sa intarzie. dupa ce termina. dadu drumul la telefon pe pat. apoi se tranti si el. cu fata la tavan. avand ochii inchisi. si usa deschisa de perete.*
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Riley house - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 7:12 am

*Se uita la el cu coada ochiului*
- Da parca spuneai ca ai avioane particulare. Sau au ruginit in timp?*era sigura ca o aude si chicoti*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 7:14 am

*ofta zgomotos*
- Nu am vrut eu un avion particular... nu vroiam sa ies in evidenta prin acest lucru.
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Riley house - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 7:19 am

*chicoti ironic*
- Aaa...aha...inteleg. Esti genul modest.*pufni*...
*Se enerva dupa cinci minute si intra la el in camera*
- Stii ce ma enrveaza cel mai mult??
- Stii?*inainta nervoasa*
- Ca m-ai lasat atata timp sa vin dupa tine ca proasta. Puteai sa-mi zici de la bun inceput ca nu ma iubesti*rolling eyes*. Atatea pretexte...atatea kkturi...
- Puteai sa ma lipsesti de toate. Stii? Trebuia sa-l ascult pe Jack cand trebuia. Nu am vrut. M-am incapatanat si am crezut ca inventeaza, pentru ca el chiar ma iubeste! Sa stii si tu Domnule Modestie& Seriozitate!*ii venea sa-i traga o palma*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 7:22 am

^intra in casa cu vreo cateva baxuri de suc de portocale,dimineata aruncand toata bautura din casa =)))( ede la cioco);aseaza sucul si se uita prin casa,incercand sa gaseasca pe cineva;merge la bucatarie si incepe sa prepare ceva de manacare^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 7:29 am

*deschise ochii si se ridica de pe pat. incercand s-o intrerupa cand aceasta spuse: Puteai sa-mi zici de la bun inceput ca nu ma iubesti*
- Dar eu...
*dar tacu din gura si astepta ca ea sa termine*
- El...el te iubeste?
*se uita fara nicio expresie la ea. asteptandu-i raspunsul*
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Riley house - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 7:36 am

*Era socata de intrebarea lui. Cum putea sa-i zica una ca asta? De ce nu riposta?*
- De cand eram mici... Mereu a fost acolo cand am avut nevoie de el. Nu s-a otravit cand l-am parasit, dar nici el nu m-a parasit vreodata. A luptat sa stii...iar eu l-am indeparatat mereu. Nu stiu de ce am crezut ca poti...tu... sa...*ofta adanc si nu mai continua*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 7:44 am

*o privi acum putin mai furios*
- Nicole. de ce nu mi-ai spus de la inceput? De ce m-ai facut sa ma indragostesc de tine. si sa imi fac iluzi. ca acum. in zilele astea si asa grele pentru mine. sa aflu ca altul te iubeste. si ca poate tu il iubesti?
*se aseza pe pat. privind in jos. cu o fata serioasa*
- Nu-i nimic. Stiam eu ca nu poate fii adevarat acest lucru. dar am incercat sa-mi ignor acest gand.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 7:44 am

Riley house - Pagina 13 000eyg
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Riley house - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 7:48 am

*Ramase incremenita. Nu stia ce sa-i mai zica. Nu stia ce sa inteleaga. Ce putea sa faca? Exact atunci cand recunoscu fata de ea ca il iubeste pe Jack apare Viktor care ii spune ca nu poate trai fara ea.*
- Vic...eu...nu am stiut. Adica...nu credeam ca ma iubesti. Aseara cand mi-ai spus ce mi-ai spus...am...am fost sigura ca e adevarat. De fapt, mereu mi-ai dat de inteles ca nu ma vrei aproape de tine. Mereu ma indepartai. In Londra...l-am reintalnit pe Jack si dupa cum ai observat m-a indepartat de tine. Tu nu ai luptat. M-ai lasat! Ai plecat chiar. Eu ce era sa inteleg? Jack a fost insa acolo si m-a...consolat...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 7:56 am

*o asculta si sari ca ars de pe pat. uitandu-se cu si mai multa seriozitate la ea. vorbindu-i pe un ton mai sus*
- Jack. Jack. Jack! De parca nu mai el conteaza in toata treaba asta! El e tipul care te consoleaza. el e cel care te tine aproape. intr-un cuvant: un zeu pentru tine!
*revenii la tonul sau obisnuit*
- Nicole. eu te-am iubit si inca te mai iubesc. si acum n-ai decat sa fugii in bratele lui. Vrei sa sti pentru ce te-am lasat atunci? Am vazut cat de bine te distrai cu acest Jack. si ca sa va las spatiu si sa nu va stau in cale. am plecat. incercand sa te uit. dar n-am putut.
*ofta*
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Riley house - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 8:07 am

- Viktor...eu...nu stiu ce sa-ti zic...
- Daca ma iubeai....de ce nu ai stat? De ce nu l-ai dat la o parte pe Jack? De ce nu ai incercat sa-l eclipsezi?
Stii bine ca tu oricum nu l-ai fi uitat pe el...de ce il faci sa sufere? Daca il iei inapoi gandeste-te la Jack. Ce ii vei face? Il vei lasa sa fuga iar dupa tine toata viata lui? Sa devina un om de nimic? Il iubesti. Dar cu Victor ce faci? Ce simti pentru el? Wake up Nikks!
- Viktor...poate ca...*se freca la tample. Ameti dintr-odata. Nu stia ce sa mai faca. Avea un atac de panica si cazu lata pe podea lovindu-se serios la cap*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 8:11 am

^urca in camera,auzind voci de la viktor;merge vesel cu niste faina in mana,cautand nu stiu ce,insa scapa faina cand intra in camera si o vede pe nicole jos^
viktor ce s-a intamplat?
^lua telefonul,sunand la salvare^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 8:18 am

*se uita la Nicole si cand vazu ca a cazut se duse langa ea.*
- Nu stiu...ne certam...si dintr-o data a cazut...jos.
"De ce trebuie sa se intample atatea din cauza mea?"
*ambulanta venii imediat. si medicii o consultara sa vada care de ce patise ce patise. apoi unul din medici le spuse ca e doar lesinata si ca isi va revenii in cateva minute. intra in camera si se aseza pe pat langa ea. privind-o. si astepta ca sa se trezeasca*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 8:20 am

off...ai rija de ea
*ii conduse pe medici si statu in usa*
apropo...fac o pizza ins eara asta?
lasa ca e bine..se va trezi
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Riley house - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 8:30 am

*Simtea cum o durea tot corpul. Ii tremurau mainile. Ii era frig*
Unde sunt?
*Visa ca era in Central parc. Era la aniversarea zilei ei de nastere. Petrecere in alb. Erau acolo toti: Viktor, Jack si Jo. La un moment dat acestia au facut din "ascunselea" printre copaci, un duel. Jo se preda si ramane doar Jack cu Viktor. Deodata se aude un pistol si Nicole tresare. Doi porumbei zboara si ea se uita in directia lor. Jack cazuse la picioarele lui Viktor care avea un zambet malefic pe chip. Politia era deja acolo. Nicole fugi la Jack care era plin de sange.*
- Nu el!! Nu el!! Jack!!Jack!*striga cu voce tare*
*Visul se estompa si deschide ochii larg si inlacrimati*
- Unde e? Ce....s-a...*isi sterge lacrimile si il vede pe Viktor langa ea*
- Ce ai facut?*se uita ingrozita la el*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 8:35 am

- Lucas...faci ce vrei...
*se uita la ea putin blocat si apoi incerca sa ii vorbeasca incet*
- Cred ca ai visat. Acum linisteste-te. Totul e ok.
*vru sa ii mangaie fata si sa o linisteasca. dar nu facu nici un gest. decat se uita la ea*
"Bine ca te-ai trezit! Ah! Am tras o sperietura zdravana din cauza ta"
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 8:38 am

*zambi cand vazu ca nicole se trezeste*
nicole..bine ai revenit printre noi
pizza a la lucs *rade*
sper ca ramai la masa nu?
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Riley house - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 8:40 am

- Unde e Jack? Ce i-ai facut? Era chiar in bratele mele!! Unde sunt?*Se uita in jur apoi isi aminti tot. Lesinase mai inainte*
*Isi pune mana la tample din nou*
- Doamne...scuze Victor. Nu am...stiut*simte ca ameteste din nou asa ca isi pune capul pe perna*
- Dar am...am avut un vis ciudat.*ofteaza adanc si ii dau lacrimile*
*Il vede pe Lucas*
- Oh...Luke...scuze...la masa?Uhm...nu stiu daca e o idee asa de buna....eu am venit la Heidi. Dar...nu am gasit-o....eu ar trebui sa...*incerca sa se ridice, dar tremura din toate incheieturile*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 13 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 8:43 am

*zambi*
heidi cred ca doarme..
epuizata..de la copil *zambi*
nici nu discut...ramai *zambi*
ma duc sa o prepar
*cobori in bucatarie*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Riley house - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 13 Icon_minitime

Sus In jos
 
Riley house
Sus 
Pagina 13 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» riley house
» Riley House
» Kat's house
» Montez House
» Aida's House

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: