IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Riley house

In jos 
+8
EllaLooka
bubulinex
Heroin
Criss.
Lauryta
Miss Lilith
chiquita
miss A.
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Riley house - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 2:46 pm

"se posomora si se aseza pe margiea piscinei uitandu-se la apa"

Mersi de informatie pustoaic-o! "ii striga lui Betch si ii facu cu ochiul"
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 2:47 pm

off: atunic eu oficial am tulit-o urechile mele nu pot asculta manele !!!!
si inseamana ca am o sora pardaf
Sus In jos
bubulinex
sharing secrets
sharing secrets
bubulinex


Fecioara feminin POSTURI : 206

Riley house - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 2:47 pm

Hmmm...Frumoasa Eva...Frumoasa si Beth...Frumosi si baietii astia^i trazni un gand^
Hei!Nu aveti chef de un gang bang?
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

Riley house - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 2:48 pm

* auzi manele si incepu sa danseze dand din fund (era in apa) si incepu sa se duca usor spre alex si sa il sarute si sa cante buzele tale bla bla versurile alae :d * nah nu aveti fete amre paguma avem noi baieti * rade*
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

Riley house - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 2:50 pm

ce faci mey iubi...te topesti pe picioare?*bufni in ras*
eu nu am nevoie de alta fata...in afara de tine iubirea mea*o saruta apucand-o de fund si o trase spre el*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 2:51 pm

Gang bang, am auzit bine?? Ar merge, dar nu cu sor mea de fata
*zambi*
eva ho schimba musica ca stric sistemul!!
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Riley house - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 2:53 pm

dupa ce se termian melodia pusa https://www.youtube.com/watch?v=fhOoPoFL3ZM si https://www.youtube.com/watch?v=4aLW6SiuOCU&feature=related
Asa Eva.
*rase, apoi auzi ce zisa nathan*
Daga ce vina am eu ca voi sunteti impotenti si nu va puteti face rost de fete. Dca nu iti convine dute pe centura ca gasesti destule acolo.
*deja se enervase*
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

Riley house - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 2:54 pm

*incepu sa rada si puse https://www.youtube.com/watch?v=9SZ3R9-Z0EM si incepu sa dea din cur ( era pe uscat ) se duce langa nathan* da sorta ce are? *puse mana peel si incepu sa danseze *
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Riley house - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 2:56 pm

"incepu sa rada cand il auzi pe Derek apoi intoarse capul spre el si ii vorbi"

Tu nu te-ai gadit cumva sa dai la teatru? Ai o atitudine foarte ok pentru meseria asta... double said!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 2:57 pm

of: buie ypo rad aici cu lacrmi
on: *se uita la Beth* Ipotenta esti!!!!
Eva goh girls slow down!!1
*se da la o parte* ich bin deine Bruder!!!
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Riley house - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 2:59 pm

Desigur ca acum daca mi'am tras-o cu el ma crede tarfa lui.
*marai pt ea si se aseza pe ciment si incepu sa bea*
Bine ca imi distrusa el tot cheful.
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

Riley house - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 3:00 pm

si? carei problema ich bin dein schwester * scoase limba apoi incepu sa danseze * nathan frate esti moale tare * chicoti apoi isi facuse vant si se arunca in piscina stropind pe toti*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 3:02 pm

*se uita la Beth si se hotareste sa se duca la ea si i ridica barbia si era la catica centrimtri unu l de celelalta*
hay sufletul petreceri ce faci!!! lets party!!!
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Riley house - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 3:05 pm

*isi intoarse privirea*
Mi-a pierit cheful. Dispari.
Sus In jos
bubulinex
sharing secrets
sharing secrets
bubulinex


Fecioara feminin POSTURI : 206

Riley house - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 3:06 pm

Mda...Iubi...Te superi ca iti spun asa?*i se adresa tipului ce i puse intrebarea*Sunt bi...stii..asa ca....atunci cand e vorba de sex puteti face ce vreti cu mine*sorbi linistit din pahatul sau cu bautura*Actoria nu m-a atras niciodata...ms de compliment...sper ca asta
a fost...*i facu cu ochiul*Derek*i intinse mana*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 3:07 pm

*ii pune mana pe fata si o intoarce iara, apoi o lua in brate apucand-o de fund*
Si daca nu vreau?
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

Riley house - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 3:09 pm

*il lua pea lex de mana si le facu semn la ceilalti ca pleca * pa pa noapte buna *urcara sus in camera si incepura sa se sarute fierbinte ajungand in pat apoi trase cersaful peste ei si isi faceau treaba *


off: alex a iesit :d vam pupat vb pe mess Riley house - Pagina 23 361889
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Riley house - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 3:12 pm

*il impinsa usor*
Hey ai grija. Nu sunt beata ca sa poti face tu ce vrei cu mine.
*rase*
Am glumit. Stai linistit nu m'am suparat. Dar cand faci faze dinastea esti enervant.
*scoase limba la el*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 3:15 pm

*ii prinsese limba usor cu dinti apoi ii da drumul si se arunca cu ea in apa, apoi iese la suprafata si o lipseste de marginea piscine si o saruta pasional* Asta e modul de a=mi cere scuze
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Riley house - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 3:17 pm

Hmmm atunci ar trebui sa ma superi mai des.
*chicoti si il saruta senzual muscandu-l*
Acum suntem chit.
*zambi pervers la el si il stranse in brate*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Riley house - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 3:22 pm

O sa ma mai gandesc sa te enervez!!
Nu nu suntem chit, ai mai multe haine ca mine!!
*ii mangaie spatele si ii desface sutienul care cade in apa, apoi se lipeste de ea*
Acum suntem chit!!
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Riley house - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Riley house   Riley house - Pagina 23 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 3:27 pm

Off: ups..... scuze nu m-am speriat dar is un pic surprins.....=)))

On: Nick! "dadu noroc cu el si ii zambi" Sunt profu' de teatru din campus! "chicoti" Hm.... interesanta orientare... ce ai zice daca sun cateva prietene... petrecerea asta e cam molesita.... "roll eyes"

"forma rapid u numar iar dupa catev zeci de minute la usa suna cineva"

Riley... sper ca nu te superi pe profu'... dar un prof' daca e prof'.... tre sa fie prof' pana la capat... "incepu sa rada apoi se duse si deschise usa; cateva tipe intrara si incepura sa puna muzica si sa danseze"