IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Purple house

In jos 
+6
miss A.
chiquita
Dudix
.Nicole.
Criss.
Kryptonite
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Purple house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeMier Oct 14, 2009 11:02 am

*ii mangaie fata si o saruta pasional apoi se desprinse de ea si o privi in ochi*
Imi pare rau ca nu te-am anuntat...
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeMier Oct 14, 2009 11:07 am

-Ehh...lasa nu ai facut o crima sau ceva grav...stai linistit*ii puse o mana pe umar si zambi stand in continuare turceste si il saruta*
-Vrei sa iesim undeva in seara asta?*zambi uitandu`se in ochii lui*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Purple house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeMier Oct 14, 2009 11:13 am

Da*ridica din umeri si ii zambi *
Unde vrei sa iesim?
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeMier Oct 14, 2009 11:15 am

-Pai la o cafenea ti`ar place?*ranji*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Purple house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeMier Oct 14, 2009 11:24 am

- Da.*zambi*Te astept sa te imbraci aici sau jos>?
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeMier Oct 14, 2009 11:32 am

-Asteapta`ma aici..vin imediat*ii facu semn cu degetul si il saruta rapid apoi se duse isi facu un dus cat putu de repede si se schimba in http://www.nitrolicious.com/blog/wp-content/uploads/2008/10/taylor-momsen-nine-west.jpg [prima] apoi veni la Ari zambind*
-Sunt gata baby...deci mergem?*zambi*a stai..*se duse repede la baie se aranja putin apoi reveni*gata*ranji*imi statea nasol parul..*incepu sa rad*deci mergem?
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Purple house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeMier Oct 14, 2009 11:40 am

Nu e adevarat.Arati minunat MEREU.Haide
*o lua de mana si iesira*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeMier Oct 14, 2009 12:13 pm

ZODIAC a scris:
Ch0c0latE_hEart a scris:
*isi arcuieste spatele, simtind fiori de placere in tot corpul, gemand mai tare*
Vreau *isi musca buza inferioara*


Atunci mananca-ma!
*ii ca drumu si ii cazu in brate, o intinde pe pat si se pune peste ea frecandu-se de ea*

Daca te mananc, ce ma fac fara tine? *il trage aproape de ea, ft aproape, corpul ei vibrand sub al lui*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeMier Oct 14, 2009 12:21 pm

*se dezbarac complet, apoi ii desface picioarele, si intra brusc in ea, si-o muca de sani*
Ti-am zis ca esti adorabila?
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 2:03 am

*ajunge acasa cu Ari intra in casa*
-Ok...deci..daca vrei sa dormi separat..dormi in camera de oaspeti..daca nu vrei..dormi cu mine..cum vrei tu*ii fura un sarut*ma duc sa`ti caut ceva de schimb*se duse ii gasi niste pantaloni de trening si un tricou*uite ia astea..sunt ale tatalui meu..le`a uitat pe aici..*rase usor*cred ca sunt bune de tine..tata e la fel ca tine..*scoase limba si i le puse in brate,apoi se duse isi facu un dus si se schimba intr`un maieu mulat si niste pantaloni scurti,isi prinse parul intr`o coada apoi veni la el*gata..deci ce ai hotarat?*zambi*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Purple house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 2:11 am

*cat ea fusese la dus,se schimba in hainele pe care i le daduse.cand cathe veni,o prinse de mana si o ajuta sa faca o pirueta*
esti asa frumoasa.*zambi*
de ce as dormi in alta camera cand tu esti aici?
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 2:18 am

-Nu stiu..*ridica din umeri zambind*pai hai...*il trase de mana si mersera amandoi in camera lui Cathe*asa...*casca apoi se baga in pat cu Ari luandu`l in brate si punandu`si capul pe pieptul lui*ahh..ce bine ca esti acum langa mine..credeam ca nu o sa te mai intorci..deja ma facusei sa cred tot felul de lucruri..*ofta si inchise usor ochi pupandu`l pe parbie*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Purple house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 2:21 am

*ii puse mana pe spate si ii saruta parul*
Nu as putea sa mai stau departe de tine,acum ca te-am cunoscut.
*ii zambi*
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 2:27 am

*ranji*atunci cred ca e bine.*zambi*
-Te ador mai mult decat pe tata *rase usor sarutandu`l pe gat apoi pe buze pasional*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Purple house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 7:48 am

- Asta trebuie sa o iau ca pe un compliment?*rase tare apoi ii raspunse la sarut si o mangaie pe par.adormira imbratisati*
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 7:53 am

*se trezeste in bratele lui,il saruta usor pe buze,apoi trece peste el si iese usor din camera,se duce si isi face un dus,se schimba in niste pantaloni de trening si un maieu mulat,isi prinde parul in coada din nou si se duce si mananca ceva,apoi isi ia o cutie cu suc si se asaza pe canapea in fata televizorului butonand telecomanda*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Purple house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 8:01 am

*se intoarse pe cealalta parte,si simti ca patul era gol.deschise ochii si vazu ca, Cathe nu era.se ridica adormit , se duse la baie si se spala pe ochi,apoi cobori si o vazu pe Cathe la televizor.se strecura prin spatele ei si o saruta pe obraz*
Neata!
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 8:06 am

*intoarse privirea catre el*
-Buna dimineataaa*il lua de gat intorcandu`se cu tot corpul spre el,si asezandu`se in genunchi pe canpea*cum ai dormit?*zambi uitandu`se la el zambind*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Purple house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 8:16 am

*chicoti*
A fost una dintre cele mai frumoase nopti ale mele.*ii zambi si o saruta*
Tu?
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 8:22 am

*ii raspunse la sarut*
-Ma bucur ca ai dormit bine..*ridica din sprancene*pai..eu am dormit extraordinar avand in vedere ca am dormit cu si langa barbatul iubit...am dormit perfect..*rase usor*azi..poate mergem sa vorbim cu Kat,Nath,sor`mea si gagikasu`...si poate si cu Alex si Eva..*ridica din umeri si il lua in brate,punandu`se apoi cu capul pe picioarele pui si uitandu`se in ochii lui*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Purple house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 8:47 am

*ii mangaie fata si parul apoi se apleca spre ea si ii saruta nasul*
Te iubesc.
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 8:50 am

*zambi si ea*
-Si eu!*il lua in brate pupacindu`l in continuu*umm..nici nu stiu ce sa mai facem astazi..*zambi*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Purple house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 8:52 am

*chicoti*
Facem ce vrei tu.Mie imi e de ajuns sa stau cu tine.
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 8:56 am

*ridica din umeri*
-Nu stiu...*ranji*vrei sa mananci ceva?*zambi*eu am mancat...iti pregatesc ceva de mancare repejor...imi place sa gatesc..sau facem o prajitura impreuna..ce zici?*ranji si ridica din prancene*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Purple house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Oct 15, 2009 8:57 am

Suna bine.*rase si o lua de mana si mersera in bucatarie*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Purple house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 12 Icon_minitime

Sus In jos
 
Purple house
Sus 
Pagina 12 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Purple House
» Kat's house
» Ashtray house
» Megan's house.
» Michelle House

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: