IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Purple house

In jos 
+6
miss A.
chiquita
Dudix
.Nicole.
Criss.
Kryptonite
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:35 am

-ok..*se mai uita odata la cei doi si urca cu Ari in camera ei,apoi se aseza pe pat*nu stiu...deci mai devreme..cand am coborat...erau amandoi si vorbeau calm...si acum..vad ca urla unul la celalalt...si se cearta...*se uita la Ari*da..cred ca ar fi mai bine sa nu ne bagam si sa ne vedem de viata noastra*zambi,apoi se arunca in bratele lui trantin`ul in pat si il saruta*nu vreau sa te mai prezint nimanui...k te fura...si eu nu vreau*chicotii apoi il saruta pasional*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:39 am

off: baby boy :X:X:X: my perfect man, pisoiul meu...unica mea iubire....baby..pff numai lucruri bune despre el :X:X:X:X normal tre sa-ti dar lectii ca esti mic Arii si sa te bat ca cica e INDRAGOSTIT DE LOLA Purple house - Pagina 4 996403
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Purple house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:41 am

Total de acord cu tine!*rase*
Nu o sa ma fure nimeni de langa tine!Te asigur!

off: lola is gone forever;)[am vb cu miky] so i'm sry bro...n'a stiut s m tina lg ea=)) auzi nathan cel mare.s jtii ka am 20 de ani.mik e gogu=)))))))))))al tau nu la meu>Razz:P:P
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:45 am

*zambi*
-Ok..atunci...mi`ai luat o piatra dupa inima *zambi si ii date un sarut scurt*te ador*zambi si se uita in ochii lui*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:45 am

off: cred ca stii bine cum e gogul meu gargaritza =))) si eu al tau baby boy =)) so noi 2 nu suntem in masura sa vb right sis? Purple house - Pagina 4 361889Purple house - Pagina 4 361889: >Razz vai maine :X:X:X:
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Purple house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:47 am

off yep suri,right:X:X=)) kit kit.=)) MAINE NORMAL:X:X:X:X sht k mai citesc si altii jtii u=))

Ma bucur*zambi*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:52 am

off: pt citioarea noatra dul iubirea mea si a lui borul meu :X:X:X:X:X: noi ne iubim 4 ever :X:X:X: cumnis love i very muci Purple house - Pagina 4 375880 bastilia te asteapta =))
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:54 am

*ridica o spranceana si se uita la el*
-Ok...*zambi*ma bucur si eu ca te bucuri tu*il mai saruta odata si se date de pe el si se aseza cu capul pe pat uitandu`se in tavan*


off:mie nimeni nu mi`l fura pe Ari..k o zobesc pe aia care MACAR INCEARCA...decii..=)))aviz pentru admiratoarele lu` Ari k va rad in cap...si va duceti la gagicii vostri chele..=))))deci..da:))=))))


Ultima editare efectuata de catre Rock Is Life. in Sam Oct 03, 2009 11:58 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:56 am

off: pot sa zic lol? =)) ce te iei de iubirea noastra? bah auziti la astia ce ne fac..mama voastra stie>? =))
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

Purple house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:57 am

OFf: mai da nu ma iau de Ari=)) ziceam si eo k aratha bn:)):D k mnah:X acum Alex e pe primul loc 4 ever:X:)) si Nath iubirea meaa:X nu sunt cititoare daa?:)) eu doar spionez:)) decii shh! it`s secret!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 11:59 am

of:; asa iubire zile ca astia nu stiu ca noi 3 ne iubim :X:X:X:X alti ca noi nus ::X:XX right?
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

Purple house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 12:02 pm

Off: Da ma e oficial:X:X noi 3 ne iubim:)):X nimeni ca noi ! Don`t copy:)):X Si sa stie toata lumea:))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 12:06 pm

off: da iubireeeeeeeeeeeeeee :X:X:X:X:X:X:X vai val love u muci :X:X: love is in the air wee
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 12:09 pm

off:deci...am zis pentru admiratoare...deci nu m`am referit in special la dul=))))...deci..dak dul se simte..e ok=))))...doar k o sa intre pe usa lu` victor tunsa ca un pudel sau ca un punker sau in cel mai rau caz cheala=))) =))))deci...aviz tuturor fetelor care voor sa`l aiba pe ari al meu=))))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 12:10 pm

off: si eu sar in apararea ei ce zici de asta si mai sare si cumnis :X:X:X
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 12:13 pm

off:va tund si pe voi =)))nu mi`e frica=)))doar n`o sa ma violati=))))nu?:|=)))...deci...oricum ar fi...poate sa sara in apararea ei...50 de persoane..decamdata nu ati vazut`o furioasa pe Cathe..deci va rooog=))))nu ma punei la incercare=))))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 12:16 pm

off: pfffff mai iubirea invinge totul si suntem 3 so :X:X:X: all u need is love just love =))
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

Purple house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 12:18 pm

OFf: iubiiree te loveoo:X:X ahh :-j Cathe nu thanks=)) dak nu te dai la Alex no problems=)) remember: nici makar nu`l cun pe Arii=)) and u know...sunt si Nath si Alex deci =)) ramanem in variantha 3:D
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 12:22 pm

off: gata problema rezolvata vezi iubire, :XX: =)) iubirea noastra inginge tot dar astia nu inteleg dam la ring =))
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 12:28 pm

off:ce conteaza k`l cunosti k nu`l cunosti..eo atat iti spun....sa nu te dai la el..k te`am ars=)))deci...=)))nu risca=))..am spus..poa` sa fie si 50 de persoane...Cathe face ravagii..nu o puneti la`ncercare=)))
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

Purple house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 10:16 pm

Off: baaaai nimeni nu-l tunde pe schatz k il bat:)):)):)):)):)):)) asa asa nathan iti faci de cap huh? ntz ntz ntz:))

On: *se uita in ochii lui si isi sterge lacrimile, apoi il strange in brate*
stii ca si eu sunt indragostita de tine...dar...uneori esti atat de rece*suspina* ma faci sa cred ca te joci....*ii mangaie abdomenul, apoi isi ridica fata si isi freca buzele de buzele lui, apoi il saruta usor*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeDum Oct 04, 2009 4:10 am

*parca masina,incercand sa nu o distruga*
se pare ca am ajuns..daca nu iti vezi masina in fata casei,inseamna ca am gresit adresa*
[i]"rase*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeDum Oct 04, 2009 4:13 am

*se uita pe geamul de la camera ei si isi vede masina.* E ok, ai nimerit. *rade, apoi isi ia repede un halat pe ea si papucii de casa in picioare si coboara*
Hei.. merci mult pt.. masina. *zambi*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeDum Oct 04, 2009 4:16 am

*cobori din masina si ii arunca rapid cheia*
buna..*o imbratisa,apoi privi spre masina8e ca si noua
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 4 Icon_minitimeDum Oct 04, 2009 4:18 am

*termina de legat cordonul de la halat*
Nici nu stii cat de recunoscatoare iti sunt. Mmm.. bei o cafea, ceva?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Purple house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Purple house
Sus 
Pagina 4 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Purple House
» Kat's house
» Koningen House
» Aida's house.
» Wingstone house.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: