IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
woods house - Pagina 7 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
woods house - Pagina 7 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
woods house - Pagina 7 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
woods house - Pagina 7 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
woods house - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
woods house - Pagina 7 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
woods house - Pagina 7 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
woods house - Pagina 7 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
woods house - Pagina 7 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
woods house - Pagina 7 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
woods house - Pagina 7 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
woods house - Pagina 7 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
woods house - Pagina 7 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
woods house - Pagina 7 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
woods house - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 woods house

In jos 
+3
.Nicole.
miss A.
chiquita
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 21 ... 36  Urmatorul
AutorMesaj
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

woods house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 7 Icon_minitimeDum Oct 04, 2009 11:39 pm

chiquita a scris:
aa ok nathan * rade * serialul mai mai * chicoti* deci am ramas numai noi 2 ... aaa vreau sa imi cer scuze daca sunt tot timpul cu garda sus si daca team jignit .. dar nu imi place sa ma ia cineva peste picior ...* se uita in farfuria ei si lua o gura de salata *

*rase*
oki bro..du-te...
dap am ramas numai noi 2*se uita indiferent in jur*
*knd eva incepu sa-si ceara scuze ridik privirea spre ea *
nimeni nu te-a luat peste picior...ti-am zis si miss...*zambi*
imi pare rau k ai crezut kmi bat joc de tie dar tinea de datoria mea sa platesc daunele...eu am fost cel neatent...sa spunem k te iert dak numai faci si la alti asa*rase*
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

woods house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 7 Icon_minitimeDum Oct 04, 2009 11:42 pm

*se uita la el si schitza un zambet apoi scoase mana de sub masa si io intinde* amici? *clipi des * alex????
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

woods house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 7 Icon_minitimeDum Oct 04, 2009 11:44 pm

sa spunem asa....*zambi*
dar tu de unde stii numele meu?*se uita urat la ea*
trebuia sa-mi dau seama...u have been checking me...*roll eyes*
*se ridik de la masa brusc*
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

woods house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 7 Icon_minitimeDum Oct 04, 2009 11:47 pm

*cand auzi se incrunta* poftim???*se ridica si ea de la masa* oi fi nebuna dar nici in halul asta sa verific lumea *scutura din cap nervoasa * i don`t believed *se duce spre bucatarie nervoasa* cine se crede el???? doamne auzi al el sa il verific *vb incet ca pt sine*
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

woods house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 7 Icon_minitimeDum Oct 04, 2009 11:50 pm

chiquita a scris:
*cand auzi se incrunta* poftim???*se ridica si ea de la masa* oi fi nebuna dar nici in halul asta sa verific lumea *scutura din cap nervoasa * i don`t believed *se duce spre bucatarie nervoasa* cine se crede el???? doamne auzi al el sa il verific *vb incet ca pt sine*

sincer....cred k esti in halul ala...altfel nu inteleg...esti prost crescuta si nebuna...asta esti:))
*vaznd k se duce in buktarie se duse si el si o intoarse brusc*
tu chiar intreci orice limita...*se uita urat la ea*
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

woods house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 7 Icon_minitimeDum Oct 04, 2009 11:54 pm

*rase ironic* ha ha ha multzumesc ca imi zici ca sunt prost crescuta , ca nu am pic de educatie k sunt nebuna ... dar stii ceva tu de mine sa afirmi asta? *spuse serioasa* nu stii nimic ... iti zic eu NIMIC .... nathan imi zice ca is crizata ca ma apuca nebuniile adik jocurile si off nu are rost sa iti zic .. pt ca nu cred ca te intereseaza ... *se intoarce cu spatele la el aducand farfuriile de pe masa unde au mancat in chiuveta dar scapa una pe jos si se taie la mana in cioburi* la dracu asta imi mai trebuia *se uita la rana mica care ii sangera si era nervoasa *
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

woods house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 7 Icon_minitimeDum Oct 04, 2009 11:57 pm

chiquita a scris:
*rase ironic* ha ha ha multzumesc ca imi zici ca sunt prost crescuta , ca nu am pic de educatie k sunt nebuna ... dar stii ceva tu de mine sa afirmi asta? *spuse serioasa* nu stii nimic ... iti zic eu NIMIC .... nathan imi zice ca is crizata ca ma apuca nebuniile adik jocurile si off nu are rost sa iti zic .. pt ca nu cred ca te intereseaza ... *se intoarce cu spatele la el aducand farfuriile de pe masa unde au mancat in chiuveta dar scapa una pe jos si se taie la mana in cioburi* la dracu asta imi mai trebuia *se uita la rana mica care ii sangera si era nervoasa *

poate nush multe despre tine dar ce e evident se observa cu ochiul liber
si da nu ma intereseaza
*lua un servetel sii ii sterse rana uitandu-se urat la ea in continuare*
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

woods house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 7 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 12:00 am

au ma doare .. ustura ...*puse o fatza care i se cunostea ca o doare * auchi ... nu stii nimic ... * spuse aproape dand in lacrimi dar se abtinu *
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

woods house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 7 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 12:01 am

chiquita a scris:
au ma doare .. ustura ...*puse o fatza care i se cunostea ca o doare * auchi ... nu stii nimic ... * spuse aproape dand in lacrimi dar se abtinu *

nu am chef sa ma cert cu tine pe tema"u nush nik" sau "kre stie mai multe"
nu are rost...*zambi*dak esti neatenta...
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

woods house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 7 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 12:03 am

*se ridica si se duce la chiuvveta si puse mana sub jetul de apa* off .... la naiba ..*se uita incruntata la el* tu stii ce ustura?
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

woods house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 7 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 12:06 am

chiquita a scris:
*se ridica si se duce la chiuvveta si puse mana sub jetul de apa* off .... la naiba ..*se uita incruntata la el* tu stii ce ustura?

nu si nici nu ma intereseaza..*se uita indiferent la ea*
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

woods house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 7 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 12:08 am

*e intoarce spre chiuveta uitanduse la jetul de apa* doamne ce tip dificil si zice ca sunt eu aiurea ... el sa uitat la el? ... auch da ci ustura sa ma ia naiba k nu is atenta
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

woods house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 7 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 12:10 am

chiquita a scris:
*e intoarce spre chiuveta uitanduse la jetul de apa* doamne ce tip dificil si zice ca sunt eu aiurea ... el sa uitat la el? ... auch da ci ustura sa ma ia naiba k nu is atenta

so...cred k asta a fost tot nu?...cina a avut loc..buktareasa sa taiat spunandu-i invitatului k nush nik...marfa...
pff...nath pe unde o fi disparut...ce tipa...
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

woods house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 7 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 12:13 am

*incerca sa se calmeze si se intoarce spre el luandusi degetul de sub jetul de apa inchizand apa * nu .. daca nu te incomodeaza prezenta mea atunci ne putem uita la un film ... putem merge pe terasa sa bem un suc ... sa stam de vorba ... *ofta* nu sunt nepoliticoasa ci is pur si simplu mai dificila ... din cauza unor lucruri ...
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

woods house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 7 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 12:15 am

chiquita a scris:
*incerca sa se calmeze si se intoarce spre el luandusi degetul de sub jetul de apa inchizand apa * nu .. daca nu te incomodeaza prezenta mea atunci ne putem uita la un film ... putem merge pe terasa sa bem un suc ... sa stam de vorba ... *ofta* nu sunt nepoliticoasa ci is pur si simplu mai dificila ... din cauza unor lucruri ...

ce ciudat...ma port practic oribil cu ea si ea inceark sa fie amabila in continuare...si vrea sa stea in compania unui tip groaznic:))...chiar e nebuna...fara nicio indoiala..

sincer...nu cred k are rost...*se uita la ea*
cine stie ce sar mai intampla si nam chef de copilarii ....
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



woods house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 7 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 12:16 am

off: mai mai bro gata ce naiba educatia e exemplara uitatete la moa :X:X:X =)) love u bro fugi ca s-a deschis scoala pt u azi :X::X


Schatzie:D a scris:
*isi arcuieste spatele de placere, ajungand cu coastele sa-l atinga pe abdomen. gemea infundat, apoi se agata de gatul lui, isi da parul intr-o parte si se ridica un pic ajungandu-i la buzel. se freaca de buzele lui, in ritmul in are el facea miscarile in& out, apoi coboara cu o mana pe spatele ljui zgariindu-l usor*
ups...
*rade, apoi isi incruciseaza din nou picioarele in jurul taliei lui si il saruta, stand lipita total de el. acum amandoi erau un trup, si erau transpirati. isi ridica capul pe umarul lui, gemand si respirand sacadat exact in urechea lui, simtindu-i pielea de gaina*

on: *rade, o data cu ea corpurile erau transpirate se mai misca in ea si isi da drumul, soptindu-o la urechea*
Te ador....hmm *se uita pe spate* chiar ma vrei doar pt tine rade...
*se misca inca o data apoi iese din ea, o i-a in brate si se invelesc cu cearceaful* extraordinara cina asta!!!
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

woods house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 7 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 12:18 am

*isi arcui sprancenele* ce copilarii? eu sunt dispusa sa le las la o parte .. dar daca tu nu vrei compania mea atunci o las moarta ... nu mai insist ... nici unu nu e ca tine brian ...*la acest gand fatza ei se calma si capata o tenta asa mai de tristeze :))))) *
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

woods house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 7 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 12:21 am

chiquita a scris:
*isi arcui sprancenele* ce copilarii? eu sunt dispusa sa le las la o parte .. dar daca tu nu vrei compania mea atunci o las moarta ... nu mai insist ... nici unu nu e ca tine brian ...*la acest gand fatza ei se calma si capata o tenta asa mai de tristeze :))))) *

esti dispusa sa le lasi la o parte?...fac parte din tine..*bufni in ras*...ai observat cum reactionezi?
in fine...*vazu k se intristeaza*...probabil suntem prea diferiti si nu prea ne intelegem...ceea ce e foarte evident...
*se duse in sufragerie si isi lua geak pe el*

off:love u 2 broo...lasa scoala:))=))nam chef de ea
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

woods house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 7 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 12:24 am

*se duce dupa el in sufragerie * si aici cred ca gresti .. nu e vorba ca nu suntem firi la fel .. ci pur si simplu nu ne cunoastem ... *statea rezemata de tocul usii cu mainile in san si spreijininduse pe un picior *
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



woods house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 7 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 12:25 am

off: iubireeeeeeeee si pleciiiiiiiiiiiii =(( daca pleci ia-ma si pe mine daca pleci =)) asai asai atata sc ne strica!
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

woods house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 7 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 12:26 am

Corinutza a scris:


on: *rade, o data cu ea corpurile erau transpirate se mai misca in ea si isi da drumul, soptindu-o la urechea*
Te ador....hmm *se uita pe spate* chiar ma vrei doar pt tine rade...
*se misca inca o data apoi iese din ea, o i-a in brate si se invelesc cu cearceaful* extraordinara cina asta!!!


*zambi, apoi il saruta si isi strange de cearsaf* si mie mi-a placut...dar ce-ar fi sa mergm jos la sora ta..?*se pune peste el si ii mangaie fata* ce zici?*cobori cu degetele pe piept*
normal..sa te vreau numai pentru mine...*zambi*
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

woods house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 7 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 12:29 am

chiquita a scris:
*se duce dupa el in sufragerie * si aici cred ca gresesti .. nu e vorba ca nu suntem firi la fel .. ci pur si simplu nu ne cunoastem ... *statea rezemata de tocul usii cu mainile in san si spreijinindu-se pe un picior *

nu ne cunoastem?nici nu pot sa imi imaginez cum ar fi dak ne-am cunoaste...ne-am trage de par toata ziua*rase*oriqm mesi pt efortul de azi si *inghiti in sec*imi pare rau dak nu am fost un invitat de treaba...*zambi fals*
*dadu sa plece*aa...maie ceva*se intoarse,o lua in brate si o saruta pasional*
ceau buktareaso nebuna...*zambi pervers si iesi spre masina*

off:nu plec iubyre:))=))dar ce vrei sa fc...u ti fufu si eu ...:))=))i said no...this is not fair...i hate school:))=))...cum sa ti iau..di und sa te iau?:D:))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



woods house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 7 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 12:32 am

*se uita la ea* Hmm ai dreptate sa coboram putin si asa mie dor de iubirea mea!
*o saruta apoi se ridica si se imbraca asteptand-o*


off:iubireeeeeeeeeeeeeee viiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnn nu te las eu la greu, eu nu uit iubire ce s-a intamplat in trecut =)))
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

woods house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 7 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 12:32 am

*ramase tampa .. ii placea ... se duce dupa el la masina si cand acesta da sa deschida portiera il trage de bratz si il intoarce spre ea* hey nu tiam dat voie sa faci asta *iui zambi si il saruta*
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

woods house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 7 Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 12:34 am

*isi pune rochia pe ea si incepe sa rada*
Nathan...*se uita pe jos* ai idee ca nu mai am lenjerie intima? sutien oricum nu aveam..dar....*il lua de mana* acum trebuie sa ai grijade mine..*rade si il trage afara din camera*
Sus In jos
Continut sponsorizat





woods house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: woods house   woods house - Pagina 7 Icon_minitime

Sus In jos
 
woods house
Sus 
Pagina 7 din 36Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 21 ... 36  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Woods house
» Kat's house
» Riley House
» Puente house
» Aida's house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: