IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
riley house - Pagina 8 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
riley house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
riley house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
riley house - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
riley house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
riley house - Pagina 8 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
riley house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
riley house - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
riley house - Pagina 8 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
riley house - Pagina 8 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
riley house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
riley house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
riley house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
riley house - Pagina 8 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
riley house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 riley house

In jos 
+4
.Nicole.
Dudix
miss A.
chiquita
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 8:41 am

dap...*zambi*
numai merge...imi tot trimite mesaje kre nu-mi plac
in seara asta vreau sa uit de tot...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 8:45 am

*rase*
sa uiti de ce?
ce ai patit fratioare?
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 8:52 am

am patit k nu sutn in stare sa am o relatie...adik nush..ma simt asa k si cum as fi inchis...
si regret...fo the first time in my life i regret....
vreau sa uit k am dat cu piciorul....
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 8:56 am

*rase*deci probleme in dragoste
ah...fratioare..nu merita..te asigur eu..
daca o iubesti,lupta,daca nu,treci la urmatoarea
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 8:58 am

hmmm...si de knd te-ai fc u asa filozof bro...uimeste-ma
sincer tind sa cred k suntem prea tineri k sa stam sa suferim si sa iubim pt k femeile la un mom dat insala....la un mom dat se crizeaza...la un mom dat se plictisesc...nu au garantie:)))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 9:01 am

*rase*atunci?daca stii cum e cu femeile?ce tot iti mai bati capul?
fa ca ele..sau mai bine..fii mult mai bun
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 9:02 am

ce e mai bun dekt a te juk cu ele...de a le invinge la propriile jocuri...
poate o sa vina ziua knd o sa ,ma pun si eu la ksa mea...dar e asa departe:)))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 9:07 am

*rase*
la casa ta?*il privi cu o spranceana ridicata si rase din nou*
aa...ai vise cam ciudate...si eu care imi doresc sa ajung cu o roscata in vegas,tu la casa ta..minunat*rase*
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 9:12 am

*rase*o daa....
*se duse sus se schimba si veni jos*
let``s go!!
*urkra in masina si plekra spre party*

off:era imbrakt asa riley house - Pagina 8 20ab9sg
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

riley house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 1:27 pm

* ajunge la alex acasa * esti nebun sami vezi ce imi face cosmin maine k iam lasat masina acolo * rade*da ia zi ce faci?*il apuca de guler si il saruta pasionala*
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 1:30 pm

eu fac foarte bine...*ii fura un sarut pasional*
mor de ciuda k nu pot sa te duc undeva dar maine de dimineata am antrenamente....*o lua in brate si o duse la el in kmera,isi dadu kmasa jos si se aseza pe ea,incepu sa o sarute pe gat,pe sani,pe abdomen...*


Ultima editare efectuata de catre alinushy in Dum Oct 11, 2009 1:32 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

riley house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 1:32 pm

* o gadila *hey sa stii k nu ai voie de asa ceva cand ia antrenbamente*chicoti si isi baga mainile in parul lui sarutandul puternic*
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 1:33 pm

chiquita a scris:
* o gadila *hey sa stii k nu ai voie de asa ceva cand ia antrenbamente*chicoti si isi baga mainile in parul lui sarutandul puternic*
de tine?ba chiar am foarte mare nevoie...mai ales knd pierd vreun meci...:D:))=))
*ii deschise fermoarul la rochie dandui-o delikt jos:))*

off:Textila jos:))=))
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

riley house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 1:34 pm

off:oooooo da scene hot cu cumniss:X:X
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

riley house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 1:35 pm

* chicoti muscandusi buza * sper sa nu regret asta .... |*isi puse picioarele in jurul taliei lui si ii desfacu fermoarul de la pantaloni dandui jos *ops *mari ochii si chicoti* ce ai sa faci tu acu fara ei??*chicoti si isi musca buza*
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 1:37 pm

chiquita a scris:
* chicoti muscandusi buza * sper sa nu regret asta .... |*isi puse picioarele in jurul taliei lui si ii desfacu fermoarul de la pantaloni dandui jos *ops *mari ochii si chicoti* ce ai sa faci tu acu fara ei??*chicoti si isi musca buza*

o sa plang toata seara...*incepu sa fak cercuri cu limba pe abdomenul ei,pe sani...o saruta pe gat cu foc:)) in timp ce se juk cu mainile in parul ei*

riley house - Pagina 8 9st3xi
off:asta pt imaginatia lui cumnis:)))
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

riley house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 1:40 pm

*chicoti*ce nebun esti .. ma gadili *il zgarie usor pe piept riley house - Pagina 8 148kvw1 apoi sarutandul pe piept ii musca putin sfarcul *
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 1:43 pm

wait a minute....*aduse lumanari si puse prin kmera*
sa fie mai secial...:)))
*se aseza pe ea delikt si o saruta dulce si pasional in acelasi timp,mangaindo pe fese...:D...se descotorisi de chilo..:)))*
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

riley house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 1:46 pm

* :)) il intoarse si se puse deasupra pe el si se sprijini in maini si se duce si il saruta pe gat pe piept si apoi se puse pe le nemai strijinduse si ii trase boxerii jos repede si ranji* cred ca suntem la egalitate acum *zambi diabolic*
Sus In jos
.Nicole.
pretty little liar
pretty little liar
.Nicole.


Scorpion feminin POSTURI : 1897

riley house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 1:46 pm

Off: da ceeee credeti k numa voi aveti pozeee?:)):))
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 1:52 pm

chiquita a scris:
* :)) il intoarse si se puse deasupra pe el si se sprijini in maini si se duce si il saruta pe gat pe piept si apoi se puse pe le nemai strijinduse si ii trase boxerii jos repede si ranji* cred ca suntem la egalitate acum *zambi diabolic*

dap
*se puse deasupra ei si o penet... usor in timp ce o saruta pasional*
acum suntem unul*ii sopti*

riley house - Pagina 8 W1ebno
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

riley house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 1:54 pm

*isi lasa capul pe spate si gemu usor muscandusi buza* mereu vom fi unul ...*il apuca de cap sarutandul cu dorintza si isi puse picioarele in jurul taliei lui *
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 1:56 pm

chiquita a scris:
*isi lasa capul pe spate si gemu usor muscandusi buza* mereu vom fi unul ...*il apuca de cap sarutandul cu dorintza si isi puse picioarele in jurul taliei lui *

*mari ritmul in timp ce o dezmierda cu saruturi*
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

riley house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 1:59 pm

*incepu sa geama si il mangaie usor , muscadui usor pielea si zgariindul usor pe spate* ahh alex ... ma inebunesti
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 8 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 2:05 pm

chiquita a scris:
*incepu sa geama si il mangaie usor , muscadui usor pielea si zgariindul usor pe spate* ahh alex ... ma inebunesti

ce pot sa spun...tu scoti tot ce e mai bun din mine*zambi satisfacut*
Sus In jos
Continut sponsorizat





riley house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 8 Icon_minitime

Sus In jos
 
riley house
Sus 
Pagina 8 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Riley House
» Riley house
» Kat's house
» Koningen House
» Aida's house.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: