IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
riley house - Pagina 17 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
riley house - Pagina 17 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
riley house - Pagina 17 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
riley house - Pagina 17 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
riley house - Pagina 17 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
riley house - Pagina 17 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
riley house - Pagina 17 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
riley house - Pagina 17 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
riley house - Pagina 17 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
riley house - Pagina 17 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
riley house - Pagina 17 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
riley house - Pagina 17 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
riley house - Pagina 17 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
riley house - Pagina 17 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
riley house - Pagina 17 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 riley house

In jos 
+4
.Nicole.
Dudix
miss A.
chiquita
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 17 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 8:27 am

da...suntem frati*zambi*
dar poti sa-mi zici si majordom dak vrei....
Aida lucas copii come jos:))=))
desigur*ii adusese o pastila*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 17 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 8:27 am

*zambi spre aida*
trio presupun..ca tu o bagi si pe adriana in tot,...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 17 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 8:30 am

^Zambetul ii pieri.Isi dadu ochii peste cap^ Scuze de deranj. ^Iesi din camera si tranti usa.Cobora jos si il privi pe Alex zambind^ Ho ca am venit.. ^O privi pe CAth^ Nu Cath..Nu suntem frati.Cunostinte. ^rase^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 17 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 8:31 am

*rase*
"macar nu m-am indragostit degeaba"
*cobori si el si se aseza pe o scara,privind spre alex*
cred ca cineva considera ca inspir degeaba aerul..asa ca..
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

riley house - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 17 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 8:31 am

alinushy a scris:
da...suntem frati*zambi*
dar poti sa-mi zici si majordom dak vrei....
Aida lucas copii come jos:))=))
desigur*ii adusese o pastila*
*zambi*
-Mersi...*lua pastila,isi dresa glasul,apoi se ridica cu paharul de suc in mana*stai linistita..nu vars asta pe tine*incepu sa rada*vroiam sa il pun pe masuta*zise razand usor*eu cred ca o sa ma tirez de pe aici..*inca radea usor*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 17 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 8:33 am

^Rase usor si o privi pe Cathe^ Ei haide..Mai stai. ^chicoti si il privi pe Alex^ Deja fac invitatii in casa ta..Auzi daca vrei sa ma bati anunta ma dinainte..Sa fug. ^chicoti^
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 17 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 8:34 am

*rase*aida stii k u ai voie sa faci orice in casa lu` frachimiu*rase*
lucas te rog si eu ceva...numai icnerk sa filozofezi...pleaseee
dul...corazon vrei ceva?
cathe dc vreii sa pleci?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 17 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 8:35 am

*rase*
tac
*se uita la telefon si raspunse la sms*
plictiseala produce nebuneala...
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

riley house - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 17 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 8:36 am

* face un semn gv in genul :-j *
- Uite Cathe cred ca ar trebui sa vorbim...Defapt mai bine lasa , nu cred ca o sa reusesc sa te fac sa iti schimbi atitudinea...
* isi da mana prin par *
- Domnule Alex vr si eu un pahar de suc...Se poate?
* rade usor *
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 17 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 8:36 am

^Ofta usor si isi dadu ochii peste cap^ Prefer sa ma gandesc la casa asta ca fiind a ta,nu a lui Lucas... ^Pufni si merse la bucatarie.Isi puse un pahr cu suc si lua o gura^
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

riley house - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 17 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 8:37 am

*rase usor*
-De...iubirea asta a tuturor..nimic..cred ca o sa mai stau putin..*rase usor*deci..pot face si eu cunostinta cu...aproape toti?*zambi*pe cativa ii cunos..deci tu esti Alex majordomul*arata spre Alex*tu esti Lucas*arata spre Lucas*iar tu esti Arida*se uita spre Aida*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 17 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 8:37 am

:))mai intra cu masina in cineva, poate iti alunga persoana respectiva toata plictiseala cu un scandal
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 17 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 8:44 am

dap...eu sutn alex majordomul
mdaa...dak si eu arata a majordom...
ma duc sa-ti aduc suculetzul dulcecita*se duse in buktarie si veni cu sucul*
broo...*ii lua telu si se uita la mesaje*deja o noua cucerire...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 17 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 8:46 am

*rase*
nu..veche cunostinta..
ma chinui deja sa repar o veche cucerire..e prea greu
*rase,apoi rasp la sms*
nu cred ca as avea acelasi noroc care l-am avut cu tine...altcineva m-ar fi bagat la inchisoare
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

riley house - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 17 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 8:46 am

-Ce`o face sor`mea...?*se uita la ceas apoi la Alex*ok...pai si ce faci pe aici?nu ar trebui sa fi la bucatarie?*ridica din umeri zambind*apropo..stii o reteta pentru un tort de ciocolata?*zambi,uitandu`se inca la el*


Ultima editare efectuata de catre Rock Is Life. in Dum Oct 18, 2009 8:47 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 17 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 8:47 am

^Bau putin suc si reveni in sufragerie^ Alex la urmatoru tau meci vreau si eu sa vin..Nu'mi pasa daca vrei sau nu sa ma iei. ^rase^
Sus In jos
Dudix
almost lover
almost lover
Dudix


Rac feminin POSTURI : 872

riley house - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 17 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 8:49 am

* lua sucul de la Alex *
- Thanks campionule!
* merge la Aida avand paharul cu suc in mana *
- Lucas e prietenul tau sau a fost , nu?
- Alex pe nmn nu vrea sa puna in pericol.
* rolling eyes :roll: *
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 17 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 8:49 am

nu e noroc, se numeste buna dispozitie a mea:))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 17 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 8:51 am

asa e..ah nici nu stii cat iti mutkumesc pentru asta :))dar nu cred ca ar fi fost ceva rau sa ma vizitezi la inchisoare...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 17 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 8:51 am

^RAse usor si il privi pe Lucas^ Mai..Vino si lamureste'i pe toti si gata... ^O privi pe Dul^Nu vreau sa te superi pe mine sau sa crezi ca sunt nepoliticoasa dar..Sincer.Habar n'am si nici nu ma intereseaza. ^Rase^ Alex nu te face k nu ma auzi. ^Rase^
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

riley house - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 17 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 8:52 am

eu ma asteptam sa vii u si lucas...dar pt el oriqm nu exist...
imediat domniasoara cathe
Tort de ciocolata cu mousse de quark
Ingrediente blat 20 cm:

100 gr amaretti (eu am pus biscuiti normali) 100 gr migdale prajite 60 gr unt cateva bobite de visine din dulceata (optional)
Ingrediente mousse de ciocolata amara:

250 gr ciocolata amara 2 linguri zahar pudra 350 gr frisca lichida 1 lingurita rom/lichior/whisky
Ingrediente gelatina de mandarine:

500 gr suc proaspat mandarine 60 gr zahar pudra vanilat 1 plic gelatina
Ingrediente mousse quark:

250 gr quark (e un fel de branza de vaci) 200 gr frisca 75 gr zahar 125 gr ciocolata alba 3 lingurite gelatina
Blatul:

Prajim migdalele intr-o tigaie teflonata si le mixam la robot impreuna cu untul,biscutii si eventual bobitele de visine:
si bagam la frigider.

Mousse ciocolata:

Topim ciocolata la bain marie dupa care o scoatem din recipientul cu apa si o lasam sa se raceasca putin
Mixam frisca foarte bine, dupa care adaugam zaharul si mixam din nou si apoi ciocolata care nu trebuie sa fie fierbinte dar nici rece. Obtinem astfel mousse-ul nostru:Scoatem blatul de biscuiti de la frigider si adaugam mousse-ul si cu ajutorul unei spatule nivelamDam tortul la rece pentru vreo 2 ore ca sa se intareasca mousse-ul.

Gelatina de mandarine:

Stoarcem jumatate de litru de suc proaspat de mandarine. Punem o parte din suc (cam 200 ml) pe foc impreuna cu zaharul si gelatina. Gelatina nu trebuie sa fiarba. In momentul in care zaharul s-a topit luam sucul de pe foc si il amestecam cu cealalata parte de suc rece.



Strecuram gelatina calduta spre rece peste mousseul de ciocolata care trebuie sa fie intarit.



bagam din nou tortul la rece unde va sta pana se intareste gelatina (cam 3 ore).

Mousse de quark:

Punem gelatina la inmuiat in putina apa. Mixam frisca bine dupa care adaugam zaharul si mixam din nou. Cand capata consistenta bezelei adaugam treptat quark-ul:



si apoi ciocolata alba topita la bain marie si lasata un pic sa se raceasca.

adaugam mousse-ul de quark peste stratul de gelatina intarit,



si il bagam la rece pana a doua zi.

A doua zi facem decoratii de ciocolata alba si neagra topite tot la bain marie.

Patratele de pe margini le-am facut trasand, cu ciocolata alba intai, pe o hartie de copt un fel de retea, iar dupa ce s-a racit am adaugat peste ea ciocolata neagra topita,



Dupa ce s-a racit cat de cat ciocolata o taiem patratele cu care decoram marginea tortului.

Aici patratelele plus celelate decoratiuni,



Decoram tortul dupa pofta inimii,


riley house - Pagina 17 Whd403

uite asa*arat spre tort*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 17 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 8:53 am

bine ca mi-a spus. inca te mai pot baga:P
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 17 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 8:54 am

*isi dadu ochii peste cap*
stii ca nu simpatizez fotbalul,dar daca in meciul ala joaca propriul meu frate,de ce sa nu vin?
*ofta si se uita la telefon*
a da?ai face asta?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 17 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 8:55 am

^RAse usor^ Lasa ca vin singura..Ca mia trecut piciorul deci e ok..
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



riley house - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 17 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 8:55 am

Nu, glumeam.:)) Nu as face asta nimanui... a fost un accident..Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





riley house - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 17 Icon_minitime

Sus In jos
 
riley house
Sus 
Pagina 17 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Riley House
» Riley house
» Kat's house
» Koningen House
» Aida's house.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: