IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
riley house - Pagina 33 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
riley house - Pagina 33 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
riley house - Pagina 33 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
riley house - Pagina 33 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
riley house - Pagina 33 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
riley house - Pagina 33 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
riley house - Pagina 33 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
riley house - Pagina 33 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
riley house - Pagina 33 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
riley house - Pagina 33 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
riley house - Pagina 33 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
riley house - Pagina 33 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
riley house - Pagina 33 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
riley house - Pagina 33 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
riley house - Pagina 33 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 riley house

In jos 
+4
.Nicole.
Dudix
miss A.
chiquita
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 33 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 10:13 am

sa te conving?
spune-mi,cat de sigura esti de ceea ce ai spus mai devreme?
nu iti pasa decat de ceea ce tu crezi,ce vrei sa crezi..parerea ta e mereu perfecta doar fiindca ceilalti se prefac ca e asa
dar eu nu o fac,eu nu vreau sa devin un mincinos si rpefacut doar pentru a te face pe tine sa te simti bine..vreau sa vezi realitatea
ce sa te mai conving?
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 33 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 10:25 am

- Acum tu ești cel care îmi arată realitatea? Acum eu sunt cea visătoare? Acum câteva săptămânii era exact invers... Însă, tot eu pic de proastă, nu?
*se ridică de pe canapea și se apropie de el*
- Ști care e cea mai nasoală chestie? Că ai mai avut o singură șansă, Lucas. Una singură, iar tu ai aruncat-o pur și simplu la gunoi.
*făcu o pauză*
- Măcar sper să ai grijă de Paul... având în vedere că pe mine nu mă place.
*trecu pe lângă el, având privirea în jos, lacrimile începând să îi curgă pe obraji, îndreptându-se spre ieșire, însă tocmai când deschise ușa, dădu peste păriții lui Lucas, și rămase în fața lor; își șterse lacrimile rapid, și vorbi cu o voce ușor tremurată*
- Bună... seara...!
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 33 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 10:29 am

*maica si taicasu privi spre ea cu o spranceana ridicata*
lucas8striga taicasu,deja observand-o*buna draga mea*zambi maicasa,apois e uita spre lucas serioasa*
avem de discutat*il trase taicasu*ce i-ai facut fetei?iar esti un..
tata,termina*striga el nervos spre taicasu,apoi se aporpie de cass si o stranse in brate*
mai bine bag un cutit in mien decat sa te fac sa plangi*ii sopti,strangand-o in brate*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 33 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 10:42 am

*se smulse din brațele lui, fără să-l privească și se uită la părinții lui*
- Nu mi-a făcut el nimic. Eu mi-am făcut singură... Pe mine vă rog să mă scuzați...
*lăsă privirea din nou în jos, ieșind afară din casă, începând din nou să plângă, însă încercă să se liniștească, și începu să meargă de una singură pe stradă*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 33 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 10:48 am

*ofta zgomotos*
lucas,nu am terminat
da,a fost vina mea*se uita spre taicasu*aaa...faceti va comozi...vreau sa rezolv asta
aa*incepu maicasa sa tipe,stand la usa dormitorului lui*un copil?*saracul se trezi si privi in jur,apoi incepu sa planga;lucas ofta si se apropie de el,luandu-l in brate*usor,il sperii
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 33 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 10:53 am

*se opri la un moment dat, uitându-se după vreun taxi, însă nu zări nici unul, și oftă, continuând să meargă, tremurând ușor, deoarece afară nu era chiar atât de cald, iar ea avea doar o rochie pe ea*
Poate că ar trebui să plec de tot în Germania... Și să rămân acolo, chiar dacă o să-mi fie greu...
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 33 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 10:56 am

*il linisti si il lasa in grija lu maicasa*
trebuie sa merg dupa cass bine?
ai grija de el,iti explcia dupa*tras eo haina pe el si alerga,ind riectia casei ei*sigur a mers pe jos..*ofta alergand in continuare*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 33 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 10:59 am

*se îndreptă spre un hotel, trecând mai departe de casa ei, încă tremurând și având privirea tristă, însă se opri la un moment dat și se așeză pe o bancă, privind absentă pe stradă*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 33 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 11:03 am

*o vazu si alerg ain continuare*
cass*ioncerca sa isi traga sufletul,asezandu-se in fata ei*
stiu ca am dat-o in bara,stiai si tu ca o voi face
nu cer alta sansa,cer doar sa ma asculti,sa iti dai seama ca sunt sincer,ca viata mea chiar depinde de tine
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 33 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 11:28 am

*îl privi tristă*
- Nu e vorba că știam... Eram sigură că o să faci asta, Lucas... Și când m-ai învinovățit nu prea mai părea să depindă de mine viața ta...
*lăsă privirea în jos*
- Însă eu chiar nu mai pot să o țin așa. Vreau o viața normală... liniștită... Vreau ca cineva să mă facă fericită... Să fie acolo când am nevoie de el... Să nu repete aceleași greșile celor dinaintea sa... Iar acel cineva nu ești tu.
*ridică privirea*
- Tu te gândești numai și numai la tine... Înainte te gândeai și la mine... însă acum, nu o mai faci... Și faptul că tocmai acum, de-abia după ce au venit părinții tăi, te-ai gândit să o iei în serios, demonstreză faptul că eu chiar nu contez pentru tine... decât pentru imaginea ta...
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 33 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 11:34 am

cass...nu-mi pasa de ceilalti
*privi in jos,apois pre ea*iar daca tu vrei asta,sa ai o alta viata,sa stii ca vreau acelasi lucru...vreau sa fii fericita si sa nu te mai fac sa suferi,fiindca,desi o sa fii in bratele altuia si...o sa ma chinuie asta,o sa ma gandesc ca esti bine,ca totul este asa cum..tu iti doresti,fiindca asta face o persoana care iubesc...pe langa altele,si sacrificii
nu te merit,cass...nu eu*privi trist spre ea*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 33 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 11:47 am

*oftă*
- Eu nu vreau să mai fiu cu nimeni, Lucas. Sunt conștientă că voi suferi din nou, poate că mai rău decât am suferit până acum... Așa că voi rămâne singură, în Germania. Fericirea nu e făcută pentru mine, Lucas... deși am încercat să mă conving că nu e așa... Însă e...
*se ridică de pe bancă începând să meargă din nou spre hotel, simțind un nod în gât*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 33 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 11:55 am

cass
*o prinse de mana,privind-o serios*
atunci nu..nu te pot lasa sa faci asta..meriti sa fii fericita,mai ales tu,care esti speciala...esti visul oricarui baiat...
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 33 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 12:02 pm

- Și ce o să faci? O să faci orice ca să ne împăcăm? Află de pe acum că nu o să vreau. Ai avut o ultimă șansă... Iar ca să o recuperezi nu mai poți, fiindcă eu nu îți mai acord încă una.
*îl privi în ochii*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 33 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 12:09 pm

o sa fac roice pentru ca tu sa fii fericita,alaturi de mine sau de altcineva
sansa de a-ti fi prieten..nu s-a epuizat..sau nici nu mi-o acorzi?
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 33 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 12:12 pm

- Lucas, de la prietenie la iubire e doar un pas, cum este și de la ură la iubire.
*îl privi ușor nervoasă*
- Și am spus că nu vreau să mai fiu cu nimeni. Nu după ce mi-ai făcut tu și el. De ce nu îți vezi de viața ta și nu mă lași și pe mine să-mi trăiesc viața așa cum vreau eu?
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 33 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 12:27 pm

*se ridica*
bine..atata timp cat eu sta departe,nu mai plangi si...sper ca viata asta a ta este..vesela...si asa cum..ti se cuvine
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 33 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 12:42 pm

- Continui cu ironiile? Chiar și acum?
*oftă, trăgându-și mâna*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 33 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 12:54 pm

priveste-ma..arat eu a din ala care are chef de ironii?
dimpotriva,sunt foarte serios
*privi spre telefonul lui ce suna*
ce e mama?ah..in frigider...dai ceva de acolo...zii ca vin imediat*ofta inchizand*se pare ca totusi un mic copil are..nevoie d noi
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 33 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 1:00 pm

- Lucas, pe mine mă urăște... Și sunt sigură că nu mă va place vreodată...
*oftă*
- Și aia a sunat a ironie...
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 33 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 1:03 pm

hei...nu are cum sa te urasca..te adora...te va adora atunci cand te va cunoaste si va vede aca etsi o mama..minunata
*zmabi usor si privi in jos*nu stia de unde sa ii dea sa manance
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 33 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 1:07 pm

*urmă o pauză un pic mai lungă și oftă*
- Mai stau o singură săptămână, Lucas. Și nu fac asta pentru tine, ci pentru Paul.
*îi întinse mâna*
- Acum mergem?
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 33 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 1:09 pm

*incerca sa zambeasca*
daca te superi pe mine,oricat de putin,da-mi una..e ca un semnal*zmabi usor,tragand-o dupa el*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 33 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 1:15 pm

*tăcu, lăsându-se trasa de el, la scurt timp ajungând acasă, și intrară, ea lăsând privirea în jos*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 33 Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 1:20 pm

*copilu plange ain continuu*
ah,cu alex fusese mai usor
*lucas il lua in brate privindu-l zmabitor*
hei...suntem aici
Sus In jos
Continut sponsorizat





riley house - Pagina 33 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 33 Icon_minitime

Sus In jos
 
riley house
Sus 
Pagina 33 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Riley House
» Riley house
» Kat's house
» Koningen House
» Aida's house.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: