IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Leigh Allen house

In jos 
+4
chiquita
miss A.
Miss Lilith
EllaLooka
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

Leigh Allen house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Oct 09, 2009 9:58 am

mesaj de la eva

scuzati dar balul se va tine saptamana viitoare :( imi cer scuze dar au aparut ceva probleme personale
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Leigh Allen house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 10, 2009 11:51 am

Anunţ:
Leigh Allen house - Pagina 2 F1_2006_113
Astăzi, ora 22:55, va avea loc o cursă de formula 1.
[ link: https://iubiri-adolescentine.forumgratuit.ro/locuri-publice-f20/pista-de-curse-t412.htm#43411 ]
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Leigh Allen house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 11, 2009 10:05 am

"se trezeste si vede ca Eliza pleca de laga el asa ca isi face un dus si se imbraca apoi iese din casa si se indreapta spre oras"


"se intoarse acasa isi facu un dus si se culca"



"se trezeste a doua zi si isi face un pic de oridine pri lucruri apoi isi face un dus si se imbraca asa:"
Leigh Allen house - Pagina 2 Xaw9dg
"apoi pleac ain oras"
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Leigh Allen house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeLun Oct 12, 2009 5:24 am

TV local news:

Nick Grayson intră în rândul actorilor-regizori!

Nick Grayson va realiza drama psihologică independentă "Behind the chocolate eyes", care constituie debutul său regizoral, dar şi primul film al casei de producţie "NGy Pictures".

"Behind the chocolate eyes" este o dramă ce are în centru o femeie, marcata de tragedii care o fac să piardă contactul cu realitatea intr-o perioada infloritoare a carierei ei, dar si rederesarea femerii o data cu aparitia edevaratei iubiri in viata acesteia. Scenariul peliculei este semnat de Christopher Alexander şi Sam Applebaum.

Interpretul/a coloanei sonore nu este inca cunoscut/a insa se stie din surse sigure ca nu face parte din numele sonore.
Precizam ca pelicula se va filma in intregine in oras.
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Leigh Allen house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Oct 16, 2009 8:00 am

*se trezii si merse la baie...incepu sa se plimbe prin casa doar in lenjerie intima....gasii o camera libera asa ca isi lua bagajele din camera lui nick si si le dusa acolo...isi despacheta bagajele apoi merse in bucatarie si cauta ceva de mancare....isi lua niste legume din frigider si is facu o mica salata dupa care merse in sufragerie si se intinse pe canapea cu salta in brate...dadu drumul la tv la o comedie de dragoste si manca in timp ce era atenta la film*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Leigh Allen house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 9:52 am

*ajunge in sfarsit acasa si da peste o tipa*
Aaaaaa ma scuzi am gresit casa?
*sta cu cheile in mana si se uita* Nu cred...
*se uita la ea si ranjeste*
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Leigh Allen house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 9:54 am

*puse castronul langa si se ridica....dadu mana cu el*
Sunt noua chiriasa.
*zambi*
Imi pare rau ca stau asa dezbracata, doar ca aja obijnuiesc sa stau.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Leigh Allen house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 9:58 am

Ooo noua chiriasa??? Crezi ca-ti iau bani ca stai la mine??
*rade* Hmmm nu-i bai.....
*o scaneaza cu privirea* si eu uit uneori sa ma imbrac..
*rade si se duce in bucatarie* Ceva de baut>?
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Leigh Allen house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 10:00 am

*chicoti*
Un gin ar fi perfect.
*se indrepta spre bucatarie gratios*
Hmmm dar cum se poate sa nu'ti platesc eu? Adik macar pot sa fac ceva.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Leigh Allen house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 10:09 am

*rade usor* Tonic?
*scoate sticlele din frijder=))*
U can relax..... do what u want!
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Leigh Allen house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 10:13 am

Cum zici tu.
*ii facu cu ochiul si se rezema de tocul usii*
Hmmm vad ca nu prea obijnuiesti sa dormi pe acasa.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Leigh Allen house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 10:17 am

*rade*
Ti se pare....
*pregateste 2 pahare cu gin Leigh Allen house - Pagina 2 Gin-tonic si unul il da ei si se sprijina si el detocul usii in fata ei*
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Leigh Allen house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 10:19 am

Nu prea cred. Adik eu am sosit de ceva zile, ba chiar am facut cunostiinta si cu celaltat tip.
Si ce mai cunostiinta am facut.
*ranji la gandul ei si lua paharul de la el din mana si lua doua inghitituri*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Leigh Allen house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 10:22 am

Ooo ai facut cunostinta cu Nick tovarasul meu :X =))
*da paharul pe gat apoi il tranteste undeva pe jos*
Banuiesc ca a facut impresie buna right?
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Leigh Allen house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 10:24 am

Desigur...si ce mai impresie.
*incepu sa rada si dadu paharul peste cap..incepu sa il invarta in mana*
Si chiar nu trebuie sa platesc deloc?
*clipi seducator la el si se apropie putin de el punandusi o mana pe pectoralii lui*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Leigh Allen house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 10:28 am

off; doame ajuta ca ma omora ea pe mn =)) stie e a cine


*ii pune pana pe fund si o lipeste de el*
Absolut de loc e greu de inteles?
*o strange de fund*
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Leigh Allen house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 10:31 am

*chicoti*
Ma simt prost stiind ca nu platesc deloc asa ca ma gandesc sa platesc altfel.
*il saruta salbatic jucanduse cu limba lui ....isi baga mana pe sub maieul lui mangaindu'l pe abdomen apoi cobori cu ea in jos, bagandui-o in pantalonii....ii prinse jucaria in mana si stranse usor de ea*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Leigh Allen house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 10:35 am

*isi drege glasul apoi ii scoate mana si o ridica in brate si merge cu ea pana in sufra si intinde pe canapea si ii da boxeri joos, masandu-i feminitatea*
Dar chiar nu trebuie sa faci nimic...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Leigh Allen house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 10:46 am

ZODIAC a scris:
off; doame ajuta ca ma omora ea pe mn =)) stie e a cine

off: nu te omor =)) daca te iubeam, poate =)) dar asa... n-am nicio treaba Razz
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Leigh Allen house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 11:45 am

off: si echipa mea de fotbal si balerinele mele?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Leigh Allen house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 11:46 am

off: whatever...
on: *telefonul lui Art suna*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Leigh Allen house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 11:54 am

*ceva ii spunea ca trebuie sa raspunda =)), se ridica si raspunde la tel*
Alo [alo mi-ati distrus copilaria =))]
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Leigh Allen house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 11:56 am

Ce faci Art?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Leigh Allen house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 12:05 pm

*isi derege glasul *
Aaaa pe acasa....dar thu..ai patit ceva?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Leigh Allen house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 18, 2009 12:07 pm

Doar ca mi`e frica sa stau singura si ma uitam la o stire cu un killer, zodiac
Sus In jos
Continut sponsorizat





Leigh Allen house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Leigh Allen house   Leigh Allen house - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Leigh Allen house
Sus 
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Kat's house
» Koningen House
» Purple House
» Riley house
» Woods house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: