IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Hotelul

In jos 
+7
EllaLooka
.Nicole.
Kryptonite
Dudix
Lu.lu
laura
miss A.
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Hotelul - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 8:32 am

*se uită la el urât şi vorbi pe un ton mai ridicat*
- De ce te tot bagi în viaţa mea? De ce te interesează atât de mult trecutul meu? De ce, Lucas? De ce nu mă laşi să-mi rezolv singură problemele?
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Hotelul - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 8:35 am

fiindca te iubesc si se presupune ca ar trebui sa avem o viata impreuna sau s aincercam s aafcem una
insa daca avem secrete unul fata de celalalt...vom ajunge sa ne certam atat de urat,incat ne vom detesta unul pe celalalt
si nu vrem asta,oricat de incapatanati am fi
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Hotelul - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 8:54 am

*lăsă privirea în jos*
- Dar te-ai gândit că poate eu vreau asta? Că poate vreau un pic de libertate? Că poate vreau să rămân singură?
*îşi ridică privirea, privindu-l serioasă, deşi vorbele ei erau doar nişte minciunii*
- Nu cred.
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Hotelul - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 9:15 am

bine..daca asta vrei,trebuie doar sa imi spui
aa..si sa imi mai spui ca tot ce a fost pana acum erau minciuni..tot ce am simtit amandoi..au fost minciuni
*se departa de ea si o privi cu o spranceana ridicata,cu mainile incrucisate la piept*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Hotelul - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 9:27 am

*se uită la el serioasă*
- Ce ai simţit tu a fost doar o minciună. Te-ai minţit singur şi încă o faci. Acum am lucruri mult mai importante de facut decât să îţi dau ţie socoteală.
*deschise dulapul şi îşi luă o pereche de teneşi, cu care se încălţă şi apoi se îndreptă cu greu spre uşă, având o figură tristă*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Hotelul - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 10:13 am

*Ofta*cass...de ce etsi atat de incapatanata?
odata in viata,fa si tu ceva care sa nu regreti mai tarziu...
sunt alaturi....il trag de limba pe doctor,fiindca prietena mea..sau cel putina vecina de camera..nu are incredere in mine*spuse enervat si merse spre usa,in timp ce tasta nr l doctorului*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Hotelul - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 10:15 am

*se uită la el şi oftă*
- Fă cum vrei.
*ieşi înaintea lui pe uşă, mergând spre lift*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Hotelul - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 10:32 am

*Ofta*cass...o sa mor din cauza ta*o apuca de mana*
de ce imi faci asta?nu ti-e mila..macar putin de mine?
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Hotelul - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 10:36 am

*se uită la mâinile lor şi apoi îşi ridică privirea, tristă*
- Ce vrei să şti Lucas? Că prietenul tău e de fapt cel care mi-a distrus viaţa? Că e cel care nu mi-a distrus doar viaţa, dar şi pe mine însămi? Asta voiai să şti? Sper că eşti mulţumit acum că ai aflat... Acum, dacă nu te superi, aş vrea să fiu singură.
*îşi trase mâna dintr-a lui şi intră în lift*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Hotelul - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 10:39 am

*Ofta*frate,sa mor eu daca mai inteleg ceva...ce e cu fata asta?*se aseza jos,sprijinit de perete si isi lua fata in maini*o sa innebunesc,clar
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Hotelul - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 10:42 am

*lăsă privirea în jos, oftând*
A fost cum am crezut eu? A fost...
*îşi ridică privirea, iar când ajunse jos, ieşi din lift şi plecă spre pistă. după vreo oră reveni şi se îndreptă spre camera ei, având pe chip o expresie dură*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Hotelul - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 11:04 am

*ramase tot sprijinit de perete si o vazu trecand pe langa el,spre camera;ofta privind-o,fiindca o iubea ca nebunul si macar atat putea face*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Hotelul - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 11:25 am

*ea în schimb nu îl văzu şi intră în camera ei, apoi ieşi după câteva minute trăgând cu greu o valiză după ea, vorbind în acelaşi timp la telefon, rezervându-şi un bilet de avion*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Hotelul - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 11:29 am

*o vazu si ofta*
"da...deci o durea undeva de tine..oricum avea de gand sa plece"
*se ridica si se indrepta spre camera lui*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Hotelul - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 11:39 am

*când îl văzu că se ridică şi pleacă, oftă şi intră în lift, continuând să vorbească la telefon, apoi se îndreptă spre aeroport*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Hotelul - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 11:36 pm

a..nu o pot lasa*spuse nervos si iesi din camera,mergand spre lift;usa se inchise chiar atunci,asa ca merse si sari scarile,incercand sa ajunga cat mai repede la parter;cand ajunse,rasufla cu greu si privi in jur dupa ea*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Hotelul - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 12:54 am

*când el ajunse jos, ea ieşi din lift, fără să mai vorbească la telefon*
Sau poate... Poate mai bine rămân... Poate dacă ies foarte puţin din cameră şi o să mă duc doar la antrenamente o să trec neobservată... Dar mai bine mă mut din hotelul ăsta... Probabil că el nici măcar nu mai vrea să mă vadă... Ah, Cassandra! Normal că a plecat mai devreme! Crezi că nu s-a săturat şi el să te tot facă pe tine să înţelegi că te iubeşte şi că vrea să fi cu el? Dar totuşi...
*se certă singură în mintea sa; după vreo 2 minute intră la loc în lift, oftând şi urcă la etajul la care stătea*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Hotelul - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 6:00 am

*merse spre receptie,abia respirand*cass a trecut pe aici?*vorbi cu aia de la receptie si cand afla ca urca din nou cu liftul isi dadu cu mana peste cap*o sa ma omoare...clar..
*urca scarile cu greu saracul,avea nevoie de antrenamet,vreo 2 ore cu chitara*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Hotelul - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 6:11 am

*îşi lăsă bagajul în cameră şi ieşi din cameră, îndreptându-se spre camera lui, însă când ajunse în dreptul uşii, ezită să bată*
Mai bine nu... Poate că nu vrea să vorbească cu mine... Dar poate...
*îşi lăsă privirea în jos şi bătu încet în uşă, de vreo două ori, şi aşteptă să-i răspundă, însă el nu era în cameră, dar ea nu avea de unde să ştie asta:))*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Hotelul - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 6:15 am

*ajunse cu greu sus si merse spre camera,rasufland greu,iar cand o vazu batand la usa,o privi obosit*chiar sunt gras de ma pui sa alerg atata degeaba?
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Hotelul - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 6:19 am

*când îl auzi se întoarse confuză şi îl privi*
- Am crezut că eşti în cameră...
*ridică din umerii şi se apropie cu greu de el, oprindu-se la un pas în faţa lui*
- Voiam doar să îţi spun că îmi pare rău pentru comportamentul meu...
*lăsă privirea în jos*
- Am cam exagerat puţin...
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Hotelul - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 6:22 am

*lua cateva guri de aer si o lua usor de mana*
te iubesc..am escaladat sute de scari ca sa te prind si..nu vreau sa pleci*spunea in timp ce respira saracul*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Hotelul - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 6:25 am

*îşi ridică privirea zâmbind*
- Şi eu te iubesc
*îl sărută scurt pe buze*
- Dar şti că mai există un lift, nu?
*îl întrebă zâmbind mai larg, pe un ton amuzant*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Hotelul - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 6:29 am

*privi spre ea brusc*mai este un ce?8se uita spre lift si vazu doua,apoi incepu sa rada*
data viitoare,aminteste-mi de asta..insa poate nu va mai exista o data viitoare..
stai..*o privi din nou brusc|*ai spus ca..ma iubesti?
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Hotelul - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 29 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 7:17 am

- Nu cred că va exista o data viitoare...
*zâmbi*
- Şi da, asta am spus... E ceva în neregulă?
*îl privi nedumerită*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hotelul - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Hotelul   Hotelul - Pagina 29 Icon_minitime

Sus In jos
 
Hotelul
Sus 
Pagina 29 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: