IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Purple house

In jos 
+2
Criss.
Kryptonite
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 8:05 am

♥Plastic Smile♥ a scris:
*inghiti in sec simtind cao trec niste fiori , si ca i se inmoaie genunchii*
aa...da...da poti..
* zise incet privindul fix in ochi si luandu'si mana de pe buzele lui, atinganduile usor cu degetele*

*ii puse mana pe obraz,apoi si i`o plimba pe fata,blocandu`se sub ureche,o prinse de talie si o trase spre el,apropiandu`si fata*
Nu o pot saruta...o sa zica, ca sunt un imbecil,si ca cine stie ce vreau de la ea.Mai bine las chestia asta asa pana nu se rupe si aceasta prietenie
*nu o saruta pe buze,dar o pupa pe obrazul sau cald si vin,inchinzand ochii si arzand de nerabdare sa o sarute,evitand aceasta parte.Isi retrase buzele sale carnoase si dornice de sarutul lui Lynn apoi o privi in ochi nespunand nimic*
Sus In jos
Andreea
the best of the best
the best of the best
Andreea


Berbec feminin POSTURI : 9509

Purple house - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 8:06 am

-La Heath...Oricum e pe maini bune cu el...
*Am oftat incet*
-Nici nu stii cat as da sa o iau de la inceput ...Ma simt asa...asa singura...si ai mei nici pe ala mic nu vor sa'l vada...
*Am spus incet*
Sus In jos
Nya ^_^
shooting star
shooting star
Nya ^_^


Sagetator feminin POSTURI : 3112

Purple house - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 8:09 am

* era sigura ca o sa o sarute...era foarte sigura de asta si totusi se pare ca se dovedea ca e pe bune japonez. isi lipi buzele doar de obrazul ei. Lynn inghiti in sec, tinandusi inca mana pe gatul lui si privindul in ochi cu buzele intredeschise usor. \vroia sa il sarute...chiar vroia si totusi...il adusese in casa ei, in camera ei...oare ce credea el despre ea...mai ales ca acum statea in bratele lui, aproape gata s ail sarute... nu putea sa faca asta... cred. nu se misca totusi*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 8:15 am

*vazu ca nici ea nu mai zise nimic,asa ca isi lua mainile de pe ea putin timid*
-Scuze...nu a fost cu intentie.
*ranji,apoi se apuca sa impacheteze hainele si sa le puna din nou in dulap*
-Ai iubit?
*nu o privi.isi puse hainele in dulap apoi se intoarse catre ea*
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 8:16 am

*o privi*
-Nu crezi ca este mult mai bine sa te muti la mine pentru o vreme?sau...nu stiu...iti cresc eu copilul cu tot ceea ce este necesar...pentru a te distra tu.
*zambi*
-Sau iti pot angaja o bona.
*ridica din umeri*
Sus In jos
Nya ^_^
shooting star
shooting star
Nya ^_^


Sagetator feminin POSTURI : 3112

Purple house - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 8:19 am

*trase adanc aer in ochi cand el ii dadu drumul, parca amintindusi ca poate sa si respire*
aa...ce??
(statu putinpe ganduri gandinduse ce o intrebare*
aa..aa... nu, ..nu, nu am...
* se balbai asezanduse inapoi pe marginea patului cu un picior sub ea si urmarindul cum isi aranjeaza hainele. zambetul ii reveni pe fata*
de ce intrebi?
*ii venea sa intrebe daca el are dar se abtinu..*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 8:24 am

*zambi,apoi se aseza langa ea pe pat si o privi in ochi*
-Poate ma intereseaza..Dar...daca ti`as propune sa fii iubita mea macar pentru 1 zi si o noapte...ai vrea?
* :> *
-Adica...doar intreb...
Sus In jos
Nya ^_^
shooting star
shooting star
Nya ^_^


Sagetator feminin POSTURI : 3112

Purple house - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 8:27 am

* se uita la el cu ochii amri. la asta nus e asteptase si era adevarat ca avusese parte de tot felul de propuneri si provocari*

o zi si o noapte zici? si apoi o sa dispari?
* chicoti privindul in ochi*
hmm..cred ca daca m-ai intreba, as vrea...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 8:32 am

*zambi*
-Nu...nu as disparea.Am spus acest lucru pentru ca,daca nu te pot avea toata viata langa mine,atunci te pot avea 1 zi si 1 noapte....adica numai a mea...cu trupul si inima.
*zambi*
-Nu ai nimic impotriva?
Sus In jos
Nya ^_^
shooting star
shooting star
Nya ^_^


Sagetator feminin POSTURI : 3112

Purple house - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 8:35 am

*inghiti in sec. asta suna a declaratie in toata regula*
A... bine.. nu ma asteptam la asta...deloc.
* se misca putin fara sa se dea totusi mai in spate. Isi ttrecu o mana prin par privind in jos*
aa...nu, nu cred ca am ceva impotriva...Ba chiar deloc!!
Sus In jos
Andreea
the best of the best
the best of the best
Andreea


Berbec feminin POSTURI : 9509

Purple house - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 8:36 am

-Nu Cath..Nu e asta...Problema sunt eu..Eu sunt singura care a creat probleme...Din cauza mea numai am o familie...I'am dezamagit pe toti...Mai bine ramaneam naibii la ai mei...Acum...ei nu vor sa auda de mine...
*Am spus plangand*
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 9:52 am

*ii puse mana pe umar prieteneste*
-Uite...daca vrei iti pot angaja o bona sau cam asa ceva.
*ridica din umeri si o privi cu "mila"*
-Nu vreau sa crezi ca fac totul din mila...dar stii ca de orice ai nevoie eu te ajut.Iar cu ai ta...ma descurc eu...vorbesc cu ei.Poate rezolv ceva.
*zambi si o lua in brate frecandu`i usor spatele*
Sus In jos
Andreea
the best of the best
the best of the best
Andreea


Berbec feminin POSTURI : 9509

Purple house - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 10:17 am

-Multumesc Cathe...Nici nu stii cat ma doare ca nu mai ma vad ca fata lor ...pt asta...Stii ...am vrut sa'i invit la botez si au zis ca ei nu au la cine venii la botez...nu su nepot ...nici fata...
*Am spus strangand'o tare in brate*
-Si acum Heath e plecat....Mie dor de el...El are atata grija de mine si bebel...
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 12:37 pm

*ii da`te drumul din brate si se uita la ea serioasa*
-Acum..pe bune.Cum ar fi daca sa zicem,fata ta de 18 ani se si marita si are si copil.Adica acest lucru te zdruncina.In loc sa`ti traiesti viata stai de copil si de barbat acasa...
*o privi*
-Scuze ca iti spun toate astea...dar data viitoare sa te gandesti de doua ori inainte...adica viata nu e chiar atat de usoara.O sa te ajut cu tot ce ai nevoie.Apropo...cand vrei sa`ti incepi studiile?
*zambi*
Sus In jos
Andreea
the best of the best
the best of the best
Andreea


Berbec feminin POSTURI : 9509

Purple house - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 12:41 pm

-Vreau cat mai curand.Si nu ma supar ca imi spui toate astea.Ai dreptate.Nu am stiu ce sa fac ...Poate pt ca nu am avut pe nimeni atunci sa ma indrume...o mama...care acum nu vrea sa auda de mine...
*Am spus oftand*
-Deci pana se intoarce Heath stau la tine si incerc sa refac ce mai pot din viata mea...Mai bine faceam avortul ala in luna a 2'a...si..acum era totul bine...
*Am spus serioasa*
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 12:57 pm

*fu si mai surprinsa de ceea ce spuse Missy*
-Ce vina are copilul,daca voi 2 ati fost atat de idioti?frate...trebuia sa va protejati...exista prezervative pentru a te proteja.Doamne...fata uite care e treaba...daca pe bebel nu`l cresti tu,si nu esti o mama buna,da`mi`l mie.Il iau eu,il cresc,am grija de el,il educ...ca pe copilul meu.Adica..nu vreau ca acel copil sa se simta respins.
*fu cat se poate de serioasa*
Sus In jos
Andreea
the best of the best
the best of the best
Andreea


Berbec feminin POSTURI : 9509

Purple house - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 1:00 pm

-Nu asta am spus...Si numai eu sunt vinovata?Parca ii luai aparararea lui Jake..nu eu..
*Se abtinu sa nu zica vreo prostie*
-Stii ce las'o balta...Macar cand o sa fie mare copilul meu se va mandrii cu o mama tanara si frumoasa...
*Am sus incercand sa zambesc*


Ultima editare efectuata de catre Andreea si atat in Mar Iun 22, 2010 1:09 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Purple house - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 1:02 pm

♥Plastic Smile♥ a scris:
*inghiti in sec. asta suna a declaratie in toata regula*
A... bine.. nu ma asteptam la asta...deloc.
* se misca putin fara sa se dea totusi mai in spate. Isi ttrecu o mana prin par privind in jos*
aa...nu, nu cred ca am ceva impotriva...Ba chiar deloc!!
*zambi*
-Bine atunci...daca spui tu.
*ridica din umeri,apoi privi cu Lynn isi trece mana prin parul sau, lung si negru, in jos,apoi zambi*
-Esti foarte frumoasa.
*zambi din nou si o privi cu blandete,ochii lui mangaindu`i privirea*
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 1:10 pm

Andreea si atat a scris:
-Nu asta am spu...Si numai eu sunt vinovata?Parca ii luai aparararea lui Jae..nu eu..
*Se abtinu sa nu zica vreo prostie*
-Stii ce las'o balta...Macar cand o sa fie mare copilul meu se va mandrii cu o mama tanara si frumoasa...
*Am sus incercand sa zambesc*

*inca o privi*
-Nici eu nu am spus ca esti numai tu vinovata.Am spus ca sunteti amandoi.Si nu ii iau apararea lui Jake,si nici tie.Dar imi place dreptatea.Sincer...nu stiu cat o sa`ti inghita Heath copilul...adica pe el sa`l lasi acasa cu copilul si tu sa te duci sa te distrezi prin cluburi sau mai stiu eu ce ca sa`ti traiesti viata.Sincer..eu cred ca ar trebui ca in momentul acesta sa fi doar tu si copilul.Nu stiu..daca faci alta prostie?daca se intampla si altceva?nu stiu...gandeste`te...
*o privi si ii puse mana pe obraz*
-Esti tanara si ai un copil.E ok!Dar o casatorie cu un om pe care il cunosti doar de cateva luni...e deja prea mare lucru.Stii ca te consider ca o sora,si nu vreau sa te superi...dar sincer...nu stiu cat o sa`ti suporte Heath copilul.
*ridica din umeri*
-Mai ales ca nu e nici cu el...
*o privi si ii lua mana de pe obraz*
Sus In jos
Andreea
the best of the best
the best of the best
Andreea


Berbec feminin POSTURI : 9509

Purple house - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 1:19 pm

-Cathe...motivul casatoriei...atat de repede este ca Heath chiar isi doreste o familie si stie cum sa aiba grija de una si vrem impreuna sa uitam trecutul..Stiu ca la mine nu e ceva dureros...adica tot ce am facut a fost din vina mea,dar el... el a patit ceva chiar legat de un copil...si ...crede'ma ca nu ar fii alt om mai potrivit ca Heath...cu care sa'mi refac viata..El nu'l considera pe Keith copilulul meu...il considera copilul nostru...Si Cathe...nu ma supar pt ce mi'ai zis ,dar m'a durut poate putin cand ai spus ca vei luat tu copilul,daca eu...nu voi avea grija de el...Iti jur ca voi avea...este lumina ochilor mei acest copil...iar acum nu's cu Heath...pt ca el a plecat la ai lui...are niste probleme...si a vrut sa le arate nepotelul...El mi'a zis sa raman...pt ca stie de planurile mele cu studiile...Eu am vrut sa ma duc cu ei,dar el mi'a spus ca mai bine stau sa'mi rezolv treburile pe aici...Stie cat de important este pt mine...
*M'am ridicat de pe pat*
-Si..stii ca el chiar ma apreciaza...pt curajul de care am dat dovada pastrand copilul...pentru ca stie cate fete mai tinere ,ca mine isi arunca copii...
*Am spus oftand,apoi m'am dus catre geam priviind absenta*
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 1:22 pm

-Ok atunci...cum spui tu.Este viata ta personala si nu vreau sa ma amestec in ea.
*zambi*
-Vrei sa mergem in living si sa vedem un film?
*zambi din nou*
-Pe mine ma cam doare capul de aseara,cand am fost in club...am baut 2 pahare de tequila si deja...eram cam...
*rase usor*
Sus In jos
Andreea
the best of the best
the best of the best
Andreea


Berbec feminin POSTURI : 9509

Purple house - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 1:23 pm

-Mda...
*Am spus ducandu'ma cu ea in living*
-La ce film sa ne uitam?
Sus In jos
Kryptonite
admin
admin
Kryptonite


Pesti feminin POSTURI : 4701

Purple house - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 1:29 pm

-Hmm..."Last song" mi se pare un film exceptional...
*zambi in timp ce cobora scarile,apoi dintr`o data se impiedica de ceva si cazu dureros la pamant*
Sus In jos
Andreea
the best of the best
the best of the best
Andreea


Berbec feminin POSTURI : 9509

Purple house - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 1:31 pm

-Pff...Ce Dumnezeu nu esti atenta Cathe?
*Am sunat repede la salvare si am plecat cu ea la spital*
Sus In jos
Nya ^_^
shooting star
shooting star
Nya ^_^


Sagetator feminin POSTURI : 3112

Purple house - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 16 Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 10:27 pm

Kitoka. a scris:
♥Plastic Smile♥ a scris:
*inghiti in sec. asta suna a declaratie in toata regula*
A... bine.. nu ma asteptam la asta...deloc.
* se misca putin fara sa se dea totusi mai in spate. Isi ttrecu o mana prin par privind in jos*
aa...nu, nu cred ca am ceva impotriva...Ba chiar deloc!!
*zambi*
-Bine atunci...daca spui tu.
*ridica din umeri,apoi privi cu Lynn isi trece mana prin parul sau, lung si negru, in jos,apoi zambi*
-Esti foarte frumoasa.
*zambi din nou si o privi cu blandete,ochii lui mangaindu`i privirea*

*Ridica privirea si nimeri fix in ochii lui*
Haru..
*renunta la ce vrusese sa zica. inghiti doar in sec fara sa isi mute privirea *
Multumeasc..
*zise incet si lasa iarcapul in jos rosind*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Purple house - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Purple house   Purple house - Pagina 16 Icon_minitime

Sus In jos
 
Purple house
Sus 
Pagina 16 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 25  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: