IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
riley house - Pagina 9 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
riley house - Pagina 9 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
riley house - Pagina 9 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
riley house - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
riley house - Pagina 9 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
riley house - Pagina 9 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
riley house - Pagina 9 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
riley house - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
riley house - Pagina 9 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
riley house - Pagina 9 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
riley house - Pagina 9 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
riley house - Pagina 9 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
riley house - Pagina 9 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
riley house - Pagina 9 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
riley house - Pagina 9 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 riley house

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Urmatorul
AutorMesaj
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 9 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 11:48 am

*se uita la chitara, luand-o si punand-o langa ea si ofta*
- Puiule... Lucrurile lui tatalui tau nu sunt obiecte de joaca... O sa-ti luam una care sa fie exact pe masura ta si care sa o ai mai mult timp, bine?
*Paul dadu din cap in semn de da si pleca sa se joace pe sus, iar ea ramase la fel de tacuta*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 9 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 11:50 am

si asta e a 3 a...
cum..a fost?*privi spre ea*a si trebuie sa vorbim..ai plecat atat de repede incat..testul de sarcina din camera ta?
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 9 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 11:56 am

*vru sa spuna ceva, insa cand auzi de test amuti, inghitind in sec si ofta*
- Si ce rezultat arata?
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 9 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 11:59 am

pozitiv..?
*se aseza langa ea si o lua in brate*ce rezultat..vroiai sa arate?
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 9 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 12:02 pm

*inghiti iar in sec*
- Pozitiv?
*se trase din bratele sale, ridicandu-se de pe canapea*
- Asta inseamana inca un avort spontan... inca un motiv pentru care sa ma urasc.
*se indrepta spre fereastra*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 9 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 12:03 pm

cass*ofta mergand dupa ea*
dar daca nu va fi la fel de dataa sta?
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 9 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 12:11 pm

*se opri privindu-l trista*
- Eu nu pot face copii, si sti asta la fel de bine ca mine.
*il privi in ochii*
- Si hai sa lasam iubirea asta mare dintre noi.
*spuse pe un ton sarcastic*
- Mi-am amintit tot, Lucas. Absolut tot. Considera ca acum singurul motiv pentru care nu iti cer divortul e Paul si in caz ca va trai, copilul asta cu care spui ca sunt insarcinata. Desi testele alea nu sunt intotdeauna sigure.
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 9 Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 11:55 pm

*privi usor fericit*
poi asta e minunat ca ti-ai amintit totul*zambi si o stranse in brate*
ok...daca te simti inutil legata de mine*o spuse serios privind-o*nu merta sa-ti irosesti viata asa...voi gasi eu o cale prin care sa nu-l trimit pe paul la casa de copii*o privi rapid,apoi se intoarse,continuand sa citeasca pe scrisorile alea*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 9 Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 7:56 am

*ridica o spranceana*
- Si spui chestia asta asa... calm?
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 9 Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 8:00 am

da,o spun calm,fiindca,stii tu,casatoria nu e inchisoare...verigheta aia nu inseamna catuse
poti sa o dai jos oricand...poti sa ma lasi balta,sa te desparti de mine,ca doar vorbea altcineva pentru tine atunci cand am facut cererea aia..8spuse usor enervat*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 9 Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 8:07 am

- Aveam memoria pierduta, Lucas!
*spuse pe un ton ridicat*
- Trebuia sa-ti seama ca daca nu imi pierdeam memoria nu acceptam sa fiu sotia ta si chiar si asa, stiai foarte bine ca o sa-mi recapat memoria odata si odata...
*il privi dur*
- Mai bine masina ai ma omora decat sa mai traiesc.
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 9 Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 8:15 am

stii ceva,gandeai atunci
dar poate ca ai dreptate...de ce te-ai fi casatorit cu mine?
*isi daud ochii peste cap*asta e mereu calea cea mai usoara..sa mori...dar cce lais in urma?ciuciu
*citi o scrisoare in continuare*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 9 Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 8:23 am

- Gandeam, insa atunci nu cunosteam pe nimeni.
*se apropie de el si ii lua scrisoarea din mana, motolind-o*
- Si pentru cultura ta generala oricum nu lasam nimic in urma. Fanii m-au uitat, si asta s-a intamplat pentru ca eu nu am mai intrat in curse din vina ta. Tu ma urai, mama a murit, Viktor nu stiu unde e si nici nu-mi pasa. Paul cu timpul m-ar fi uitat, pentru ca oricum e mic si cu timpul o sa ma uite. Asa ca pe cine las in urma? Pe nimeni.
*facu o scurta pauza*
- Iti dau divortul si faci ce vrei. Eu ma voi intoarce in Germania, si il voi adopta pe Paul singura si voi avea singura grija de el. Si asa iti vei recapata libertatea, si eu pe a mea.
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 9 Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 8:27 am

si totul e bine tu>?totul e minunat
te-ai gandit macar vreodata si la mine?eu tin la paul si nu l-am adoptat doar pentru a o face pe parintele...te inseli amarnic,tin la el,chiar foarte mult,tin si la tine,desi doar tu esti importanta..in viziunea ta
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 9 Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 8:32 am

- Iar eu iti reamintesc ca de Paul trebuia doar eu sa am grija. Si da, ai extrem de mare dreptate. Vrei si un premiu sau ce?
*spuse cu ironie*
- Cand am venit inainte sa dea masina aia peste mine, putin ti-a pasat de mine. Desi stiai ca mama mea murise si eram cu nervii la pamant, ai continuat sa pui sare pe rana. Asa ca...
*insa nu mai continua propozitia, deoarece simti o durere puternica din abdomen*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 9 Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 8:35 am

da,tot tu,merue tu
*spuse nevros*
stii ce..eu nu o sa incerc sa-mi pun capat vietii doar fiindca o simpla fata...pentru care insa as face orice,isi bate joc de mine a suta oara
iar paul..mai vedem noi cine ii va avea grija..
*o privi urat,apoi lua scrisoarea;era o oferta interesanta*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 9 Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 8:47 am

- Nu eu... imi bat joc de... tine...
*reusi sa spuna intr-un final, simtind o alta durere puternica, si inchise ochii strans, iar cand ii deschise nu reusi sa vada clar, si ii inchise la loc lesinand*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 9 Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 8:49 am

*privi spre ea nevros,insa vazand-o picand pe jos,alerga speriat spre ea*
cas..cass trezeste-te*cauta telefonul,sunand la salvare*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 9 Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 9:05 am

*se trezi dupa cateva minute din lesin si cand il vazu langa ea, ofta, inchizand ochii la loc*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 9 Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 9:07 am

*ofta*
cass....ce e cu tine?
ce te doare?*privi confuz*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 9 Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 9:10 am

*refuza sa-i raspunda si deschise ochii, fara sa se uite la el, si se ridica, chiar daca simtea durerea din nou, insa incerca sa nu ii dea atentie, si fugi sus in camera, unde se incuie*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 9 Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 11:15 am

cass*batu in usa*ai lesinat in fata mea,am chemat ambulanta
trebuie sa te odihnesti
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 9 Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 11:17 am

*insa ea nu il auzi, deoarece se duse in baie; dupa vreun sfert de ora iesi din camera, trecand cu o figura inexpresiva pe langa el*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

riley house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 9 Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 11:17 am

cass*o prinse de mana*
ma innebunesti..astept aici..ca nebunul
ce e cu tine?
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

riley house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 9 Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 11:20 am

*se opri, privindu-l cu aceeasi expresie*
- L-am pierdut, Lucas. Din nou. Asa ca te rog sa ma lasi in pace.
*ii spuse pe un ton calm, chiar daca avea si o nuanta de tristete in el si incepu din nou sa mearga*
Sus In jos
Continut sponsorizat





riley house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: riley house   riley house - Pagina 9 Icon_minitime

Sus In jos
 
riley house
Sus 
Pagina 9 din 34Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» riley house
» Riley House
» Riley house
» Kat's house
» Koningen House

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: