IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Lexer's apartment!

In jos 
+4
chiquita
Miky.Wolf
miss A.
scumpik
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Urmatorul
AutorMesaj
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

Lexer's apartment! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:24 am

nu rasp nimeni alex ^ofta^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:25 am

off: ale mananca, vine imediat

*Se uita la Exer si isi dadu seama ca nu are de gand sa raspunda. Se ridica si deschise ea usa* Buna! Te pot ajuta cu ceva? *o vazu si pe Eva si statea in usa.* Tu ai venit sa-ti ceri scuze banuiesc?
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

Lexer's apartment! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:27 am

eu?nup...^zambeste^
buna...numele meu este alex...am dori si noi sa vb cu exer dak se poate...^zambi^

wow...kt de formal...lola sper sa fii aici.....
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

Lexer's apartment! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:28 am

^il lua pe alex de mana si ii zambi cu superioritate lu amira^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:30 am

*Zambeste* Nu, nu la tine ma refeream. Amira! Imi pare bine! *le facu loc sa intre* Exer, esti cautat! *se apropie de el si ii sopti* Vrei sa va las singuri?
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

Lexer's apartment! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:31 am

^il stranse de mana pe alex si ii sopti^ vorbesti tu cu el? sau eu^zambeste hotzeste^
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:31 am

^ramasese masca^ Cum dreaq isi permite aia sa vina la mine in casa sa-mi faca mizerie??!!! ^veni din spatele Amirei si o atinse usor pe umar^Stai linistita, o sa fie oki!
-Da, eu sunt Exer. Cu ce te pot ajuta?^o zareste pe Eva^
-Imi spui si mie ce mama dracu ai cautat la mine-n casa sa-mi faci deranj? Ti se urcase cumva vodka la cap si aveai nevoie de tranchilizant sau ce?
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

Lexer's apartment! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:33 am

^eva deja se enerva da tacu din gura^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:34 am

"Se descurca mai bine decat ma asteptam sa o puna cu botul pe labe! La dracu... incepe sa-mi placa din ce in ce mai mult. Se apropie de genul meu pe zi ce trece! Amira!!! La naiba, e cel care te-a primit la el in casa. Ce esti asa proasta. Ai venit aici sa-ti faci o cariera sau sa te ti de prostii?" Poate ca ar fi mai bine sa intram si sa nu facem aceasta cearta publica!
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

Lexer's apartment! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:35 am

babe..stai linistita...

^se uita in jur^ms amira^zambeste^

exer...hy..numele meu este alex dupa cum bn am spus si mai inainte^rade^
ne pare rau pt ce s-a int pe aici...de fapt ...am auzit si eu azi^se uita zambind la eva^dar crede-o si pe ea...lola a disparut....stii ceva?

hey..nu te mai precipita asa...^se uita urat^...u cum ai proceda?
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:38 am

"Cu siguranta nu ar intra in case straine sa le distruga si sa i-a la bataie prima persoana iesita in cale!" *rolling eyes si se indrepta sa puna niste bauturi in pahare* Luati loc va rog! Nu cred ca e momentul sa strigam unul la celalalt. Sunt sigura ca putem rezolva asta si civilizat! *se aseza si ii astepta si pe ceilalti sa o urmeze*
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

Lexer's apartment! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:40 am

^i se adresa lui ecs^draga am impresia ca ma confiunzi cu un animal , nu ma confunda cu tine, vreau doar sa imi spui unde e sora mea ca ultima data la tine sa dus. iar am facut ce am facut pentru ca oxigenata asta ^arata spre amira^ spunea numai prostii din gura si ma enervat . stii apropo are ganduri necurate cu tine
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:42 am

-Ai dreptate. Ceilalti venici ai mei merita un pic de liniste ^ii pofteste ianantru^
-Alex....regret ca ne-am cunoscut in aceste circumstante. Nu stiu nimic de Lola....doar ce am ajuns si eu acasa.Si de ce ar fi trebuit sa stiu eu pe unde umbla? Nu-i sunt nici tata, nici mama si nici frate ^ se intoarse catre Eva^
- In primul rand nu-ti permit s-o jignesti. In al doilea rand, nu te-am facut animal dar acum mi-ai confirmat banuielile.Nu esti in stare sa te abtii si sa calculezi la rece si in al treilea rand, de unde stii tu ce ganduri are ea? Ai cumva dezvoltat vreun al 6-lea simt?
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:43 am

*Ridica o spranceana cand isi auzi numele* Serios??? Pai poate vi aici sa bem ceva si sa ne impartasesti si noua ce anume ganduri am! *batu nerabdatoare din picior, zambind* Sunt curioasa! Sau ma confunzi cu sora ta?
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

Lexer's apartment! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:45 am

^chicoti si se apropie de ecs^ stii ecs am crezut k esti baiat de treaba si k esti bun pt lola in ciuda diferentei de varsta dar zimi si mie dac tu ai veni in casa la lola si ai gasi un baiat asteptando cu masa si pe deasupra acel baiat te si provoaca din cuvinte imi spui cum ai reactiona? nu uita k pt ea daca va incepe o relatie cu tine e ceva important si mai ales credema nu stii multe despre ea cat a suferit^se intoarce spre alex^
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

Lexer's apartment! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:47 am

hey...cred k insultele nu isi au locul...terminati...noi cautam o persoana kre a disparut...si amria nue frumos sa vb de o persoana knd nu este aici si nu se poata apara^se uita urat^

exer si mie imi pare rau k ne cun asa...dar iti cer sa o inteelegi si pe ea...lola a disparut...e minora i se poate intmapla orice...e mik si nebuna...am venit la u pt k stim k petrce timp cu u...
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:50 am

*Se ridica in picioare* In primul rand Lola stia ca locuiesc cu el. Asa ca, repet, nu stiu de ce a surprins-o. Cat despre cina, era o afurisita de masa. Exer m-a rugat sa-i pregatesc! Care e problema? Si pana sa-mi scoti mie ochii cu ceea ce am zis, poate ar fi bine sa te gandesti si ceea ce a facut surioara ta. E ca si tine, numai ca la o scara mai mica! *se incrunta, era putin enervata sa vada cate minciuni i se aduc, desi nimeni nu o cunostea*
Alex, ti se pare corect ceea ce a facut Eva? Si Lola? Fara sa ma cunoasca? Nu le-am gresit cu nimic, inafara faptului ca m-am mutat aici! Ce ese asa gresit pt numele lui Dumnezeu? Nu m-am dat la Exer si nici nu am de gand! Nu e pe gustul meu. Dar imi e mai aproape pt ca m-a ajutat cand mi-a fost greu!
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:53 am

-Eu va inteleg, dar Eva...cum poti sa-ti explici faptul ca a venit la mine si vruia sa se culce cu mine in conditiile in care nu se stiam decat de 24 de ore. Eu zic sa zici mersi ca n-am profitat de ea. Si Alex, parerea mea e ca este nebuna la propriu. O virgina, sau ma rog, asa zice ea ca este...n-am verificat....nu-i sare in brate primului venit
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

Lexer's apartment! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:55 am

hey nu ma intereseaza c fc cu exer sau cu altcineva...dar nu e frumos ce ii adresezi u acum lu` eva...ca si cum ea ar fi o taratura si te referi si la o fata de 17 ani asa...nu e frumos...asta zic eu...si dak noi am venit aici ..a fost pt k kutam raspunsuri in leg cu disparitia lolei

nush ce ti-a fc lola...eva...si sincer e prob voastra...dar nush ce ti-a putut fc un copil de 17 ani

oki..am inteles exer...ne scuzati k vam deranjat...asta e parerea ta despre lola...gandestete kte ai fi fc u pt sorta sau fratitu...dak ai...

sorry ink odata....love mergem sa o kutam in alta parte...k aici nu cred k o sa vina la c impresie minunata au ei....^zambeste^

^se intoarse spre eva^


Ultima editare efectuata de catre alinushy in Dum Iun 21, 2009 3:58 am, editata de 1 ori
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

Lexer's apartment! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:58 am

^zambi^ mda stiu^apeca capul in pamant^ ecs... dac stii ceva de lola sunama te rog ...
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 4:01 am

Nu inteleg cum indraznesti sa ma acuzi asa! Doar ai fost aici cand a inceput sa arunce cu venin in mine! Ma rog! Daca doar atata poti, eu nu mai am ce discuta cu tine! Iti vei da singur cu capul de pereti si oricum esti destul de mare sa gandesti singur! "oare?" La revedere, este tot ce va mai adresez! *se intoarse si pleca in camera ei "La dracu cat e de frig aici si bagajul meu e in living" ofta "nici moarta nu ma intorc acolo"* Se ghemui in pat si inchise ochii... visa... si o lua somnul*
http://4.bp.blogspot.com/_crYwpHOdA4o/Sb56LBIrgYI/AAAAAAAAAT8/Mc-0_SoIZoc/s200/beauty,sad,woman,model,photography,portrait-ef00804691aa7ad9eb40bab499839481_h.bmp


Ultima editare efectuata de catre Terpsihora in Dum Iun 21, 2009 4:03 am, editata de 1 ori
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 4:03 am

-Eva o sa te anunt, dar crede-ma nici macar nu am numarul ei de telefon. Si Alex stiu cum e sa-ti faci griji pentru frati si crede-ma ca n-ai idee.Nu ma luati pe mine la 3 pazeste ca nu o gasiti voi pentru ca nu sunt vinovat de disparitia ei si si nici Amira. Eva, iti repet...intr-o casa straina te comporti ca un om civilizat.
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

Lexer's apartment! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 4:03 am

cn arunk cu venin?...ea sau tu...nu ma bag in chestii dastea

ms exer...ceau.^tipa^vezi k m-ai jignit si pe mn...asa k imi pun un semn de intrebare in privinta ta

ceau guyz...have fun.........^zambeste^


^plek cu eva^
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 4:22 am

^inchise usa dupa ei^
-Yeah right. Si tutusi, unde ar fi putut disparea bondoaca?Si de ce?...Copila^bate usor in usa Amirei^
-Hei, esti oki? Au plecat...Pot sa intru?^deschise usor usa si vazand ca nu zice nimic,intra singur.O vede ghemuita pe jos,vantul batand cu putere si incearca s-o trezeasca^
-Hei...haide...trezeste-te...vino in camera mea, poti dormi acolo^ii vorbea in soapta, frectionand-o usor pe umar^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 4:36 am

*Deschise putin ochi si se ridica in fund* Ahm... nu, lasa... e ok.... vreau doar sa-mi cer scuze ca am reactinat asa.... dar azi m-am abtinut toata ziua si acum am izbucnit! *se uita in ochii lui* Stiu de ce ai venit asa ca te voi scuti de aceasta problema, probabil ti-e greu..... voi pleca de buna voie! *se ridica si se indrepta spre living unde avea bagajul* Iti multumesc pt tot! Iti voi lasa ceva bani pt sederea mea aici! Ai fost o gazda minunata, desi nu ai prea stat pe acasa! *zambea in timp ce isi aduna bagajele la usa... ii intinse niste bani* Te rog sa-i iei! Promit ca, daca vei vrea si ma vei primi, o sa mai vin pe la tine!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lexer's apartment! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 6 Icon_minitime

Sus In jos
 
Lexer's apartment!
Sus 
Pagina 6 din 23Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» White Apartment.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: