IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Lexer's apartment!

In jos 
+4
chiquita
Miky.Wolf
miss A.
scumpik
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Urmatorul
AutorMesaj
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 12:06 pm

^se oprii in loc^ "poftim!! cum .... el ... ea ... no way .... nu pot sa cred ... nu se poate .... sigur nu a facut ... dar e barbat ... e ceva natural .... nu vreau sa cred asta ... el nu ar face asta " ^se intoarse pe calcaie afisand un zambet cat se poate de realist^
- Ma cheama Lidia, imi pare bine de cunostinta "ba nu ... marsh afara blonda siliconata"
- Si cred ca nu o sa ma sperii de ele. In fond si eu sunt fata si din cate stiu e singura baie din casa disponibila acum ^chicotii si se intoarse la drumul ei intrand in dormitor inchizand usa in urma ei^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 12:15 pm

*Ramase amuzata la masa* Cu siguranta ai mai putin de 18 ani... daca de pe acum faci ceea ce faci *ofta razand* nu vreau sa stiu ce vei ajunge cand vei avea varsta mea! *se juca cu bricheta si aprinse lumanarile de pe masa* Nu asa il vei cuceri!!! Sit and look! *rolling eyes*
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 12:39 pm

^inchise usa si aluneca in jos pe podea ghemuindu-se privind in camera aducandu-si aminte de ceea ce ii zicea el aseara^ "nu se poate sa fi facut ceva cu ea .... nu el ... nu ..." ^isi sterse lacrimule, se ridica luandu-si pungile si iesii din camera^
- Ma duc acasa. Daca vine Ecs ii zici .... lasa .... zi doar ca am fost pe aici si ca l-am cautat ^zise trecand pe langa ea iesind pe usa^ "ea e mai buna ca mine, poate sa ii dea ce vrea , eu sunt doar un copil ... asta sunt si asta voi fi mereu"
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 12:43 pm

*Ramase socata* Ok, noapte buna si tie! *se incrunta si se gandea ce ar fi putut avea* "Am zis ceva gresit? Oare m-a auzit ce am spus cand credeam ca nu aude?Hmmm, daca a auzit atunci e bine! E doar o copila, are timp... sa nu-si bata joc de ea de pe acum!"

*Se plictisise si mancarea o terminase de mult. Lua un pix si ii lasa un bilet*

~Imi pare rau ca nu am avut ocazia sa ne cunoastem mai bine. Dar si maine este o zi! Ti-am gatit ceva, sper sa-ti placa. Mancarea o gasesti in cuptor. Calatoria a fost tare lunga, de aceea ma simt atat de obosita. Sper sa ne vedem maine dimineata. Pofta Buna!
P.S. Ai fost cautat de.... vecina :)
XOXO A.
~

*Spala farfuriile ce ramasera murdare si apoi se indrepta spre dormitorul ei inchizand usa*
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

Lexer's apartment! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 11:48 pm

^parca masina afara si batu in usa de mai avea oleak si iesea din balamale^ Ecs ai face bine sa iesi afara sa imi deschizi acum daca nu vrei sa zboare usa asta de aici^tipa^ ^vazu k se apropie cineva^


Ultima editare efectuata de catre chiquita in Dum Iun 21, 2009 12:10 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 11:55 pm

*Se trezi din cauza galagiei* Ce naiba e asta? "Sper ca nu e "vecina" Lidia. De data asta exagereaza" *isi lua halatul de pe scaun http://images.okazii.ro/auctions/2009/04/04/21538433-1-500_500.jpg si isi lega cordonu in timp ce se indrepta spre usa. In drum se uita spre masa, Exer nu ajunse acasa. Deschise usa* Buna dimineata! Sunt Amira, noua chiriasa. Te pot ajuta cu ceva?
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

Lexer's apartment! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 11:57 pm

da ma poti ajuta sa dau de Ecs ^o da la o parte si intra in casa^ Ecs firar mama ta sa fii coboara jos acum ca sa nu urc eu la tine ^ vazu biletelul care zicea de mancare si de vecina^ deci lola a fost aici si a vazuto pe oxigenata asta ^se indreapta catre ea^ si tu cine ai esti? chiriasa?


Ultima editare efectuata de catre chiquita in Dum Iun 21, 2009 12:12 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 12:02 am

*Se incrunta* In primul rand vrei sa cobori vocea? Exer nu este aici! Si in al doilea rand, nu ma cunosti, nu te cunosc, asa ca te rog sa ma respecti asa cum te respect si eu, in cazul in care vrei sa-ti mai raspund la vreo intrebare! *se uita la ea cu o spranceana ridicata* Cred ca esti destul de matura sa putem vorbi civilizat. Da, eu sunt noua chiriasa. Amira!


Ultima editare efectuata de catre Terpsihora in Dum Iun 21, 2009 12:15 am, editata de 1 ori
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

Lexer's apartment! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 12:08 am

Buna Amirrraa ^isi micsora ochii^ a fost pe aici o fata ieri mai copilaroasa ?^se uita la ea ridicand o spranceana^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 12:22 am

Mda.... mai copilaroasa. Da, a fost aici, din pacate! *o invita sa se aseze in timp ce ea strangea masa* O cunosti?
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

Lexer's apartment! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 12:23 am

hmmm da din pacate Ecs era acasa?nu stii undei k chiar trebuie sa vb cu el
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 12:27 am

*Rididca din umeri si ii intinse un pahar* Suc? Exer nu stiu unde este. A plecat ieri in jur de 6 de acasa, spunand ca are treaba la servici! Nu s-a intors de atunci. Imi pare rau ca nu te pot ajuta! Te vad destul de nervoasa... s-a intamplat ceva?
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

Lexer's apartment! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 12:28 am

mda sa intamplat destul de naspa pt el . dar tu ia zi cum de ai ajuns chiriasa aici? fata ieri pe la ce ora a ajuns era acasa sau tea gasit numai pe tine?
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 12:33 am

"Ce naiba sunt cu intrebarile astea? Parca eu sunt devina ca ea sare asain patul lui si el doar se joaca" *se aseza linistita la masa si isi puse un pahar cu suc* De ieri sunt chiriasa. De dimineata. Era si ea aici cand am venit, asa ca nu inteleg cu ce sa o surprinda sau sa o necajeasca prezenta mea. Aseara, cand a venit, era constienta ca voi fi si eu aici! *ridica din nou din umeri si bau putin suc "Ce bine mi-ar prinde o cafea acum!" zambi in sinea ei*
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

Lexer's apartment! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 12:37 am

^se ridica si pune o mana in fatza ei^ daca aud cumva ca teai dat la Ecs si iai cauza probleme Lolei atunci iati gandul de la un viitor in viatza k te desfigurez, nu stii cine sunt eu , stai departe de Lola si Ecs k pt Lola is in stare sa fac orice, iar Ecs nui ingeras asa ca i tu destula minte sa te tii deoparte.ai intzeles?sau ma repet?^se uiita la ea ridincand o spranceana^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 12:42 am

*Se uita in ochii ei, fara sa se ridice. Se lasa pe spatarul scaunului si se puse picior peste picior* Ai grija sa nu-ti musti limba, s-ar putea sa te otravesti. Din cate stiu eu, Exer este un om liber, asa cum sunt si eu. Suntem 2 persoane mature si ceea ce se intampla intre noi, ne priveste! In loc sa vi aici sa ma ameninti, poate ca ar trebui sa ai grija de Lola... diferenta de varsta dintre ea si Exer isi spune cuvantul. Cred ca are in jur de 16-17 ani! Vezi normal sa doarma in patul unui barbat de 21 de ani de la varsta asta? Nu ma bag, dar va suferi cu siguranta, daca nu va fi Exer, va fi altul, si tot va suferi, pt ca nu stie unde sa spuna stop!
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

Lexer's apartment! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 12:47 am

^o lua de bratz si o ridica sus^ de Lola am eu grija si daca patzeste ceva tot eu am griji pt ks sora mai mare. Iar Ecs ar face bine sa nu se puna cu mine ori cu tine ori cu ea ori cu care vrea dar sa ii zica in fatza sa nu o amageasca dar asta vb eu cu el de aia am venit . Iar tu tarfulitza de 2 bani nu te pune cu mine k nu eu voi fi cea care ma ard ci tu. Ai grija sa nu patzesti ceva^ii dadu drumu la mana^ ai ceva sa zici? sau pot sa plec?^astepta^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 12:53 am

*Se enerva si se elibera din stransoarea ei* Mda.... as vrea sa-ti spun si eu multe cuvinte dulci, insa cu siguranta nu te-ai prinde! *incepu sa rada* Nu cunosc aproape pe nimeni si deja am ajuns sa fiu atat de invidiata. Hmmm... tre sa fie ceva de capul meu atunci! Te-ai gandit ca poate Exer i-a spus? Te-ai gandit ca poate sora ta e cea care nu baga la cap? *se apropie de usa si o deschise* Hmmm, atatea femei ce roiesc in jurul lui, cu siguranta e ceva deosebit cu Exer acesta! Poate ca o sa vreau si eu sa aflu! *ii facu cu ochiul* Acum poti sa pleci! Dar te avertizez, stiu sa ma apar si nu am nevoie de forta ca sa o fac! Forta e pt prosti! Iar durerea psihica doare mai tare decat cea fizica! Have a nice day!
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

Lexer's apartment! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 12:56 am

^se enerva si o lua de par^zdreantzo^ o trage in jos de par si apoi pleca^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 1:06 am

*Isi aranja parul si incepu sa rada incat sa o auda "vecina"* La asta ma refeream cand am spus ca durerea psihica e mai cruda decat cea fizica! *si tranti usa, inchizand-o cu cheia. Se duse sa stranga ce mai ramase pe masa si se apuca sa spele vasele* "Ce naiba le-am facut? Doar pt ca locuiesc aici sa fiu chiar asa un pain in the ass? Trebuie sa am o discutie cu Exer! Dar nici aici nu mai pot sta. Fetele astea sunt nebune, niste mahalagioaice!" *Dupa ce termina cu vasele se duse in camera lui Exer, facu putina curatenie apoi un dus rapid de dimineata* "Nu stiu ce sa fac... poate ca e mai bine sa plec... poate ca Exer nu vrea sa plec... dar daca vrea? Si asa i-am creat destule probleme intr-o zi. Saracul de el... nici nu vreau sa ma gandesc cum va reactiona! Va fi foc si para" *se intrista la acel gand si se indrepta spre camera ei, deschise usa si ramase socata. Mii de cioburi erau pe podea. Fereastra fuse sparta* La dracu!!! Unde naiba traiti? In jungla??? *se puse sa curete apoi, incet incet, isi facu bagajul si il duse in living unde pregati 2 cani cu cafea pt cand avea sa vina Exer* "Astazi vom rezolva prostia asta! Asta e, voi ramane fara locuinta, dar nu-mi pierd speranta. Eu in satul ala nu ma mai intorc! Chiar daca va trebui sa dorm pe o banca, in parc" *Puse niste muzica si se aseza la masa, cu capul pe maini, gandindu-se la cum avea sa explice ceea ce se intamplase cat el fuse plecat*
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 2:28 am

^intra in casa destul de obosit, cu hainele facute vraiste pe el. Ajunge in living si pune un teanc de dosare pe masa, apoi se aseaza istovit pe canapea^
-Ohhh.....daca o sa mai am o patanie ca asta...imi dau demisia ^se uita apoi la Amira si o vede ingandurata^
-Ce ai, ce s-a intamplat? ^observa bagajele acesteia^ Vrei sa te muti, nu-ti place aici?
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 2:33 am

*Observa ca era obosit si nervos. Ia canile de pe masa si se duce si se aseza langa el. Ii intinse o cana* E cafea, nu cred ca e mai buna ca a ta, dar e mai bine decat nimic. Vrei sa-ti pregatesc micul dejun? *ofta* Nu cred ca iti arde acum de discutii. Nu e vorba ca nu-mi place, e vorba ca ti-am creat multe probleme cat timp ai fost plecat! *isi cobora privirea si se juca cu lingurita din cana* Nu vreau sa ma scuz... dar nu inteleg ce am facut gresit!
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 2:53 am

^lua cana de cafea de la ea din mana^
-Oh, multumesc! Mi-ai citit gandurile^ia o gura din cana^ E chiar foarte buna. Sincer mi-a si pierit cheful de mancare.....am luat un covrig in drum spre casa.Ce s-a intamplat cat am fost plecat? Nu vad nimic neinregula, decat pe tine cu bagajele gata de plecare^mai ia doua guri zdravene din cafea^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 2:57 am

*Se incrunta* Credeam ca deja ai aflat! Pai... sa incep cu inceputul! Aseara a venit Lola, ti-a mancat mancarea apoi s-a dus la tine in camera "Cred ca o sa omit sa-i spun felul in care s-a comportat" ... eu am ramas aici, dar dupa cateva minute a plecat suparata. Azi dimineata m-am trezit cu batai in usa. Era sora ei, care apropo, a spart geamul de la mine din camera. Te cauta pe tine, vroia sa-ti vorbeasca despre Lola... *ofta si isi ridica privirea* Pe scurt, s-a comportat foarte urat! *isi mangaie parul "Asta e putin spus"*
Sus In jos
miss A.
shooting star
shooting star
miss A.


feminin POSTURI : 3232

Lexer's apartment! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:22 am

^park masina^hey...eva stai linistita...sigur lola este bn...

^batu la usa asteptand un raspuns^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lexer's apartment! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 
Lexer's apartment!
Sus 
Pagina 5 din 23Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» White Apartment.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: