IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Lexer's apartment! - Pagina 23 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Lexer's apartment! - Pagina 23 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Lexer's apartment! - Pagina 23 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Lexer's apartment! - Pagina 23 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Lexer's apartment! - Pagina 23 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Lexer's apartment! - Pagina 23 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Lexer's apartment! - Pagina 23 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Lexer's apartment! - Pagina 23 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Lexer's apartment! - Pagina 23 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Lexer's apartment! - Pagina 23 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Lexer's apartment! - Pagina 23 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Lexer's apartment! - Pagina 23 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Lexer's apartment! - Pagina 23 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Lexer's apartment! - Pagina 23 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Lexer's apartment! - Pagina 23 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Lexer's apartment!

In jos 
+4
chiquita
Miky.Wolf
miss A.
scumpik
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 13 ... 21, 22, 23
AutorMesaj
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 23 Icon_minitimeDum Aug 09, 2009 11:59 am

*vede smsul de la eva si pleak aksa sa se schimbe*
Sus In jos
*carmen denali
almost lover
almost lover
*carmen denali


Gemeni feminin POSTURI : 958

Lexer's apartment! - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 23 Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 12:43 pm

*filmare in direct de langa lacul de apropae de bristol acolo unde caleb aruncase masina, SCAFANDRII,POLITIA,SALVAREA, si o coada de masini*
reporter:buna seara!Stire de ultima ora.Astazi la ora 20 s-a gasit un autoturism cu numarul : CDM0101 inregistrata in america marca Bugatii Veyron albastru deschis in lacul din aproprierea orasului Bristol.Se pare ca proprietara acestei masini este Amira Pharell, insa sursele ne spun ca aceasta masina a fost condusa ultima oara de catre individul Caleb Danvers.
Politia si scafandrii sustin faptul ca soferul era in masina cand s-a produs nenorocirea insa inca nu i s-a gasit trupul.Avem aici pe unul dintre scafandrii care ne va spune cateva cuvinte.Buna seara
SCAFANDRUL:Buna seara!In urma cautarilor noastre de 2 ore nu am gasit niciun cadavru.Lacul are o adancime de 30 m si o lungime de 10 km.Cautariel vor continua si in zilele urmatoare.Cu urma de regret va putem spune ca in cazul in care vom gasi ceva acesta va fi fost de mult decedat si posibil dezmembrat.Cam atat va putem spune
Reportera:Va multumim.Se pare deci dragi telespectatori ca individul Caleb danvers a murit.Ne cerem scuze pentru interventie.Acum vor urma cateva imagini de la locul accdinetului.O seara buna in continuare.
Sus In jos
*carmen denali
almost lover
almost lover
*carmen denali


Gemeni feminin POSTURI : 958

Lexer's apartment! - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 23 Icon_minitimeSam Aug 22, 2009 12:24 pm

*unul dintre oamenii lui caleb suna la sonerie si lasa un trandafir negru si unul alb cu o invitatie legata de el cu o panglica neagra*
"Maine 23 august 2009 va invitam sa veniti cu totii sa ne amintim de Caleb Danvers...Tinuta obligatorie alb si/sau negru.
Tot maine se va citi si testamentul acestuia."
*si fugii in jeepul negru inainte ca cineva sa deschida usa*
Sus In jos
Mitch Mercury
shooting star
shooting star
Mitch Mercury


Rac feminin POSTURI : 2509

Lexer's apartment! - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 23 Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 12:44 am

Sms de la Beca:
"Azi,la orele 9,il vom duce pe ultimul drum pe cel care mi'a fost frate si prieten Caleb Danvers.Toti cei care i'au fost prieteni sunt rugati sa se prezinte.Slujba se va tine in biserica de la Cimitirul din Bristol."
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 23 Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 12:49 am

*pleca ametit sa-si ia ziarul de la usa. Pe pres erau trandafirii cu invitatia*
-La dracu! Credeam ca a fost doar un vis*se repezi la televizor si aprinse DVD-ul apasand pe rewind si urmarind cu atentie stirile pe care le pierduse in timpul cat dormise. Ramase socat, asezandu-se involuntar pe canapea*
-Caleb, omule....in ce te mai bagasei*spuse ganditor apoi se indrepta catre baie unde-si dadu cu apa rece pe fata. Lua telefonul in mana si forma numarul Amirei.Degetul ii era fixat deasupra butonului verde,insa in momentul acela primi sms-ul de la Becca.....il citi apoi inchise telefonul,luandu-si cheile de la masina si pleca, lasand invitatia pe masa*
Sus In jos
chiquita
shooting star
shooting star
chiquita


Capricorn feminin POSTURI : 2849

Lexer's apartment! - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 23 Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 11:18 am

*mesaj pt toti pe tel care sunt in casa/ap *
imi cer scuze dar nunta sa amanat ... motive personale ... o sa va anuntzam noi pana cand sa amnat .
va multumim pt intzelegere! eva si alex
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Lexer's apartment! - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 23 Icon_minitimeLun Aug 31, 2009 10:00 am

Nu s-a mai postat de ceva timp in aceasta casa, prin urmare o mut la arhiva. Daca doriti sa o redeschid, va rog sa imi dati un pm.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lexer's apartment! - Pagina 23 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 23 Icon_minitime

Sus In jos
 
Lexer's apartment!
Sus 
Pagina 23 din 23Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 13 ... 21, 22, 23
 Subiecte similare
-
» White Apartment.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: