IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Lexer's apartment!

In jos 
+4
chiquita
Miky.Wolf
miss A.
scumpik
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Urmatorul
AutorMesaj
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 5:39 am

^atipise un pic dar se trezi brusc cand ii auzi vocea Lolei^ - Heeei, cum nu trebuia? Trebuie sa te hranesti. ^o mangaie pe fata^ Cum te mai simti?
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 5:41 am

*il prinse de mana cu care el o mangaie zambindu-i* Foarte bine stiind ca esti cu mine si langa mine *il tinea de mana* Cat timp mai trebuie sa mai stau la pat. Simt ca inebunesc *chicotii*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 5:45 am

- Pai, vreo zi- doua. Pana te refaci. Asa ca tre sa stai cat mai cuminte posibil ^isi dadu ochii peste cap^ Daca poti ! Daca nu am eu grija de asta ! ^rase^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 5:47 am

Deja incepe sa imi placa sa fiu bolnava daca o sa ai tu grija de mine *ranjii si incepu sa manance ce ii pregatise Ari.... termina totul in cateva minute * A fost delicios pui *ii zambii*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 5:54 am

^ranji si el si lua tava in mana si se indrepta spre bucatarie sa o duca. apoi intra din nou in camera si se puse pe marginea patului^ Lovve, ai nevoie de ceva?
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 6:07 am

Acum nu mai am nevoie de nimic .... Doar de tine sa te stiu aproape *ii zambii luandu-l de mana*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 6:09 am

^se dadu mai aprope de ea si o stranse de mana^
- Stii ca eu sunt aici mereu :) Acum ia pastilele astea. ^dupa ce le inghiti ii zise^ Vorbim cand te trezesti.
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 1:15 am

^se trezi intinzandu-se tot^ Canapeaua asta e naspa rau ^simti mirosul de mancare din jur si automat se gandi la ea^ Amira?^se grabi repede la bucatarie, insa ea nu era acolo. Isi lua bagajul din living si-l duse in camera sperand s-o gaseasca, insa nici acolo nu dadu de ea^
-Ce ciudat.... ^intra apoi in camera unde dormea Ari si o zari pe Lola zacand in pat si pe fratele sau langa ea^ Ce s-a intamplat cat am fost eu plecat? ^se duse in spatele lui si-l musca usor soptindu-i ^
-Fratioare!....hei.....saracul, o fi extenuat
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 1:25 am

^se trezi adormit si il vazu pe frati-su^
- Hai afara, nu vreau sa o trezesc. ^vorbi soptit^
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 3:52 am

^iesira impreuna, dar inca vorbea in soapta^
-Ce i s-a intamplat?De ce arata in halul ala?Tu esti bine?
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 7:27 am

- Pai,se intorcea in campus si autobuzul ei s-a resturnat. ^ofta trist^ Eu ... ce pot sa zic? Cred ca ma simt mai rau ca ea....ma rog...cand o sa ii treaca ei...o sa imi treaca si mie...vreau doar sa se faca bine!
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 7:46 am

*se trezii simtindu-se mai bine ca zilele trecute datorita medicamentelor .... se ridica in pat uitandu-se in jur .... vazand ca nu e nimeni incerca sa se dea jos cu chiu cu vai din pat si sa mearga la usa .... intrun final ajunse si o deschise vazndu-i pe cei doi vorbind* "la dracu numai de el nu aveam nevoie ..." Hei Ari ! Neata! *ii zambeste apoi devine serioasa salutandu-l si pe Exer* Neata si tie*se tinea de mijloc inca durand-o un pic*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 8:18 am

^cand o vazu pe Lola impetri^
- Lola! De ce te-ai ridicat ? Stii ca nu ai voie deocamdata ! ^o lua usor in brate si o puse pe pat^ Nu mai face asta te rog. Hai , vrei sa iti cant? ^ii zambi^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 8:21 am

Dar sunt bine *zambii* Stai linistit. Nu o sa patesc nimic ... Chiar vreau sa imi canti nu mi-ai mai cantat de mult *zambii*
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 8:21 am

^o saluta si el respectuos, apoi din pragul usii ii zice^
-E un cantaret foarte bun, sa stii.Aveti grija de voi pustilor, mai ales tu, lolo ^ii facu cu ochiul apoi inchise usa de la camera, lasandu-i singuri^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:08 am

- Ete ce sa-ti zic ! ^se stramba la Ecs^ Nu te mai lua de ea si taci !:))
^se intoarse spre Lola si lua chitara de jos si incepu sa cante la chitara in acelasi timp cantand versurile special pentru Lola^

I don't wanna go another day
So I'm telling you exactly what is on my mind
Seems like everybody is breaking up
And throwing their love away
But I know I've got a good thing right here [in my heart]
So that's why I say :
Nobody is gonna love me better, I must stick with you forever,
Nobody's gonna take me higher, I must stick with you...
You know how to appreciate me, I must stick with you my baby,
Nobody ever made me feel this way, I must stick with you...
I want you to know that you're the only one for me....I got you..
I'm singing cause you're so so into me...
I know you and you know me and that's all that counts.
I love you.


^lasa chitara jos si o mangaie pe brat^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:11 am

*zambii luandu-l de mana* A fost minunata*il trase usor inspre ea sarutandu-l pasional* Mi-a fost dor si de asta *ranji*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:13 am

- A fost minunata fiinda am creeat-o gandindu-ma la tine...
^ofta cand aceasta il trase^ Si mie...da cel mai mult mi-a fost dor sa iti vad zambetul...Nu stii ... credeam ca o sa innebunesc daca te mai vedem o zi asa ...
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:15 am

Faptul ca ai fost langa mine in tot acest timp m-a facut bine *zambii sarutandu-l din nou apoi cand se departa se stramba un pic durand-o in dreptul coastelor*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:27 am

- Ce e? Ce ti s-a intamplat? Iar te doare ceva..?^se intinse dupa o cutie si scoase o pastila pe care io puse in palma Lolei. apoi ii dadu un pahar cu apa^ Ia asta, sa nu te mai doara. Si nu mai face miscari bruste, te roog:D
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:29 am

Doamne Ari calmeaza-te mama ca nu mor *incepu sa rada de el .... lua pastila ce io puse in mana apoi ii dadu paharul inapoi* Poftim. Multumit? *se lasa pe spate pe perne privindu-l amuzata*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:37 am

- Ce asa de amuzant , nu stiu...incerc sa am grija de tine....daca tu nu vrei sa te faci bine.....^ridica din umeri^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:41 am

Nu e vorba de asta ... Dar esti prea strict si prea serios .... Stay chill ..... Totul e bine *ii facu cu ochiul*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 12:14 pm

^se ridica de pe pat indreptandu-se spre baie^
- Eu ma duc sa imi fac un dus...^intra in baie si se relaxa pentru prima oara in multe zile^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 12:22 pm

Ok....*zise intinzandu-se mai bine pe pat facandu-se comoda privind pe geam*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lexer's apartment! - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 21 Icon_minitime

Sus In jos
 
Lexer's apartment!
Sus 
Pagina 21 din 23Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» White Apartment.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: