IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Lexer's apartment!

In jos 
+4
chiquita
Miky.Wolf
miss A.
scumpik
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Urmatorul
AutorMesaj
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 1:43 pm

^se las purtat de miscarile ei senzule toata noaptea^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Lexer's apartment! - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 10:36 pm

[ Vreau si eu o lista prin pm cu cei care locuiesc aici. Creatorul casei mi-o va trimite, specificand si numele casei. V-am rugat pe voi sa micsorati nr-ul de case, dar vad ca e nevoie sa ma apuc eu.]
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 5:28 am

^Lola inca dormea asa ca se trase de sub ea si intra in baie^
^intra in cada si se relaxa^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 5:37 am

^se trezii intinzandu-se si simtii ca Aron nu mai e langa ea si se ridica uitandu-se dupa el .... vazu usa de la baie putin deschisa si il auzii balacindu-se in cada..... se dadu jos din pat si se duse sa faca un mic dejun pentru ei^ "Sper sa ii placa" ^se intoarse cu o tava si o aseza pe noptierea de langa pat asteptandu-l intinsa pe pat cu ochii inchisi^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 5:51 am

^iesi din cada, isi pantalonii pe el , dar nu se usca la par , lasandul ud. intra in camera si vazu micul dejun pe noptiera. se urca in pat si o lua in brate pe la spate sarutand-o pe gat^ Te-ai trezit ?
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 5:55 am

^se intoarse spre el zambind sarutandu-l scurt^ Da, ah esti ud ^chicotii^ De ce nu te usuci o sa racesti mai ratzyshca ploata ^rade^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 5:59 am

^incepu sa rada^Mie mi-e cald. Asa, ud e mai bine. Ce, nu-ti place? ^se trase mai in spate si se uita la ea^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 6:02 am

Ba da mai ^zambii si se ridica dandu-se mai langa el^ Dar sa nu racesti pui .... Nu vreau sa fi bolnavior... ^chicotii jucandu-se cu parul sau ud ce ii cadea pe frunte dandu-i-l pe spate^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 6:13 am

^o lua in brate si se uita la ea^
- Daca sunt bolnavior, ai tu grija de mine? Te pricepi?
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 6:17 am

Nu prea dar as incerca .... Dar nu vreau sa incerc pe tine .... Eu o sa trebuiasca sa plec ... Dar mai incolo un pic... Nu pot sa mai stau mult ...
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 6:21 am

^se intrista si toata relaxarea ii disparu deveni mai rigid^
- Aham....^se intinse pe pat cu capul pe perna^
Mereu pleaca....as vrea sa stea aici si sa nu mai plece niciodata.
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 6:24 am

Hei nu te supara ^ii soptii la ureche sarutandu-l pe gat^ am sa ma intorc ^il gadila un pic facandu-l sa rada^ Asa ca acum pune mana si mananca cat timp ma pregatesc eu ^se dadu jos din pat sarutandu-l scurt si incepand sa se aranjeze si sa se imbrace cu uniforma pe care o avuse pe ea cand venise^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 6:43 am

^termina de mancat micul dejun^
- Mmm. gatesti foarte bine.^spuse cu gura aproape plina^
^se ridica si se duse langa ea. o lua de mana si i=o puse pe fata^
- Cand te intorci? ^o privi adanc in ochi^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 6:45 am

Peste o zi maxim doua. Asa ca stai linistit ^il lua in brate^ Nici nu imi vei simtii lipsa ^il indeparta putin pentru a-l privii^ Asa ca o sa fi bine ^se ridica pe varfuri si il saruta pasional^ Si ar trebui sa ma grabesc daca nu vreau sa ma caute interpolu ^rase^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 6:48 am

- Acum ca ai venit , o sa-mi fie si mai dor. De fiecare data cand pleci e mai rau. Daca zici ca o sa stai asa putin, poate o sa rezist. Pentru mine tot e mult. ^cand aceasta se ridica el o prinse de talie si lungi sarutul^. Ok. Bine^ofta^Hai ca te duc eu. Stai sa ma imbrac.^se duse la dulap isi dadu pantalonii jos isi lua altii si un tricou . se incalta cu adidasii si o lua de mana iesind din camera^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 6:51 am

^merse de mana cu el pana la masina.... astepta buzul iar cand venii il saruta lung si se urca in el plecand inapoi spre campus^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 7:07 am

^ofta si se intoarse in casa. se aseza pe canapea si dadu drumul la televizor^
O sa-mi lipseasca....

^la televizor se auzi o stire^
Stire de ultima ora : Un autobuz plin cu studenti s-a rasturnat la periferia Londrei. Autobuzul se indrepta spre un campus. S-a inregistrat sapte morti, douazeci de raniti , dintre care trei au fost transportati in stare grava la spitalul din Bristol. Jumatate din cei care se aflau in autobuz au scapat doar cu rani usoare.

^lua telefonul si o suna pe Lola^
Numarul nu este in serviciu. ^iesi repede din casa indreptandu-se spre spital ^
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 9:52 am

^ajunge acasa cu zambetul pe buze.Era fericit ca toate tranzactiile sale avusesera o finalitate si castigase un profit bunicel^
-Hey I'm hooome!^spuse din hol in timp ce-si lasa cheile pe masuta.Trase dupa el bagajul pana in living asezandu-se pe canapea^
-Nu-i nimeni acasa? Ari?Amira?Se pare ca nu-i nimeni^dadu drumul la televizor, adormind cu telecomanda in mana^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 02, 2009 10:49 am

*o aduse Aron si o aseza pe pat in camera in care au dormit pana acum stand langa ea* "ce ma enerveaza ca nu pot sa ma ridic prea mult sau macar sa fac vreo miscare"
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 02, 2009 11:38 am

^statuse langa ea de cand o adusese acasa si il durea enorm ca o vedea asa nemiscata^
Doamne, mi-as da eu viata sa o vad din nou ca inainte....
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 02, 2009 11:41 am

*deschise ochii inca usor ... si se misca putin insa simtii durere in capul pieptului asa ca se aseza la loc cum era inainte* "ah! ce ma dor toata zici ca sunt baba de 90 ani .... si ce e cu ameteala asta .... offf doamne!" Ari ...*zambii vizibil fericita ca il vede .... intinse mana prinzandu-l de mana*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 02, 2009 11:45 am

^era cufundat in gandurile sale cand o auzi si o simti pe Lola^
- Hei, neata soare! ^o saruta pe frunte^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 02, 2009 11:48 am

*ii zambii si il lua de mana mangaindu-i-o tandru* Ce facu? *isi drese glasul* Sunt acasa? Sunt mai bine de asta m-a externat? *zise umezindu-si buzele care din cauza temperaturii corpului erau uscate*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 02, 2009 12:16 pm

- Da , esti mai bine. Dar o sa fii si mai bine daca o sa dormi. O sa fiu aici maine dimineata. ^o privi pe Lola cum adoarme si simte cum il cuprinde somnul si pe el^

_____________________________________________________________________

^se trezi destul de devreme dar statu sa o vegheze pe Lola apoi se duse sii ii pregati micul dejun. i-l aduse la pat si astepta sa se trezeasca^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 5:13 am

*se trezii incercand sa se intinda dar revenii la loc cand simtii durerea .... inca nu era complet refacuta .... reusii cu chiu cu vai sa se ridice privindu-l pe Aron* Pui , nu trebuia .... *zambii * Dar iti multumesc ... Ce m-as fi facut eu fara tine *stramba un pic din nas cand se misca pentru a se rezema mai comod de perna*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lexer's apartment! - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 20 Icon_minitime

Sus In jos
 
Lexer's apartment!
Sus 
Pagina 20 din 23Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» White Apartment.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: